Jaunieši naktī lieto alkoholu un traucē naktsmieru (2)

BIRKAS:
huligānisms , nepilngadīgie , neatliekamā palīdzība

Sestdien, 19.maijā, ap pulksten 1 Liepājas pilsētas pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka Jaunliepājā pārvietojoties jaunieši, kuri atskaņo skaļu mūziku un traucējot naktsmieru.

Vīrietis piekauj sievieti un noslēpjas drēbju skapī (1)

BIRKAS:
miesas bojājumi , huligānisms , Talsu iela

Piektdien, 18.maijā, ap pulksten 0.30 Liepājas pilsētas pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums, par to ka vienā no dzīvokļiem Talsu ielā notiekot konflikts.

Pie pieturas no tramvaja izgrūž 2008.gadā dzimušu zēnu

BIRKAS:
tramvajs , huligānisms , zādzība , miesas bojājumi , laupīšana

Otrdien, 1.maijā, ap pulksten 20.17 netālu no tramvaja pieturas Tukuma ielā no tramvaja tika izgrūsts 2008.gadā dzimis zēns, informē Valsts policija.

Svētku brīvdienās – daudz negadījumu ar transportu (1)

BIRKAS:
autoavārija , dzērājšoferi , huligānisms , miesas bojājumi , zādzība

Valsts policija informē, ka aizvadītajās četrās brīvdienās bijuši daudzi negadījumi, kas saistīti ar transportu. Bijušas gan avārijas, gan auto bojāšana, gan apzagšana, gan citas likstas.

Jūrmalas parkā aiztur neadekvātu "ostītāju"

BIRKAS:
Jūrmalas parks , huligānisms , toksikomānija

Trešdien, 25.aprīlī, pulksten 17.48 pašvaldības policijas darbinieki apsekojot Jūrmalas parku ievēroja vīrieti, kurš lika sev pie sejas plastikāta maisiņu ostot to.

Sabojā auto virsbūvi, pārdur riepas un apmētā ar olām (2)

BIRKAS:
huligānisms , zādzība

24.aprīlī pulksten 14.26 Ģenerāļa Baloža ielā sieviete konstatēja, ka automašīnai "Honda Civic" sabojāta virsbūve. Saistībā ar notikušo tiek pārbaudīts 1975.gadā dzimis vīrietis.

Pēc brauciena konstatē, ka pazudis telefons

BIRKAS:
sabiedriskais transports , kabatzagļi , huligānisms

22.martā pulksten 18.55 saņemta informācija, ka Krūmu ielā, pēc brauciena pilsētas maršruta autobusā 2002.gadā dzimusi jauniete konstatēja, ka viņai pazuda mobilais telefons.

Avārijas rezultātā tramvajs noskrēja no sliedēm.

Avārijas dēļ vairākas stundas pārtrauc tramvaja satiksmi

BIRKAS:
autoavārija , tramvajs , dzērājšoferi , huligānisms

Trešdien, 14.martā, ap pulksten 19 Lielā ielā pie tilta notika sadursme starp vieglo automašīnu "Honda", kuru vadīja 1966.gadā dzimusi sieviete, un tramvaju, kuru vadīja 1968.gadā dzimis vīrietis.

Brīvdienās dažādos incidentos cietuši vairāki cilvēki

BIRKAS:
miesas bojājumi , huligānisms , neatliekamā palīdzība

11.martā Valsts policijā saņemta informācija no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, ka 10.marta vakarpusē medicīnas iestādē no Krūmu ielas atpūtas vietas ir nogādāts kāds vīrietis.

Granāta uz soliņa autobusa pieturā pie nama Uliha 121.

Ar granātu aizturētais vīrietis bijis policijas redzeslokā (11)

BIRKAS:
sapieri , huligānisms , Uliha iela , kriminālprocess

Vīrietis, kurš vakar ar tukšo kaujas granātu aizturēts uz ielas Liepājā, iepriekš ir bijis policijas redzeslokā par citiem noziedzīgiem nodarījumiem.

Ar cirvi uzklūp automašīnai

BIRKAS:
huligānisms

Aizvadītajā diennaktī pilsētā viss bijis mierīgi, izņemot vienu ekstrēmu notikumu, informēja policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Daiga Valdmane.

Piekauj trīs gadus jaunāku skolas biedru, kuru nogādā slimnīcā

BIRKAS:
miesas bojājumi , huligānisms , zādzība , autoavārija , dzērājšoferi

23.februārī pulksten 10.22 izglītības iestādē  O.Kalpaka ielā 2002.gadā dzimis jaunietis nodarījis miesas bojājumus 2005.gadā dzimušam jaunietim. Cietušais nogādāts slimnīcā.

Mikroautobusam nedodot ceļu, cietusi sieviete (1)

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , huligānisms

21.februārī pulksten 18.40 Klaipēdas un Vaiņodes ielas krustojumā mikroautobuss "Mercedes Benz Sprinter", kuru vadīja 1984.gadā dzimis vīrietis, nedeva ceļu automašīnai "Hyundai".

Ezera ielā pagalmā sabojā auto, pieķerti arī dzērājšoferi (2)

BIRKAS:
huligānisms , dzērājšoferi

16.februārī pulksten 08.11 kādā pagalmā Ezera ielā automašīnai "Renault Megane Scenic" ar ķieģeļiem izsists priekšējais vējstikls un bojāta automašīnas virsbūve. Uzsākts kriminālprocess.

Pašvaldības policija palīdz mazai meitenei, kas apmaldījās

BIRKAS:
drošība , Atmodas bulvāris , huligānisms , grafiti , Republikas iela , Cukura iela

15.februārī ap pulksten 13.45 pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka Atmodas bulvārī atrodoties 8 gadus veca meitenīte, kura esot apmaldījusies un nezinot kur atrodas.

Aiztur jaunieti, kas ar pudeli izsita automašīnai stiklu

BIRKAS:
Rīgas iela , nepilngadīgie , Slimnīcas iela , huligānisms

9.februārī ap pulksten 22.10 Liepājas pilsētas pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka Slimnīcas ielā kāda persona ar pudeli esot izsitusi automašīnas vējstiklu.

Nedēļas nogalē notikuši vairāki konflikti ar cietušajiem

BIRKAS:
miesas bojājumi , huligānisms , laupīšana

Nedēļas nogalē notikuši vairāki konflikti, kuri izcēlušies starp personām gan dzīvesvietās, gan atpūtas vietās. Vairākos gadījumos ir nodarīti miesas bojājumi, kā rezultātā cietušie ievietoti slimnīcā.

Pašvaldības policija Stendera ielā notver uzbrucēju

BIRKAS:
huligānisms , Rožu laukums , Stendera iela

Svētdienas naktī, 4.februārī ap pulksten 1, Liepājas pilsētas pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot ievēroja, ka Rožu laukumā konfliktē vairākas personas.

Siļku ielā naktī pamatīgi "pastrādā" ar baltu krāsu

BIRKAS:
huligānisms , Siļķu iela

Piektdien, 2.februārī, ap pulksten 1 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Siļķu ielā kādai daudzdzīvokļu mājai ar baltu krāsu apzīmētas visas ieejas durvis.

Klaipēdas ielā aiztur agresīvu vīrieti ar nazi

BIRKAS:
huligānisms , atskurbtuve , Klaipēdas iela

25.janvārī ap pulksten 23.20 pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka vienā no daudzdzīvokļu māju kāpņutelpām Klaipēdas ielā, kāda persona ar nazi cenšas ielauzties dzīvoklī.

Spēļu zālē Peldu ielā aiztur vīrieti par draudēšanu ar nazi

BIRKAS:
Peldu iela , huligānisms , kriminālprocess

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas 21.janvārī pulksten 7.07 spēļu zālē Peldu ielā aizturēja 1993.gadā dzimušu  vīrieti, kurš ar nazi draudēja darbiniecei.

Ugāles ielā aiztur divus ēkas apķēpātājus

BIRKAS:
huligānisms , grafiti , Ugāles 8

Trešdien, 17.janvārī, pulksten 21.52 Ugāles ielā 8T pašvaldības policijas darbinieki aizturēja divus 2002.gadā dzimušus jauniešus. Viens no viņiem ar krāsas baloniņu apzīmēja ēkas sienu.

Aiztur iereibušu vīrieti, kas draud visus nosist ar cirvi

BIRKAS:
huligānisms , atskurbtuve , Metalurgu iela

Otrdien, 9.janvārī, ap pulksten 10 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka kāda persona Metalurgu ielas daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpā staigā ar cirvi.

Jaunais gads policijai sākas ar atrastu līķi

BIRKAS:
slepkavība , huligānisms , Toma iela

Pirmdien, 1.janvārī, ap pulksten 3 Toma ielā kādā no daudzdzīvokļu mājas dzīvokļiem atrasts 1974.gadā dzimis vīrietis bez dzīvības pazīmēm, informē Valsts policija.

Jaunieša vēlme izjokot policistus beidzas ar vizīti iecirknī (1)

BIRKAS:
sabiedriskais transports , Policija , huligānisms

Pirmdien, 25.decembrī, ap pulksten 18.20 Liepājas maršruta autobusā iekāpa četri jaunieši un ar savu skaļo uzvedību piesaistīja citu cilvēku uzmanību.

Jaunietis ar akmeni sabojā automašīnas stiklu (1)

BIRKAS:
huligānisms , zādzība

20.decembrī pulksten 12.17 policijā saņemta informācija par to, ka Šķēdes ielā kāds jaunietis ar akmeni izsita automašīnas "Peugeot 307" aizmugurējo stiklu.

Nedēļas nogalē brauc dzērumā, kaujas un dauza logus

BIRKAS:
dzērājšoferi , autoavārija , miesas bojājumi , huligānisms

15.decembrī saņemta  informācija,  ka ap pulksten 20.10 Klaipēdas ielā vīrietis aizbraucis ar Audi A3, iespējams atrodoties alkoholisko dzērienu ietekmē.

Ielaužas svešā dzīvoklī, lai piedzītu parādu

BIRKAS:
laupīšana , huligānisms

16.decembrī ap pulksten 22.30 Pašvaldības policijā saņemta informācija, ka vienā no Spīdolas ielas daudzdzīvokļu namu dzīvokļiem cenšoties ielauzties kāda persona.

Aiztur vīrieti par automašīnu logu dauzīšanu Liepājā (3)

BIRKAS:
huligānisms , zādzība , kriminālprocess

5.decembrī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa amatpersonas ir aizturējušas vīrieti, kurš 2.decembrī Liepājā vairākām automašīnām bija izsitis logus.

Par šaudīšanos ar pneimatisko ieroci aiztur piecas personas (5)

BIRKAS:
huligānisms

Saistībā ar šaudīšanos ar pneimatisko ieroci valsts svētkos, 18.novembrī, un bojājumu nodarīšanu Valsts policija aizturējusi piecus cilvēkus – trīs vīriešus un divas sievietes.