Birka: glābšana

Zirņu ielā izglābj zem sētas iesprūdušu suni

BIRKAS:
glābšana , suņi , VUGD , Zirņu iela

Svētdien pulksten 20.51 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Zirņu ielu Liepājā, kur pie kādas privātmājas zem sētas bija iesprūdis suns. Mājas saimnieks uz vietas neatradās.

Svētdien ugunsgrēkā Liepājā cietis viens cilvēks

BIRKAS:
glābšana , ugunsgrēks , Viršu iela

Aizvadītajās diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 81 izsaukumu, no kura bija uz 69 uz ugunsgrēku dzēšanu.

Ugunsdzēsējiem izsaukums uz plašu ugunsgrēku Toma ielā (1)

BIRKAS:
ugunsgrēks , Toma 30 , glābšana

Ugunsdzēsēji trešdien pulksten 10.45 saņēma izsaukumu uz Toma ielu 30, kur ugunsgrēks bija izcēlies divstāvu koka dzīvojamā mājā, ziņo Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

Ugunsgrēkā gājis bojā cilvēks, divi cietuši, septiņi izglābti

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Baltijas iela , glābšana , nāve

Papildināts. Svētdien pulksten 16.13 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Baltijas ielu Liepājā, kur piecstāvu dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums.

Glābēji krastā nogādā ledū ielūzušu stirnu

BIRKAS:
glābšana , stirna , autoavārija

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus, no kuriem divi bija Liepājā.

Izglābj bērnu, kas atradās jūrā uz ledus

BIRKAS:
jūra , glābšana , drošība , Pulvera iela

Otrdien pulksten 17.37 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma izsaukumu uz Katedrāles ielu, kur, kā liecināja informācija, jūrā uz atlūzuša ledus gabala atrodas bērns.

Ugunsdzēsēji Liepājā dzēsa sodrējus un glāba gulbi

BIRKAS:
ugunsgrēks , gulbji , glābšana

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus, no kuriem divi bija Liepājā.

Trešdien ugunsgrēkā Sakņu ielā cietis cilvēks

BIRKAS:
ugunsgrēks , Sakņu iela , glābšana , miesas bojājumi

Aizvadītajā diennakt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma trīs izsaukumus – vienu uz ugunsgrēka dzēšanu un divus uz glābšanas darbiem.

Kanālā notver gulbi un nodot to dzīvnieku patversmei

BIRKAS:
VUGD , glābšana , kanāls , gulbji

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.

Gulbji uz ledus Liepājā.

Ugunsdzēsējiem brīvdienās jādzēš bēniņi un jāglābj gulbis

BIRKAS:
ugunsgrēks , Rīgas iela , glābšana , gulbji

Aizvadītajās trīs diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 18 izsaukumus, no kuriem divi bija Liepājā.

Otrdienas rītā Uliha ielā nācās no jumta nocelt kaķi (1)

BIRKAS:
glābšana , kaķi , Uliha iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.

Jāglābj cilvēki gan dārza mājiņā, gan uz Ziemeļu mola

BIRKAS:
ugunsgrēks , glābšana , mazdārziņi , Ziemeļu mols , Atmodas bulvāris

Vakar pulksten 22.26 VUGD saņēma izsaukumu uz Atmodas bulvāri, kur dega dārza māja. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka dārza māja deg 4 kvadrātmetru platībā.

Ugunsgrēkā Liepājā sestdien cietis viens cilvēks

BIRKAS:
ugunsgrēks , glābšana , miesas bojājumi , Baidzeles iela , neatliekamā palīdzība

Ugunsgrēkos Latvijā sestdien cietis viens cilvēks, bet vēl viens izglābts, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) operatīvā informācija.

Ugunsgrēkā Tērauda ielā izglābj vairākus cilvēkus

BIRKAS:
ugunsgrēks , Tērauda iela , glābšana

Papildināts. Sestdien pulksten 20.11 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD)  saņēma izsaukumu uz Tērauda ielu, Liepājā, kur ar atklātu liesmu dega divstāvu koka māja.

Ugunsgrēkā Lāčplēša ielā izglābts viens cilvēks

BIRKAS:
ugunsgrēks , glābšana , Lāčplēša iela

Trešdien pulksten 12.55 ugunsdzēsēji steidzās uz Lāčplēša ielu Liepājā, kur ugunsgrēks bija izcēlies divstāvu dzīvojamā mājā, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

VUGD svētkos daži izsaukumi, arī uz rokudzelžu noņemšanu

BIRKAS:
ugunsgrēks , glābšana

Aizvadītajās piecās diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 25 izsaukumus, no kuriem vairāki bija Liepājā.

Trešdien ugunsgrēkā Tērauda ielā cietis cilvēks

BIRKAS:
ugunsgrēks , Tērauda iela , Reiņu meža iela , glābšana

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma septiņus izsaukumus, no kuriem vairāki bija Liepājā.

Ugunsgrēkā Klāva Ukstiņa ielā cietis cilvēks

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , miesas bojājumi , glābšana , Ukstiņa iela

Sestdien, cenšoties dzēst dzīvokļa virtuvē aizdegušās mantas, Liepāja cietis cilvēks, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Palīdz vīrietim, kas pie Dienvidu fortiem iekrita kanālā (2)

BIRKAS:
negadījums , glābšana , Dienvidu forti

7.decembrī ap pulksten 11:05 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka Klaipēdas ielā pie Dienvidu fortiem, atrodoties apmaldījies vīrietis.

Republikas ielā degšanas dēļ nācās evakuēt iedzīvotājus

BIRKAS:
VUGD , glābšana , Republikas iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma divus izsaukumus ugunsgrēku dzēšanu, viens no tiem bija Liepājā.

Sajūtot gāzes smaku, sauc ugunsdzēsējus glābējus

BIRKAS:
VUGD , glābšana , gāzes avārijas dienests , gāze , Atmodas bulvāris

Aizvadītajās trīs diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma septiņus izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.

No dzīvojamās ēkas Siļķu ielā evakuē 12 cilvēkus (1)

BIRKAS:
VUGD , Siļķu iela , glābšana , ugunsgrēks

Vakar pulksten 19.05 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma izsaukumu uz Siļķu ielu, kur piecstāvu dzīvojamās mājas pirmajā stāvā dega elektrosadales skapis.

Plašā ugunsgrēkā Tirgus ielā otrdien izglābti astoņi cilvēki

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , glābšana , Tirgus iela

Vakar pulksten 21.08 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Tirgus ielu Liepājā, kur ugunsgrēks bija izcēlies divstāvu dzīvojamā mājā.

Ugunsgrēkā Darbnīcu ielā izglābta sieviete

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , glābšana , Darbnīcu iela

Aizvadītajās trīs diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma deviņus izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.

Izglābj sievieti, kas saviem spēkiem nevarēja piecelties (1)

BIRKAS:
glābšana , Daugavas iela , augļošana

23.oktobrī ap pulksten 17.30 pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka trīs dienas neesot redzēta kāda sieviete vienā no Daugavas ielas daudzdzīvokļu namiem.

Karostā no kanāla glābēji izceļ noslīkušu vīrieti

BIRKAS:
VUGD , glābšana , nāve , Ģenerāļa Baloža iela , kanāls

Aizvadītajās trīs diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 21 izsaukumu. Liepājā bija viens izsaukums.

Ceturtdien ugunsgrēkā Gūtmaņa ielā izglābta sieviete

BIRKAS:
VUGD , glābšana , Matīsa Gūtmaņa iela , ugunsgrēks

Ceturtdien, 19.oktobrī, pulksten 21.12 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma izsaukumu uz Matīsa Gūtmaņa ielu, kur divstāvu dzīvojamā mājā bija izveidojies piedūmojums.

Pēc avārijas atbrīvo sievieti, sakārto ceļa braucamo daļu

BIRKAS:
VUGD , glābšana

Aizvadītajās trīs diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma deviņus izsaukumus, no kuriem vairāki bija Liepāja.

Glābēji no automašīnas motortelpas izvelk kaķi

BIRKAS:
VUGD , glābšana , kaķi , Lielā iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes brigāde saņēma četrus izsaukumus – vienu uz ugunsgrēku dzēšanu un trīs uz glābšanas darbiem. 

Liepājas ugunsdzēsējiem darbs Vānes ielā un Aizputē

BIRKAS:
glābšana , ugunsgrēks , VUGD

Aizvadītajās trīs diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona saņēma vienpadsmit izsaukumus, no kuriem sešus uz ugunsgrēku dzēšanu.