Vispirms nozog atslēgas, tad pašu automašīnu

BIRKAS:
zādzība , huligānisms

7.septembrī pulksten 11 Siļķu ielā īpašnieks konstatēja, ka no dzīvokļa nozagtas automašīnas atslēgas un dokumenti, kā arī aizdzīts pats transportlīdzeklis "VW Bora".

Raiņa ielā no portfeļa izvelk ierocim līdzīgu priekšmetu (3)

BIRKAS:
nelegālie ieroči , huligānisms

2.septembrī ap pulksten 14 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot Raiņa ielā, ievēroja vīrieti, kurš no portfeļa izvilka šaujamierocim līdzīgu priekšmetu.

No rīta nolauzts apgaismojuma elektrības sadales skapis

BIRKAS:
huligānisms , autoavārija

Pirmdien, 29.augustā, pulksten 7.30 Ganību un Ādu ielu krustojumā nolauzts ielas apgaismojuma elektrības sadales skapis. Apstākļi un zaudējumi tiek precizēti.

Nedēļas nogalē notikuši vairāki asiņaini konflikti

BIRKAS:
miesas bojājumi , huligānisms , laupīšana

Nedēļas nogalē vairākas personas uz ielas iesaistījušās savstarpējos konfliktos, kā rezultātā guvušas miesas bojājumus, informē policijas preses pārstāve Daiga Valdmane.

Tosmares ielā jaunietis smagi piekauj trīs vīriešus

BIRKAS:
huligānisms , miesas bojājumi , Tosmares iela , Tirdzniecības kanāls

Sestdien, 21.augustā, ap pulksten 17 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka Tosmares ielā esošā dzīvoklī notiekot kautiņš.

Mākslas darbs Zivju ielā – iecienīts, bet apdraudēts (17)

BIRKAS:
Mākslas forums , Lielais Dzintars , Andris Vītoliņš , Zivju 2 , huligānisms

SIA "Lielais Dzintars" organizētā Mākslas foruma laikmetīgās mākslas izstādes darbs "Tikšanās" Zivju ielā 2a ir populārs. Taču arī cieš no apbrīnotāju uzmanības.

Naktī pilsētā uzdarbojies automašīnu demolētājs

BIRKAS:
huligānisms , autoavārija

18.augustā pulksten 7.10 Cukura ielā kāds 1954.gadā dzimis vīrietis konstatēja, ka viņam piederošajam automobilim "Volvo XC70" ir sadurtas četras riepas un izsists automašīnas priekšējā loga stikls.

Četri jaunieši izklaidējas, šūpinot "Spoku koku" (1)

BIRKAS:
huligānisms , Spoku koks

Ceturtdien, 18.augustā, ap ap diviem naktī Jūrmalas parkā savdabīgi izklaidējušies citi četri puiši - viens no jauniešiem uzkāpis "Spoku kokā", bet pārējie saķērušies koka zaros, to šūpinot.

Naktī grib nozagt automašīnu, to aizstumjot (1)

BIRKAS:
zādzība , Pāvilostas iela , Jaunais tilts , huligānisms

Papildināts. Pirmdien, 8.augustā, ap pulksten 2.25 pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot Pāvilostas ielā, ievēroja divas, tumšās drēbēs ģērbtas personas, kuras stūma automašīnu.

Policija noskaidrojusi automašīnas dedzinātājus

BIRKAS:
huligānisms , Policija , prokuratūra , kriminālprocess

Valsts policija pabeigusi maijā notikušas automašīnas dedzināšanas izmeklēšanu, un nodevusi to tālāk Liepājas prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

Glābj puisi no iereibuša un kauslīga vecākā brāļa (2)

BIRKAS:
huligānisms

Sestdien, 23.jūlijā, ap pulksten 20.40, saņemot izsaukumu no Siļķu ielas, Pašvaldības policijas darbinieki notikuma vietā savaldījuši agresīvu vecāko brāli.

Policistu klātbūtnē vīrs sit un draud sievai (1)

BIRKAS:
huligānisms , Ģenerāļa Baloža iela

Ceturtdien, 14.jūlijā, ap pulksten 23.20 pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka vienā no Ģenerāļa Baloža esošajām daudzdzīvokļu mājām, kāpņu telpā kāds kaut ko laužot.

Būris ar vai bez ķēpātāja stāvēs līdz nedēļas nogalei (1)

BIRKAS:
grafiti , huligānisms , Rožu laukums

Ceturtdien joprojām nebija notverts vainīgais, kas naktī uz 12.jūliju no Rožu laukumā uzstādītā vides objekta – būra – mēģināja izvilkt tajā ieslodzīto manekenu ķēpātāju, sabojājot to.

Pagājušajā naktī mēģināts no būra "atbrīvot" ķēpātāju (14)

BIRKAS:
grafiti , huligānisms , Dome , Rožu laukums , Reinis Kuncītis , vides objekts

Papildināts. Naktī uz 12.jūliju no Rožu laukumā pirmdien uzstādītā vides objekta – būra – mēģināts izvilkt tajā sēdošo “ķēpātāju”. Sabojātais manekens aizvākts.

Aiztur vīrieti, kas naktī centās aizdedzināt velosipēdu (2)

BIRKAS:
huligānisms , Velo , zādzība , miesas bojājumi , autoavārija

Sestdien, 9.jūlijā pulksten 4 Ausekļa ielā tika aizturēts kāds 1989. gadā dzimis vīrietis, kurš mēģināja aizdedzināt uz ielas stāvošu velosipēdu, informē Valsts policija.

Divus nogādā slimnīcā pēc konflikta Matrožu ielā

BIRKAS:
Matrožu iela , miesas bojājumi , huligānisms , neatliekamā palīdzība

27.jūnijā ap pulksten 22.55 pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka vienā no Matrožu ielā esošo daudzdzīvokļu namu kāpņu telpām ārdoties kāda persona stiprā reibuma stāvoklī.

M. Ķempes ielā notver huligānu ar asiņojošu roku

BIRKAS:
huligānisms , neatliekamā palīdzība

24.jūnijā ap pulksten 22.50 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka kādai ēkai Ugāles ielā esot izsists stikls. Ierodoties notikuma vietā, fakts apstiprinājās.

Ja nevar nozagt velosipēdu, paņem priekšējo riteni

BIRKAS:
zādzība , Velo , autoavārija , huligānisms , miesas bojājumi

7.jūnijā pulksten 11.40 Daugavas ielā kāda nama kāpņutelpā tika konstatēts, ka pieslēgtam velosipēdam nozagts priekšējais ritenis, informē policijas preses pārstāve Daiga Valdmane.

66 gadus veca sieviete vienaudzei uz ielas draud ar nazi

BIRKAS:
huligānisms , autoavārija , Slimnīca

2.jūnijā pulksten 16 Peldu un Toma ielas krustojumā izcēlās konflikts starp divām 66 gadus vecām sievietēm. Viena no viņām, atrazdamās alkohola reibumā, izteica draudus otrai.

Pēc konflikta vienu vīrieti savāc policija, otru – mediķi

BIRKAS:
miesas bojājumi , huligānisms , Kuršu iela

Otrdien, 31.maijā, ap pulksten 11.50 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka vienā no Kuršu ielas ēku sētām notiekot kautiņš.

Ģenerāļa Baloža ielā konflikta laika sadur ar nazi

BIRKAS:
miesas bojājumi , huligānisms , autoavārija , nelegālais alkohols

30.maijā pulksten 11.30 Valsts policija saņēma informāciju no mediķiem, ka kādā dzīvoklī Ģenerāļa Baloža ielā izcēlās asiņains konflikts starp diviem vīriešiem.

Policija aiztur trīs automašīnas dedzinātājus (1)

BIRKAS:
ugunsgrēks , huligānisms , Mežmalas iela

26.maijā īsi pēc pusnakts Mežmalas ielā dega automašīna "VW Passat". Nekavējoties ierodoties notikuma vietā, Valsts policijas darbinieki netālu pamanīja trīs bēgošas personas.

Dunikas ielā dēls piekauj savu 95 gadus veco māti (2)

BIRKAS:
miesas bojājumi , huligānisms

25.maijā ap pulksten 6.45 Dunikas ielā pie kādas ēkas žoga atrasta guļoša 95 gadus veca sieviete. Sirmajai kundzei konstatēti dažādi miesas bojājumi, informē Valsts policija.

Vienā dienā izsit logus gan skolai, gan automašīnai

BIRKAS:
huligānisms

18.maijā ap pulksten 12.05 Atslēdznieku ielā konstatēts, ka kādai automašīnai "Ford Fiesta" izsists viena loga stikls. Radītie zaudējumi un notikušā apstākļi tiek precizēti.

Ķēpātājs atgriežas iepriekšējās nakts nozieguma vietā (5)

BIRKAS:
grafiti , huligānisms , Sakņu iela

Ceturtdien, 19.maijā, ap pulksten 00.15 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka Sakņu ielā kāda persona apķēpājot ēkas sienu.

Katru darba dienu pie nama Graudu ielā 27/29 redzamas nepareizi novietotas automašīnas. 2016.gada 18.maijs

Ieilgušais tiesiskais nihilisms Dīķa ielā (16)

BIRKAS:
Dīķa iela , Graudu 27/29 , Liepājas partija , Juris Āboliņš , huligānisms

Ne pašvaldības policija, ne SIA "Komunālā pārvalde" nezina, kas Dīķa ielā pie nama Graudu 27/29 uz ielas ar baltu krāsu uzzīmējis automašīnu stāvēšanas marķējumu.

Sakņu ielā pamana un aiztur namu regulāru apķēpātāju (3)

BIRKAS:
huligānisms , grafiti

Trešdien, 18.maijā, pulksten 4.15 Sakņu ielā pamanīts un uzreiz arī aizturēts kāds 21 gadu vecs vīrietis, kurš ar krāsas baloniņiem apzīmēja ēkas sienu, informē Valsts policija.

Aicinās skolēnus nebūt mežoņiem un neķēpāt sienas (2)

BIRKAS:
pašvaldības policija , Dome , grafiti , pilsētvide , huligānisms

Dome sadarbībā ar Pašvaldības policiju Liepājas skolās jaunnedēļ uzsāks informatīvi izglītojošu kampaņu "Mežoņi dzīvo mežā. Te ir Liepāja!".

Pašvaldības policija pieķer divus apķēpātājus (4)

BIRKAS:
huligānisms , grafiti , atskurbtuve , meklēšanā

14.maijā ap pulksten 8.45 pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums, ka Krūmu ielā divi jaunieši ar baltas krāsas baloniņu esot apķēpājuši sabiedriskā transporta pieturu un trotuāru.

Vairākas dienas Liepājā dedzinātas automašīnas (2)

BIRKAS:
ugunsgrēks , huligānisms

Sestdien, 7.maijā, īsi pēc pusnakts, pulksten 0.05 Turaidas ielā tika konstatēts, ka deg automašīna "Audi". Tajā pašā naktī pulksten 5.13 Turaidas ielā dega automašīna "Volvo".