Birka: kalendārs

Domes notikumu kalendārs no 20. līdz 23. jūnijam

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 20. līdz 23.jūnijam.

Domes notikumu kalendārs no 13. līdz 18.jūnijam

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 13. līdz 18.jūnijam.

Domes notikumu kalendārs no 6. līdz 12.jūnijam

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 6. līdz 12.jūnijam.

Domes notikumu kalendārs no 30. maija līdz 4.jūnijam

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 30.maija līdz 4.jūnijam.

Domes notikumu kalendārs no 23. līdz 28.maijam

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 23. līdz 28. maijam.

Domes notikumu kalendārs no 16. līdz 20.maijam

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 16. līdz 20.maijam.

Domes un iestāžu notikumu kalendārs no 9. līdz 13. maijam

BIRKAS:
Dome , kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 9. līdz 13. maijam.

Domes notikumu kalendārs no 2. līdz 6. maijam

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 2. līdz 6. maijam.

Domes notikumu kalendārs no 25. līdz 29.aprīlim (1)

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 25. līdz 29.aprīlim.

Domes notikumu kalendārs no 18. līdz 23.aprīlim

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 18. līdz 23.aprīlim.

Domes notikumu kalendārs no 11. līdz 15.aprīlim

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 11. līdz 15.aprīlim.

Domes notikumu kalendārs no 4. līdz 8.aprīlim (1)

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 4. līdz 8.aprīlim.

Domes notikumu kalendārs no 29.marta līdz 1. aprīlim

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 29.marta līdz 1. aprīlim.

Domes notikumu kalendārs no 21. līdz 24.martam

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no no 21. līdz 24. martam.

Domes notikumu kalendārs no 14. līdz 20.martam

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no no 14. līdz 20. martam.

Domes notikumu kalendārs no 7. marta līdz 11. martam

BIRKAS:
Dome , kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 7. līdz 11. martam

Domes notikumu kalendārs no 29. februāra līdz 6. martam

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 29. februāra līdz 6. martam.

Domes notikumu kalendārs no 22. līdz 28. februārim

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 22. līdz 28. februārim.

Domes notikumu kalendārs no 15. līdz 21.februārim

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laikposmam no 15. līdz 21.februārim.

Domes notikumu kalendārs no 8. līdz 14.februārim

BIRKAS:
Dome , kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai - laikposmam no 8. līdz 14.februārim.

Domes notikumu kalendārs no 1. līdz 5. februārim

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 1. līdz 5. februārim.

Domes notikumu kalendārs no 25. līdz 29.janvārim

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 25. līdz 29.janvārim.

Domes notikumu kalendārs no 18. līdz 23.janvārim

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 18. līdz 23.janvārim.

Domes notikumu kalendārs no 11. līdz 15.janvārim

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 11. līdz 15.janvārim.

Silakaktiņš: Vecie Ziemassvētki un Vecais Jaunais gads (3)

BIRKAS:
vēsture , kalendārs , Ziemassvētki

Šodien, pareizticīgajiem svinot Vecos Ziemassvētkus, jāatgādina par šo "Vecā un Jaunā” laika skaitīšanas stila vēsturi un pāreju uz gregoriānisko kaledāru.

Domes notikumu kalendārs no 4. līdz 8.janvārim

BIRKAS:
kalendārs , Dome

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no no 4. līdz 8.janvārim.

Signe Ruicēna kalendāra bilžu izstādes atklāšanā pie sava kalendāra foto.

Latvijas skaisto aktrišu kalendārā arī Signe Ruicēna (3)

BIRKAS:
teātris , Signe Ruicēna , kalendārs

Gada nogalē Dailes teātrī svinīgi atklāja 2016.gada kalendāru ar 12 aktrišu fotoattēliem. Liepājas teātri tajā pārstāv aktrise Signe Ruicēna.

Domes notikumu kalendārs no 28.decembra līdz 2.janvārim

BIRKAS:
kalendārs , Uldis Sesks

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 28.decembra līdz 2.janvārim.

Izstādē un kalendārā skatāmās fotogrāfijas liek iedziļināties un pārdomāt tajās redzamo.

Fotogrāfs Mārtiņš Sīlis: Esmu laimīgs (galerija) (3)

BIRKAS:
foto , izstāde , kalendārs , Lielais Dzintars , Mārtiņš Sīlis

Otrdien, 22.decembrī, koncertzāles mākslas galerijā "Civita Nova" fotogrāfs Mārtiņš Sīlis atklāja savu "Lielā dzintara" dizaina kalendāru un kalendārā iekļauto fotogrāfiju izstādi.

Atvērs "Lielā dzintara" dizaina kalendāru un izstādi

BIRKAS:
kalendārs , Lielais Dzintars , izstāde , Mārtiņš Sīlis , foto , Fotast

Otrdien, 22.decembrī pulksten 16 mākslas galerijā Civita Nova  (1.stāvā) notiks "Lielā dzintara" dizaina kalendāra atvēršana un kalendārā iekļauto fotogrāfiju izstāde.