Birka: kaķi

Atbrīvo neapsaimniekotas mājas pamatos iesprūdušu kaķi (1)

BIRKAS:
glābšana , kaķi

Trešdien, 11.oktobrī, Liepājā glābēji atbrīvojuši neapsaimniekotas mājas pamatos iesprūdušu kaķi, inform Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Kaķu kolonijas pie mājām pašiem būs arī jāsterilizē (14)

BIRKAS:
Dome , saistošie noteikumi , kaķi

Viens no pozīcijas un opozīcijas strīdus jautājumiem aizvadītajā, 12.jūlija, domes sēdē bija lēmumprojekts "Par mājas (istabas) dzīvnieku turēšanu Liepājas pilsētā".

Izvēdina telpas un no šķūņa jumta noceļ kaķi

BIRKAS:
glābšana , kaķi , Kuršu iela , Katedrāles iela

Aizvadītajā diennakt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus, no kuriem divi bija Liepājā.

Lielā ielā atbrīvo mašīnā iesprūdušu kaķi

BIRKAS:
glābšana , kaķi , Lielā iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma septiņus izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.

Atbrīvo neapsaimniekotā ēkā iesprūdušu kaķi

BIRKAS:
glābšana , kaķi , kūla

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 16 izsaukumus, no kuriem vairāki bija Liepājā.

Lampas dēļ no skolas evakuē 220 cilvēkus

BIRKAS:
ugunsgrēks , 2.vidusskola , kaķi

Vakar pulksten 10.18 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma izsaukumu uz Liedaga ielu, kur 2.vidusskolā  bija nostrādājusi automātiskā ugunsgrēka signalizācija.

Brīvdienās ugunsdzēsējiem Liepājā divi izsaukumi

BIRKAS:
ugunsgrēks , kaķi , Klaipēdas iela , Autoru iela

Aizvadītajās diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma desmit izsaukumus, no kuriem divi bija Liepāja.

Otrdienas rītā Uliha ielā nācās no jumta nocelt kaķi (1)

BIRKAS:
glābšana , kaķi , Uliha iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.

Notiks labdarības akcija "Ķepainīšu ceļš uz mājām”

BIRKAS:
labdarība , izstāde , dzīvnieku patversme , kaķi , Baata

Atzīmējot Liepājas Dzīvnieku patversmes 15. dzimšanas dienu, sestdien, 25.novembrī, no pulksten 12 līdz 16 TC Baata notiks patversmē dzīvojošo kaķu izstāde "Ķepainīšu ceļš uz mājām".

Glābēji no automašīnas motortelpas izvelk kaķi

BIRKAS:
VUGD , glābšana , kaķi , Lielā iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes brigāde saņēma četrus izsaukumus – vienu uz ugunsgrēku dzēšanu un trīs uz glābšanas darbiem. 

Liepājā dedzis dūmvads, lūzuši koki un glābts kaķis

BIRKAS:
glābšana , koki , VUGD , ugunsgrēks , kaķi

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma desmit izsaukumus, no kuriem vairāki bija Liepājā.

Glabēji brīvdienās savāc dzīvsudrabu un atbrīvo kaķi

BIRKAS:
dzīvsudrabs , VUGD , glābšana , kaķi

Aizvadītajās brīvdienās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 12 izsaukumus, no kuriem divi bija arī Liepājā.

Brīvdienās Liepājā bez degšanās. Nācās tikai glābt kaķi

BIRKAS:
glābšana , VUGD , kaķi , Slimnīcas iela

Aizvadītajās trīs diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 17 izsaukumus, no kuriem viens bija uz Slimnīcas ielu Liepājā.

Brīvdienās nācās gan dzēst uguni, gan glābt kaķi

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , glābšana , kaķi

Aizvadītajās brīvdienās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 24 izsaukumus, no kuriem vairāki bija Liepājā.

Steidzas glābt slīkstošu sievieti un izkritušu kaķi

BIRKAS:
VUGD , glābšana , jūra , kaķi

Pirmdien pulksten 14.55 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Krasta ielu, kur, kā liecināja saņemtā informācija, jūrā slīkst sieviete.

Brīvdienās glābts kaķis, dedzis ēdiens, atkritumi un auto

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , kaķi

Kaut arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 59 izsaukumus, Liepājā brīvdienas pagājušas bez nopietnām ugunsnelaimēm.

Ukstiņa ielā no koka noceļ kaķi, bet Klaipēdas ielā koku dzēš

BIRKAS:
glābšana , kaķi , VUGD , ugunsgrēks , koki

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma vienpadsmit izsaukumus, daži no kuriem bija Liepājā.

Spīdolas ielā nācās glābt kokā uzkāpušu kaķi

BIRKAS:
VUGD , glābšana , kaķi , kūla

Trešdien pulksten 15.31 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma izsaukumu uz Spīdolas ielu, kur kokā 13 metru augstumā bija uzkāpis kaķis un nevarēja tikt lejā.

Brīvdienās izglābj divus kaķus un vienu gulbi (1)

BIRKAS:
VUGD , glābšana , gulbji , kaķi

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde aizvadītajās brīvdienās Liepājā izglābusi divus iesprūdušus kaķus un vienu novārgušu gulbi.

"XL Salā" būs kaķu čempioni un Ziemassvētku tirdziņš

BIRKAS:
XL Sala , Ziemassvētku tirgus , kaķi , Felimurs , izstāde , Nellija Ungure

Ar rekordlielu dalībnieku skaitu sestdien, 17.decembrī, gaidāma gadskārtējā kaķu izstāde, kas būs apskatāma tirdzniecības centrā "XL Sala" no pulksten 11 līdz 17.

Lauku ielā izglābj pagraba loga ailē iesprūdušu kaķi (1)

BIRKAS:
VUGD , glābšana , kaķi , Lauku iela , dzīvnieku patversme

VUGD informē, ka ceturtdien, 15.septembrī, pulksten 8.02, tika saņemts izsaukums uz Lauku ielu, kur uz vēdināšanu atvērtā pagraba loga ailē bija iesprūdis kaķis.

No sausās tualetes izglābj sešus kaķēnus (2)

BIRKAS:
kaķi , glābšana , Krūmu iela , VUGD

Papildināts. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) informē, ka trešdien pulksten 12.13 tika saņemts izsaukums uz Krūmu ielu, kur glābēji no sausās tualetes izcēla sešus kaķēnus.

Franču ielā izglābj ventilācijā iesprūdušu kaķi (2)

BIRKAS:
Franču iela , VUGD , kaķi , glābšana

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) informē, ka sestdien pulksten 23.11 tika saņemts izsaukums uz Franču ielu, kur kaķis bija iesprūdis ventilācijas šahtā.

Vakar Liepājā bez ugunsgrēkiem; izglābj kaķi

BIRKAS:
VUGD , kaķi

Aizvadītajā diennaktī Latvijā dzēsti 16 ugunsgrēki, cilvēki tajos nav cietuši. Liepājā izticis bez ugunsgrēkiem, atbrīvots tikai viens iesprūdis kaķis.

Nedēļas nogalē Liepājā jāglābj kaķis kā arī vīrietis no... purva (5)

BIRKAS:
VUGD , glābšana , ugunsgrēks , kaķi

Kā informē VUGD, piektdien, 15.jūlijā, pulksten 7.34 tika saņemts izsaukums uz Klaipēdas ielu, kur uz mājas starpstāviem atradās kaķis – glābēji kaķi nocēla un palaida brīvībā.

Dorupes ielā izglābj logā iesprūdušu kaķi (1)

BIRKAS:
kaķi , glābšana , ugunsgrēks , VUGD , Dorupes iela

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) informē, ka šorīt pulksten 7 glābēji devās uz Dorupes ielu, kur kaķis bija iesprūdis uz vēdināšanu atvērtā logā.

Dzintaru ielā izglābj kaķi, kas netika ārā no pagraba

BIRKAS:
glābšana , VUGD , ugunsgrēks , Dzintaru iela , kaķi

Ceturtdien, pulksten 16.22 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Dzintaru ielu, kur piecstāvu dzīvojamās mājas pagrabā atradās kaķis, kurš saviem spēkiem nespēja tika laukā.

Brīvdienās ugunsdzēsējiem vairāk nekā desmit izsaukumu

BIRKAS:
ugunsgrēks , VUGD , 10.vidusskola , kaķi

Aizvadītajās svētku brīvdienās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Liepājā saņēmis vairāk nekā desmit izsaukumu. Dedzis arī 10.vidusskolas jums Alejas ielā.

Brīvdienās glābts kaķis, degušas niedres un jumts

BIRKAS:
ugunsgrēks , kaķi , ezers , VUGD

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) informē, ka 4.jūnijā pulksten 18.17 saņemts izsaukums uz Ezera ielu, kur dega niedres 400 kvadrātmetru platībā.

Par suņu nereģistrēšanu pēc 1.jūlija – sods (5)

BIRKAS:
suņi , kaķi , mājdzīvnieku reģistrs , mājdzīvnieki , domes sēde

Ar domes 19.maija lēmumu apstiprināti jauni saistošie noteikumi, kas nosaka kārtību, kādā Liepājā reģistrē mājdzīvniekus – suņus, kaķus un seskus.