Aicina uzmanīties no kabatzagļiem, īpaši Pētertirgū

BIRKAS:
kabatzagļi , Pētertirgus , drošība

Valsts policijas Liepājas iecirknī pēdējā mēneša laikā pieaudzis iesniegumu skaits no cilvēkiem, ka pēc Pētertirgus apmeklējuma ir pazudis maks ar naudu, dokumentiem un citām vērtslietām.

Pēc Pētertirgus apmeklējuma paliek bez mobilā telefona

BIRKAS:
kabatzagļi , Pētertirgus , dzērājšoferi

23.novembrī laika posmā no pulksten 13 līdz 15 Liepājas Pētertirgū vīrietim no kabatas tika nozagts mobilais telefons, informē Valsts policijas preses pārstāve Signe Šteinberga.

Sestdien tirgū paliek bez dokumentiem un bankas kartes (1)

BIRKAS:
zādzība , kabatzagļi , Pētertirgus

19.maijā pulksten 10.55 Kuršu laukumā iesniedzēja konstatēja, ka no somiņas tirgū nozagts naudas maks, kurā bija personas dokumenti, autovadītāja apliecība un bankas norēķinu karte.

Nozog pases autobusā un pludmalē

BIRKAS:
zādzība , kabatzagļi , sabiedriskais transports , pludmale

Svētdien, 13.maijā, pulksten 21 Krūmu ielā, izkāpjot no pilsētas maršruta autobusa, vīrietis konstatēja, ka no mugursomas  kabatas viņam ir nozagta pase, informē Valsts policija.

Pēc brauciena konstatē, ka pazudis telefons

BIRKAS:
sabiedriskais transports , kabatzagļi , huligānisms

22.martā pulksten 18.55 saņemta informācija, ka Krūmu ielā, pēc brauciena pilsētas maršruta autobusā 2002.gadā dzimusi jauniete konstatēja, ka viņai pazuda mobilais telefons.

Divas dāmas nesavalda savus spēkratus

BIRKAS:
autoavārija , kabatzagļi

19.februārī plkst.08:53 Brīvības ielā automašīna "VW Passat",  kuru vadīja 1975.gadā dzimusi sieviete, neņemot vērā laika apstākļus, uzbrauca šķērslim – ceļa nožogojumam.

Zēns vairākiem klasesbiedriem nozog naudas makus (1)

BIRKAS:
zādzība , kabatzagļi , Slimnīca , narkotikas

15.februārī pulksten 16.30 2002.gadā dzimis jaunietis konstatēja, kakādā izglītības iestādē O.Kalpaka ielā pēc treniņa no ģērbtuves viņam nozagts maks ar dokumentiem un sīknaudu.

Gūst miesas bojājumus, autobusam strauji bremzējot

BIRKAS:
kabatzagļi , negadījums , miesas bojājumi

14.novembrī pulksten 11.36 maršruta autobusam strauji bremzējot Brīvības ielā, krita 1942.gadā dzimusi sieviete. Kritienā sieviete guvusi miesas bojājumus un nogādāta slimnīcā.

Maršruta autobusā paliek bez maka un dokumentiem (1)

BIRKAS:
kabatzagļi , huligānisms , miesas bojājumi , zādzība

1.septembrī ap pulksten 16 pilsētas maršruta autobusā vīrietis konstatēja, ka ir nozagts viņa maks ar dokumentiem. Valsts policija precizē notikušā apstākļus un iesaistītās personas.

Liepājnieki paliek bez savām mantām un makiem

BIRKAS:
kabatzagļi , sabiedriskais transports , zādzība

Aizvadītajās dienās Valsts policijā ir saņemti četri iesniegumi par to, ka iedzīvotājiem Liepājā ir nācies šķirties no saviem makiem un mantām, informē Valsts policija.

Izkāpjot no autobusa, konstatē, ka pazudis maks

BIRKAS:
kabatzagļi , autoavārija

14.jūnijā ap pulksten 13.30 Talsu ielā kāds 1992.gadā dzimis vīrietis konstatēja, ka brauciena laikā pilsētas maršruta autobusā viņam no kabatas ir nozagts maks ar dokumentiem. 

Atkal braucējs dzērumā Liepājā un veikli zagļi Grobiņā (2)

BIRKAS:
zādzība , kabatzagļi , dzērājšoferi

Valsts policija Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova informē par aizvadītās diennakts notikumiem.

Aculiecinieks redzēja, ka ar automašīnu

Policija pabeigusi izmeklēšanu vairākās skaļās lietās (1)

BIRKAS:
kriminālprocess , dzērājšoferi , kabatzagļi

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļa laika posmā no 20. – 26.aprīlim ir pabeigusi 19 kriminālprocesu izmeklēšanu.

Valsts policija aicina atsaukties kabatzagļu upurus (1)

BIRKAS:
policija lūdz palīdzēt , kabatzagļi

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes darbinieki aizturējuši divas sievietes, kuras vairāku mēnešu garumā Liepājas pilsētas maršruta autobusos nodarbojās ar kabatzādzībām.

Sabiedriskajā transportā aktīvi uzdarbojas kabatzagļi (3)

BIRKAS:
sabiedriskais transports , kabatzagļi , drošība , zādzība

22.februārī ap pulksten 15 Lielās ielas autobusa pieturā kāds vīrietis konstatēja, ka no somiņas pazudis maks. Iepriekš vīrietis esot pārvietojies ar 23.maršruta mikroautobusu.

Satiksmes autobusā paliek bez naudas un dokumentiem (1)

BIRKAS:
kabatzagļi , autoavārija

12.janvārī pulksten 17.30 Graudu ielā pēc brauciena autobusā kāda sieviete konstatēja, ka no somas nozagts naudas maks, kurā atradās identifikācijas karte un bankas karte, kā arī nauda,

Policija atkārtoti atgādina par piesardzību sabiedriskās vietās (2)

BIRKAS:
sabiedriskais transports , drošība , kabatzagļi

Otrdien, 20.decembrī, ap pulksten 8.20 Brīvības ielā kāda sieviete, izkāpjot no pilsētas autobusa, konstatēja, ka no virsjakas pazudis mobilais telefons "Samsung Galaxy J5".

Autobusā nozog naudas maku, Dārza ielā – bērnu ratiņus

BIRKAS:
zādzība , kabatzagļi , sabiedriskais transports

Pagājušajā diennaktī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknī reģistrēti divi zādzības gadījumi, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Madara Šeršņova.

Pēc brauciena tramvajā paliek bez maka un dokumentiem

BIRKAS:
kabatzagļi , zādzība , dzērājšoferi

27.septembrī ap pulksten 13 Lielā ielā 1993.gadā dzimis vīrietis konstatēja, ka pēc brauciena tramvajā no kabatas pazudis maks ar dokumentiem un naudu, informē Valsts policija.

Policija aicina būt piesardzīgiem sabiedriskajā transportā

BIRKAS:
sabiedriskais transports , kabatzagļi

28.augustā pēc brauciena ar sabiedrisko transportu, sieviete konstatējusi, ka no somiņas pazudis maks ar naudu un pasi, informē Valsts policijas preses pārstāve Jolanta Knīse.

Sabiedriskajā transportā uzdarbojušies kabatzagļi (3)

BIRKAS:
kabatzagļi , drošība , sabiedriskais transports

Aizvadītajā nedēļas nogalē Valsts policijā ir reģistrēti seši gadījumi, kur iedzīvotāji pēc brauciena Liepājas pilsētas sabiedriskajā autobusā konstatējuši, ka tikuši apzagti.

Izkāpjot no autobusa, paliek bez mobilā telefona

BIRKAS:
sabiedriskais transports , kabatzagļi

30.martā pulksten 18 Krūmu ielā kāds 1980.gadā dzimis vīrietis konstatējis, ka sabiedriskajā transportā – autobusā – viņam no jakas kabatas nozagts mobilais telefons.

Autostāvvietā bez atļaujas tirgo elektrošoka ierīces

BIRKAS:
nelegālie ieroči , laupīšana , kabatzagļi , huligānisms

Trešdien, 24.februārī, pulksten 16.20 autostāvvietā pie veikala Brīvības ielā kāds 1964. gadā dzimis vīrietis bez speciālas atļaujas tirgoja elektrošoka ierīces.

Paliek parādā, svešiem uzticot internetbankas datus

BIRKAS:
krāpšana , kabatzagļi , drošība

Arī aizvadītajā diennaktī policija saņēmusi iesniegumu no personas, kura nepazīstamiem cilvēkiem uzticējusi savus bankas konta un internetbankas datus.

Zirņu un Jaunās ielas krustojumā atrod kara laika lādiņus

BIRKAS:
sapieri , kabatzagļi , metāla zādzība

Trešdien, 3.februārī, ap pulksten 11.15 Zirņu un Jaunās ielas krustojumā remontdarbu laikā tika atrasti divi nesprāguši kara laika lādiņi. Par to paziņots bruņoto spēku speciālistiem.

Policija brīdina – transportā atkal rosās kabatzagļi

BIRKAS:
kabatzagļi , sabiedriskais transports , drošība

Otrdien, 26.janvārī, pulksten 15.40 maršruta autobusā Lielā ielā iesniedzējai ir nozagts maks. Šis pēdējās dienās nav vienīgais gadījums, par ko informēta policija.

Pēc tirgus apmeklējuma paliek bez maka

BIRKAS:
kabatzagļi , zādzība , Pētertirgus

Piektdien, 8.janvārī, Pētertirgū kāds apmeklētājs konstatēja, ka ir nozagts viņa maks, kurā atradās nauda un dažādi dokumenti, informē Valsts policijas preses pārstāve Jolanta Knīse.

Paliek bez maka, vakarā izkāpjot no autobusa (2)

BIRKAS:
kabatzagļi , zādzība

21.decembrī ap pulksten 22.30, izkāpjot no satiksmes autobusa vīrietis Uliha ielā konstatēja, ka no somas pazudis naudas maks, kurā atradās dokumenti un bankas maksājumu karte.

Izkāpjot no autobusa, paliek bez maka un pases

BIRKAS:
sabiedriskais transports , kabatzagļi , huligānisms

4.oktobrī pulksten 14.30 sabiedriskā autobusa galapunktā Pulkveža Brieža ielā,  izkāpjot no autobusa, iesniedzēja konstatēja, ka nozagts viņas naudas maks, kurā atradās pilsoņa pase.

Klasesbiedru kautiņš beidzas ar nokļūšanu slimnīcā (1)

BIRKAS:
miesas bojājumi , 7.vidusskola , Slimnīca , huligānisms , kabatzagļi

Trešdien, 2.septembrī, pulksten 17.30 Valsts policijā tika saņemta telefoniska informācija no Liepājas reģionālās slimnīcas traumpunkta par kautiņu Celmu ielā, kur atrodas Liepājas 7.vidusskola.