Divu dienu laikā divreiz pieķer braucam bez tiesībām

BIRKAS:
huligānisms , autoavārija

7.jūnijā ap pulksten 9.40 Brīvības ielā 1972.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu "Volvo" bez iegūtām vadīšanas tiesībām, tādējādi nepildot tiesas aizliedzošo spriedumu vadīt auto.

Aiztur vīrieti, kas apzaga veikalu un izsita autobusa logu stiklus

BIRKAS:
zādzība , huligānisms , sabiedriskais transports , Pulkveža Brieža iela

7.jūnijā ap pulksten 11.50 tika saņemta informācija, ka Pulkveža Brieža ielā, 3.maršruta autobusa galapunktā kāds vīrietis izsita pilsētas satiksmes autobusa “Solaris” divus loga stiklus.

Jaunieši apzog dzīvokli, nozog auto un piekauj līdzbraucēju

BIRKAS:
zādzība , huligānisms , dzērājšoferi , Vītolu iela , laupīšana , drošība

Sestdien, 3.jūnijā, ap pulksten 3.30 Vītolu ielā kāda sieviete konstatēja, ka, iekļūstot viņai piederošajā, neaizslēgtajā dzīvoklī, no priekšnama ir nozagts mobilais telefons un automašīnas atslēgas.

Nozog velosipēdu, traumē braucēju, draud ar gāzes ieroci

BIRKAS:
zādzība , Velo , negadījums , huligānisms

Par aizvadītās diennakts notikumiem informē Policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Jau 19.maijā pašvaldības policija pārbaudīja

Pieķer jauniešus, kas nelikumīgi līmē "Saskaņas" reklāmu (3)

BIRKAS:
vēlēšanas , Graudu iela , Saskaņa , huligānisms

Otrdien, 23.maijā, ap pulksten 17.25 pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot Graudu ielā, ievēroja divas personas, kuras uz apgaismes stabiem līmēja uzlīmes.

Vai šādi jāizskatās notīrītiem kēpājumiem?

Sanda Iesalniece: Celtne nevar pateikt "Stop"! (13)

BIRKAS:
Simpro , grafiti , huligānisms , pilsētvide , Peldu 44 , Sanda Iesalniece

Pēdējā laikā Liepājā arvien aktuālāka ir problēma, ka, nepareizi notīrot ķēpājumus no ēkām, to vietā tiek radīti jauni ķēpājumi, sienas tiek sabojātas mehaniski vai ar šķaidītājiem.

Ūdens ielā, iespējams, mēģināts nozagt automašīnu (3)

BIRKAS:
zādzība , huligānisms , Ūdens iela

Piektdien, 19.maijā, ap pulksten 4.40 Ūdens ielā konstatēts, ka, izsitot automašīnas "Opel" durvju stiklu, ir iekļūts automašīnā un atrauti aizdedzes vadi, ziņo Valsts policija.

Ezerkrastā ar pneimatisko ieroci šauj uz kaijām (11)

BIRKAS:
huligānisms , putni , Ezerkrasts

13.maijā ap pulksten 20.30 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Rojas ielā uz mājas jumta kāds vīrietis ar pneimatisko ieroci šauj pa kaijām.

Zog preci, ar nazi sagraiza durvis, izsit mašīnai stiklu (2)

BIRKAS:
zādzība , huligānisms

Policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova informē par notikumiem piektdien un naktī uz sestdienu.

Nepatīkami starpgadījumi Talsu ielā un Krūmu ielā (2)

BIRKAS:
ekshibicionists , huligānisms

Piektdienas, 12.maija, vakarpusē Pašvaldības policija saņēmusi divus izsaukumus – uz Talsu ielu un Krūmu ielu, kur nācies aizturēt kausli un ekshibicionistu.

Lieto alkoholu, tirgo karodziņus, lamājas un skandalē

BIRKAS:
huligānisms , meklēšanā

Pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš informē par aizvadītās diennakts notikums Liepājā. Cita starpā aizturēti divi policijas meklēšanā esoši pilsoņi.

Brīvdienu kriminālajos notikumos dominē transporta tēma

BIRKAS:
autoavārija , dzērājšoferi , zādzība , huligānisms

Valsts policijas sniegtajā garo brīvdienu kriminālajā hronikā dominē ar transportu saistīti negadījumi. Bijušas gan avārijas, gan pieķerti dzērājšoferi, gan dedzinātas automašīnas.

Pilsētas ielās noķer bebru un izlaiž to pie ezera

BIRKAS:
bebri , ezers , atskurbtuve , huligānisms , dzīvnieku patversme

Trešdien, 3.maijā, ap pulksten 22.30 Liepājas pilsētas pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka Riekstu ielā un Klāva Ukstiņa ielā pārvietojoties bebrs.

Brīvdienās vairāki cilvēki cietuši konfliktos

BIRKAS:
miesas bojājumi , huligānisms

29.aprīlī ap pulksten 3 viesnīcā Stūrmaņu ielā kādam vīrietim izcēlās konflikts ar nepazīstamu personu, kura laikā viņam tika nodarīti miesas bojājumi, informē Valsts policija.

Pašvaldības policija aiztur divus demolētājus

BIRKAS:
huligānisms , Tirgus iela

29.aprīlī ap pulksten 16.30 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka vienā no Tirgus ielas dzīvojamo namu kāpņu telpām, vairāki jaunieši lietojot alkoholu.

Veikalā nozog portatīvo datoru un austiņas

BIRKAS:
zādzība , huligānisms

Pirmdien, 24.aprīlī, ap pulksten 10.50 veikalā Klaipēdas ielas konstatēts, ka nozagts portatīvais dators un austiņas, informē Valsts policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

Jaunietis, kuru meklē policija, demolē autobusa pieturu

BIRKAS:
huligānisms , meklēšanā

Pirmdien, 24.aprīlī, ap pulksten 18.20 Liepājas pilsētas pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka Brīvības ielā kāda persona spārdot autobusa pieturvietas nojumi.

Lietu par degmaisījuma pudeles mešanu uz bērniem nodod tiesai (1)

BIRKAS:
tiesa , prokuratūra , huligānisms

Prokuratūra nodevusi Liepājas tiesai nodevusi krimināllietu pret vīrieti, kurš pa logu bērnu virzienā meta degošu degmaisījuma pudeli, trāpot ar to nepilngadīgajam, ziņo LETA.

Reibuma dēļ nespēj parūpēties par zīdaini

BIRKAS:
huligānisms , vecāku atbildība

17.aprīlī pulksten 18.35 Liepājas pašvaldības policijas darbinieki saņēma izsaukumu uz Atmodas bulvāri par to, ka māte ir reibumā un nespēj parūpēties par nepilngadīgo bērnu.

Ar motorolleri brauc naktī, dzērumā un bez ķiveres

BIRKAS:
dzērājšoferi , huligānisms

14.aprīlī pulksten 1.17 Rīgas ielā Pašvaldības policijas darbinieki ievēroja motorollera vadītāju, kurš brauca bez ķiveres un nepārliecinoši vadīja transporta līdzekli, vedot pasažieri.

Aculiecinieks novērš iespējamo apdraudējumu apkārtējiem

BIRKAS:
dzērājšoferi , huligānisms , Aisteres iela

Valsts policija izsaka pateicību aculieciniekam, kurš 5.aprīlī Valsts policijas amatpersonām ziņoja par vīrieti, kurš Aisteres ielā nepārliecinoši vadīja transportlīdzekli "Ford Fiesta".

Raiņa parkā aiztur trīs jaunus līmes ostītājus

BIRKAS:
narkotikas , huligānisms , Raiņa parks

5.aprīlī ap pulksten 14.20 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka Raiņa parkā trīs personas apreibinās, ostot līmi, un dodoties autoostas virzienā.

No kāpņu telpas nozog pieslēgtu velosipēdu

BIRKAS:
zādzība , huligānisms

30.martā ap pulksten 7.20 Graudu ielā kāds vīrietis konstatēja, ka no kāpņu telpas ir nozagts pieslēgts velosipēds zilā krāsā, radot īpašniekam 300 eiro lielu materiālo zaudējumu.

No rīta konstatē, ka nozagtas divas automašīnas "Audi A4" (3)

BIRKAS:
zādzība , dzērājšoferi , huligānisms

27.martā no rīta Liepājā konstatētas divu automašīnu zādzības. Tikuši aizdzīti divi spēkrati "Audi A4" no Dunikas ielas un Mirdzas Ķempes ielas, informē Valsts policija.

Kasiere gūst ķīmiskos apdegumus no asaru gāzes

BIRKAS:
asaru gāze , huligānisms , miesas bojājumi

18.martā ap pulksten 18 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Klaipēdas ielas veikalā kāda persona kasierei, 30 gadus vecai sieviete, iepūtusi sejā asaru gāzi.

Automašīnai nozog spoguli un sabojā slēdzeni

BIRKAS:
zādzība , huligānisms , Ģenerāļa Baloža iela

16.martā ap pulksten 19 Valsts policijā no kādas sievietes saņemta informācija, ka sabojāta automašīnas “Volvo” slēdzene un nozagts labās puses atpakaļskata spogulis.

Ar pneimatisko ieroci iešauj automašīnas stiklā

BIRKAS:
huligānisms , zādzība

13.martā ap pulksten 7.40 Ģenerāļa Baloža ielas stāvlaukumā kāds vīrietis konstatēja, ka viņa automašīnai "Audi" ar pneimatisko ieroci ir cauršauts priekšējais sāna stikls.

Avārijā traumas gūst divi automašīnu vadītāji

BIRKAS:
miesas bojājumi , autoavārija , huligānisms

Sestdien, 11.martā, ap pulksten 19 Ganību un Lauku ielas krustojumā 1971.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu "Chrysler" un izraisīja sadursmi ar automašīnu "Toyota Yaris".

Pie "Spoku koka" pieķer neadekvātus jauniešus (3)

BIRKAS:
huligānisms , Spoku koks

Pirmdien, 6.martā, ap pulksten 19 saņemta informācija, ka Jūrmalas parkā trīs jaunieši iemetuši "Spoku kokā" krēslu, kurš tur palicis karājoties, informē Valsts policija.

Grib iepazīties ar sievieti, piedraudot viņai ar ieroci

BIRKAS:
huligānisms , drošība

Ceturtdien, 2.martā, ap pulksten 13.20 spēļu zālē Kuršu laukuma 1991.gadā dzimis vīrietis, draudot 1989.gadā dzimušai sievietei ar ierocim līdzīgu priekšmetu, gribējis ar viņu iepazīties.