Garnadži uzdarbojas skolā, slimnīcā un autobusā

BIRKAS:
kabatzagļi , zādzība , Slimnīca

Vakar Valsts policijā saņemta informācija, ka slimnīcā kādam pacientam pazudis planšetdators. Zādzība konstatēta īsu brīdi pēc tam, kad no palātas mājup devās kāds cits pacients.

Pēc brauciena maršruta autobusā paliek bez telefona un datora

BIRKAS:
kabatzagļi , zādzība , sabiedriskais transports

Sestdien, 9.februārī, pulksten 11.20 kāds vīrietis Ķempes ielā pēc brauciena ar 6 maršruta autobusu konstatēja, ka no sporta somas pazudis mobilais telefons un portatīvais dators.

Siļku ielā aiztur vīrieti, kurš stumj zagtu velosipēdu

BIRKAS:
zādzība , kabatzagļi , atskurbtuve , Velo

20.janvārī ap pulksten 19 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka Siļķu ielā kāda persona stumj iespējams nozagtu velosipēdu.

Aicina uzmanīties no kabatzagļiem, īpaši Pētertirgū

BIRKAS:
kabatzagļi , Pētertirgus , drošība

Valsts policijas Liepājas iecirknī pēdējā mēneša laikā pieaudzis iesniegumu skaits no cilvēkiem, ka pēc Pētertirgus apmeklējuma ir pazudis maks ar naudu, dokumentiem un citām vērtslietām.

Pēc Pētertirgus apmeklējuma paliek bez mobilā telefona

BIRKAS:
kabatzagļi , Pētertirgus , dzērājšoferi

23.novembrī laika posmā no pulksten 13 līdz 15 Liepājas Pētertirgū vīrietim no kabatas tika nozagts mobilais telefons, informē Valsts policijas preses pārstāve Signe Šteinberga.

Sestdien tirgū paliek bez dokumentiem un bankas kartes (1)

BIRKAS:
zādzība , kabatzagļi , Pētertirgus

19.maijā pulksten 10.55 Kuršu laukumā iesniedzēja konstatēja, ka no somiņas tirgū nozagts naudas maks, kurā bija personas dokumenti, autovadītāja apliecība un bankas norēķinu karte.

Nozog pases autobusā un pludmalē

BIRKAS:
zādzība , kabatzagļi , sabiedriskais transports , pludmale

Svētdien, 13.maijā, pulksten 21 Krūmu ielā, izkāpjot no pilsētas maršruta autobusa, vīrietis konstatēja, ka no mugursomas  kabatas viņam ir nozagta pase, informē Valsts policija.

Pēc brauciena konstatē, ka pazudis telefons

BIRKAS:
sabiedriskais transports , kabatzagļi , huligānisms

22.martā pulksten 18.55 saņemta informācija, ka Krūmu ielā, pēc brauciena pilsētas maršruta autobusā 2002.gadā dzimusi jauniete konstatēja, ka viņai pazuda mobilais telefons.

Divas dāmas nesavalda savus spēkratus

BIRKAS:
autoavārija , kabatzagļi

19.februārī plkst.08:53 Brīvības ielā automašīna "VW Passat",  kuru vadīja 1975.gadā dzimusi sieviete, neņemot vērā laika apstākļus, uzbrauca šķērslim – ceļa nožogojumam.

Zēns vairākiem klasesbiedriem nozog naudas makus (1)

BIRKAS:
zādzība , kabatzagļi , Slimnīca , narkotikas

15.februārī pulksten 16.30 2002.gadā dzimis jaunietis konstatēja, kakādā izglītības iestādē O.Kalpaka ielā pēc treniņa no ģērbtuves viņam nozagts maks ar dokumentiem un sīknaudu.

Liepājnieki paliek bez savām mantām un makiem

BIRKAS:
kabatzagļi , sabiedriskais transports , zādzība

Aizvadītajās dienās Valsts policijā ir saņemti četri iesniegumi par to, ka iedzīvotājiem Liepājā ir nācies šķirties no saviem makiem un mantām, informē Valsts policija.

Izkāpjot no autobusa, konstatē, ka pazudis maks

BIRKAS:
kabatzagļi , autoavārija

14.jūnijā ap pulksten 13.30 Talsu ielā kāds 1992.gadā dzimis vīrietis konstatēja, ka brauciena laikā pilsētas maršruta autobusā viņam no kabatas ir nozagts maks ar dokumentiem. 

Atkal braucējs dzērumā Liepājā un veikli zagļi Grobiņā (2)

BIRKAS:
zādzība , kabatzagļi , dzērājšoferi

Valsts policija Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova informē par aizvadītās diennakts notikumiem.

Aculiecinieks redzēja, ka ar automašīnu

Policija pabeigusi izmeklēšanu vairākās skaļās lietās (1)

BIRKAS:
kriminālprocess , dzērājšoferi , kabatzagļi

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļa laika posmā no 20. – 26.aprīlim ir pabeigusi 19 kriminālprocesu izmeklēšanu.

Valsts policija aicina atsaukties kabatzagļu upurus (1)

BIRKAS:
policija lūdz palīdzēt , kabatzagļi

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes darbinieki aizturējuši divas sievietes, kuras vairāku mēnešu garumā Liepājas pilsētas maršruta autobusos nodarbojās ar kabatzādzībām.

Sabiedriskajā transportā aktīvi uzdarbojas kabatzagļi (3)

BIRKAS:
sabiedriskais transports , kabatzagļi , drošība , zādzība

22.februārī ap pulksten 15 Lielās ielas autobusa pieturā kāds vīrietis konstatēja, ka no somiņas pazudis maks. Iepriekš vīrietis esot pārvietojies ar 23.maršruta mikroautobusu.

Satiksmes autobusā paliek bez naudas un dokumentiem (1)

BIRKAS:
kabatzagļi , autoavārija

12.janvārī pulksten 17.30 Graudu ielā pēc brauciena autobusā kāda sieviete konstatēja, ka no somas nozagts naudas maks, kurā atradās identifikācijas karte un bankas karte, kā arī nauda,

Sabiedriskajā transportā uzdarbojušies kabatzagļi (3)

BIRKAS:
kabatzagļi , drošība , sabiedriskais transports

Aizvadītajā nedēļas nogalē Valsts policijā ir reģistrēti seši gadījumi, kur iedzīvotāji pēc brauciena Liepājas pilsētas sabiedriskajā autobusā konstatējuši, ka tikuši apzagti.

Autostāvvietā bez atļaujas tirgo elektrošoka ierīces

BIRKAS:
nelegālie ieroči , laupīšana , kabatzagļi , huligānisms

Trešdien, 24.februārī, pulksten 16.20 autostāvvietā pie veikala Brīvības ielā kāds 1964. gadā dzimis vīrietis bez speciālas atļaujas tirgoja elektrošoka ierīces.

Paliek parādā, svešiem uzticot internetbankas datus

BIRKAS:
krāpšana , kabatzagļi , drošība

Arī aizvadītajā diennaktī policija saņēmusi iesniegumu no personas, kura nepazīstamiem cilvēkiem uzticējusi savus bankas konta un internetbankas datus.

Zirņu un Jaunās ielas krustojumā atrod kara laika lādiņus

BIRKAS:
sapieri , kabatzagļi , metāla zādzība

Trešdien, 3.februārī, ap pulksten 11.15 Zirņu un Jaunās ielas krustojumā remontdarbu laikā tika atrasti divi nesprāguši kara laika lādiņi. Par to paziņots bruņoto spēku speciālistiem.

Policija brīdina – transportā atkal rosās kabatzagļi

BIRKAS:
kabatzagļi , sabiedriskais transports , drošība

Otrdien, 26.janvārī, pulksten 15.40 maršruta autobusā Lielā ielā iesniedzējai ir nozagts maks. Šis pēdējās dienās nav vienīgais gadījums, par ko informēta policija.

Izkāpjot no autobusa, paliek bez maka un pases

BIRKAS:
sabiedriskais transports , kabatzagļi , huligānisms

4.oktobrī pulksten 14.30 sabiedriskā autobusa galapunktā Pulkveža Brieža ielā,  izkāpjot no autobusa, iesniedzēja konstatēja, ka nozagts viņas naudas maks, kurā atradās pilsoņa pase.

Klasesbiedru kautiņš beidzas ar nokļūšanu slimnīcā (1)

BIRKAS:
miesas bojājumi , 7.vidusskola , Slimnīca , huligānisms , kabatzagļi

Trešdien, 2.septembrī, pulksten 17.30 Valsts policijā tika saņemta telefoniska informācija no Liepājas reģionālās slimnīcas traumpunkta par kautiņu Celmu ielā, kur atrodas Liepājas 7.vidusskola.

Autobusā atkal uzdarbojušies kabatzagļi

BIRKAS:
kabatzagļi , zādzība , narkotikas

25.maijā pulksten 13 M. Ķempes ielā, autobusu gala pieturā iesniedzējs konstatēja, ka no somas nozagts maks, kurā atradās mobilais telefons, informē policija.

Ģimenes konfliktā nogalina sievieti, vīrietis smagā stāvoklī slimnīcā

BIRKAS:
Slimnīca , nāve , miesas bojājumi , autoavārija , kabatzagļi

23.martā pulksten 7.45 Atmodas bulvārī, kādā dzīvoklī pēc ģimenes konflikta ar durtām brūcēm un žņaugšanas pēdām, kā rezultātā iestājusies nāve, atrasta 1955.gadā dzimusi sieviete.

Tirgoņu ielā aplaupa juvelierizstrādājumu veikalu (4)

BIRKAS:
laupīšana , kabatzagļi , dzērājšoferi

Ceturtdien, 30. janvārī, ap pulksten 11 zeltlietu veikalā Tirgoņu ielā vīrietis, piedraudot pārdevējai ar pistolei līdzīgu priekšmetu, nolaupīja juvelierizstrādājumus.

Pētertirgū paliek bez maka ar naudu un tiesībām (1)

BIRKAS:
kabatzagļi , Pētertirgus , zādzība , autoavārija , dzērājšoferi

Trešdien, 11.septembrī pulksten 12.30 Pētertirgū 1964.gadā dzimis vīrietis konstatēja, ka no aizmugurējās bikšu kabatas viņam nozagts maks, informē Valsts policija.

Dienas laikā nežēlīgi piekauj Lietuviešu ielā

BIRKAS:
miesas bojājumi , Slimnīca , kabatzagļi , dzērājšoferi , Lietuviešu iela

27.augustā pulksten 17.50 mediķi informēja, ka sniegta palīdzība un slimnīcā nogādāts 1983. gadā dzimis vīrietis, kuram konstatēts žokļa un deguna kaula lūzumi.

No uzpildes stacijas aizbrauc ar 68 litriem degvielas

BIRKAS:
zādzība , autoavārija , kabatzagļi

5.augustā pulksten 9.10 degvielas uzpildes stacijā "Statoil" Esperanto ielā iebrauca tumšas krāsas automašīna "Volvo", autovadītājs ielēja 68 litrus dīzeļdegvielas un aizbrauca, par to nesamaksājis.