Birka: gadatirgus

Liepājniekiem iespēja apmeklēt Grobiņas vakara tirgu

BIRKAS:
Ziemassvētki , gadatirgus , Grobiņa

Jau par tradīciju kļuvis, ka neilgi pirms Ziemassvētkiem Grobiņā organizē "Ziemas vakara tirgu". Šogad uz to aicina piektdien, 14.decembrī, Grobiņas sporta centrā.

"Kurzemē" notiks skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgus

BIRKAS:
tehnikums , Kurzeme , gadatirgus , SMU

Sestdien, 1.decembrī, tirdzniecības namā "Kurzeme" notiks ikgadējais reģionālais skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) gadatirgus "Cits bazārs Liepājā "Saprast. Mācēt. Uzņemties!" 2018".

Rožu laukumā būs amatnieku un mājražotāju svētku tirdziņš

BIRKAS:
Rožu laukums , gadatirgus

Šajā nedēļas nogalē, 16. un 17.novembrī, no pulksten 10 līdz 17 Rožu laukumā notiks Latvijas amatnieku un mājražotāju tirgus. Godā tiks celti lauku labumi no vistālākajiem Latvijas novadiem.

Tirgotāji tiek aicināti pieteikties tirdziņam Rožu laukumā

BIRKAS:
Rožu laukums , gadatirgus , 18.novembris

Tieši pirms valsts svētkiem, piektdien un sestdien, 16. un 17.novembrī, no pulksten 10 līdz 17 Liepājā Rožu laukumā norisināsies Latvijas amatnieku un mājražotāju tirgus.

Vasaras ražas tirdziņš Rožu laukumā divu dienu garumā (1)

BIRKAS:
gadatirgus , Rožu laukums

Pirms rudens sezonas un jaunā skolas gada uzsākšanas, tradicionāli divu dienu garumā – 24.un 25.augustā Rožu laukumā sabrauks mājražotāji un amatnieki no visiem Latvijas novadiem.

Aicina piedalīties Vasaras ražas tirdziņā

BIRKAS:
gadatirgus , Rožu laukums

Daudzinot laiku, kad dabas devums ir pašā pilnbriedā, Rožu laukumā divas dienas, 24.un 25.augustā, tiks rīkots ikgadējais Vasaras ražas tirdziņš.

Rožu laukumā būs Annas un Jēkaba dienas tirgus

BIRKAS:
gadatirgus , Rožu laukums , Annas tirgus , Etno Liepāja

Atzīmējot Annas un Jēkaba dienu, piektdien un sestdien, 27.un 28.jūlijā, Rožu laukumā līdz pieciem pēcpusdienā norisināsies amatnieku un mājražotāju tirdziņš.

Aicina pieteikties Annas dienas tirdziņam (1)

BIRKAS:
gadatirgus , Rožu laukums , Etno Liepāja

Annas diena izsenis latviešiem bijusi arī Saimnieču diena, kas iezīmēja ražas novākšanas sākumu un, kad galdā tika celti pirmo ražu labumi, kā jaunie kartupeļi, burkāni un rudzu maizes.

Rožu laukumā atkal būs Līgo svētku tirdziņš

BIRKAS:
Līgo , Rožu laukums , gadatirgus , Etno Liepāja

Tradicionāli divu dienu garumā – 21.un 22.jūnijā – Rožu laukums pārvērtīsies par vietu, kur virmo Līgo svētku noskaņa, jo no pulksten 9 līdz 17 tur varēs sarūpēt visu Līgo svētku galdam.

Liene Eltermane balvu

"Līvas tirgū" bija vairāk kā 230 amatnieku, tirgotāju, ražotāju (6)

BIRKAS:
Līvas ciems , gadatirgus , TMKC

Nedēļas nogalē šogad jau 16. reizi notika "Līvas ciema svētki", kas joprojām lielākais tradicionālās kultūras notikums Kurzemē pulcēja daudzus simtus dalībnieku un tūkstošiem apmeklētāju.

"Līvas ciema svētku" programma (2)

BIRKAS:
Līvas ciems , koncerts , gadatirgus , folklora , promenāde

Sestdien un svētdien, 19. un 20.maijā, Liepājā notiek lielākais tradicionālās kultūras notikums Kurzemē – "Līvas ciema svētki", kurā tiek piedāvāta bagātīga programma visām paaudzēm.

"Līvas ciema svētki"– jau šīs nedēļas nogalē (1)

BIRKAS:
Līvas ciems , koncerts , folklora , gadatirgus , promenāde

Šajā nedēļas nogalē, 19. un 20.maijā, Liepājā notiks lielākais tradicionālās kultūras notikums Kurzemē – "Līvas ciema svētki", kurā tiek piedāvāta bagātīga programma visām paaudzēm.

1.maijā Rožu laukumā būs ikgadējie svētki dārzkopjiem

BIRKAS:
Rožu laukums , gadatirgus , ziedi , Pavasaris ziedos

Otrdien, 1.maijā, no pulksten 9 Rožu laukumā norisināsies jau trīspadsmitie svētki dārzkopjiem "Pavasaris ziedos", kas ir Kurzemē lielākais nozares pasākums.

Tirgotāji var jau pieteikties gaidāmajiem Jūras svētkiem (5)

BIRKAS:
Jūras svētki , gadatirgus

14.jūlijā Liepājā notiks jau par tradīciju kļuvušie Jūras svētki, kā ietvaros Liepājas Kultūras pārvalde organizē svētku tirgu. Vietējie tirgotāji un amatnieki aicināti pieteikt dalību līdz 15. jūnijam.

Aicina pieteikties tradicionālajiem dārzkopju svētkiem

BIRKAS:
gadatirgus , Pavasaris ziedos , Rožu laukums

Jau ierasts, ka visiem ar dārzkopību saistītajiem entuziastiem, pavasaris Liepājā asociējas ar vērienīgu pasākumu – svētkiem dārzkopjiem “Pavasaris ziedos”.

Pētertirgū notiks ikgadējais Lielais Jurģu gadatirgus (2)

BIRKAS:
Pētertirgus , gadatirgus

Sestdien, 21.aprīlī, Liepājas Pētertirgū norisināsies ikgadējais Lielais Jurģu gadatirgus, informē SIA "Liepājas Pētertirgus" mārketinga menedžere Monta Skuja.

Iešūpo Lieldienas Rožu laukumā, Biedrības namā un citur

BIRKAS:
Lieldienas , Rožu laukums , tirdziņš , gadatirgus , Latviešu biedrības nams , XL Sala , izstāde , radošās darbnīcas

Sestdien, 31.martā, Rožu laukumā, Latviešu biedrības namā un lielveikalos ar tirdziņiem, izstādēm, darbnīcām un dažādām izdarībām iešūpoja Lieldienas.

Rožu laukumā gaidāms tradicionālais Lieldienu tirdziņš

BIRKAS:
Lieldienas , Rožu laukums , gadatirgus

Lai svinētu gaismas uzvaru pār tumsu, 31.martā no plkst. 10 līdz 16 Rožu laukumā norisināsies Lieldienu tirdziņš. Uz svētkiem sabrauks mājražotāji un amatnieki no visas Latvijas.

Sestdien Pētertirgū gaidāms pavasara tirdziņš

BIRKAS:
Pētertirgus , gadatirgus

Šo sestdien, 24.martā, Liepājas Pētertirgus aicina uz Pavasara tirdziņu ar Lieldienu ieskaņas programmu. Kopā pulcēsies tirgotāji no tuvākām un tālākām Latvijas pilsētām.

Aicina meistarus pieteikties "Līvas tirgum" Līvas ciema svētkos (1)

BIRKAS:
gadatirgus , Līvas ciems , promenāde

Tautas mākslas un kultūras centrs aicina amatu pratējus, daiļamata meistarus, pārtikas ražotājus, māksliniekus un dizainerus līdz 15. aprīlim pieteikt savu dalību "Līvas tirgum".

"Stinšu svētki" izbaudīti vēsturiskās noskaņās (16)

BIRKAS:
Juliannas pagalms , Stinšu svētki Liepājā , koncerts , gadatirgus

Sestdien liepājnieki un viesi Juliannas pagalmā notiekošajos "Stinšu svētkos" varēja sajust īsto Liepājas algoritmu un baudīt vēsturiskās noskaņas satikšanos ar mūsdienu iespējām.

Stinšu svētkos uzstāsies grupa "Astro’n’out" (1)

BIRKAS:
Stinšu svētki Liepājā , Juliannas pagalms , gadatirgus , koncerts

Sestdien, 27.janvārī, Juliannas pagalmā, Friča Brīvzemnieka ielā 7, notiks tradicionālie Stinšu svētki, kurus šogad ar muzikālu priekšnesumu bagātinās grupa "Astro’n’out".

Nedēļas izskaņā Rožu laukumā būs Ziemassvētku tirdziņš

BIRKAS:
Ziemassvētki , gadatirgus , Rožu laukums , folklora

Tverot skaisto Ziemassvētku brīnumu sajūtu, visi liepājnieki un pilsētas viesi tiek aicināti uz gadskārtējo Ziemassvētku tirdziņu Rožu laukumā 22. un 23. decembrī no pulksten 10 līdz 16.

Liepājniekus aicina uz Ziemassvētku tirdziņu Grobiņā (1)

BIRKAS:
Ziemassvētki , Grobiņa , gadatirgus

Piektdien, 15.decembrī, Grobiņas sporta centrā būs jau par tradīciju kļuvušais Ziemassvētku tirdziņš. Mājražotāju andele "Svētku priekam" notiks no pulksten 19 līdz pat pēdējam pircējam.

"Kurzemē" sestdien būs skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgus

BIRKAS:
SMU , gadatirgus , Kurzeme , tehnikums

Sestdien, 2.decembrī, no pulksten 13 līdz 16 tirdzniecības namā "Kurzeme" norisināsies reģionālais skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) gadatirgus.

Rožu laukumā būs mājražotāju un amatnieku tirdziņš

BIRKAS:
gadatirgus , Rožu laukums , valsts svētki

Šo sestdien, 18.novembrī, no pulksten 10 līdz 17 Rožu laukumā notiks Latvijas amatnieku un mājražotāju tirgus. Par tā organizēšanu rūpējas biedrība "Etno Liepāja".

Aicina pieteikt dalību tirdziņam Rožu laukumā (4)

BIRKAS:
Rožu laukums , gadatirgus

Sestdien, 18. novembrī, no pulksten 10 līdz 17 Rožu laukumā Liepājā biedrība "ETNO Liepāja" organizē Latvijas amatnieku un mājražotāju tirgu.

Aicina pieteikties festivāla "Zemlika" tirgum (2)

BIRKAS:
Zemlika , festivāls , Durbe , gadatirgus

Zemnieki, mājražotāji un amatnieki aicināti pieteikties festivāla "Zemlika" tirgum, kas Durbē no pulksten 9 notiks 21. oktobrī.

Ar "Ķirbju balli noslēdz vasaras "garšas ceļojumu"

BIRKAS:
Ķirbju balle , Kungu kvartāls , gadatirgus , koncerts , Latviešu biedrības nams

Sestdien, 2.septembrī, par spīti lietainajam laikam Kungu ielas 24 pagalmā notika "Ķirbju balle" ar mājražotāju un amatnieku tirdziņu, radošām darbnīcām, ķirbju izstādi un muzikāliem priekšnesumiem.

"Garšas ceļojuma" sezona tiek noslēgta ar "Ķirbju balli"

BIRKAS:
Kungu kvartāls , Ķirbju balle , gadatirgus

Latviešu biedrības nams 2.septembrī no pulksten 10 līdz 15 aicina brīvdienas pavadīt kopā ar ģimeni Kungu ielas radošajā kvartālā (Kungu ielā 24), kurā norisināsies "Ķirbju balle".