Birka: kalendārs

Domes notikumu kalendārs no 19. līdz 23.septembrim

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 19.  līdz 23.septembrim.

Domes notikumu kalendārs no 12. līdz 16.septembrim

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 12.  līdz 16.septembrim.

Domes notikumu kalendārs no 5. līdz 9.septembrim

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 5. līdz 9.septembrim.

Domes notikumu kalendārs no 29.augusta līdz 2.septembrim

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 29.augusta līdz 2.septembrim.

Domes notikumu kalendārs no 22. līdz 29.augustam

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 22. līdz 29.augustam.

Domes notikumu kalendārs no 15. līdz 21.augustam

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 15. līdz 21.augustam.

Domes notikumu kalendārs no 8. līdz 14.augustam

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 8. līdz 14. augustam.

Domes notikumu kalendārs no 1. līdz 6. augustam

BIRKAS:
Dome , kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 1. līdz 6. augustam.

Domes notikumu kalendārs no 25. līdz 31. jūlijam

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 25. līdz 31. jūlijam.

Domes notikumu kalendārs no 18. līdz 22. jūlijam (3)

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 18. līdz 22. jūlijam.

Domes notikumu kalendārs no 11. līdz 15. jūlijam

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 11. līdz 15. jūlijam.

Domes notikumu kalendārs no 4. līdz 9.jūlijam

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 4. līdz 9.jūlijam.

Domes notikumu kalendārs no 27. jūnija līdz 1. jūlijam

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 27. jūnija līdz 1. jūlijam.

Domes notikumu kalendārs no 20. līdz 23. jūnijam

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 20. līdz 23.jūnijam.

Domes notikumu kalendārs no 13. līdz 18.jūnijam

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 13. līdz 18.jūnijam.

Domes notikumu kalendārs no 6. līdz 12.jūnijam

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 6. līdz 12.jūnijam.

Domes notikumu kalendārs no 30. maija līdz 4.jūnijam

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 30.maija līdz 4.jūnijam.

Domes notikumu kalendārs no 23. līdz 28.maijam

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 23. līdz 28. maijam.

Domes notikumu kalendārs no 16. līdz 20.maijam

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 16. līdz 20.maijam.

Domes un iestāžu notikumu kalendārs no 9. līdz 13. maijam

BIRKAS:
Dome , kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 9. līdz 13. maijam.

Domes notikumu kalendārs no 2. līdz 6. maijam

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 2. līdz 6. maijam.

Domes notikumu kalendārs no 25. līdz 29.aprīlim (1)

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 25. līdz 29.aprīlim.

Domes notikumu kalendārs no 18. līdz 23.aprīlim

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 18. līdz 23.aprīlim.

Domes notikumu kalendārs no 11. līdz 15.aprīlim

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 11. līdz 15.aprīlim.

Domes notikumu kalendārs no 4. līdz 8.aprīlim (1)

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 4. līdz 8.aprīlim.

Domes notikumu kalendārs no 29.marta līdz 1. aprīlim

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 29.marta līdz 1. aprīlim.

Domes notikumu kalendārs no 21. līdz 24.martam

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no no 21. līdz 24. martam.

Domes notikumu kalendārs no 14. līdz 20.martam

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no no 14. līdz 20. martam.

Domes notikumu kalendārs no 7. marta līdz 11. martam

BIRKAS:
Dome , kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 7. līdz 11. martam

Domes notikumu kalendārs no 29. februāra līdz 6. martam

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 29. februāra līdz 6. martam.