Pašvaldības policija palīdz mazai meitenei, kas apmaldījās

BIRKAS:
drošība , Atmodas bulvāris , huligānisms , grafiti , Republikas iela , Cukura iela

15.februārī ap pulksten 13.45 pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka Atmodas bulvārī atrodoties 8 gadus veca meitenīte, kura esot apmaldījusies un nezinot kur atrodas.

Aiztur jaunieti, kas ar pudeli izsita automašīnai stiklu

BIRKAS:
Rīgas iela , nepilngadīgie , Slimnīcas iela , huligānisms

9.februārī ap pulksten 22.10 Liepājas pilsētas pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka Slimnīcas ielā kāda persona ar pudeli esot izsitusi automašīnas vējstiklu.

Nedēļas nogalē notikuši vairāki konflikti ar cietušajiem

BIRKAS:
miesas bojājumi , huligānisms , laupīšana

Nedēļas nogalē notikuši vairāki konflikti, kuri izcēlušies starp personām gan dzīvesvietās, gan atpūtas vietās. Vairākos gadījumos ir nodarīti miesas bojājumi, kā rezultātā cietušie ievietoti slimnīcā.

Pašvaldības policija Stendera ielā notver uzbrucēju

BIRKAS:
huligānisms , Rožu laukums , Stendera iela

Svētdienas naktī, 4.februārī ap pulksten 1, Liepājas pilsētas pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot ievēroja, ka Rožu laukumā konfliktē vairākas personas.

Siļku ielā naktī pamatīgi "pastrādā" ar baltu krāsu

BIRKAS:
huligānisms , Siļķu iela

Piektdien, 2.februārī, ap pulksten 1 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Siļķu ielā kādai daudzdzīvokļu mājai ar baltu krāsu apzīmētas visas ieejas durvis.

Klaipēdas ielā aiztur agresīvu vīrieti ar nazi

BIRKAS:
huligānisms , atskurbtuve , Klaipēdas iela

25.janvārī ap pulksten 23.20 pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka vienā no daudzdzīvokļu māju kāpņutelpām Klaipēdas ielā, kāda persona ar nazi cenšas ielauzties dzīvoklī.

Spēļu zālē Peldu ielā aiztur vīrieti par draudēšanu ar nazi

BIRKAS:
Peldu iela , huligānisms , kriminālprocess

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas 21.janvārī pulksten 7.07 spēļu zālē Peldu ielā aizturēja 1993.gadā dzimušu  vīrieti, kurš ar nazi draudēja darbiniecei.

Ugāles ielā aiztur divus ēkas apķēpātājus

BIRKAS:
huligānisms , grafiti , Ugāles 8

Trešdien, 17.janvārī, pulksten 21.52 Ugāles ielā 8T pašvaldības policijas darbinieki aizturēja divus 2002.gadā dzimušus jauniešus. Viens no viņiem ar krāsas baloniņu apzīmēja ēkas sienu.

Aiztur iereibušu vīrieti, kas draud visus nosist ar cirvi

BIRKAS:
huligānisms , atskurbtuve , Metalurgu iela

Otrdien, 9.janvārī, ap pulksten 10 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka kāda persona Metalurgu ielas daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpā staigā ar cirvi.

Jaunais gads policijai sākas ar atrastu līķi

BIRKAS:
slepkavība , huligānisms , Toma iela

Pirmdien, 1.janvārī, ap pulksten 3 Toma ielā kādā no daudzdzīvokļu mājas dzīvokļiem atrasts 1974.gadā dzimis vīrietis bez dzīvības pazīmēm, informē Valsts policija.

Jaunieša vēlme izjokot policistus beidzas ar vizīti iecirknī (1)

BIRKAS:
sabiedriskais transports , Policija , huligānisms

Pirmdien, 25.decembrī, ap pulksten 18.20 Liepājas maršruta autobusā iekāpa četri jaunieši un ar savu skaļo uzvedību piesaistīja citu cilvēku uzmanību.

Jaunietis ar akmeni sabojā automašīnas stiklu (1)

BIRKAS:
huligānisms , zādzība

20.decembrī pulksten 12.17 policijā saņemta informācija par to, ka Šķēdes ielā kāds jaunietis ar akmeni izsita automašīnas "Peugeot 307" aizmugurējo stiklu.

Nedēļas nogalē brauc dzērumā, kaujas un dauza logus

BIRKAS:
dzērājšoferi , autoavārija , miesas bojājumi , huligānisms

15.decembrī saņemta  informācija,  ka ap pulksten 20.10 Klaipēdas ielā vīrietis aizbraucis ar Audi A3, iespējams atrodoties alkoholisko dzērienu ietekmē.

Ielaužas svešā dzīvoklī, lai piedzītu parādu

BIRKAS:
laupīšana , huligānisms

16.decembrī ap pulksten 22.30 Pašvaldības policijā saņemta informācija, ka vienā no Spīdolas ielas daudzdzīvokļu namu dzīvokļiem cenšoties ielauzties kāda persona.

Aiztur vīrieti par automašīnu logu dauzīšanu Liepājā (3)

BIRKAS:
huligānisms , zādzība , kriminālprocess

5.decembrī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa amatpersonas ir aizturējušas vīrieti, kurš 2.decembrī Liepājā vairākām automašīnām bija izsitis logus.

Par šaudīšanos ar pneimatisko ieroci aiztur piecas personas (5)

BIRKAS:
huligānisms

Saistībā ar šaudīšanos ar pneimatisko ieroci valsts svētkos, 18.novembrī, un bojājumu nodarīšanu Valsts policija aizturējusi piecus cilvēkus – trīs vīriešus un divas sievietes.

Notver jaunieti, kas demolēja bērnu rotaļu laukumu (7)

BIRKAS:
huligānisms , bērnu rotaļu laukums

5.novembrī ap pulksten 20.20 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums, ka Atmodas bulvārī kāds vīrietis notvēris vienu jaunieti, kurš bojājis bērnu rotaļu laukumu.

Dzīvoklī Klaipēdas ielā naktī aiztur agresīvu vīrieti

BIRKAS:
huligānisms , Klaipēdas iela

Sestdien, 29.oktobrī, ap pulksten 1.40 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka vienā no dzīvokļiem Klaipēdas ielā tiekot trokšņots.

Raiņa ielā uz karstām pēdām notver logu dauzītājus (1)

BIRKAS:
huligānisms , Raiņa iela , nepilngadīgie

15.oktobrī ap pulksten 23.30 Raiņa ielā pie pašvaldības policijas darbiniekiem vērsās kāda persona un paskaidroja, ka pirms brīža vairākas personas esot izsitušas logus dzīvojamai ēkai.

Vīrieti, kuru meklē policija, pieķer smēķējot pieturā (1)

BIRKAS:
meklēšanā , huligānisms

29.septembrī pulksten 10.52 Ģenerāļa Baloža ielā pašvaldības policija aizturēja 1966.gadā dzimušu vīrieti, kurš smēķēja neatļautā vietā – sabiedriskā transporta pieturā zem nojumes.

Skaties.lv: Strīds par auto beidzas ar šaudīšanos pagalmā (1)

BIRKAS:
skaties.lv , Degpunktā , miesas bojājumi , huligānisms

Kā portālā skaties.lv ziņo raidījums "Degpunktā", Liepājā auto pārdošana beigusies ar vairāku cilvēku bruņotu konfliktu, kura laikā kāds jauns puisis pat ticis pie šautas brūces rokā.

Klaipēdas ielā draud nodarīt miesas bojājumus (2)

BIRKAS:
autoavārija , huligānisms , Velo , zādzība , dzērājšoferi

21.septembrī pulksten 9.30 pagalmā Klaipēdas ielā 1979.gadā dzimis vīrietis ar nazim līdzīgu priekšmetu draudēja nodarīt miesas bojājumus 1990.gadā dzimušam vīrietim.

Uzņēmuma teritorijā no automašīnas nozog dīzeļdegvielu (1)

BIRKAS:
zādzība , huligānisms

11.septembrī pulksten 8.55 Valsts policijā saņemta telefoniska informācija, ka Cukura ielā, kāda uzņēmuma teritorijā no automašīnas "Mercedes Benz Atego" nozagta dīzeļdegviela.

Reģistrēti vairāki automašīnu sabojāšanas gadījumi

BIRKAS:
huligānisms , negadījums , policija lūdz palīdzēt

8.septembrī pulksten 15.30 Mežu ielā konstatēts, ka automašīnai "Mercedes Benz" nenoskaidrotos apstākļos ir bojāts gabarītu lukturis, ieplīsis aizmugurējais logs un ir bojājums jumtā.

Operatīvi sazvana policiju un norāda uz pāridārītājiem

BIRKAS:
huligānisms , pašvaldības policija , Zemnieku iela

Ceturtdien, 7.septembrī, ap pulksten 14.20 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka Zemnieku ielā kādam zēnam esot uzbrukuši vairāki zēni.

Maršruta autobusā paliek bez maka un dokumentiem (1)

BIRKAS:
kabatzagļi , huligānisms , miesas bojājumi , zādzība

1.septembrī ap pulksten 16 pilsētas maršruta autobusā vīrietis konstatēja, ka ir nozagts viņa maks ar dokumentiem. Valsts policija precizē notikušā apstākļus un iesaistītās personas.

Uzlaužot dzīvokļa durvis, nozog celtniecības instrumentus (1)

BIRKAS:
zādzība , huligānisms

31.augustā pulksten 9.15 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Tērauda ielā kādā namā uzlauztas dzīvokļa durvis un no tā nozagti celtniecības instrumenti.

Par mūzikas klausīšanos vīrietis draud ar ieroci (1)

BIRKAS:
huligānisms , Turaidas iela , nepilngadīgie

28.augustā ap pulksten 21 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā, Turaidas ielā kāds vīrietis no daudzdzīvokļu mājas loga nepilngadīgām personām draud ar ieroci.

Pēc kopīgas alkohola lietošanas paliek bez auto

BIRKAS:
zādzība , huligānisms , miesas bojājumi

Sestdien, 26.augusta pēcpusdienā Dzintaru ielā pēc kopīgas alkohola lietošanas kāds vīrietis konstatēja, ka ir nozagta viņa automašīna "Volkswagen".

Sieviete izsauc policiju, jo jaunieši mētājas ar āboliem

BIRKAS:
huligānisms , Slimnīcas iela

22.augustā pulksten 17.42  Pašvaldības policijas darbinieki saņēma izsaukumu par to, ka Slimnīcas ielā vairāki jaunieši met pa daudzdzīvokļu mājas logu rūtīm ar āboliem.