Birka: konference

Audzināšanas darba konferencē apspriež drošu vidi skolās

BIRKAS:
konference , izglītība

Aizvadīta ikgadējā Liepājas skolotāju audzināšanas darba konference, kura bija veltīta skolās tik aktuālai tēmai: "Droša vide un skola: iespējamie sadarbības modeļi".

Universitātē notiks J. Menča simtgadei veltīta konference

BIRKAS:
LiepU , Jānis Mencis , 5.vidusskola , konference , Indra Imbovica

11.– 12.aprīlī LiepU notiks izcilā pedagoga, profesora Jāņa Menča simts gadu veltīta konference "Matemātikas mācīšanas metodika skolā". Konferences moto – "Par matemātiku vienkārši".

Junior Chamber International Latvija

Raciņa: Galvenā problēma ir pārliecības trūkums (2)

BIRKAS:
JCI Latvia , konference , Ira Raciņa

Galvenā problēma, kas visbiežāk attur cilvēkus no iesaistīšanās uzņēmējdarbībā, ir pārliecības trūkums, intervijā "Rietumu radio" sacīja JCI prezidente Ira Raciņa.

Aicina apmeklēt JCI Baltijas Konferenci 2014

BIRKAS:
JCI Latvia , konference

Organizācija "Junior Chamber International Latvia" (JCI) aicina apmeklēt vērienīgo JCI Baltijas konferenci 2014, kas no 11. līdz 12.aprīlim norisināsies Liepājā.

Pulcēsies humanitāro un sociālo zinātņu pārstāvji

BIRKAS:
LiepU , konference , Humanitārais institūts

Šonedēļ, 27. un 28.martā, Liepājas Universitātē pulcēsies 70 humanitāro un sociālo zinātņu pārstāvji, lai piedalītos starptautiskajā zinātniskajā konferencē.

Notiek "Ģimnāzijas rakstu" atvēršanas svētki

BIRKAS:
1.ģimnāzija , konference , Helvijs Valcis

13.martā Valsts 1.ģimnāzija rīko konferenci "Radoši meklējumi mūsdienu pedagoģijā: teorija un prakse", un tās priekšvakarā ceļu pie lasītājiem uzsāka "Ģimnāzijas rakstu" 2.krājums.

Liepājā būs konference par universālo dizainu

BIRKAS:
konference , invaliditāte , LOC

Ar konferenci "Universālais dizains – izaicinājums vai iespēja?" Liepājā 12.martā Kurzemes plānošanas reģions noslēdz divu gadu darbu projektā "My Response".

1. ģimnāzijā diskutēs par radošumu mūsdienu pedagoģijā

BIRKAS:
konference , 1.ģimnāzija

Ceturtdien, 13.martā, Valsts 1.ģimnāzija pilsētas Radošuma dienu ietvaros rīkos plaša mēroga konferenci "Radoši meklējumi mūsdienu pedagoģijā: teorija un prakse".

Aicina piedalīties konferencē par universālo dizainu

BIRKAS:
konference , LOC , dizains

Kurzemes plānošanas reģions aicina uz konferenci "Universālais dizains – izaicinājums vai iespēja?" 12.martā Liepājas Olimpiskajā centrā, Brīvības ielā 39.

"Promenade Hotel" notiks konference ģimenēm

BIRKAS:
konference , Dižvanagi , Promenade Hotel

14.februārī pulksten 12 – 15.15 "Promenade Hotel", norisināsies konference "Prasmju pilnveidošana ģimenēm, kurās aug bērni ar invaliditāti", ko organizē biedrība "Dižvanagi".

Universitātē notiks konference angļu valodas skolotājiem

BIRKAS:
konference , LiepU

6.februārī Liepājas Universitātē, sadarbībā ar izdevniecību "Express Publishing", notiks konference angļu valodas skolotājiem "Valodas apguves procesa izpratne".

Voldemāra Caunes balvas ieguvēji 2012.gadā.

Bibliotekāri pulcēsies ikgadējā konferencē

BIRKAS:
bibliotēka , Voldemārs Caune , konference

Piektdien, 29.novembrī, pulksten 10.50 Centrālās zinātniskās bibliotēkas (CZB) filiālē ”Vecliepājas Rūķis” notiks ikgadējā Kurzemes bibliotekāru konference.

Aicina apmeklēt konferenci "Vārds un tā pētīšanas aspekti"

BIRKAS:
LiepU , konference , Humanitārais institūts

28. un 29.novembrī Liepājas Universitātē (LiepU), Lielā ielā 14, norisināsies 18. starptautiskā zinātniskā konference "Vārds un tā pētīšanas aspekti".

Apbalvoti gada labākie tūrisma nozares piedāvājumi un darbinieki (14)

BIRKAS:
tūrisms , LRTIB , konference , Ieva Hmieļevska

Ceturtdien, 7.novembrī, Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs (LRTIB) rīkoja Liepājas tūrisma konferenci Liepājas un apkārtnes tūrisma nozares darbiniekiem, godinot labākos no tiem.

Aicina uz Liepājas tūrisma konferenci 7.novembrī

BIRKAS:
tūrisms , konference , LRTB

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs (LRTIB) 7.novembrī rīko Liepājas tūrisma konferenci Liepājas un apkārtnes tūrisma nozares darbiniekiem.

Bīskaps Viktors Stilpins.

Notiks konference pedagogiem "Skolotājs – kristietis"

BIRKAS:
konference , baznīca , Viktors Stulpins , Ivo Roderts , Pāvils Brūvers , Silva Golde , Ludmila Molčanova , Vita Kalote , LiepU

Liepājas Universitātes Lielajā zālē pirmdien, 28.oktobrī, no pulksten 11 līdz 15 notiks konference "Skolotājs–kristietis". Aicināti piedalīties Liepājas un novada pedagogi.

Notiks skolotāju izglītības 60 gadu jubilejai veltīta konference

BIRKAS:
LiepU , izglītība , konference

No 10. līdz 12.oktobrim Liepājas Universitātē notiks 7. starptautiskā zinātniskā konference "Pedagoģija: teorija un prakse", kas ir veltīta skolotāju izglītības 60 gadu pastāvēšanai Liepājā.

Pirmsskolas pedagogi pulcējas ikgadējā konferencē (4)

BIRKAS:
konference , katoļu pamatskola , Dina Jaunzeme , Silva Golde

22.augustā Katoļu pamatskolā notika 4. ikgadējā Liepājas pirmsskolas pedagogu konference "Pirmsskola vakar, šodien, rīt", uz kuru bija pulcējušies ap 200 bērnudārzu darbinieki.

Konference par aļģēm un to izmantošanu tautsaimniecībā (1)

BIRKAS:
Amrita , konference , Baltijas jūra , VARAM , Vides attīstības biedrība

Vides attīstības biedrība un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija aicina uz konferenci, kas veltīta aļģu audzēšanas un pārstrādes iespējām Baltijas jūras reģionā.

Nacionālā apvienība rīko konferenci „Liepājas attīstības redzējums” (62)

BIRKAS:
konference , Nacionālā apvienība , TB/LNNK , Visu Latvijai , Latviešu biedrības nams

Piektdien, 24. maijā, pulksten 18.30 Liepājas Latviešu biedrības nama Kamerzālē notiks konference „Liepājas attīstības redzējums”.

Pasākumā "Zelta griezums" notiks konference "Identitāte"

BIRKAS:
konference , mākslas vidusskola , Zelta griezums

10.maijā no pulksten 11 līdz 16 Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas zālē notiks konference "Identitāte", kas tiek organizētā pasākuma "Zelta griezums 2013" ietvaros.

LiepU studenti un absolventi uzstājās LLU konferencē

BIRKAS:
konference , LiepU

Liepājas Universitātes (LiepU) Dabas un sociālo zinātņu fakultātes studenti, absolventi un docētāji pagājušajā nedēļā piedalījās konferencē Latvijas Lauksaimniecības universitātā.

Liepājas Universitātē gaidāma konference par angļu valodu (2)

BIRKAS:
LiepU , konference , Humanitāro un mākslas zinātņu fakultāte

30.aprīlī Liepājas Universitātē izdevniecība "Express Publishing" sadarbībā ar Humanitāro un mākslas zinātņu fakultāti un angļu valodas skolotājiem rīko konferenci "Express Days' 13".

Diskutēs par valodu apguves aktuāliem jautājumiem

BIRKAS:
LiepU , konference

11.aprīlī  universitātē sāksies 10. starptautiskā zinātniskā konference "Valodu apguve: problēmas un perspektīva", kas veltīta valodu apguves izpētes desmitgadei Liepājā.

Rucavā netrūkst ne folkloras zinātāju, ne labu galda klājēju.

Ar zinātnisku konferenci atzīmē Rucavas 760.gadskārtu (4)

BIRKAS:
Rucava , konference , jubileja , Līga Stendze , Andrejs Migla

Sestdien, 6.aprīlī, Rucavas novada domē notika konference „Rucava iz senatnes”, kas kuplā skaitā pulcēja kultūrvēsturiskā novada senatnes un tagadnes interesentus.

Zinātniskā konferencē spriež par izglītības problēmām reģionos (1)

BIRKAS:
konference , izglītība , Promenade Hotel

Šodien viesnīcā "Promenāde" Latvijas intelektuālā elite starptautiskā zinātniskā konferencē spriež par rīcības plāniem, lai Latvijas reģionos būtu pieejama konkurētspējīga augstākā izglītība.

Juris Ekmanis

Notiks starptautiska zinātniski praktiska konference

BIRKAS:
Promenade Hotel , konference , Juris Ekmanis

Piektdien, 5.aprīlī, pulksten 11 viesnīcas "Promenade Hotel" konferenču zālē, notiks starptautiska zinātniski praktiska konference.

Būs konference par matemātisko modeļu pielietojumu

BIRKAS:
LiepU , konference

5. un 6.aprīlī Liepājas Universitātes Matemātikas zinātņu un informācijas tehnoloģiju institūts organizē zinātnisko konferenci par skaitļošanu un modelēšanu.

Konferencē apspriedīs aktualitātes literatūrā un kultūrā

BIRKAS:
konference , Liepāja

21. un 22.martā Liepājas Universitātē, Lielā ielā 14, notiks gadskārtējā, jau 19. Liepājas starptautiskā zinātniskā konference "Aktuālas problēmas literatūras zinātnē”.

Konferencē Maltā iepazīstina ar saviem pētījumiem

BIRKAS:
konference , LiepU

Liepājas Universitātes pārstāves piedalījušās daudznozaru starptautiskajā zinātniskajā konferencē "Mediterranean Conference for Academic Disciplines" Maltā.