Birka: internets

Radīta lietotne ziņojumiem par pārkāpumiem internetā

BIRKAS:
internets , IT , Drošs internets

Latvijas Drošāka interneta centrs izstrādājis jaunu mobilo lietotni "Drošs internets", ar kuru iespējams anonīmi ziņot par pārkāpumiem internetā vai saņemt eksperta konsultāciju.

Skolas aicinātas pieteikties pirmajā "Vaifija" turnīrā

BIRKAS:
internets , drošība

Lai noskaidrotu zinošāko un gudrāk interneta lietotāju Latvijā, Vispasaules Drošāka interneta dienā, notiks vērienīgs Vislatvijas "Vaifija spēles" turnīrs 3.– 4. klašu skolēniem.

Liepājnieki veiksmīgi debatē nacionālajā debašu turnīrā

BIRKAS:
debates , internets

24.novembrī Iecavas vidusskolā notika biedrības "Debašu centrs" rīkotais Nacionālais debašu turnīrs latviešu un angļu valodās par tēmu "Valstij ir/nav jāuzrauga informatīvā telpa internetā".

Svētku pasākumi un uguņošana – arī interneta tiešraidē (3)

BIRKAS:
koncerts , salūts , 18.novembris , Latvijai 100 , internets

Tiem, kuri svētdien, 18.novembrī, klātienē nevarēs apmeklēt Latvijas Republikas proklamēšanas 100. gadadienas koncertu un uguņošanu Liepājā, būs iespēja sekot līdzi interneta tiešraidē.

Seminārā apgūst metodes droša interneta lietošanai (1)

BIRKAS:
Vaduguns , Izglītības pārvalde , seminārs , internets , drošība

Trešdien, 7.novembrī, BJC struktūrvienībā "Vaduguns" notika seminārs "Supervaroņi internetā", kuru organizēja Latvijas Drošāka interneta centrs, Valsts policija un Kultūras ministrija.

Liepājā notiks kampaņas "Supervaroņi internetā"

BIRKAS:
internets , drošība , Vaduguns

Medijpratībai un bērnu drošībai internetā veltītās kampaņas "Supervaroņi internetā" ietvaros 7.novembrī pulksten 13 Bērnu un jaunatnes centrā "Vaduguns" notiks kampaņas seminārs.

5.vidusskolā aizvadīta "Bites" organizēta kiberdiena

BIRKAS:
5.vidusskola , internets , drošība , kiberdienas , Bite Latvija

80% vecāku Kurzemē uzskata, ka kibermobings jeb emocionālā pazemošana internetā ir aktuāla problēma bērnu un pusaudžu vidū, jo viņi daudz laika pavada virtuālajā vidē, liecina aptaujas dati.

Internets – gandrīz visās mājsaimniecībās ar bērniem

BIRKAS:
internets , CSP

Latvijā šā gada sākumā 81,6% mājsaimniecību bija pieejams internets, kas ir par trim procentiem vairāk nekā gadu iepriekš un par 21,8 procentiem vairāk nekā 2010.gadā.

Skolās nonāks "Vaifija spēle" drošai interneta lietošanai

BIRKAS:
internets , drošība , Droša interneta diena

Kampaņas "Supervaroņi internetā" ietvaros izveidot "Vaifija spēle", kas ir pirmā Latvijas skolām dāvinātā spēle, kas aptver daudzpusīgas tēmas, saistītas ar drošu un gudru interneta izmantošanu.

Pieejama lietotne par pilsētai piederošo zemju nomu

BIRKAS:
nekustamais īpašums , internets , Būvvalde , Nekustamā īpašuma pārvalde

Jaunā lietotne, kas atrodama mājas lapā liepaja.lv, turpmāk ikvienam palīdzēs ērtāk un ātrāk iepazīties ar Liepājas pašvaldības rīcībā esošajām zemes vienībām, kas pieejamas nomai.

Būs kiberdienu skolēniem, vecākiem un pedagogiem

BIRKAS:
internets , drošība , 5.vidusskola , Bite Latvija , kiberdienas

Mobilo sakaru operators "Bite", sadarbojoties ar Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekciju, Valsts policiju un Latvijas Drošāka interneta centru, uzsācis iniciatīvu “Iekod pirkstā!”.

Liepājas sabiedriskais transports pievienojies "Google Maps"

BIRKAS:
LST , sabiedriskais transports , internets , Google Maps

No jūnija liepājnieki un pilsētas viesi savus ikdienas maršrutus var ērti izplānot ar populārās interneta vietnes "Google Maps" palīdzību.

Liepājnieki cietuši no krāpšanas internetā

BIRKAS:
krāpšana , internets , zādzība

21.jūnijā divas personas sociālā vietnē "Facebook" pēc it kā paziņas lūguma nosūtīja kodu uz kādu tālruņa numuru, kā rezultātā viņu telefonu rēķinam tika pieskaitīti gandrīz 70 eiro.

Domes mājaslapai tiek "Latvijas Dizaina gada balvas" 3.vieta (19)

BIRKAS:
Dome , internets , Wrong Digital , dizains , Valters Krētainis

Liepājas pašvaldības mājaslapa liepaja.lv atzīta par vienu no labākajiem 2018.gada dizaina darbiem Latvijā un ieguvusi "Latvijas Dizaina gada balvas 2018" 3. vietu.

Darbu sāk interneta vietne studentu jaunrades darbiem

BIRKAS:
LiepU , internets

Liepājas Universitātes Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātei un tās sadarbības augstskolai RISEBA ir izveidots kopīgs projekts –  interneta vietne studentu jaunrades darbiem.

Liepājas pilsētai izstrādāta jauna mājaslapa (4)

BIRKAS:
internets , IT

Liepājai izstrādāta jauna mājaslapa, kuras galvenais uzdevums ir nodrošināt iespēju iedzīvotājiem ātri un ērti atrast nepieciešamo informāciju par pašvaldības pakalpojumiem. 

Biedrība "Liepājnieki" aicina uz Lielo prāta talku (7)

BIRKAS:
internets , biedrība Liepājnieki

Sestdien, 22.aprīlī, kad visā Latvijā notiks Lielā talka, Latvijas Reģionu Apvienība/ liepājnieki "talkos" interneta vidē, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Endija Rebāne.

Liepājas domes mājaslapā pieejamas 95 veidlapu sagataves

BIRKAS:
internets , e-indekss

Gada laikā par 34% pieauguši Latvijas pašvaldību rādītāji e-pārvaldes attīstībā, liecina visu 119 pašvaldību aptverošais "Latvijas e-indeksa" mērījums, raksta aģentūra BNS.

Pasaulē ātrākais 4G+ internets "Tele2" tīklā arī Liepājā

BIRKAS:
Tele2 , internets

Vadošais mobilo sakaru operators "Tele2" paziņo, ka Liepājā kā vienā no pirmajām pilsētām Latvijā ir sācis strādāt pasaulē ātrākais 4G+ interneta tīkls.

Iespēja dzirdēt pasaules līmeņa interneta teorētiķa lekciju

BIRKAS:
LiepU , lekcija , mākslas pētījumu laboratorija , internets

Šodien, 10.novembrī, 17.30 LiepU Mākslas pētījumu laboratorijā, Kūrmājas prospektā 13, ikvienam iespēja dzirdēt vienu no pasaules top interneta teorētiķiem Robu van Kranenburgu.

Darbu sācis "Ideju bodes" interneta veikals (3)

BIRKAS:
Ideju bode , internets

Darbu sācis radošās telpas "Ideju bode" izveidots starptautisks interneta veikals www.shop.idejubode.lv. Tajā iespēja iegādāties mākslas, dizaina un amatniecības darbus.

Modernizē interneta tīklu ātrākam internetam

BIRKAS:
Lattelecom , internets , modernizācija

"Lattelecom" uzsāktā vērienīgā interneta tīklu modernizācija vairāk nekā 32000 Liepājas mājsaimniecībās ļauj saņemt līdz pat desmit reizēm ātrāku internetu.

"Kurzeme" aicina izmantot jauno mājas lapu (1)

BIRKAS:
Kurzeme , internets

Tirdzniecības nams "Kurzeme” aicina apmeklēt jaunizveidoto mājas lapu, kurā ērti un pārkstāmi var iepazīties ar veikaliem, jaunumiem un piedāvājumiem.

Liepājas pilsēta martā topā apsteigusi Rīgas "Dinamo" (2)

BIRKAS:
internets , DDB Latvia , Dome

Martā kopējā zīmolu topā pirmo vietu iekarojusi Liepāja, kurai seko ielu kultūras un jauniešu kustība "Ghetto Games", bet trešo vietu ieņēma biedrība "Latvijas mājražotāji".

LiepU Studentu padomei tapusi sava mājaslapa

BIRKAS:
LiepU , studentu padome , internets

Liepājas Universitātes Studentu padome aktuālāko informāciju par dažādiem pasākumiem, aktivitātēm, semināriem, kā arī foto galerijas piedāvā skatīt mājas lapā www.liepusp.lv.

Kurzemes Biznesa inkubators aicina darba praksē jauniešus

BIRKAS:
KBI , internets

Kurzemes Biznesa inkubators (KBI) izsludina konkursu uz projektu asistenta prakses vietu, prakses laikā maksājot stipendiju 90 eiro apmērā, informē KBI projektu vadītāja Rolita Vaidila.

Pašvaldība "ietekmīgāko" topā starp hokeju un mājražotājiem (9)

BIRKAS:
Dome , internets , DDB Latvia

Janvārī "ietekmīgākais" zīmols bijis "Dinamo Rīga", kam seko Liepājas pilsēta, bet trešo vietu ieņem Latvijas mājražotāji, liecina aģentūras "DDB Latvia" veidotais tops.

Biznesa rītā par Google risinājumiem biznesam

BIRKAS:
KBI , Biznesa rīti , internets , IT , viesnīca Līva

Kurzemes Biznesa inkubators (KBI ) ceturtdien, 19.februārī, ielūdz uz Biznesa rītu par Google risinājumiem biznesam un meklēšanas resursu optimizāciju (SEO).

Basketbola komandas tiek pie jaunas mājas lapas

BIRKAS:
basketbols , sieviešu basketbols , Liepājas lauvas , komanda Liepājas papīrs , internets

No piektdienas jau ir pieejama sporta kluba "Liepājas Lauvas" profesionālo basketbola komandu "Liepāja/Triobet" un "Vega 1/Liepāja" mājas lapa.

Operators "Baltcom" atceļ plānus ienākt Liepājā (3)

BIRKAS:
Baltcom , Dzintaru 84 , internets , televīzija

Pērn vienam no Latvijas lielākajiem telekomunikāciju uzņēmumiem „Baltcom” tika izsniegta atļauja veikt darbus elektronisko sakaru tīklu izbūvei no Dzintaru līdz Siguldas ielai.