Aiztur sievieti, kura streipuļodama stūma bērna ratus

BIRKAS:
huligānisms , vecāku atbildība

23.jūnijā pulksten 20.19 pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums uz Atmodas bulvāri, kur sieviete reibumā stumjot bērnu ratos, informē policijas pārstāve Agnese Mieme.

Pašvaldības policijas darbiniekiem raiba diennakts

BIRKAS:
huligānisms , zādzība , meklēšanā , vecāku atbildība

20.jūnijā pulksten 12.42 Pašvaldības polcijā tika saņemts izsaukums Jūrmalas ielas galā pludmalē, kur trīs vīrieši lieto alkoholu un peldas atkailinājuši savus dzimumorgānus.

Aiztur vīrieti, kurš meitenēm piedāvāja intīmpakalpojumus (1)

BIRKAS:
huligānisms , pludmale , dzimumnoziegumi

14.jūnijā pulksten 14.35 pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums uz Lielo ielu 1, kur uz ielas vīrietis mazgadīgām meitenēm piedāvā intīmpakalpojumus.

Jaunietis Pasta ielā apzīmē mājas sienu un aizbēg

BIRKAS:
huligānisms , Pasta iela , grafiti

Trešdien, 12.jūnijā, pulksten 19.22 Liepājas pilsētas pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums uz Pasta ielu, kur kāda persona apzīmē sienu.

Kopīgas dzeršanas laikā ar šķīvi sagriež kaklu (1)

BIRKAS:
negadījums , huligānisms , miesas bojājumi , autoavārija

Valsts policija trešdien, 12.jūnijā, pulksten 4.30 saņēma informāciju no neatliekamās palīdzības, ka kādā dzīvoklī Karostā atrodas vīrietis ar durtu brūci kaklā.

Pēc peldes ostas kanālā aizturēts vīrietis (1)

BIRKAS:
osta , kanāls , huligānisms , glābšana

Šorīt Liepājā aizturēts vīrietis, kurš peldējies neatļautā vietā ostas kanālā, turklāt pie viņa atrasta citas personas autovadītāja apliecība.

Kalpaka ielā konflikta laikā sabojā automašīnu

BIRKAS:
huligānisms , miesas bojājumi

Trešdien, 5.jūnijā Liepājas pilsētas pašvaldības policija saņēma izsaukumu uz Oskara Kalpaka ielu 66, kur izcēlies konflikts starp vairākām personām, un tiekot bojātas automašīnas.

Pagalmā Teodora Breikša ielā aiztur četrus jauniešus (1)

BIRKAS:
huligānisms , narkotikas , Breikša iela , Dzirnavu iela

30.maijā ap pulksten 19.35 pašvaldības policijā saņemta informācija, kādā pagalmā Teodora Breikša ielā vairākas personas grib smēķēt apreibinošas vielas.

Brīvdienās Liepājā pieķerti četri dzērājšoferi

BIRKAS:
dzērājšoferi , huligānisms

Valsts policija informē, ka aizvadītajās brīvdienās Liepājā pieķerti četri dzērājšoferi, no kuriem viens pārvietojies ar velosipēdu, bet trīs sēdušies pie automašīnas stūres.

Pieķer divus jauniešus, kuri aizdedzināja ēku

BIRKAS:
huligānisms , ugunsgrēks , meklēšanā , bezpajumtnieki

Svētdien, 26.maijā, ap pulksten 18.30 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka Ģenerāļa Baloža ielā degot kāda ēka.

Notver jaunu zēnu, kurš izsita baznīcai stiklu (4)

BIRKAS:
huligānisms , Jelgavas iela

22.maijā ap pulksten 17 pie Jelgavas ielā patrulējošiem Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbiniekiem vērsās kāds vīrietis, kurš bija liecinieks, ka kāda persona ir izsitusi baznīcai stiklu.

Par viltus spridzināšanas draudiem aiztur trīs zēnus

BIRKAS:
huligānisms , spridzeklis , Tosmare , kriminālprocess

Otrdien, 14.maijā, uz telefona numuru 112 tika saņemts viltus izsaukums saistībā ar spridzināšanas draudiem – jaunieši sacīja, ka divos veikalos Liepājā ir ievietoti spridzekļi.

Pieķer jauniešus, kas demolēja sabiedrisko tualeti

BIRKAS:
huligānisms , Jūrmalas iela , Vaļņu iela

Otrdien, 14.maijā, ap pulksten 19 Liepājas pilsētas pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka trīs jaunieši demolējoties Jūrmalas ielā esošajā sabiedriskajā tualetē.

Izlej dzīvoklī benzīnu un aizdedzina to (1)

BIRKAS:
huligānisms , ugunsgrēks , Generāļa Baloža 9

14.maijā ap pulksten 19.40 pašvaldības policijā saņemta informācija, ka vienā no dzīvokļiem Ģenerāļa Baloža ielā atrodoties persona, kura izlējusi dzīvoklī benzīnu un draudot to aizdedzināt.

Sāk kriminālprocesu par konfliktu, kurā iesaistīts Porziņģis (16)

BIRKAS:
Kristaps Porziņģis , huligānisms , kriminālprocess

Valsts policija (VP) sākusi kriminālprocesu par konfliktu, kurā iesaistīts Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Dalasas "Mavericks" zvaigzne Kristaps Porziņģis.

Porziņģis konfliktā Liepājā nav guvis nopietnus savainojumus (12)

BIRKAS:
Kristaps Porziņģis , huligānisms , miesas bojājumi

Papildināts 2. Nacionālās basketbola asociācijas zvaigzne Kristaps Porziņģis nedēļas nogalē Liepājā notikušajā konfliktā nav guvis nopietnus savainojumus, ziņo ESPN.

Jaunietis brauc dzērumā, Zaļajā birzī sabojā "Lexus"

BIRKAS:
dzērājšoferi , huligānisms , Zaļā birzs

Piektdien, 10.maijā, pulksten 2.20 Tirgus ielā 1999.gadā dzimis jaunietis vadīja automašīnu "Volvo" būdams alkoholisko dzērienu iespaidā, informē Valsts policija.

Konflikta laikā sabojā viesu nama inventāru

BIRKAS:
zādzība , huligānisms

4.maijā Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā kādā viesu namā konflikta laikā vīrietis ir sabojājis viesu nama inventāru – salauzis gultu un izdemolējis telpas.

Brīvdienās Liepājā pieķerti pieci dzērājšoferi

BIRKAS:
miesas bojājumi , sabiedriskais transports , autoavārija , huligānisms , zādzība , dzērājšoferi

Valsts policija informē, ka garajās Lieldienu brīvdienās Kurzemē pieķerti 13 dzērājšoferi, no kuriem pieci bija mūsu pilsētā. Trīs vadīja velosipēdu, bet divi – automašīnu.

Pieķer jauniešus, kuri apķēpāja jūras spēku kuģi (15)

BIRKAS:
Jūras spēki , kanāls , grafiti , huligānisms

20.aprīlī ap pulksten 14 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka uz Tirdzniecības kanālā esošā kuģa atrodoties vairāki jaunieši, no kuriem viens apķēpājot kuģi.

Sievete sadur vīrieti, kurš nav devis iedzert alu

BIRKAS:
huligānisms , miesas bojājumi

17.aprīlī ap pulksten 18.20 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka Raiņa ielā netālu no dzelzceļa pārbrauktuves pieturā sēžot vīrietis ar asiņainu seju.

Izdomā uzbrukumu ar cirvi un zagļa ielaušanos (3)

BIRKAS:
huligānisms

Ceturtdien, 4.aprīlī, ap pulksten 1 Valsts policijā saņemta informācija no liepājnieka par to, ka viņam kāda persona uzbrūk ar cirvi un nazi.

Aiztur vīrieti par netiklu darbību veikšanu Jūrmalas parkā (2)

BIRKAS:
dzimumnoziegumi , huligānisms , Jūrmalas parks

Pirmdien, 1.aprīlī, pulksten 13.30 Pašvaldības policijas dežūrnodaļā saņemta informācija, ka Jūrmalas parkā jaunām māmiņām  seko vīrietis un veic netiklas darbības, atkailinot dzimumorgānus.

Motociklistu, kas sāka bēgt Grobiņā, noķer Liepājā (video) (1)

BIRKAS:
drošība , satiksme , Slimnīca , Grobiņa , huligānisms , pakaļdzīšanās

30.martā ap pulksten 18.30 Grobiņā Valsts policijas automašīna fiksēja motociklu “Suzuki”, kas pārvietojās ar ātrumu 123 kilometri stundā apdzīvotā vietā.

Ar divām nozagtām degvīna pudelēm nepietika

BIRKAS:
huligānisms , zādzība

30.martā ap pulksten 12.30 policijā saņemta informācija, ka kādā pārtikas veikalā centrā aizturēts 1980.gadā dzimis vīrietis, kurš centies iznest četras 0,7 litru pudeles degvīna "Koskenkorva".

Pilsētas centrā sabojātas vismaz septiņas automašīnas (1)

BIRKAS:
kabatzagļi , kriminālprocess , huligānisms

Valsts policija informē, ka aizvadītajās brīvdienās pilsētas centrā kāds sabojājis vismaz septiņas automašīnām. Tas noticis Baznīcas, Bāriņu, Dārza un Jāņa ielās.

Raiņa ielā uz gājeju pārejas vīrietis uzbrauc zēnam

BIRKAS:
dzērājšoferi , huligānisms , autoavārija

15.martā pulksten 11.30 kāds 1949.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "Toyota" pa Raiņa ielu virzienā no Kroņu uz Rīgas ielas pusi, uzrauca gējējam, 2010.gadā dzimušam zēnam.

Brīvdienās konfliktos Liepājā cietuši vairāki cilvēki

BIRKAS:
Slimnīca , miesas bojājumi , huligānisms

Kā informē Valsts policija, aizvadītajās brīvdienās Liepājā dažādos konfliktos cietuši un slimnīcā nogādāti četri cilvēki. Visos gadījumos viņiem konstatēts alkohola reibums.