Birka: hokejs

Nedēļas nogalē aizvadīts "Amber Puck Kids" U-10 turnīrs

BIRKAS:
Amber puck , hokejs , HK Liepāja

Nedēļas nogalē ledus hallē aizvadīts "Amber Puck Kids" turnīrs U-10 grupas hokejistiem. Divu dienu laikā astoņas komandas no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas cīnījās par galveno balvu.

HK "Liepāja Optibet" slēdz līgumus ar spēlētājiem (3)

BIRKAS:
hokejs , HK Liepāja , Amber puck

HK "Liepāja Optibet" turpina gatavošanos sezonai. Skatītājiem komanda savu sagatavotību atkal demonstrēs no 25. līdz 27.augustam ledus hallē, piedaloties turnīrā "Amber Puck".

Aizvadīts "Amber Puck" turnīrs hokejā amatieriem

BIRKAS:
Amber puck , hokejs , Andrejs Žukovs , HK Liepāja

Nedēļas nogalē ledus hallē aizvadīts "Amber Puck" hokeja turnīrs amatieriem. Tajā piedalījās astoņas komandas, informē HK "Liepāja Optibet" preses sekretāre Simona Laiveniece.

Cer hokeja virslīgu cer padarīt par apmeklētāko turnīru Latvijā

BIRKAS:
hokejs , HK Liepāja

Latvijas Hokeja federācija (LHF) noslēgusi trīs gadu sadarbības līgumu ar "Optibet" un cer, ka virslīga, kur spēlēs arī Liepājas komanda, kļūs par Latvijā apmeklētāko sporta spēļu turnīru.

Nedēļas nogalē startē "Amber Puck" turnīrs hokejā

BIRKAS:
Andrejs Žukovs , hokejs , Amber puck

Trīs augusta nedēļu nogalēs Liepājā ledus hallē norisināsies starptautiskais turnirs hokejā "Amber Puck" , ko organizē uzņēmums "Feraks" un tās vadītājs Andrejs Žukovs.

"Liepāja"/"Optibet" spēlēs "Optibet" hokeja virslīgā (1)

BIRKAS:
HK Liepāja , hokejs

Latvijas totalizatoru kompānija "Optibet" kļuvusi par Latvijas hokeja virslīgas ģenerālsponsoru. Pirms tam "Optibet" kļuva par vienu no Liepājas hokeja kluba atbalstītājiem.

"Liepāja"/"Optibet" hokeja čempionātā būs pieci konkurenti

BIRKAS:
hokejs , FK Liepāja

Nākamajā Latvijas hokeja virslīgas sezonā startēs sešas pašmāju komandas, vēsta Latvijas Hokeja federācija (LHF). Igaunijas un Lietuvas klubi nepiedalīsies, ziņo LETA.

Hokejisti aizvadījuši pirmās pārbaudes spēles

BIRKAS:

HK "Liepāja Optibet" ir aizvadījusi divas pārbaudes spēles pret "Kuņluņ" (Ķīna) MHL komandu. Abās spēlēs tika gūti pieci vārti, informē komandas preses sekretāre Simona Laiveniece.

HK "Liepāja Optibet" aizvadīs divas pārbaudes spēles

BIRKAS:

Ceturtdien, 27.jūlijā, pulksten 18.30 un sestdien, 29.jūlijā, pulksten 13.30 HK "Liepāja Optibet" LOC Ledus hallē Liepājā aizvadīs pārbaudes spēles pret "Kuņluņ" (Ķīna) MHL komandu.

Gatavošanos sezonai uzsāk HK "Liepāja Optibet"

BIRKAS:

Pirmdien, 17. jūlijā, gatavošanos jaunajai hokeja sezonai uzsāka HK "Liepāja", kas ieguvis jaunu atbalstītāju un vārdu – "Liepāja Optibet".

Noslēdzies tradicionālais hokeja turnīrs "Amber Puck"

BIRKAS:
Amber puck , hokejs

No 25. līdz 27.maijam Liepājas ledus hallē norisinājās cīņas par 2017. gada "Amber Puck" titulu. Kopumā turnīrā piedalījās piecas hokeja komandas no Latvijas, Somijas un Krievijas.

"Bufetē" uzstāsies Andris Kivičs un sākas hokeja pavasaris (1)

BIRKAS:
Red Sun Buffet , koncerts , hokejs

Sestdien, 6.maijā, kafejnīcā "Red Sun Buffet" uzstāsies latviešu mūziķis un "Rīga TV24" raidījuma "Rampas ugunis" vadītājs Andris Kivičs. Tajā dienā sākas arī lielais hokejs.

Uz Latvijas U-20 izlases nometni izsaukti septiņi liepājnieki

BIRKAS:
hokejs , HK Liepāja , Aleksandrs Cicurskis

Lai arī HK "Liepāja" un "Liepāja/Juniors" hokeja sezonas jau ir beigušās, šobrīd notiek aktīva darbība valsts izlasēs, informē HK "Liepāja" preses sekretāre Simona Laiveniece.

No labās: HK

Hokeja klubs "Liepāja" izvērtē aizvadīto sezonu (8)

BIRKAS:
hokejs , HK Liepāja , Artis Lagzdiņš , Aleksandrs Cicurskis , Igors Ļebedevs , Artūrs Košeļevs

Trešdien, 5. aprīlī, dienā, kad hokeja klubs "Liepāja"noliek savas čempionu pilnvaras, notika komandas preses konference, kurā tika izvērtēta aizvadītā sezona.

"Liepājas" hokejisti noliek Latvijas čempionu pilnvaras

BIRKAS:

Latvijas hokeja virslīgas pusfināla sērijas izšķirošajā – piektajā – spēlē "Mogo" savā laukumā ar 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) pārspēja pagājušās sezonas čempioni "Liepāju" un iekļuva finālā.

Izšķirošo ripu liepājnieki ielaida tukšos vārtos.

Liepājas hokejistiem vēl neizdodas iekļūt finālā (1)

BIRKAS:

Neskatoties uz Liepājas mēra Ulda Seska un viņa vietnieka Viļņa Vitkovska ierašanos Liepājas ledus hallē, mūsu komandai neizdevās uzvarēt un iekļūt Latvijas čempionāta finālā.

"Liepājas" hokejisti nonāk uzvaras attālumā no finālā

BIRKAS:

"Kurbads" un čempione "Liepāja" sestdien nonāca vienas uzvaras attālumā no iekļūšanas Latvijas hokeja virslīgas izslēgšanas turnīra finālā, ziņo aģentūra LETA.

Nedēļas nogalē ražos, izklaidēsies un cīnīsies

BIRKAS:
LOC , Ražots Liepājā , hokejs , futbols

Nedēļas nogalē Liepājas Olimpiskajā centrā gaidīts ikviens, jo tur rosīsies Liepājas un tuvējo novadu uzņēmēji, bērnus izklaidēs "Fiksiki", bet par iekļūšanu finālā cīnīsies HK "Liepāja".

HK "Liepāja" uzvar pagarinājumā un sērijā panāk neizšķirtu

BIRKAS:

Čempione "Liepāja", kā arī Jelgavas "Zemgale"/LLU komanda, revanšējās par dienu iepriekš piedzīvotajiem zaudējumiem pret regulārās sezonas divām spēcīgākajām komandām.

HK "Liepāja" pusfinālu sāk ar minimālu zaudējumu

BIRKAS:

Regulārās sezonas divas spēcīgākās vienības "Mogo" un "Kurbads" otrdien izcīnīja uzvaras pirmajās Latvijas hokeja virslīgas pusfināla spēlēs, ziņo aģentūra LETA.

'"Liepājas" hokejisti uzvar "Rīgu" un iekļūst pusfinālā

BIRKAS:

Valsts čempione hokejā "Liepāja" sestdien virslīgas čempionāta ceturtdaļfināla sērijas izšķirošajā cīņā mājās ar 5:1 (1:1, 2:0, 2:0) uzvarēja hokeja skolas "Rīga" komandu, iekļūstot pusfinālā.

"Rīgas" hokejisti izlīdzina sēriju pret čempioni "Liepāju"

BIRKAS:

Hokeja skolas "Rīga" komanda ceturtdien Latvijas virslīgas izslēgšanas turnīra ceturtdaļfināla ceturtajā mačā savā laukumā ar 3:2 (2:0, 1:0, 0:2) pārspēja valsts čempionus "Liepāju".

HK "Liepāja" izvirzās vadībā sērijā pret "Rīgu"

BIRKAS:

Latvijas hokeja virslīgā izslēgšanas spēlēs pērnā gada valsts čempione "Liepāja" savā ceturtdaļfināla sērijā izvirzījās vadībā pret "Rīga" komandu, raksta aģentūra LETA.

"Liepājas" hokejisti pagarinājumā zaudē "Rīgai"

BIRKAS:

Pērnās sezonas virslīgas čempione "Liepāja" svētdien ceturtdaļfināla otrajā spēlē pagarinājumā zaudēja "Rīgai", kamēr "Zemgale"/LLU nonāca uzvaras attālumā no pusfināla.

"Liepājas" hokejisti ceturtdaļfināla pirmajā mačā uzvar "Rīgu"

BIRKAS:

Pērnās sezonas Latvijas hokeja virslīgas čempione "Liepāja" sestdien ceturtdaļfināla pirmajā spēlē pārspēja "Rīgu", kamēr "Zemgale"/LLU apspēlēja Rīgas "Prizmu", ziņo LETA.

Hokeja klubs "Liepāja" uzsāk izslēgšanas spēles

BIRKAS:

Ar pirmo spēli ceturtdaļfinālā pret HS "Rīga" sestdien, 4. martā, pulksten 17 un nākošo spēli svētdien, pulksten 17 ledus hallē izslēgšanas spēļu sēriju uzsāk HK "Liepāja".

HK "Liepāja" izbraukumā pieveic "Zemgale"/LLU

BIRKAS:

Latvijas virslīgas noslēdzošās kārtas spēlē "Zemgale"/LLU, kas arī līdz pēdējai kārtai cīnījās par otro pozīciju, savu tribīņu priekšā ar 4:6 (2:1, 2:3, 0:2) piekāpās "Liepājai", raksta LETA.

Liepājā aizvadīti hokeja svētki maziem un lieliem

BIRKAS:
hokejs , HK Liepāja , Kārlis Liepiņš

Nedēļas nogalē ledus hallē notika "LSSS Kauss" hokejā U-10 vecuma grupā, kurā piedalījās piecas komandas no Latvijas un Lietuvas, informē HK "Liepāja" preses sekretāre S. Laiveniece.

"Liepājas" hokejisti izbraukumā sagrauj "Prizmu"

BIRKAS:

Latvijas hokeja virslīgas spēlē HK "Liepāja" arī izbraukumā ar 14:6 (3:3, 5:2, 6:1) sagrāva "Prizmu". Uzvarētājiem ar trim vārtiem un četrām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Kārlis Ozoliņš.

"Liepājas" hokejisti virslīgas mačā droši pārspēj "Rīgu"

BIRKAS:

Pie drošas uzvaras Latvijas hokeja virslīgas mačā svētdien tika valsts čempione "Liepāja", kas savā laukumā ar 5:2 (2:0, 2:0, 1:2) apspēlēja "Rīgu", ziņo aģentūra LETA.