Birka: kāpas

Lasītāja: Nevis dzīvnieku kapsēta, bet atkritumu krātuve (15)

BIRKAS:
kaķi , suņi , atkritumi , dzīvnieku kapsēta , Valsts kontrole , kāpas , lokālplānojums

Nelegālie mājdzīvnieku apbedījumi kāpās gan pārsteidz, gan raisa sašutumu par pašvaldības un vides sargu vienaldzību, atzīst kāda irliepaja.lv lasītāja.

Lai nebūtu džungļi, bet lai nebūtu arī tuksnesis (3)

BIRKAS:
koki , Jūrmalas parks , veloceliņš , Komunālā pārvalde , kāpas , Nodarbinātības projekti , Aizsargjoslu likums , Alda Damberga

Novembra beigās Komunālās pārvaldes vadībā sākās gar veloceliņu esošās kāpu zonas kopšana, izcērtot kokus un krūmus. Darbi turpināsies.

Uzsākta piejūras kāpu aizsargājamo biotopu kopšana

BIRKAS:
Komunālā pārvalde , labiekārtošana , pludmale , kāpas

Komunālā pārvalde ir sākusi piejūras kāpu apauguma retināšanu, izvācot invazīvos, bojātos un nīkuļojošos kokus un krūmus. Kopšanas darbi notiks šīs ziemas mēnešos.

Vai tā tam ir jābūt – norok pusi kāpas? (15)

BIRKAS:
pludmale , Komunālā pārvalde , kāpas

Pērkones ielas galā pamatīgs "robs" izrakts kāpai kreisajā pusē. Vai tas darīt speciāli? Šo jautājumu portāls uzdeva Komunālajai pārvaldei, kas organizē pludmales kopšanu un uzturēšanu.

Vai tā tam ir jābūt – ar riteņiem pa trauslo kāpu zemsedzi? (25)

BIRKAS:
Vides pārvalde , Alda Damberga , pludmale , kāpas , Aizsargjoslu likums , dabas pārvalde , pašvaldības policija , vai tā tam ir jābūt

Papildināts. YouTube.com lietotājs, kas sevi dēvē par "ezitisalberts", demonstrē ekstrēmu braukšanu jūrmalas kāpās, kā noprotams, Liepājas robežās. Vai tas ir atļauts?

Pārvalde: Ja vizinoties kāpās, tās tiek bojātas, var sodīt (15)

BIRKAS:
dabas pārvalde , kāpas , Aizsargjoslu likums , Ingrīda Sotņikova , Dace Sāmīte , pašvaldības policija , Vides pārvalde

Komentējot kāda portāla irliepaja.lv lasītāja ievietotos fotoattēlus, vides sargi norāda uz iespējamu likuma pārkāpumu, par kuru var sodīt.

Vai tam tā ir jābūt? Automašīna kāpās (7)

BIRKAS:
vai tā tam ir jābūt , kāpas , pludmale , auto

Bieži vien ejot pa ielu, braucot sabiedriskajā transportā, ieejot kādā iestādē utt. esam neizpratnē par redzēto un nevilšus rodas jautājums: vai tam tā ir jābūt?!