Birka: kalendārs

Domes notikumu kalendārs laika posmam no 21. līdz 23. decembrim

BIRKAS:
Dome , kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 21. līdz 23. decembrim.

Atvērs "Lielā dzintara" dizaina kalendāru un izstādi (1)

BIRKAS:
kalendārs , Lielais Dzintars , izstāde , Mārtiņš Sīlis , foto , Fotast

Otrdien, 22.decembrī pulksten 16 mākslas galerijā Civita Nova  (1.stāvā) notiks "Lielā dzintara" dizaina kalendāra atvēršana un kalendārā iekļauto fotogrāfiju izstāde.

Nopērkams īpašs Paulam Maksam Berči veltīts kalendārs (2)

BIRKAS:
kalendārs , Berči , Valters un Rapa

Apgāds "Valters un Rapa" par godu Liepājas arhitektūras tēva Paula Maksa Berči 175 gadu jubilejai sarūpējis īpašu "Bertschy" sienas kalendāru 2016.gadam.

Domes notikumu kalendārs no 7. līdz 12.decembrim

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 14. līdz 18.decembrim.

"Es esmu Liepāja" komanda piedāvā sajūtu kalendāru

BIRKAS:
Es esmu Liepāja , kalendārs , Ziemassvētki

"Es esmu Liepāja" radošā komanda izveidojusi īpašus Liepājas sajūtu kalendārus 2016.gadam: Liepājas fotogrāfijas, Maijas Kalniņas dzeja un īpašs dizaina iepakojums.

Domes notikumu kalendārs no 7. līdz 12.decembrim

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 7. līdz 12.decembrim.

Domes notikumu kalendārs no 30.novembra līdz 4.decembrim

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 30.novembra līdz 4.decembrim.

Domes notikumu kalendārs no 23. līdz 29.novembrim

BIRKAS:
kalendārs

Precizēts. Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 23. līdz 29.novembrim.

Domes notikumu kalendārs no 16. līdz 20.novembrim

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 16. līdz 20.novembrim.

Domes notikumu kalendārs no 9. līdz 15. novembrim

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 9. līdz 15. novembrim.

Domes notikumu kalendārs no 2. līdz 6.novembrim

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 2. līdz 6.novembrim.

Domes notikumu kalendārs no 26. līdz 30.oktobrim

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 26. līdz 30.oktobrim.

Domes notikumu kalendārs no 19. līdz 23.oktobrim (1)

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 19. līdz 23.oktobrim.

Domes notikumu kalendārs no 12. līdz 16.oktobrim

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 12. līdz 16.oktobrim.

Domes notikumu kalendārs no 5. līdz 9.oktobrim

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 5. līdz 9.oktobrim.

Domes notikumu kalendāru no 28.septembra līdz 3.oktobrim

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 28.septembra līdz 3.oktobrim.

Domes notikumu kalendārs no 21. līdz 26.septembrim

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 21. līdz 26. septembrim.

Domes notikumu kalendārs no 14. līdz 19. septembrim

BIRKAS:
Dome , kalendārs , Komunālā pārvalde

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 14. līdz 19. Septembrim.

Domes notikumu kalendārs no 7. līdz 11.septembrim

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un ar to saistīto iestāžu notikumu kalendāru laika posmam no 7. līdz 11.septembrim.

Domes notikumu kalendārs no 31.augusta līdz 4.septembrim

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un ar to saistīto iestāžu notikumu kalendāru laika posmam no 31.augusta līdz 4.septembrim.

Domes notikumu kalendārs no 24. līdz 28.augustam

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un ar to saistīto iestāžu notikumu kalendāru laika posmam no 24. līdz 28.augustam.

Domes notikumu kalendārs no 17. līdz 21.augustam

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un ar to saistīto iestāžu notikumu kalendāru laika posmam no 17. līdz 21.augustam.

Domes notikumu kalendārs no 10. līdz 14.augustam

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un ar to saistīto iestāžu notikumu kalendāru laika posmam no 10. līdz 14.augustam.

Domes notikumu kalendārs no 3. līdz 7.augustam

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un ar to saistīto iestāžu notikumu kalendāru laika posmam no 3. līdz 7.augustam.

Domes notikumu kalendārs no 27. jūlija līdz 1. augustam

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un ar to saistīto iestāžu notikumu kalendāru laika posmam no 27.jūlija līdz 1.augustam.

Domes notikumu kalendārs laika posmam no 20. līdz 24. jūlijam (2)

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un ar to saistīto iestāžu notikumu kalendāru laika posmam no 20. līdz 24. jūlijam.

Domes notikumu kalendārs laika posmam no 13. līdz 18. jūlijam

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un ar to saistīto iestāžu notikumu kalendāru laika posmam no 13. līdz 18. jūlijam.

Domes notikumu kalendārs laika posmam no 6. līdz 10. jūlijam

BIRKAS:
Dome , kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un ar to saistīto iestāžu notikumu kalendāru laika posmam no 6. līdz 10. jūlijam

Domes notikumu kalendārs no 29. jūnija līdz 4. jūlijam

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un ar to saistīto iestāžu nedēļas notikumu kalendāru laika posmam no 29. jūnija līdz 4. jūlijam.

Domes notikumu kalendārs no 25. līdz 27.jūnijam

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un ar to saistīto iestāžu nedēļas notikumu kalendāru laika posmam no 25. līdz 27.jūnijam.