Birka: gadatirgus

Skolēni "Ostmalā" andelēs pašu saražoto

BIRKAS:
tehnikums , gadatirgus , t/c Ostmala

Ceturtdien, 3.decembrī, no pulksten 16 līdz 19 Liepājā, tirdzniecības centrā "Ostmala" norisināsies skolēnu mācību uzņēmumu gadatirdziņš "Saprast. Mācēt. Uzdrīkstēties!".

Tirgotāji var pieteikties tirdziņam Rožu laukumā (1)

BIRKAS:
Ziemassvētki , gadatirgus , Rožu laukums

Tverot skaisto Ziemassvētku brīnumu sajūtu, Liepājas Latviešu biedrības nams organizē Ziemassvētku tirdziņu, kas 22. un 23.decembrī no pulksten 10 līdz 16 notiks Rožu laukumā.

Egona Peršēvica "Milda" izdaiļo "Art Riga 2015"

BIRKAS:
Egons Peršēvics , izstāde , gadatirgus , 18.novembris

Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā notiekošajā starptautiskajā mākslas gadatirgū "Art Riga 2015" izstādīts arī liepājnieka Egona Peršēvica darbs "Milda".

Kungu kvartāls tirgotājus aicina pieteikties Piparkūku ballei

BIRKAS:
Ziemassvētki , Kungu kvartāls , piparkūkas , gadatirgus

Mājražotāji un amatnieki līdz 14.decembrim tiek aicināti pieteikties Piparkūku balles svētku tirdziņā, kas norisināsies Kungu ielas radošajā kvartālā, Kungu ielā 24.

Ziemassvētku ieskaņas tirgus pārsteigs ar plašu sortimentu

BIRKAS:
Ziemassvētki , gadatirgus , egle , Rožu laukums

Svētdien, 29.novembrī, tiks atklāta pilsētas Ziemassvētku egle. Kultūras pārvalde sadarbībā ar Liepājas Latviešu biedrības namu organizē arī Ziemassvētku ieskaņas tirgu.

Sestdien notiks pirmais apģērbu tirdziņš "Charming Bazaar" (2)

BIRKAS:
Charming Bazaar , gadatirgus , mākslas vidusskola , dizains

Gatavojoties gada izskaņai, Dizaina un mākslas skolas (LDMV) multifunkcionālā zālē sestdien, 21.novembrī, notiks pirmais apģērbu tirdziņš "Charming Bazaar". 

Sestdien Pētertirgū būs Mārtiņdienas gadatirgus

BIRKAS:
Pētertirgus , gadatirgus , Vēlavas

Sestdien, 7.novembrī, Pētertirgus aicina uz Mārtiņdienas tirgu, kurā varēs izvēlēties gan saimnieču gardumus svētku galdam, gan mājražotāju, amatnieku un rokdarbnieču darinājumus.

Aicina tirgotājus pieteikties Ziemassvētku ieskaņas tirgum

BIRKAS:
Ziemassvētki , gadatirgus , folklora , Rožu laukums

Ik gadu liepājnieki ar nepacietību gaida galvenās egles atklāšanas pasākumu, kā ietvaros Liepājas Kultūras pārvalde organizē arī Ziemassvētku ieskaņas tirgu.

Jau aicina pieteikties Darmštates Ziemassvētku tirdziņam

BIRKAS:
Ziemassvētki , gadatirgus

Kā ierasts katru gadu, arī šogad Liepājas sadraudzības pilsēta Darmštate (Vācija) aicina māksliniekus, amatniekus un uzņēmējus piedalīties Ziemassvētku tirdziņā.

Nedēļas nogales atpūtas un izklaides iespējas Liepājā

BIRKAS:
Akti naktī , koncerts , LSO , ērģeļmūzikas festivāls , Ideju bode , Miķeļdiena , gadatirgus , LOC , Karostas mezgls , izstāde

Šajā nedēļas nogalē Liepāja noteikti nebūs vieta, kur zvilnēt uz dīvāna vai ilgstoši aizgulēties, jo brīvdienu moto būs "kultūra nomodā, ja tu neguli".

Jau sestdien Lielais Miķeļdienas gadatirgus

BIRKAS:
gadatirgus , Pētertirgus , Miķeļdiena

Sestdien, 26.septembrī, Pētertirgū sanāk tirgotāji un pircēji no tuvākām un tālākām vietām, jo klāt par tradīciju kļuvušais un rudens ražas svētkiem veltītais Miķeļdienas gadatirgus.

“Lauku sēta pilsētā” aicina uz Rudens ražas svētkiem

BIRKAS:
lauku sēta pilsētā , Optimistu pulks , tirdziņš , mūzikas vidusskola , gadatirgus

Projekts “Lauku sēta pilsētā” 2. un 3. oktobrī aicina uz Lielajiem rudens ražas svētkiem savā mājvietā Lauku sētā, Velnciemā, Skuju ielā 3/5/7.

Septembra beigās būs Lielais Miķeļdienas gadatirgs

BIRKAS:
Pētertirgus , gadatirgus , Miķeļdiena

Sestdien, 26.septembrī, SIA "Liepājas Pētertirgus" organizē jau par tradīciju kļuvušo un rudens ražas svētkiem veltīto Lielo Miķeļdienas gadatirgu.

Kungu kvartālā nedēļas nogalē Ābolu balle (1)

BIRKAS:
Kungu kvartāls , gadatirgus , Ābolu balle

Kungu ielas radošajā kvartālā sestdien, 12.septembrī, no pulksten 10 godā tiks celti Latvijai raksturīgākie augļi un svinēta Ābolu balle. Tā ir šīs sezonas noslēdzošā garšas balle.

Rožu laukumā divas dienas notiks Ātruma festivāla tirdziņš

BIRKAS:
rallijs Kurzeme , gadatirgus , Rožu laukums , Latviešu biedrības nams

Piektdien un sestdien, 28. un 29.augustā, no pulksten 10 līdz 17, laikā, kad Liepājā norisināsies rallijs "Kurzeme 2015", Rožu laukumā notiks Ātruma festivāla tirdziņš.

Nedēļas nogalē notiks Zivju svētki ar jestru dejošanu (1)

BIRKAS:
Kungu kvartāls , gadatirgus , Zivju svētki

Sestdien, 15.augustā no pulksten 10 līdz 15 Kungu ielas radošajā kvartālā (Liepājā, Kungu ielā 24) tiks svinēti Zivju svētki. Būs arī ierastais Zaļais tirdziņš.

Tirgotāji aicināti pieteikt dalību Ātruma festivāla tirdziņā

BIRKAS:
Latviešu biedrības nams , gadatirgus , rallijs Kurzeme

Ātruma festivāla – rallija "Kurzeme 2015" ietvaros, 28. un 29.augustā pulksten 10 – 17 Rožu laukumā notiks festivāla tirdziņš. Tirgotāji aicināti pieteikties līdz  21.augustam.

Tirgotāji var jau pieteikties uz Zivju svētkiem

BIRKAS:
Zivju svētki , Kungu kvartāls , gadatirgus

Mājražotāji un amatnieki līdz 10. augustam tiek aicināti pieteikt dalību Zivju svētku Zaļajā tirdziņā, kas norisināsies Kungu ielas radošajā kvartālā, Liepājā, Kungu ielā 24.

Kungu ielas radošajā kvartālā svinēs Zirņu balli

BIRKAS:
Kungu kvartāls , gadatirgus , Zirņu balle , Ramona Bhata , Balzamiko , Kuršu laukums 13

Sestdien, 25.jūlijā, no pulksten 10 Kungu ielas radošajā kvartālā tiks svinēta Zirņu balle. Tā sola gan zupas gatavošanas meistarklasi, gan tirdziņā nopērkamus lauku labumus.

Aicināti pieteikties Ielu teātra festivāla tirdziņam

BIRKAS:
gadatirgus , Leļļu teātris , ielu teātris , festivāls , Rožu laukums

Leļļu teātris jau devīto reizi organizē Starptautisko ielu teātru festivālu pašā Liepājas pilsētas sirdī – Rožu laukumā. Šogad tas norisināsies no 31. jūlija līdz 1.augustam.

Tirgotāji tiek aicināti pieteikt dalību Zaļajam tirdziņam

BIRKAS:
gadatirgus , Kungu kvartāls

Dienā, kad tiek atzīmēta visu saimnieku jeb Jēkaba diena – 25.jūlijā – Kungu ielas radošajā kvartālā (Kungu ielā 24, Liepājā) tiks svinēta Zirņu balle.

Rožu laukumā turpinās Vasaras saulgriežu tirdziņš

BIRKAS:
Rožu laukums , gadatirgus , Līgo , Latviešu biedrības nams , folklora

Trīs dienu garumā – 19., 20. un 21. jūnijā – Rožu laukums ir pārvērties par vietu, kur virmo Līgo svētku noskaņa, informē Latviešu biedrības nama menedžere Laura Giptere.

Sestdien Pētertirgū skanēs arī Līgo dziesmas (1)

BIRKAS:
Pētertirgus , Līgo , gadatirgus

Dienas pirms Līgo sauc par Zāļu dienām, jo tad saule savu gaismu un siltumu dāvā visdāsnāk un šajā laikā plūktām zālēm piemīt īpašs spēks, informē Pētertirgus.

Rožu laukumā gaidāms Vasaras saulgriežu tirdziņš (1)

BIRKAS:
Rožu laukums , gadatirgus , Līgo , Latviešu biedrības nams , folklora

Trīs dienu garumā – 19., 20. un 21. jūnijā – Rožu laukums pārvērtīsies par vietu, kur virmo Līgo svētku noskaņa, informē Latviešu biedrības nama menedžere Laura Giptere.

Pētertirgū trīs dienas būs Līgo tirdziņš

BIRKAS:
Pētertirgus , Līgo , gadatirgus

Dienas pirms Līgo sauc par Zāļu dienām, jo tad saule savu gaismu un siltumu dāvā visdāsnāk un šajā laikā plūktām zālēm piemīt īpašs spēks, informē Pētertirgus.

"XL Salā " svinēs Īstos vasaras saulgriežus

BIRKAS:
XL Sala , Līgo , gadatirgus

Svētdien, 21.jūnijā, pie tirdzniecības centra "XL Sala" no pulksten 12 līdz 15 notiks Ielīgošanas pasākums, informē pasākumu organizatori aģentūra "Lemon Pepper Events".

Radošajā kvartālā aizvadīta Medus balle (galerija)

BIRKAS:
Kungu kvartāls , Medus balle , gadatirgus

Sestdien Kungu ielas radošajā kvartālā (Kungu ielā 24) ar dziesmām un dejām notika Medus balle, kurā tiks cildināts medus, tā vākšanas un pielietošanas tradīcijas.

Kungu kvartālā rīkos Medus balli visai ģimenei

BIRKAS:
Kungu kvartāls , gadatirgus , Mārtiņš Sants

Medus ballē, kas norisināsies sestdien, 6.jūnijā, Kungu ielas radošajā kvartālā, tiks cildināts medus, tā vākšanas un pielietošanas tradīcijas.

Tirgotājus aicina pieteikties Jūras svētkiem Liepājā

BIRKAS:
Jūras svētki , gadatirgus

Kultūras pārvalde 11.jūlijā sadarbībā ar festivāla "LMT Summer Sound" producentiem organizē ikgadējos Jūras svētkus, informē attīstības projektu vadītāja Agita Auza.

Līvas ciems pulcēs 230 amatu meistarus un māksliniekus

BIRKAS:
Līvas ciems , promenāde , gadatirgus , TMKC

Nedēļas nogalē, 23.maijā no pulksten 10 – 23 un 24.maijā no 11 – 15, Promenādē notiks “Līvas ciema svētki 2015" – latviešu tradicionālās kultūras mantojuma svētki.