Nedēļas nogalē gan piekauti, gan negadījumos cietuši

BIRKAS:
huligānisms , dzērājšoferi

Par nedēļas nogales kriminālnotikumiem informē Madara Šeršņova, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze.

Mazliet par cieņu un atbildību un pasākumu apskaņošanas kultūru (22)

BIRKAS:
troksnis , pašvaldības policija , veselības inspekcija , huligānisms

Vai Jūrmalas parka bērnu rotaļu laukumā un tā tiešā tuvumā ir veselīgi uzgriezt skaļruņus uz "pilnu klapi", tā sacīt, lai dzird tuvu un tālumā, turklāt visas dienas garumā?

Uzsākti vairāki kriminālprocesi par riepu saduršanu

BIRKAS:
kriminālprocess , huligānisms , Siļķu iela

Piektdien, 6.jūlijā, visas dienas garumā Valsts policijā tiek saņemta informācija par to, ka vairākām automašīnām Liepājā, "Laumas" rajonā, ir sadurtas riepas.

Slimnīcas ielā naktī sabojā divas automašīnas

BIRKAS:
huligānisms , Slimnīcas iela

Ceturtdien, 21.jūnijā, pulksten 3.45 Slimnīcās ielā 1992.gadā dzimis vīrietis sabojāja divas automašīnas, informē Valsts policijas sabiedrisko attiecību speciāliste Signe Šteinberga.

Notver meklētu vīrieti, pieķer izmetam matraci

BIRKAS:
meklēšanā , atkritumi , huligānisms , nelegālais alkohols

Piektdien, 15.jūnijā, ap pulksten 10.10 pašvaldības policijas darbinieki, pārbaudot iespējamo nelegālā alkohola iegādāšanos A.Pumpura ielā, aizturēja divas personas.

Tirgoņu ielā savalda agresīvu kafejnīcas apmeklētāju (1)

BIRKAS:
huligānisms , atskurbtuve , Tirgoņu iela

29.maijā ap pulksten 18.45 pašvaldības policija no apsardzes darbinieka saņema izsaukumu uz Tirgoņu ielu, kur kafejnīcā atrodas agresīva persona, kura neadekvāti uzvedas un plēš traukus.

Sieviete atļauj bērnam ar krāsu apķēpāt ietvi

BIRKAS:
huligānisms , grafiti , Celmu iela

Ceturtdien, 24.maijā, ap pulksten 10.15 Liepājas pilsētas pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot Celmu ielā, ievēroja jaunieti, kura ar rozā krāsu baloniņu apķēpāja gājēju ietvi.

Aiztur jaunieti, kurš apzīmēja transformatoru ēku (2)

BIRKAS:
Atmodas bulvāris , huligānisms , grafiti

Trešdien, 23.maijā, ap pulksten 17.35 Liepājas pilsētas pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka Atmodas bulvārī atrodoties jaunietis, kurš apzīmē transformatoru ēku.

Jaunieši naktī lieto alkoholu un traucē naktsmieru (2)

BIRKAS:
huligānisms , nepilngadīgie , neatliekamā palīdzība

Sestdien, 19.maijā, ap pulksten 1 Liepājas pilsētas pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka Jaunliepājā pārvietojoties jaunieši, kuri atskaņo skaļu mūziku un traucējot naktsmieru.

Vīrietis piekauj sievieti un noslēpjas drēbju skapī (1)

BIRKAS:
miesas bojājumi , huligānisms , Talsu iela

Piektdien, 18.maijā, ap pulksten 0.30 Liepājas pilsētas pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums, par to ka vienā no dzīvokļiem Talsu ielā notiekot konflikts.

Pie pieturas no tramvaja izgrūž 2008.gadā dzimušu zēnu

BIRKAS:
tramvajs , huligānisms , zādzība , miesas bojājumi , laupīšana

Otrdien, 1.maijā, ap pulksten 20.17 netālu no tramvaja pieturas Tukuma ielā no tramvaja tika izgrūsts 2008.gadā dzimis zēns, informē Valsts policija.

Svētku brīvdienās – daudz negadījumu ar transportu (1)

BIRKAS:
autoavārija , dzērājšoferi , huligānisms , miesas bojājumi , zādzība

Valsts policija informē, ka aizvadītajās četrās brīvdienās bijuši daudzi negadījumi, kas saistīti ar transportu. Bijušas gan avārijas, gan auto bojāšana, gan apzagšana, gan citas likstas.

Jūrmalas parkā aiztur neadekvātu "ostītāju"

BIRKAS:
Jūrmalas parks , huligānisms , toksikomānija

Trešdien, 25.aprīlī, pulksten 17.48 pašvaldības policijas darbinieki apsekojot Jūrmalas parku ievēroja vīrieti, kurš lika sev pie sejas plastikāta maisiņu ostot to.

Sabojā auto virsbūvi, pārdur riepas un apmētā ar olām (2)

BIRKAS:
huligānisms , zādzība

24.aprīlī pulksten 14.26 Ģenerāļa Baloža ielā sieviete konstatēja, ka automašīnai "Honda Civic" sabojāta virsbūve. Saistībā ar notikušo tiek pārbaudīts 1975.gadā dzimis vīrietis.

Pēc brauciena konstatē, ka pazudis telefons

BIRKAS:
sabiedriskais transports , kabatzagļi , huligānisms

22.martā pulksten 18.55 saņemta informācija, ka Krūmu ielā, pēc brauciena pilsētas maršruta autobusā 2002.gadā dzimusi jauniete konstatēja, ka viņai pazuda mobilais telefons.

Avārijas rezultātā tramvajs noskrēja no sliedēm.

Avārijas dēļ vairākas stundas pārtrauc tramvaja satiksmi

BIRKAS:
autoavārija , tramvajs , dzērājšoferi , huligānisms

Trešdien, 14.martā, ap pulksten 19 Lielā ielā pie tilta notika sadursme starp vieglo automašīnu "Honda", kuru vadīja 1966.gadā dzimusi sieviete, un tramvaju, kuru vadīja 1968.gadā dzimis vīrietis.

Brīvdienās dažādos incidentos cietuši vairāki cilvēki

BIRKAS:
miesas bojājumi , huligānisms , neatliekamā palīdzība

11.martā Valsts policijā saņemta informācija no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, ka 10.marta vakarpusē medicīnas iestādē no Krūmu ielas atpūtas vietas ir nogādāts kāds vīrietis.

Granāta uz soliņa autobusa pieturā pie nama Uliha 121.

Ar granātu aizturētais vīrietis bijis policijas redzeslokā (11)

BIRKAS:
sapieri , huligānisms , Uliha iela , kriminālprocess

Vīrietis, kurš vakar ar tukšo kaujas granātu aizturēts uz ielas Liepājā, iepriekš ir bijis policijas redzeslokā par citiem noziedzīgiem nodarījumiem.

Ar cirvi uzklūp automašīnai

BIRKAS:
huligānisms

Aizvadītajā diennaktī pilsētā viss bijis mierīgi, izņemot vienu ekstrēmu notikumu, informēja policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Daiga Valdmane.

Piekauj trīs gadus jaunāku skolas biedru, kuru nogādā slimnīcā

BIRKAS:
miesas bojājumi , huligānisms , zādzība , autoavārija , dzērājšoferi

23.februārī pulksten 10.22 izglītības iestādē  O.Kalpaka ielā 2002.gadā dzimis jaunietis nodarījis miesas bojājumus 2005.gadā dzimušam jaunietim. Cietušais nogādāts slimnīcā.

Mikroautobusam nedodot ceļu, cietusi sieviete (1)

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , huligānisms

21.februārī pulksten 18.40 Klaipēdas un Vaiņodes ielas krustojumā mikroautobuss "Mercedes Benz Sprinter", kuru vadīja 1984.gadā dzimis vīrietis, nedeva ceļu automašīnai "Hyundai".

Ezera ielā pagalmā sabojā auto, pieķerti arī dzērājšoferi (2)

BIRKAS:
huligānisms , dzērājšoferi

16.februārī pulksten 08.11 kādā pagalmā Ezera ielā automašīnai "Renault Megane Scenic" ar ķieģeļiem izsists priekšējais vējstikls un bojāta automašīnas virsbūve. Uzsākts kriminālprocess.

Pašvaldības policija palīdz mazai meitenei, kas apmaldījās

BIRKAS:
drošība , Atmodas bulvāris , huligānisms , grafiti , Republikas iela , Cukura iela

15.februārī ap pulksten 13.45 pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka Atmodas bulvārī atrodoties 8 gadus veca meitenīte, kura esot apmaldījusies un nezinot kur atrodas.

Aiztur jaunieti, kas ar pudeli izsita automašīnai stiklu

BIRKAS:
Rīgas iela , nepilngadīgie , Slimnīcas iela , huligānisms

9.februārī ap pulksten 22.10 Liepājas pilsētas pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka Slimnīcas ielā kāda persona ar pudeli esot izsitusi automašīnas vējstiklu.

Nedēļas nogalē notikuši vairāki konflikti ar cietušajiem

BIRKAS:
miesas bojājumi , huligānisms , laupīšana

Nedēļas nogalē notikuši vairāki konflikti, kuri izcēlušies starp personām gan dzīvesvietās, gan atpūtas vietās. Vairākos gadījumos ir nodarīti miesas bojājumi, kā rezultātā cietušie ievietoti slimnīcā.

Pašvaldības policija Stendera ielā notver uzbrucēju

BIRKAS:
huligānisms , Rožu laukums , Stendera iela

Svētdienas naktī, 4.februārī ap pulksten 1, Liepājas pilsētas pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot ievēroja, ka Rožu laukumā konfliktē vairākas personas.

Siļku ielā naktī pamatīgi "pastrādā" ar baltu krāsu

BIRKAS:
huligānisms , Siļķu iela

Piektdien, 2.februārī, ap pulksten 1 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Siļķu ielā kādai daudzdzīvokļu mājai ar baltu krāsu apzīmētas visas ieejas durvis.

Klaipēdas ielā aiztur agresīvu vīrieti ar nazi

BIRKAS:
huligānisms , atskurbtuve , Klaipēdas iela

25.janvārī ap pulksten 23.20 pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka vienā no daudzdzīvokļu māju kāpņutelpām Klaipēdas ielā, kāda persona ar nazi cenšas ielauzties dzīvoklī.

Spēļu zālē Peldu ielā aiztur vīrieti par draudēšanu ar nazi

BIRKAS:
Peldu iela , huligānisms , kriminālprocess

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas 21.janvārī pulksten 7.07 spēļu zālē Peldu ielā aizturēja 1993.gadā dzimušu  vīrieti, kurš ar nazi draudēja darbiniecei.