Nedēļas nogalē masveidā apzagtas automašīnas (2)

BIRKAS:
zādzība , huligānisms

Laika no vakardienas līdz šīs dienas rītam vairāki transportlīdzekļu īpašnieki konstatējuši, ka viņu automašīnām ir nolauzti sānu atpakaļskata spoguļi vai nozagti abi to stikliņi.

Autobusam strauji bremzējot, traumas gūst divas pasažieres

BIRKAS:
miesas bojājumi , sabiedriskais transports , huligānisms

23.februārī ap pulksten 13 Brīvības un Fabrikas ielas krustojumā 1964.gadā dzimis vīrietis ar "Audi A4" izbrauca uz galvenā ceļa, kā rezultātā autobuss "Solaris" strauji bremzēja.

Cietuši velosipēda un automašīnu īpašnieki

BIRKAS:
zādzība , Velo , huligānisms

20.februārī ap pulksten 7.30 Šķēdes ielas daudzdzīvokļu mājā kādā sieviete konstatēja, ka no kāpņutelpas ir nozagts viņai piederošais velosipēds, kurš bija pieslēgts.

Pļavu ielā ar zilu krāsu apkrāso svešu žogu

BIRKAS:
huligānisms , zādzība , ugunsgrēks

17.februārī ap pulksten 15 Pļavu ielā kāds vīrietis konstatēja, ka viņa žogs ir apkrāsots ar zilu krāsu, radot zaudējumus aptuveni 200 eiro vērtībā, informē Valsts policija.

Kurzemes apgabaltiesa.

Par uzbrukumu policistei – astoņu mēnešu cietumsods

BIRKAS:
tiesa , huligānisms , Kurzemes apgabaltiesa

Kurzemes apgabaltiesa nolēmusi negrozīt Liepājas tiesas piespriesto sodu vīrietim, kurš alkohola reibumā pērnā gada janvārī Liepājas bērnu namu bija uzbrucis policistei.

Naktī izsit stiklus trīs automašīnām un iekļūst salonā

BIRKAS:
zādzība , huligānisms

Pirmdiena, 6.februāris, trīs automašīnu īpašniekiem ir izvērties ļoti nepatīkams – rīta pusē tika konstatēts, ka kāds ir izsitis stiklus trīs automašīnām, informē Valsts policija.

Alkohola lietošanas laikā iesit vīrietim ar cirvi (1)

BIRKAS:
huligānisms , miesas bojājumi , zādzība

Sestdien, 4.februārī ap pulksten 15.30 1905.gada ielā pēc kopīgas alkohola lietošanas 1975.gadā dzimis vīrietis ar cirvja neaso pusi iesita pa galvu 1972.gadā dzimušam vīrietim.

Nedēļas nogalē veikalos aktīvi uzdarbojušies garnadži

BIRKAS:
zādzība , autoavārija , huligānisms

Nedēļas nogalē, laika posmā no 27. līdz 30.janvārim Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknī ir reģistrētas vairākas zādzības no tirdzniecības objektiem.

Pagalmā Bāriņu ielā atrod nogalinātu sievieti

BIRKAS:
slepkavība , nāve , zādzība , huligānisms

Sestdien, 21.janvārī, ap pulksten 9.50 kādā Bāriņu ielas nama pagalmā tika atrasta mirusi 79 gadus veca sieviete, kurai konstatētas vardarbīgas nāves pazīmes – sistas brūces.

Autobusā aiztur agresīvu vīrieti ar pistoli (1)

BIRKAS:
huligānisms

22.janvārī ap pulksten 10.45 pašvaldības policija saņema izsaukums, ka Kuršu ielā maršruta autobusā atrodas iereibusi persona, kura uzvedas agresīvi un neatstāj autobusu.

Zirņu ielā aiztur mikroautobusa vadītāju bez tiesībām (1)

BIRKAS:
huligānisms

Otrdien, 10.janvārī, ap pulksten 17.15 Zirņu ielā tika aizturēta automašīna "Volkswagen Transporter", kuru vadīja bez tiesībām vadīja 1973.gadā dzimis vīrietis.

Jaungada naktī kafejnīcai "Trīs sivēni" izsit loga stiklu (3)

BIRKAS:
huligānisms , autoavārija , dzērājšoferi , Trīs sivēni , Zivju 3

1.janvārī ap pulksten 15.30 konstatēts, ka Zivju ielas kafejnīcai "Trīs sivēni" loga rūtij ir izsists pirmais stikla slānis. Telpā neviens nav iekļuvis . Policijā par notikušo ir sākts kriminālprocess.

No "Statoil" aizbrauc ar neizņemtu gāzes uzpildes pistoli (1)

BIRKAS:
Statoil , huligānisms , zādzība , negadījums

31.decembrī ap pulksten 2.30 Esperanto ielas degvielas uzpildes stacijā "Statoil" nenoskaidrots vadītājs ar "Audi A6" pēc uzpildes nepārliecinājās vai ir atvienota gāzes uzpildes pistole.

Stājas spēkā Osipovu attaisnojošs spriedums karoga lietā (2)

BIRKAS:
tiesa , huligānisms , karogs , Jevgeņijs Osipovs

Stājas spēkā attaisnojošs spriedums valsts karoga zaimošanā apsūdzētajam partijas "Par dzimto valodu!" līderim Jevgeņijam Osipovam, ziņo aģentūra LETA.

Šaudās ar pneimatisko ieroci, trāpa kājā un automašīnas riepā (1)

BIRKAS:
ieroči , huligānisms , Grobiņa

Trešdien, 14.decembrī, Grobiņas pagasta Cimdeniekos ar pneimatisko ieroci kājā sašauts 1961.gadā dzimis vīrietis, informē VP Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova.

Nedēļas nogalē apzagtas un bojātas automašīnas

BIRKAS:
dzērājšoferi , zādzība , huligānisms

Policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova informē par nedēļas nogales notikumiem.

Vīrieša aizturēšanai nācās izsaukt specvienību "Omega" (1)

BIRKAS:
huligānisms , zādzība , Baltijas iela , Ģenerāļa Baloža iela

16.novembrī ap pulksten 12.40 Valsts policijā tika saņemts zvans no sievietes, ka Baltijas ielā viņas 46 gadus vecais dēls uzvedas neadekvāti un dzīvoklī lauž esošās mēbeles.

Divus zēnus pilsētas centrā vajājis nezināms vīrietis

BIRKAS:
huligānisms

Trešdien, 9.novembrī pulksten 16.24 pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums uz  kafejnīcu “Marcipāns”, kur policijas darbiniekus sagaidīja divi 2003.gadā dzimuši zēni.

Aptur konfliktu un novērš uzbrukumu ar nazi

BIRKAS:
huligānisms

24.oktobrī ap pulksten 13.55 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums uz vienu no dzīvokļiem Rīgas ielā, sakarā ar to, ka tur kāda persona uzvedoties neadekvāti.

Trīs jaunietes ar marķieriem apķēpā autobusa pieturu (1)

BIRKAS:
huligānisms , grafiti , Rožu laukums

19.oktobrī ap pulksten 16.20 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot Brīvības ielā, ievēroja trīs jaunietes, kuras ar marķieriem apķēpāja autobusa pieturvietas stiklojumu.

Mākslas forums izskanējis, atskaņas – bēdīgas (32)

BIRKAS:
Lielais Dzintars , Mākslas forums , Ance Kolibere , huligānisms , laikmetīgā māksla

Lai gan Liepājas mākslas forums divu nedēļu garumā izskanēja jau augustā, atskaņas, gan ne tās labākās, dzirdamas joprojām.

Agresīvs jaunietis uzbrūk ar ķēdi rokā (1)

BIRKAS:
huligānisms , laupīšana , atskurbtuve

Pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš informē par notikumiem aizvadītās nedēļas nogalē.

Viena no vismaz 50 līdzīgām gružu kaudzēm.

Vai tā tam ir jābūt: Karosta – gružu izgāztuve? (11)

BIRKAS:
Komunālā pārvalde , Karosta , Nodarbinātības projekti , Zigmunds Cīrulis , Aigars Štāls , Liepājas RAS , atkritumi , huligānisms , pašvaldības policija , atkritumi , nelegālā izgāztuve

Liepājniece Edīte ar savu suni bieži pastaigājas Karostas mežos, pēdējā laikā tajos izgāzti uzkrītoši daudz sadzīves un būvgruži.

Nokļūst policijā pēc smēķēšanas pie slimnīcas (2)

BIRKAS:
Slimnīca , meklēšanā , huligānisms

28.septembrī ap pulksten 14.05 pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot Slimnīcas ielā, ievēroja personu, kura smēķēja neatļautā vietā pie Liepājas Reģionālās slimnīcas ieejas.

Vai tā tas varēja būt – kaila kā Ēdenes dārzā? (34)

BIRKAS:
pašvaldības policija , huligānisms , Kurzemes Vārds , Katram Liepājniekam

No nepārbaudītiem avotiem portāls irliepāja.lv ir saņēmis neikdienišķu informāciju, ka mūsu pilsētā aizturēta jauna, izskatīga sieviete “Ievas kostīmā”.

Nepilngadīgie uz ielas lieto alkoholiskos dzērienus

BIRKAS:
nepilngadīgie , Ģenerāļa Baloža iela , huligānisms

Sestdien, 17.septembrī, ap pulksten 20.25 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka Ģenerāļa Baloža ielā vairāki jaunieši lietojot alkoholu.

Vīrietis sāk trakot pēc naudas pazaudēšanas spēļu zālē (5)

BIRKAS:
azartspēles , huligānisms , zādzība , narkotikas

Trešdien, 14.septembrī, ap pulksten 22.30 Valsts policija saņēma telefonisku informāciju, ka Skolas un Teātra ielu krustojumā vīrietis sitot pa ēku sienām.

Automašīnām izsit stiklus un noskrāpē diskus

BIRKAS:
huligānisms , dzērājšoferi , miesas bojājumi

Sestdien, 10.septembrī, pulksten 22.15 O.Kalpaka ielā sieviete konstatēja, ka viņas automašīnai "Kia Sportage" ir izsists aizmugurējais loga stikls, informē Valsts policija.

Jūrmalas parkā notver veloceliņa demolētājus

BIRKAS:
huligānisms , vandālisms , veloceliņš , dzērājšoferi , nepilngadīgie , meklēšanā

Sestdien, 10.septembrī, ap pulksten 23.20 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka vairākas personas Jūrmalas parkā demolējot veloceliņu.

Centrā aiztur personu, kas pludmalē uzbruka sievietei

BIRKAS:
meklēšanā , huligānisms , zādzība

8.septembrī ap pulksten 11.20 pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot Zivju ielā, ievēroja personu, kura pēc apraksta atbilda personai, kura ap 10.30 pludmalē bija uzbrukusi sievietei.