Birka: kūla

Ugunsdzēsēji svētdien četras stundas dzēsa kūlu Kārklu ielā

BIRKAS:
ugunsgrēks , kūla , glābšana , Kārklu iela

Nedēļas nogalē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 23 izsaukumus, no kuriem 18 bija uz ugunsgrēku dzēšanu.

Ceturtdien Liepājā deguši sodrēji un kūla

BIRKAS:
ugunsgrēks , kūla , Cenkones iela , Latgales iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests Kurzemē saņēma 12 izsaukumus – deviņus uz dzēšanu, divus uz glābšanas darbiem un viens bija maldinājums. 

Kurzemē šogad jau 180 izsaukumi uz kūlas ugunsgrēkiem

BIRKAS:
ugunsgrēks , kūla

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus, no kuriem pieci bija uz kūlas ugunsgrēku dzēšanu.

Ugunsdzēsējiem Liepājā pirmdien vairāki izsaukumi

BIRKAS:
ugunsgrēks , apkure , kūla

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 13 izsaukumus, no kuriem vairāki bija Liepājā.

Ceturtdien Liepājā ugunsdzēsējiem daudz darba

BIRKAS:
ugunsgrēks , kūla , Peldu iela , Buru iela , Toma iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 23 izsaukumus, no kuriem vairāki biju Liepājā.

Ugunsdzēsējiem otrdien izsaukums uz kūlas dzēšanu

BIRKAS:
ugunsgrēks , kūla

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 10 izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.

Brīvdienās ugunsdzēsējiem Kurzemē 37 izsaukumi

BIRKAS:
ugunsgrēks , kūla , Ganību iela , miesas bojājumi

Aizvadītajās diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 37 izsaukumus no kuriem 26 uz ugunsgrēku dzēšanu.

Lieldienas ugunsdzēsējiem Liepājā samērā mierīgas

BIRKAS:
ugunsgrēks , kūla

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas informē, ka Liepājā ugunsdzējiem Lieldienu brīvdienas pagājušas samērā mierīgi.

Ugunsdzēsējiem ostā nācās stundu dzēst ekskavatoru

BIRKAS:
osta , ugunsgrēks , kūla

Pirmdien pulksten 14.37 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma izsaukumu uz Brīvostas ielu, kur dega ekskavators.

VUGD brīdina: Nededzini savu zemi! (2)

BIRKAS:
VUGD , drošība , kūla

Tiklīdz pirmā sniega sega ir nokususi un laiks kļūst nedaudz siltāks un sausāks, tā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) ik dienu steidzās uz kūlas ugunsgrēku dzēšanu.

Trešdien Liepājā trīs izsaukumi uz kūdras dzēšanu

BIRKAS:
kūla

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes brigāde saņēma astoņus izsaukumus – četrus uz ugunsgrēka dzēšanu un četrus uz glābšanas darbiem.

Liepājā izsaukumi piedeguša ēdiena un kūlas dēļ

BIRKAS:
ugunsgrēks , Alejas iela , kūla

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 11 izsaukumus, no kuriem vairāki bija Liepājā.

Pirmdien Liepājā nācās dzēst kūlu un atkritumus

BIRKAS:
ugunsgrēks , kūla , Lāčplēša iela , 14.novembra bulvāris

Aizvadītajā diennakt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma deviņus izsaukumus, no kuriem divi bija Liepājā.

Liepājā reģistrēts šogad pirmais kūlas ugunsgrēks Latvijā

BIRKAS:
kūla , ugunsgrēks , Dunikas iela

Saulei vietām nokausējot sniega kārtu, aizvadītajā diennaktī reģistrēts Latvijā šogad pirmais kūlas ugunsgrēks, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta operatīvā informācija.

Liepājā degusi sausā zāle un aktrumi konteinerā

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , kūla

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma septiņus izsaukumus – piecus uz dzēšanu un divus uz glābšanas darbiem.

Ugunsdzēsējiem Liepājā trešdien viens izsaukums

BIRKAS:
VUGD , kūla

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma divus izsaukumus, no kuriem viens bija uz ugunsgrēka dzēšanu Liepājā.

Liepājā brīvdienās degusi tikai pērnā zāle

BIRKAS:
VUGD , kūla

Aizvadītās nedēļas nogalē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 19 izsaukumus, no kuriem četri bija Liepājā.

Liepājā brīvdienās dedzis šķūnis, zemsedze, kūla un atkritumi

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , kūla

Laika posmā no 26.maija pulksten 6.30 līdz 29.maija pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma 25 izsaukumus, arī Liepājā.

Maija beigās Liepājā joprojām tiek dedzināta kūla

BIRKAS:
VUGD , kūla , Jūrmalas iela

Aizvadītajā diennaktī, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma trīs izsaukumus, no kuriem viens bija mūsu pilsētā.

Ugunsdzēsējiem trešdien darbs Otaņķos un Liepājā

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , kūla

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no  24.maija plkst. 6.30 līdz 25.maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes brigāde saņēma 10 izsaukumus.

Ugunsdzēsējiem Liepājā joprojām jādzēš kūlas ugunsgrēki (2)

BIRKAS:
VUGD , kūla

Posmā no 16.maija pulksten 6.30 līdz 17.maija pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma deviņus izsaukumus.

Aizvadītājā diennaktī degušas riepas un atkritumi

BIRKAS:
ugunsgrēks , kūla , atkritumi

Laika posmā no 2.maija pulksten 6.30 līdz 3.maija pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde Liepājā saņēmusi vienu izsaukumu.

1.maijā naktī Liepājā nodegušas divas automašīnas

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , kūla

Papildināts. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) ziņo, ka aizvadītajās brīvdienās, 1.maija naktī Liepājā ar stundas intervālu degušas divas automašīnas.

Lietus dēļ aizvadīta pirmā diennakts bez kūlas degšanas

BIRKAS:
VUGD , kūla

Lietainā laika dēļ valstī aizvadīta šosezon pirmā diennakts bez kūlas ugunsgrēkiem, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) operatīvā informācija.

Vakardien Liepājā degusi tikai pērnā zāle

BIRKAS:
VUGD , kūla , Talsu iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.

Nedēļas nogalē degusi saimniecības ēka

BIRKAS:
ugunsgrēks , VUGD , Saraiķu iela , kūla

Aizvadītās nedēļas nogalē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 24 izsaukumus. Vairāki no tiem bija arī Liepājā.

Liepājā degušas dārza mājiņas gāzes plīts, mantas un kūla

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , kūla

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma divpadsmit izsaukumus, no kuriem desmit bija uz ugunsgrēku dzēšanu.

Aizvadītajā diennaktī Liepājā degusi tikai kūla

BIRKAS:
kūla , VUGD

Aizvadītajā diennaktī, no 10.aprīļa pulksten 6.30 līdz 11.aprīļa pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests Kurzemē saņēma 21 izsaukumu, arī divus Liepājā.

Ugunsdzēsējiem Liepājā divi izsaukumi uz kūlas degšanu

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , kūla

Aizvadītajā diennaktī, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests Kurzemē saņēma 12 izsaukumus – 10 uz ugunsgrēku dzēšanu, bet divus uz glābšanas darbiem.

Brīvdienās Liepājā degusi kūla un piededzis ēdiens

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , kūla

Aizvadītajās brīvdienās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Kurzemē saņēma 27 izsaukumus. Liepājā samērā mierīgi – pāris kūlas degšanas un piededzis ēdiens.