Šonedēļ būs mainīgi laikapstākļi, visbiežāk gaidāms lietus

BIRKAS:
laika ziņas

Šonedēļ Latvijā palaikam spīdēs saule un pūtīs brāzmaini vēji, brīžiem gaidāmi arī nokrišņi, prognozē sinoptiķi. Laikapstākļus noteiks anticiklona ziemeļu mala.

Nākamnedēļ prognozē mazāk nokrišņu un vairāk saules

BIRKAS:
laika ziņas

Nākamnedēļ paaugstināsies atmosfēras spiediens, tādēļ Latvijā debesis biežāk skaidrosies un nokrišņu kļūs mazāk, vēsta pašreizējā "Global Forecast System" prognoze, ziņo LETA.

Nedēļas nogalē gaidāms lietains un vējains laiks

BIRKAS:
laika ziņas

Līdz nākamās nedēļas sākumam laikapstākļus Latvijā noteiks cikloni, tādēļ palaikam gaidāmi nokrišņi un brāzmaini vēji, prognozē "Global Forecast System", ziņo LETA.

Sākot ar nedēļas vidu, Latvijā kļūs siltāks

BIRKAS:
laika ziņas

Šīs nedēļas vidū Latvijā sāks paaugstināties gaisa temperatūra, visas nedēļas garumā palaikam gaidāmi nokrišņi, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Gaisa temperatūra pazemināsies, līs un snigs

BIRKAS:
laika ziņas

Tuvākajās dienās Latvijā pazemināsies gaisa temperatūra, nākamās nedēļas pirmajā pusē gaidāms sals, prognozē "Global Forecast System", ziņo aģentūra LETA.

Šonedēļ tikai trešdien nav gaidāmi nokrišņi

BIRKAS:
laika ziņas

Šonedēļ tikai vienā dienā – trešdien – Latvijā nav gaidāmi būtiski nokrišņi, prognozē "Global Forecast System". Paredzams, ka daudz līs pirmdienas vakarā, kā arī ceturtdien un piektdien.

Sākot ar svētdienu, Latvijā būs vairāk nokrišņu

BIRKAS:
laika ziņas

Pastiprinoties ciklonu aktivitātei Ziemeļeiropā, no 3.marta Latvijā vairāk snigs un līs, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs un "Global Forecast System", ziņo LETA.

Piektdien un sestdien gaidāms neliels sals

BIRKAS:
laika ziņas

Nedēļas otrajā pusē Latvijā ar stipru ziemeļrietumu vēju ieplūdīs gaiss no Arktikas, bet jau nedēļas beigās tas atkāpsies, vēsta pašreizējā "Global Forecast System" prognoze, ziņo LETA.

Arī marta pirmā puse, visticamāk, būs siltāka nekā ierasts

BIRKAS:
laika ziņas

Lai gan marts Latvijā sāksies ar salu, vidējā gaisa temperatūra mēneša pirmajā pusē, visticamāk, saglabāsies virs normas, liecina laika prognozes, ziņo aģentūra LETA.

Tuvākajās dienās laiks kļūs siltāks un mitrāks

BIRKAS:
laika ziņas

Sestdien Latviju šķērsos siltā atmosfēras fronte un ar rietumu vēju sāks ieplūst siltāks un mitrāks gaiss, prognozē sinoptiķi, ziņo aģeentūra LETA.

No trešdienas kļūs aukstāks, nedēļas izskaņā – siltāks

BIRKAS:
laika ziņas

Trešdien Latvijā sāks ieplūst aukstāks gaiss no ziemeļiem, savukārt brīvdienās rietumu vējš izraisīs gaisa temperatūras paaugstināšanos, prognozē sinoptiķi, ziņo LETA.

Nedēļas nogalē iespējami pirmie siltuma rekordi šajā gadā

BIRKAS:
laika ziņas

Šīs nedēļas nogalē Latvijā ieplūdīs pavasarīgi silts gaiss no Rietumeiropas un iespējami pirmie temperatūras rekordi 2019.gadā, prognozē sinoptiķi, ziņo aģentūra LETA.

Šonedēļ pēc sniegputeņa gaidāmas pavasara vēsmas

BIRKAS:
laika ziņas

Pēc otrdienas sniegputeņa Latvijā pastiprināsies anticiklona ietekme un laiks būs pārsvarā sauss, dienas kļūs pavasarīgas, prognozē sinoptiķi, ziņo aģentūra LETA.

Neliels sals šonedēļ mīsies ar atkusni, prognozē sinoptiķi

BIRKAS:
laika ziņas

Šīs nedēļas lielāko daļu gaisa temperatūra Latvijā būs tuvu nullei, palaikam gaidāmi nokrišņi. No otrdienas līdz piektdienai Liepājā temperatūra būs virs nulles, prognozē sinoptiķi. 

Pēc lielā atkušņa nākamnedēļ atgriezīsies sals

BIRKAS:
laika ziņas

Pēc lielā atkušņa, kas gaidāms šīs nedēļas nogalē un pirmdien, Latvijā atgriezīsies sals, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs un "Global Forecast System".

Šī nedēļa Latvijā būs līdz šim aukstākā šajā ziemā

BIRKAS:
laika ziņas

Šonedēļ Latvijā pastiprināsies sals, gaidāms lielākais aukstums kopš pagājušās ziemas, tomēr Kurzemes piekrastē gaisa temperatūra reizēm pakāpsies līdz +1 grādam, prognozē sinoptiķi.

Ceturtdien gaidāms atkusnis, nedēļas nogalē kļūs aukstāks

BIRKAS:
laika ziņas

Šīs nedēļas sākumā, aizejot ciklonam, ieplūdīs vēsāks gaiss, vietām stipri snigs un puteņos, bet naktī uz ceturtdienu ieradīsies jauns ciklons un atkusnis, prognozē sinoptiķi, ziņo LETA.

Aktivizēsies cikloni, pieaugs nokrišņu daudzums

BIRKAS:
laika ziņas

Sākot ar piektdienu, laika pstākļus Latvijā noteiks cikloni, tādēļ biežāk un spēcīgāk snigs un līs, prognozē sinoptiķi. Sals Latvijā un citviet Eiropā tiek prognozēts janvāra izskaņā un februārī.

Nedēļas vidū kļūs aukstāks, nogalē – siltāks

BIRKAS:
laika ziņas

Šīs nedēļas sākumā Latvijā paaugstināsies gaisa temperatūra, trešdien un ceturtdien kļūs aukstāks, bet jau piektdien valsts rietumu un centrālajā daļā gaidāms jauns atkusnis.

Tuvākajā nedēļā gaidāmi mainīgi laika apstākļi

BIRKAS:
laika ziņas

Tuvākajā nedēļā Latvijā vairākkārt pastiprināsies sals, valsts rietumu un centrālajā daļā gaidāms arī atkusnis, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs, ziņo LETA.

Vējš brāzmās pastiprinājies līdz 29 metriem sekundē (1)

BIRKAS:
vētra , laika ziņas , jūra , osta

Astoņos rītā Liepājas ostā reģistrētas ziemeļu vēja brāzmas līdz 29 metriem sekundē (m/s), un ļoti stiprs vējš pūš visā Kurzemes rietumkrastā, liecina dati no novērojumu stacijām.

Lai arī paredzētais salūts nenotika, Jaungada naktī raķetes šāva gan pilsētas centrā, gan mikrorajonos.

Domes priekšsēdētājs: Salūtu atcēla arī Ventspilī (34)

BIRKAS:
Jaunais gads , Jānis Vilnītis , salūts , laika ziņas

Liepājas mērs Jānis Vilnītis, pirmajā jaunā gada dienā vaicāts par iemesliem gadumijas salūta atcelšanai, sniedza irliepaja.lv savu skaidrojumu.

Trešdien jūrā pie Kurzemes ziemeļu vējš pāraugs vētrā (1)

BIRKAS:
laika ziņas , vētra

Trešdien, 2.janvārī, jūrā pie Kurzemes ziemeļu vējš pāraugs vētrā un ļoti stiprs vējš skars arī Latvijas rietumu un centrālo daļu, tai skaitā galvaspilsētu, brīdina sinoptiķi.

Spēcīgā vēja dēļ atceļ Jaungada uguņošanu Liepājā (15)

BIRKAS:
salūts , Jaunais gads , laika ziņas

Liepājā paredzētā Jaungada uguņošana spēcīgā vēja dēļ ir atcelta, aģentūru LETA informēja Liepājas pašvaldības Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne.

Jaunais gads sāksies ar lietu un sniegputeni

BIRKAS:
Jaunais gads , laika ziņas

Vecgada vakarā Latvijā gaidāms neliels sals, 1.janvārī gaiss iesils līdz pat +7 grādiem un sniegu nomainīs lietus, bet jau nākamajā dienā ziemeļrietumu vējš atnesīs aukstāku laiku un sniegputeni.

Janvārī un februārī iespējami periodi ar bargu salu (1)

BIRKAS:
laika ziņas , ziema

Līdz janvāra sākumam Latvijā nav gaidāms liels aukstums, bet vēlāk janvārī un februārī iespēja sagaidīt bargu salu būs lielāka nekā citos gados, prognozē sinoptiķi.

24.decembris.

Laikapstākļi šajā dienā vēsturē: 24.decembris

BIRKAS:
laika ziņas , Ziemassvētki , ziema

Pērn mākoņi tikai daļēji klāja debesis, naktī bija nokrišņi, dienā – maz. Naktī Liepājas ostā tika reģistrētas vēja brāzmas līdz 26,8 m sekundē, un gaisa temperatūra paaugstinās līdz +8,6 grādiem.

Gaidāmi sniegotākie Ziemassvētki kopš 2012.gada (1)

BIRKAS:
laika ziņas , Ziemassvētki

Svētku brīvdienās Latvijā gaidāms gan sniegs un sals, gan atkusnis, kas Otrajos Ziemassvētkos var skart valsts lielāko daļu, liecina jaunākās sinoptiķu prognozes.

Šonedēļ Latvijā pazemināsies gaisa temperatūra

BIRKAS:
Ziemassvētki , laika ziņas

Šonedēļ Latvijā nedaudz pastiprināsies sals, snigšana gaidāma galvenokārt nedēļas sākumā un nogalē, prognozē sinoptiķi, ziņo aģentūra LETA.