Birka: kalendārs

Domes notikumu kalendārs no 21. līdz 26. maijam (2)

BIRKAS:
kalendārs

Papildināts. Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru šajai darba nedēļai – laika posmam no 21. līdz 26. maijam.

Domes notikumu kalendārs no 14. līdz 19.maijam

BIRKAS:
kalendārs

Papildināts. Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru šajai darba nedēļai – laika posmam no 14. līdz 19.maijam.

Domes notikumu kalendārs no 7. līdz 12.maijam

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru šajai darba nedēļai – laika posmam no no 7. līdz 12.maijam.

Domes notikumu kalendārs no 2. līdz 4.maijam

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru šajai darba nedēļai – laika posmam no 2. līdz 4.maijam.

Domes notikumu kalendārs no 23. līdz 28.aprīlim

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru šajai darba nedēļai – laika posmam no 23. līdz 28.aprīlim.

Domes notikumu kalendārs no 16. līdz 21. aprīlim

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru šajai darba nedēļai – laika posmam no 16. līdz 21. aprīlim.

Domes notikumu kalendārs no 9. līdz 14.aprīlim (2)

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru šajai darba nedēļai – laika posmam no 9. līdz 14. aprīlim.

Domes notikumu kalendārs no 3. līdz 7.aprīlim

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru šajai darba nedēļai – laika posmam no 3. līdz 7.aprīlim.

Domes notikumu kalendārs no 26. līdz 29.martam (4)

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru šajai darba nedēļai – laika posmam no 26. līdz 29. martam.

Domes notikumu kalendārs no 19. līdz 25.martam

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru šajai darba nedēļai – laika posmam no 19. līdz 25.martam.

Domes notikumu kalendārs no 12. līdz 18.martam

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru šajai darba nedēļai – laika posmam no 12. līdz 18.martam.

Domes notikumu kalendārs no 5. līdz 9. martam (2)

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru šajai darba nedēļai – laika posmam no 5. līdz 9. martam.

Domes notikumu kalendārs no 26. februāra līdz 2. martam

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru šajai darba nedēļai – laika posmam no 26. februāra līdz 2. martam.

Domes notikumu kalendārs no 19. līdz 23.februārim (3)

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru šajai darba nedēļai – laika posmam no 19. līdz 23.februārim.

Domes notikumu kalendārs no 12. līdz 16.februārim

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru šajai darba nedēļai – laika posmam no 12. līdz 16.februārim.

Domes notikumu kalendārs no 5. līdz 9.februārim

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru šajai darba nedēļai – laika posmam no 5. līdz 9. februārim.

Domes notikumu kalendārs no 29.janvāra līdz 2.februārim

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru šajai darba nedēļai – laika posmam no 29.janvāra līdz 2.februārim.

Domes notikumu kalendārs no 22. līdz 27.janvārim

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru šajai darba nedēļai – laika posmam no 22. līdz 27.janvārim.

Domes notikumu kalendārs no 15. līdz 21. janvārim

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru šajai darba nedēļai – laika posmam no 15. līdz 21. janvārim.

Domes notikumu kalendārs no 8. līdz 12. janvārim

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru šajai darba nedēļai – laika posmam no 8. līdz 12. janvārim.

Domes notikumu kalendārs no 2. līdz 5. janvārim

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru šajai darba nedēļai – laika posmam no 2. līdz 5.janvārim.

Domes notikumu kalendārs no 27. līdz 31.decembrim

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai darba nedēļai – laika posmam no 27. līdz 31.decembrim.

Domes notikumu kalendārs no 18. līdz 23. decembrim

BIRKAS:
Dome , kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai darba nedēļai – laika posmam no 18. decembra līdz 23. decembrim.

Domes notikumu kalendārs no 11. līdz 15. decembrim

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai darba nedēļai – laika posmam no 11. līdz 15. decembrim.

Domes notikumu kalendārs no 4. līdz 8.decembrim

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai darba nedēļai – laika posmam no 4. līdz 8.decembrim.

Domes notikumu kalendārs no 27.novembra līdz 3.decembrim

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai darba nedēļai – laika posmam no 27.novembra līdz 3.decembrim.

Domes notikumu kalendārs no 20. līdz 24.novembrim (1)

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai darba nedēļai – laika posmam no 20. līdz 24.novembrim.

Domes notikumu kalendārs no 13. līdz 19.novembrim

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai darba nedēļai – laika posmam no 13. līdz 19.novembrim.

Domes notikumu kalendārs no 6. līdz 12.novembrim

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai darba nedēļai – laika posmam no 6. līdz 12.novembrim.

Domes notikumu kalendārs no 30.oktobra līdz 5.novembrim

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai darba nedēļai – laika posmam no 30.oktobra līdz 5.novembrim.