Birka: kaķi

Diennakts mierīga, vien Kalpaka ielā nācās glābt kaķi

BIRKAS:
kaķi , Kalpaka iela , glābšana

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.

Ugunsdzēsējiem Liepājā svētki pagājuši samērā mierīgi

BIRKAS:
kaķi , glābšana , ugunsgrēks

Aizvadītajās svētku dienās  Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 29 izsaukumus, no kuriem daži bija arī Liepājā.

Liepājā degusi automašīna un bija jāglābj kaķis

BIRKAS:
kaķi , ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus, no kuriem divi bija Lieepājā.

Brīvdienās degusi ārsiena un glābts kaķis

BIRKAS:
ugunsgrēks , glābšana , kaķi , Baseina iela

Aizvadītajās diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 16 izsaukumus, no kuriem divi bija Liepājā.

Nra.lv: Dzīvnieku draugus skumdina sievietes rīcība Liepājā

BIRKAS:
Liberta , kaķi

"Atkal gadījums, kad sieviete braucot prom atceras, ka viņai ir taču dzīvnieki..." skumji iesāk ierakstu sociālajā tīklā dzīvnieku aizsardzības biedrība ''Liberta''.

Atbrīvo neapsaimniekotas mājas pamatos iesprūdušu kaķi (1)

BIRKAS:
glābšana , kaķi

Trešdien, 11.oktobrī, Liepājā glābēji atbrīvojuši neapsaimniekotas mājas pamatos iesprūdušu kaķi, inform Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Kaķu kolonijas pie mājām pašiem būs arī jāsterilizē (14)

BIRKAS:
Dome , saistošie noteikumi , kaķi

Viens no pozīcijas un opozīcijas strīdus jautājumiem aizvadītajā, 12.jūlija, domes sēdē bija lēmumprojekts "Par mājas (istabas) dzīvnieku turēšanu Liepājas pilsētā".

Izvēdina telpas un no šķūņa jumta noceļ kaķi

BIRKAS:
glābšana , kaķi , Kuršu iela , Katedrāles iela

Aizvadītajā diennakt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus, no kuriem divi bija Liepājā.

Lampas dēļ no skolas evakuē 220 cilvēkus

BIRKAS:
ugunsgrēks , 2.vidusskola , kaķi

Vakar pulksten 10.18 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma izsaukumu uz Liedaga ielu, kur 2.vidusskolā  bija nostrādājusi automātiskā ugunsgrēka signalizācija.

Brīvdienās ugunsdzēsējiem Liepājā divi izsaukumi

BIRKAS:
ugunsgrēks , kaķi , Klaipēdas iela , Autoru iela

Aizvadītajās diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma desmit izsaukumus, no kuriem divi bija Liepāja.

Glābēji no automašīnas motortelpas izvelk kaķi

BIRKAS:
VUGD , glābšana , kaķi , Lielā iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes brigāde saņēma četrus izsaukumus – vienu uz ugunsgrēku dzēšanu un trīs uz glābšanas darbiem. 

Liepājā dedzis dūmvads, lūzuši koki un glābts kaķis

BIRKAS:
glābšana , koki , VUGD , ugunsgrēks , kaķi

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma desmit izsaukumus, no kuriem vairāki bija Liepājā.

Glabēji brīvdienās savāc dzīvsudrabu un atbrīvo kaķi

BIRKAS:
dzīvsudrabs , VUGD , glābšana , kaķi

Aizvadītajās brīvdienās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 12 izsaukumus, no kuriem divi bija arī Liepājā.

Brīvdienās nācās gan dzēst uguni, gan glābt kaķi

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , glābšana , kaķi

Aizvadītajās brīvdienās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 24 izsaukumus, no kuriem vairāki bija Liepājā.

Steidzas glābt slīkstošu sievieti un izkritušu kaķi

BIRKAS:
VUGD , glābšana , jūra , kaķi

Pirmdien pulksten 14.55 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Krasta ielu, kur, kā liecināja saņemtā informācija, jūrā slīkst sieviete.

Brīvdienās glābts kaķis, dedzis ēdiens, atkritumi un auto

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , kaķi

Kaut arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 59 izsaukumus, Liepājā brīvdienas pagājušas bez nopietnām ugunsnelaimēm.

Ukstiņa ielā no koka noceļ kaķi, bet Klaipēdas ielā koku dzēš

BIRKAS:
glābšana , kaķi , VUGD , ugunsgrēks , koki

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma vienpadsmit izsaukumus, daži no kuriem bija Liepājā.

Vakar Liepājā bez ugunsgrēkiem; izglābj kaķi

BIRKAS:
VUGD , kaķi

Aizvadītajā diennaktī Latvijā dzēsti 16 ugunsgrēki, cilvēki tajos nav cietuši. Liepājā izticis bez ugunsgrēkiem, atbrīvots tikai viens iesprūdis kaķis.

Nedēļas nogalē Liepājā jāglābj kaķis kā arī vīrietis no... purva (5)

BIRKAS:
VUGD , glābšana , ugunsgrēks , kaķi

Kā informē VUGD, piektdien, 15.jūlijā, pulksten 7.34 tika saņemts izsaukums uz Klaipēdas ielu, kur uz mājas starpstāviem atradās kaķis – glābēji kaķi nocēla un palaida brīvībā.

Dorupes ielā izglābj logā iesprūdušu kaķi (1)

BIRKAS:
kaķi , glābšana , ugunsgrēks , VUGD , Dorupes iela

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) informē, ka šorīt pulksten 7 glābēji devās uz Dorupes ielu, kur kaķis bija iesprūdis uz vēdināšanu atvērtā logā.

Dzintaru ielā izglābj kaķi, kas netika ārā no pagraba

BIRKAS:
glābšana , VUGD , ugunsgrēks , Dzintaru iela , kaķi

Ceturtdien, pulksten 16.22 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Dzintaru ielu, kur piecstāvu dzīvojamās mājas pagrabā atradās kaķis, kurš saviem spēkiem nespēja tika laukā.

Brīvdienās ugunsdzēsējiem vairāk nekā desmit izsaukumu

BIRKAS:
ugunsgrēks , VUGD , 10.vidusskola , kaķi

Aizvadītajās svētku brīvdienās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Liepājā saņēmis vairāk nekā desmit izsaukumu. Dedzis arī 10.vidusskolas jums Alejas ielā.

Brīvdienās glābts kaķis, degušas niedres un jumts

BIRKAS:
ugunsgrēks , kaķi , ezers , VUGD

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) informē, ka 4.jūnijā pulksten 18.17 saņemts izsaukums uz Ezera ielu, kur dega niedres 400 kvadrātmetru platībā.

Par suņu nereģistrēšanu pēc 1.jūlija – sods (5)

BIRKAS:
suņi , kaķi , mājdzīvnieku reģistrs , mājdzīvnieki , domes sēde

Ar domes 19.maija lēmumu apstiprināti jauni saistošie noteikumi, kas nosaka kārtību, kādā Liepājā reģistrē mājdzīvniekus – suņus, kaķus un seskus.

Izglābj automašīnas motortelpā iesprūdušu kaķi

BIRKAS:
VUGD , gāzes avārijas dienests , ugunsgrēks , kaķi

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests informē, ka sestdien pulksten 18.27 tika saņemts izsaukums uz Sakņu ielu, kur vieglās automašīnas motortelpā bija iesprūdis kaķis.

Zvirbuļu ielā izglābj automašīnā iesprūdušu kaķi

BIRKAS:
glābšana , kaķi , ugunsgrēks , VUGD , kūla

Sestdien pulksten 11.24 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Zvirbuļu ielā, kur vieglās automašīnas motortelpā bija iesprūdis kaķis.

Ar ugunsgrēku Jaunā ielā cīnījās vairāk nekā piecas stundas

BIRKAS:
ugunsgrēks , VUGD , Jaunā 11 , kūla , kaķi

Paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks Jaunā ielā 11, par kuru jau rakstījām sestdien, tika likvidēts tikai pēc vairāk nekā piecām stundām, informē VUGD.

Spīdolas ielā kaķi no koka noceļ tikai ceturtajā dienā (4)

BIRKAS:
VUGD , glābšana , kaķi , Spīdolas iela

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) informē, ka vakar pulksten 8.31 izsaukums saņemts uz Spīdolas ielu, ka kokā jau četras dienas sēž kaķis.

Teātra ielā no koka noceļ kaķi, Priežu ielā nodeg auto (4)

BIRKAS:
glābšana , kaķi , ugunsgrēks , VUGD , Teātra iela

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) trešdien pulksten 16.43 saņēma izsaukums uz Teātra ielu, kur kaķis atradās kokā un saviem spēkiem netika lejā.

Namdaru ielā izglābj kaķi, kurš netiek lejā no koka (2)

BIRKAS:
VUGD , kaķi , Namdaru iela , glābšana

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests informē, ka otrdien pulksten 13.52 tika saņemts izsaukums uz Namdaru ielu, kur kaķis atradās kokā un saviem spēkiem netika lejā.