Birka: krāpšana

La.lv: Beidzot spriedums 13 pasta darbinieču lietā (11)

BIRKAS:
pasts , tiesa , krāpšana

Pēc deviņu gadu tiesvedības beidzot 29.aprīlī Kurzemes rajona tiesa pasludināja spriedumu lietā, kurā uz apsūdzēto sola sēdēja 13 pasta darbinieces, raksta "Latvijas Avīze".

Vīrietis zaudē 6000 eiro, dodot citiem pieeju internetbankai (1)

BIRKAS:
internetbanka , IT , krāpšana

Valsts policijas Kurzemes pārvaldē ir saņemti vairāki zvani un viens iesniegums par to, ka nepazīstamas personas cenšas piekļūt iedzīvotāju bankas datiem, tādējādi iegūstot finanšu līdzekļus.

Rožu laukumā ubago viltus invalīdi no Rumānijas

BIRKAS:
invaliditāte , Rožu laukums , krāpšana

14.martā pie centrā patrulējošiem pašvaldības policijas darbiniekiem vērsās kāda persona, kura paskaidroja, ka pie Rožu laukuma ubagojot sieviete, kura, iespējams, izliekas par invalīdi.

Aiztur vīrieti, par kura darbošanos brīdināja soctīklu lietotāji (2)

BIRKAS:
krāpšana , zādzība , Grīzūpes iela , Aisteres iela

28.februārī ap pulksten 10.20 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka vienā no Aisteres ielā esošo daudzdzīvokļu māju kāpņu telpām atrodoties svešs vīrietis.

Atkal atliek 13 pasta darbinieču lietas skatīšanu (4)

BIRKAS:
krāpšana , pasts , tiesa

Tiesa līdz aprīlim atlikusi krimināllietas izskatīšanu, kurā par naudas izkrāpšanu uz apsūdzēto sola sēž 13 pasta darbinieces, aģentūru LETA informēja Kurzemes rajona tiesā.

Pasludināts pārtraukums lietā pret 13 pasta darbiniecēm (2)

BIRKAS:
pasts , tiesa , zādzība , krāpšana

Kurzemes rajona tiesa Liepājā šodien līdz janvārim pasludinājusi pārtraukumu krimināllietā, kurā par naudas izkrāpšanu uz apsūdzēto sola sēž 13 pasta darbinieces.

Par izvairīšanos no nodokļu nomaksas piespriež cietumsodu (4)

BIRKAS:
tiesa , krāpšana

Kurzemes rajona tiesa 8 mēnešu brīvības atņemšanu piespriedusi kāda SIA valdes loceklim, kurš ar fiktīvu darījumu palīdzību izvairījies no nodokļu iemaksāšanas valsts budžetā 177 839 eiro apmērā.

Tiesa izsludina pārtraukumu lietā pret 13 pasta darbiniecēm (2)

BIRKAS:
pasts , tiesa , krāpšana , zādzība

Kurzemes rajona tiesa Liepājā līdz 30.novembrim pasludinājusi pārtraukumu krimināllietā, kurā par naudas izkrāpšanu uz apsūdzēto sola sēž 13 pasta darbinieces.

KNAB lūdz sākt kriminālvajāšanu pret Askoldu Kļaviņu (2)

BIRKAS:
kriminālprocess , krāpšana , Askolds Kļaviņš , Saeima , KNAB

KNAB nosūtījis prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai materiālus pret bijušo Saeimas deputātu Askoldu Kļaviņu (ZZS) par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu mantkārīgā nolūkā.

Lietu pret 13 pasta darbiniecēm tiesa skatīs oktobrī (1)

BIRKAS:
pasts , tiesa , krāpšana

Kurzemes rajona tiesa Liepājā līdz oktobrim pasludinājusi pārtraukumu krimināllietā, kurā par naudas izkrāpšanu uz apsūdzēto sola sēž 13 pasta darbinieces.

Arī sociālajā tīklā Facebook.com uzdarbojas krāpnieki

BIRKAS:
facebook.com , krāpšana

Valsts policijas Kurzemes iecirknis informē par krāpniekiem, kas uzdarbojas sociālajā tīklā Facebook.com, un aicina būt uzmanīgiem!

Atkal pārceļ ieilgušo lietu pret 13 pasta darbiniecēm (1)

BIRKAS:
tiesa , pasts , krāpšana

Kurzemes rajona tiesa Liepājā vēl uz divām nedēļām pārcēlusi ieilgušo lietu, kurā par naudas izkrāpšanu uz apsūdzēto sola sēž 13 pasta darbinieces, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.

Lietā pret 13 pasta darbiniecēm pasludināts pārtraukums (1)

BIRKAS:
tiesa , kriminālprocess , pasts , krāpšana

Kurzemes rajona tiesa Liepājā pasludinājusi pārtraukumu lietā, kurā par naudas izkrāpšanu uz apsūdzēto sola sēž 13 pasta darbinieces, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.

Grūti izsmeļamais "Invex" putras katls (8)

BIRKAS:
Edgars Strauss , Kārlis Štrauss , Invex Fondi , Invex Finance , krāpšana

Pēc irliepaja.lv 12.jūnija publikācijas "Edgars Štrauss un "Invex Finance". Vai atkal krāpšana?" saņēmām SIA "Invex Finance" valdes locekļa Edgara Niedras e-pasta vēstuli.

Liepājnieki cietuši no krāpšanas internetā

BIRKAS:
krāpšana , internets , zādzība

21.jūnijā divas personas sociālā vietnē "Facebook" pēc it kā paziņas lūguma nosūtīja kodu uz kādu tālruņa numuru, kā rezultātā viņu telefonu rēķinam tika pieskaitīti gandrīz 70 eiro.

Krāpniecībā apsūdzētais Edgars Štrauss.

Edgars Štrauss un "Invex Finance". Vai atkal krāpšana? (43)

BIRKAS:
Edgars Strauss , krāpšana , Juris Aizezers , Invex Fondi , Invex Finance

2016.gadā irliepaja.lv jau rakstīja par kriminālprocesiem, kas par krāpniecību sākti pret "Invex Fondi" un Edgaru Štrausu. Nu par savu pieredzi ar citu Štrausa uzņēmumu stāsta Oleksandrs Kovaļenko.

Tiesai nodota lieta par ģimenes ārstu Liepājā (1)

BIRKAS:
kriminālprocess , tiesa , narkotikas , ģimenes ārsts , krāpšana

Liepājas prokuratūra ir nodevusi tiesai krimināllietu, kurā apsūdzēts kāds bijušais ģimenes ārsts un kāda sieviete, pavēstīja Ģenerālprokuratūras pārstāve Aiga Eiduka.

Astoņus gadus izskata lietu par 20 000 eiro izkrāpšanu (4)

BIRKAS:
krāpšana , tiesa , pasts

Kurzemes rajona tiesā Liepājā jau astoņus gadus pirmajā instancē tiek izskatīta lieta, kurā par naudas izkrāpšanu uz apsūdzēto sola sēž 13 pasta darbinieces, vēsta "Latvijas Avīze".

Pirmdienas vakarā autoostā vīrietim uzbrauc autobuss (2)

BIRKAS:
autoosta , negadījums , krāpšana , Slimnīca

Otrdien, 8.maijā, saņemta telefoniska informācija no Liepājas Reģionālās slimnīcas  par to, ka Rīgas ielā, autoostā, 7.maijā pulksten pulksten 21.30 vīrietim uzbraucis autobuss.

Aizsūta telefonu krāpniekam un gaida samaksu (2)

BIRKAS:
zādzība , krāpšana , pakomāts

30.aprīlī Rožu laukumā, vīrietis, izmantojot pakomātu, uz Rīgu nosūtīja kādai personai mobilo tālruni, par kuru tā solījusi samaksāt, bet līdz šim brīdim to nav izdarījusi.

Aicina uzmanīties no krāpniekiem sociālajos tīklos

BIRKAS:
krāpšana

Policija aicina būt uzmanīgiem saskarsmē ar dažādiem palīdzības lūdzējiem sociālajos tīklos, un nesūtīt nevienam sensitīvu informāciju.

Vācijas pilsonim samaksā par auto un paliek gaidot (1)

BIRKAS:
krāpšana

Šā gada janvārī Liepājā, kāds vīrietis veica samaksu par automašīnu Vācijas pilsonim, taču automašīnu līdz šim brīdim nav saņēmis, un arī nauda nav atdota.

Aicina uzmanīties no krāpšanas sociālos tīklos (1)

BIRKAS:
krāpšana , dzērājšoferi

15.martā Ugāles ielā vīrietis pēc paziņas lūguma sociālajā tīklā "Odnoklassniki" (ok.ru) nosūtīja kodu, pēc tam uz savu mobilo telefonu saņēma sms par servisa apmaksāšanu.

"VID slepenajai aģentei" un "Kirkorova juristei" būs cietums

BIRKAS:
Ilona Vaščilko , tiesa , Edgars Golts , Uldis Kursinskis , Jānis Bumbieris , VID , krāpšana

Kārtējo reizi uz nozīmēto tiesas sēdi, kas bija paredzēta 4.janvārī, neieradās krāpšanā apsūdzētā bijusī VID ierēdne Ilona Vaščilko, kurai nu draud cietums.

Sadursme starp vieglo auto un tramvaju notikusi uz Tramvaja tilta.

Darbojušies zagļi, krāpnieki un satiksmes noteikumu pārkāpēji

BIRKAS:
zādzība , negadījums , krāpšana

Aizvadītā diennakts, saskaņā ar Valsts policijas sniegto informāciju, Liepājā bijusi visnotaļ trauksmaina: uzarbojušies zagļi, krāpnieki un satiksmes noteikumu pārkāpēji

"Kirkorova juriste" un "VID slepenā aģente" tiesā neierodas (16)

BIRKAS:
tiesa , Ilona Vaščilko , VID , krāpšana

Piektdien, 13.oktobrī, Liepājas tiesā bija paredzēts skatīt bijušās VID ierēdnes, krāpšanā apsūdzētās Ilonas Vaščilko lietu, taču viņa tiesā neieradās.

Izmantojot cietušā labvēlību, apzog 80 gadus vecu vīrieti

BIRKAS:
krāpšana , zādzība , Lauku iela

8.augusta vakarpusē no kāda liepājnieka, Lauku ielas iedzīvotāja, saņemta informācija, ka kāda nepazīstama sieviete, novēršot viņa uzmanību, no dzīvokļa nozaga naudu.