Birka: komisijas

Būs gan Vienības brauciens, gan "Ģeņ pobedi" (10)

BIRKAS:
Vienības brauciens , 9.maijs , Krievu kopiena , Nacionālā apvienība , komisijas , Dome , Romans Miloslavskis , Didzis Jēriņš

Lai gan vēl jānoslēdz līgumi un jāsaņem dažu institūciju saskaņojums, tomēr ir skaidrs, ka maijā būs gan gadskārtējā "Uzvaras dienas" atzīmēšana, gan Vienības brauciens.

Ainara Roņa (attēlā) vietā turpmāk Publisku izklaides un svētku pasākumu iesniegumu izskatīšanas komisijā strādās Nauris Lazdāns.

Domes komisijas atkal piedzīvo sastāva izmaiņas (4)

BIRKAS:
Ainars Ronis , Kirils Polovenko , komisijas , domes sēde , Nauris Lazdāns

Ar domes 21.marta sēdes lēmumu izmaiņas notikušas divās pašvaldības komisijās:Dzīvojamo māju privatizācijas un Publisku izklaides un svētku pasākumu iesniegumu izskatīšanas.

"Politisko tirgus laukumu" grib ierobežot arī domē (15)

BIRKAS:
Tūrisma komisija , komisijas , domes sēde

Deputāti ceturtdien, 21.februārī, domes sēdē pieņēma vairākus lēmumus par izmaiņām komisiju sastāvos, visradikālāk izmainot Tūrisma komisijas sastāvu.

Gints Ročāns turpmāk darbosies arī Stipendiju piešķiršanas komisijā.

Izmaiņu dēļ domē izmaiņas arī virknē komisiju un komiteju (19)

BIRKAS:
komisijas , Dome , Ģirts Kronbergs , Romāns Andrijausks , Daina Vanaga , Jānis Vilnītis , Jānis Pošeiko , Gints Ročāns , Uldis Sesks

20.decembra domes sēdē deputāti lēma par izmaiņām komisiju sastāvos, kas saistītas gan ar deputātu maiņu, gan citiem apstākļiem

Izpilddirektora vietnieks būvniecības jautājumos Didzis Jēriņš vadīs Transporta infrastruktūras komisiju.

Apstiprina vēl divu domes komisiju sastāvus

BIRKAS:
komisijas , Dome , Didzis Jēriņš , Gunārs Ansiņš , Attīstības komiteja

Ar Liepājas domes 14.decembra sēdes lēmumu apstiprināts Transporta infrastruktūras komisijas, kā arī Vides komisijas sastāvs.

Turpina aktualizēt pašvaldības komisiju sastāvus

BIRKAS:
Dome , komisijas

Papildināts ar visu komisiju sarakstu. Ar Liepājas domes 9.novembra sēdes lēmumiem deputāti akceptēja izmaiņas vairāku komisiju sastāvos.

Medību koordinācijas komisijā strādās izpilddirektora vietnieks Mārtiņš Tīdens (no kreisās), savukārt izpilddirektors Ronalds Fricbergs ieņems vietu Sabiedriskās kārtības un drošības komisijā.

Nomainītas personālijas divās domes komisijās (3)

BIRKAS:
Dome , komisijas , Edgars Rāts , Ronalds Fricbergs , Mārtiņš Tīdens

Ar Liepājas domes 12.oktobra sēdes lēmumu mainīts Sabiedriskās kārtības un drošības komisijas, kā arī Medību koordinācijas komisijas sastāvs.

Personāliju maiņa komisijās turpinās, pat sēdes laikā (2)

BIRKAS:
domes sēde , komisijas

Jaunā domes koalīcija sakārtojusi vēl virkni pastāvīgajām komitejām pakļauto komisiju sastāvus, ko apstiprināja 14.septembra domes sēdē.

Budžeta komisijas sastāvā darbosies arī

Domes komisijās gan jaunas, gan vecās sejas

BIRKAS:
domes sēde , komisijas , Helvijs Valcis , Mārtiņš Tīdens , Dace Arāja , Iveta Ansone , Didzis Jēriņš , Uldis Sesks

Ar Liepāja domes 17.augusta sēdes lēmumu apstiprināts domes komisiju saraksts, kā arī virknē komisiju mainīts dalībnieku sastāvs.

Atlīdzību par darbu nesaņem visu domes komisiju locekļi (6)

BIRKAS:
Dome , komisijas , atalgojums

Aizvadītajā 13.jūlija domes sēdē raisījās diskusija par atalgojuma palielināšanu divu komisiju locekļiem. Taču ne visu komisiju locekļu darbs ir apmaksāts.

Komisiju papildinās ar Komunālās pārvaldes pārstāvi (1)

BIRKAS:
Dome , Komunālā pārvalde , Mārtiņš Jākobsons , komisijas

Pilsētas attīstības komitejā ceturtdien, 12.maijā, tika pieņemts lēmums papildināt publisku izklaides un svētku pasākumu iesniegumu izskatīšanas komisijas sastāvu.

Jurs: Jautājums ir par pilsonisko apziņu un atbildību (6)

BIRKAS:
Dome , pastāvīgās komitejas , komisijas , Vilnis Vitkovskis , Juris Jirgens , Mareks Alberts , Monta Krafte , Pāvels Jurs

Cik lietderīgas ir pašvaldības izveidotās komisijas, ja daža no tām gada laikā sapulcējusies vienu (!), divas, trīs, četras reizes, lai gan pēc nolikuma sēdēm vajadzētu būt reizi mēnesī?

Pašvaldības komisiju locekļi atkal saņems atlīdzību (1)

BIRKAS:
komisijas , Antra Brūna , Dome , atalgojums

Finanšu komitejas deputāti ceturtdien akceptēja lēmumprojektu par atalgojuma atjaunošanu Liepājas domes komisiju locekļiem, sākot ar 1.martu.

Domes sēdē apstiprinātas jaunās komisijas (17)

BIRKAS:
domes sēde , komisijas , pastāvīgās komitejas , Vēlēšanu komisija

Domes sēdē ceturtdien, 22. augustā, apstiprināja 21 komisiju un to sastāvus. Vēl nav zināms, kas strādās Zemes komisijā un Licencēšanas komisijā, kuru sastāvs netika apstiprināts.