Ugāles ielā aiztur divus ēkas apķēpātājus

BIRKAS:
huligānisms , grafiti , Ugāles 8

Trešdien, 17.janvārī, pulksten 21.52 Ugāles ielā 8T pašvaldības policijas darbinieki aizturēja divus 2002.gadā dzimušus jauniešus. Viens no viņiem ar krāsas baloniņu apzīmēja ēkas sienu.

Aiztur iereibušu vīrieti, kas draud visus nosist ar cirvi

BIRKAS:
huligānisms , atskurbtuve , Metalurgu iela

Otrdien, 9.janvārī, ap pulksten 10 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka kāda persona Metalurgu ielas daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpā staigā ar cirvi.

Jaunais gads policijai sākas ar atrastu līķi

BIRKAS:
slepkavība , huligānisms , Toma iela

Pirmdien, 1.janvārī, ap pulksten 3 Toma ielā kādā no daudzdzīvokļu mājas dzīvokļiem atrasts 1974.gadā dzimis vīrietis bez dzīvības pazīmēm, informē Valsts policija.

Jaunieša vēlme izjokot policistus beidzas ar vizīti iecirknī (1)

BIRKAS:
sabiedriskais transports , Policija , huligānisms

Pirmdien, 25.decembrī, ap pulksten 18.20 Liepājas maršruta autobusā iekāpa četri jaunieši un ar savu skaļo uzvedību piesaistīja citu cilvēku uzmanību.

Nedēļas nogalē brauc dzērumā, kaujas un dauza logus

BIRKAS:
dzērājšoferi , autoavārija , miesas bojājumi , huligānisms

15.decembrī saņemta  informācija,  ka ap pulksten 20.10 Klaipēdas ielā vīrietis aizbraucis ar Audi A3, iespējams atrodoties alkoholisko dzērienu ietekmē.

Ielaužas svešā dzīvoklī, lai piedzītu parādu

BIRKAS:
laupīšana , huligānisms

16.decembrī ap pulksten 22.30 Pašvaldības policijā saņemta informācija, ka vienā no Spīdolas ielas daudzdzīvokļu namu dzīvokļiem cenšoties ielauzties kāda persona.

Aiztur vīrieti par automašīnu logu dauzīšanu Liepājā (3)

BIRKAS:
huligānisms , zādzība , kriminālprocess

5.decembrī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa amatpersonas ir aizturējušas vīrieti, kurš 2.decembrī Liepājā vairākām automašīnām bija izsitis logus.

Par šaudīšanos ar pneimatisko ieroci aiztur piecas personas (5)

BIRKAS:
huligānisms

Saistībā ar šaudīšanos ar pneimatisko ieroci valsts svētkos, 18.novembrī, un bojājumu nodarīšanu Valsts policija aizturējusi piecus cilvēkus – trīs vīriešus un divas sievietes.

Notver jaunieti, kas demolēja bērnu rotaļu laukumu (7)

BIRKAS:
huligānisms , bērnu rotaļu laukums

5.novembrī ap pulksten 20.20 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums, ka Atmodas bulvārī kāds vīrietis notvēris vienu jaunieti, kurš bojājis bērnu rotaļu laukumu.

Dzīvoklī Klaipēdas ielā naktī aiztur agresīvu vīrieti

BIRKAS:
huligānisms , Klaipēdas iela

Sestdien, 29.oktobrī, ap pulksten 1.40 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka vienā no dzīvokļiem Klaipēdas ielā tiekot trokšņots.

Raiņa ielā uz karstām pēdām notver logu dauzītājus (1)

BIRKAS:
huligānisms , Raiņa iela , nepilngadīgie

15.oktobrī ap pulksten 23.30 Raiņa ielā pie pašvaldības policijas darbiniekiem vērsās kāda persona un paskaidroja, ka pirms brīža vairākas personas esot izsitušas logus dzīvojamai ēkai.

Skaties.lv: Strīds par auto beidzas ar šaudīšanos pagalmā (1)

BIRKAS:
skaties.lv , Degpunktā , miesas bojājumi , huligānisms

Kā portālā skaties.lv ziņo raidījums "Degpunktā", Liepājā auto pārdošana beigusies ar vairāku cilvēku bruņotu konfliktu, kura laikā kāds jauns puisis pat ticis pie šautas brūces rokā.

Klaipēdas ielā draud nodarīt miesas bojājumus (27)

BIRKAS:
autoavārija , huligānisms , Velo , zādzība , dzērājšoferi

21.septembrī pulksten 9.30 pagalmā Klaipēdas ielā 1979.gadā dzimis vīrietis ar nazim līdzīgu priekšmetu draudēja nodarīt miesas bojājumus 1990.gadā dzimušam vīrietim.

Uzņēmuma teritorijā no automašīnas nozog dīzeļdegvielu (1)

BIRKAS:
zādzība , huligānisms

11.septembrī pulksten 8.55 Valsts policijā saņemta telefoniska informācija, ka Cukura ielā, kāda uzņēmuma teritorijā no automašīnas "Mercedes Benz Atego" nozagta dīzeļdegviela.

Reģistrēti vairāki automašīnu sabojāšanas gadījumi

BIRKAS:
huligānisms , negadījums , policija lūdz palīdzēt

8.septembrī pulksten 15.30 Mežu ielā konstatēts, ka automašīnai "Mercedes Benz" nenoskaidrotos apstākļos ir bojāts gabarītu lukturis, ieplīsis aizmugurējais logs un ir bojājums jumtā.

Operatīvi sazvana policiju un norāda uz pāridārītājiem

BIRKAS:
huligānisms , pašvaldības policija , Zemnieku iela

Ceturtdien, 7.septembrī, ap pulksten 14.20 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka Zemnieku ielā kādam zēnam esot uzbrukuši vairāki zēni.

Uzlaužot dzīvokļa durvis, nozog celtniecības instrumentus (1)

BIRKAS:
zādzība , huligānisms

31.augustā pulksten 9.15 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Tērauda ielā kādā namā uzlauztas dzīvokļa durvis un no tā nozagti celtniecības instrumenti.

Par mūzikas klausīšanos vīrietis draud ar ieroci (1)

BIRKAS:
huligānisms , Turaidas iela , nepilngadīgie

28.augustā ap pulksten 21 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā, Turaidas ielā kāds vīrietis no daudzdzīvokļu mājas loga nepilngadīgām personām draud ar ieroci.

Pēc kopīgas alkohola lietošanas paliek bez auto

BIRKAS:
zādzība , huligānisms , miesas bojājumi

Sestdien, 26.augusta pēcpusdienā Dzintaru ielā pēc kopīgas alkohola lietošanas kāds vīrietis konstatēja, ka ir nozagta viņa automašīna "Volkswagen".

Sieviete izsauc policiju, jo jaunieši mētājas ar āboliem

BIRKAS:
huligānisms , Slimnīcas iela

22.augustā pulksten 17.42  Pašvaldības policijas darbinieki saņēma izsaukumu par to, ka Slimnīcas ielā vairāki jaunieši met pa daudzdzīvokļu mājas logu rūtīm ar āboliem.

Esperanto ielā vīrietis izsit logus piecām automašīnām (1)

BIRKAS:
huligānisms , atskurbtuve , Esperanto iela

Papildināts. Otrdien, 22.augustā, pulksten 0.33 pašvaldības policijas dežūrdaļas darbinieki saņēma izsaukumu par to, ka Esperanto ielā kāda persona bojā automašīnām logus, izsitot tos.

Vairākos konfliktos cietuši cilvēki; pieķerts dzērājšoferis

BIRKAS:
huligānisms , miesas bojājumi , Slimnīca , dzērājšoferi

Ceturtdien, 17.augustā, ap pulksten 8 Dzirnavu ielā konflikta laikā ar nenoskaidrotām personām, miesas bojājumus guvis kāds 1989.gadā dzimis vīrietis, ziņo policija.

No mājas balkona sašauj garāmejošu jaunieti

BIRKAS:
huligānisms , miesas bojājumi , laupīšana , autoavārija

12.augustā ap pulksten 17.20 Ģenerāļa Baloža ielā nenoskaidrota persona ar pneimatisko ieroci no balkona iešāva 2000.gadā dzimušam jaunietim, kurš gājis garām mājai.

Pašvaldības policija Atmodas bulvārī aiztur dauzoņu

BIRKAS:
huligānisms , dzērājšoferi , atskurbtuve

12.augustā ap pulksten 19.50 pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums, ka Atmodas bulvārī kāda persona reibumā demolējoties pie dzīvojamās ēkas kāpņu telpas.

Aicina pieteikties ķēpājumu attīrīšanai no ēkām

BIRKAS:
grafiti , huligānisms

Dzīvojamo ēku īpašnieki aicināti līdz 21.augustam pašvaldībā iesniegt projekta pieteikumus ķēpājumu attīrīšanai no dzīvojamo māju fasādēm, žogiem, atbalsta sienām un palīgēkām.

Pašvaldības policija glābj bērnus no viņu vecākiem

BIRKAS:
bērnu tiesības , bāriņtiesa , huligānisms

Aizvadītajā diennaktī pašvaldības policijas darbinieki bija spiesti no diviem dzīvokļiem aizvest bērnus uz bērnu namu, lai paglābtu viņus no pašu vecākiem.

Pašvaldības policija notver veloceliņa demolētājus (5)

BIRKAS:
huligānisms , nepilngadīgie , veloceliņš

Sestdien, 8.jūlijā, ap pulksten 23.55 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka vairāki jaunieši uz veloceliņa Jūrmalas parkā bojājot apgaismes stabus.

Svētkos vairākas zādzības un sadzīves konflikts

BIRKAS:
zādzība , Velo , miesas bojājumi , huligānisms

Tieši Jāņu dienā, 24.jūnijā pulksten 12.45 Strazdu ielā 1968. gadā dzimusi sieviete konstatēja, ka, uzlaužot pagraba durvju slēdzeni, no telpas nozagts velosipēds. Sākts kriminālprocess.

Saimniekam guļot, Raiņa ielā apzog dzīvokli

BIRKAS:
zādzība , huligānisms

19.jūnijā ap pulksten 6 no rīta Raiņa ielā 1935. gadā dzimis vīrietis savā dzīvoklī konstatēja, ka nakts laikā no blakus istabas ir nozagts televizors un mobilais tālrunis.

Pieķer autovadītājus, kas braukuši 2,43 un 2,92 promiļu reibumā

BIRKAS:
dzērājšoferi , zādzība , huligānisms , Velo

11.jūnijā pulksten 1 Peldu ielā tika aizturēta kāda 30 gadus veca sieviete, kura vadīja automašīnu "VW Passat", būdama stiprā alkohola reibumā. Sievietes izelpā fiksētas 2,43 promiles alkohola.