Vakardienas jezga sākās šeit - veikalā

Kā iepirkšanās beidzās psihoneiroloģiskajā slimnīcā (11)

BIRKAS:
huligānisms

Vakar kādam vīrietim Liepājā pāris stundu laikā savos piedzīvojumos izdevās iesaistīt pārdevēju, veikala apsardzi, valsts policiju, pašvaldības policiju un, visbeidzot, slimnīcas mediķus.

Vīrietis, kurš tēlojot mēģināja nokļūt atskurbtuvē, tomēr sasniedzis savu mērķi (5)

BIRKAS:
atskurbtuve , huligānisms

Liepājā vīrietim, kurš otrdien apzināti, lai nokļūtu policijas atskurbtuvē, tēlojis reibumu un pa brauktuvi pārvietojies četrrāpus, šodien tomēr izdevies sasniegt savu mērķi.

Vēlēdamies nokļūt atskurbtuvē, tēlo dzērumu un četrāpus pārvietojas pa brauktuvi

BIRKAS:
huligānisms , atskurbtuve

Liepājā kāds vīrietis apzināti, lai nokļūtu policijas atskurbtuvē, tēlojis reibumu un pa brauktuvi pārvietojies četrrāpus. Savdabīgo izsaukumu par vīrieti, kurš Flotes ielā rāpo pa ielas braucamo daļu, policija saņēmusi otrdienas vakarā.

Par incidentiem ''Liepājas metalurga'' un FK ''Ventspils'' spēlē iekasēs 700 latu soda naudu (1)

BIRKAS:
SK "Liepājas metalurgs" , futbols , huligānisms

Latvijas Futbola federācijas disciplinārā komisija pirmdien piespriedusi 700 latu kopējo naudas sodu par nekārtībām, ko izraisīja skatītāji sestdien notikušajā Liepājā.

Kautiņā "Daugavas" stadionā apsargam nodarīti miesa bojājumi (3)

BIRKAS:
huligānisms , Liepājas metalurgs , futbols

Policija ziņo, ka sestdien notikušajā "Liepājas metalurgs" un "Ventspils" futbola spēlē Ventspils līdzjutēji apsargam nodarījuši miesas bojājumus un viņš ievietots slimnīcā.

Siltais laiks sekmē alkohola lietošanu sabiedrībā (2)

BIRKAS:
huligānisms

Pašvaldības policija ziņo, ka, iestājoties siltākam un saulainākam laikam, pilsētā atjaunojas tendence lietot sabiedriskā vietā alkoholiskos dzērienus, kā arī atrasties sabiedriskā vietā reibuma stāvoklī un smēķēt neatļautās vietās.

Darbnīcas ielā jaunieši demolē privātīpašumu

BIRKAS:
huligānisms

Pirmdien, 22.augustā pulksten 18.34 Pašvaldības policijas dežūrdaļā tika saņemts izsaukums uz Darbnīcas ielu, kur zemes īpašnieks bija aizturējis nepilngadīgas parsonas, kuras demolēja privātīpašumu.

Kāpj kaimiņu balkonā pēc cigaretes

BIRKAS:
huligānisms

Kāda sieviete vakar mājas trešajā stāvā kāpelējusi pa balkoniem, lai dabūtu cigareti. Iespējams, cigaretes prasīšana bija tikai iegansts iekļūšanā dzīvoklī.