Prognozē, ka nedēļas otrajā pusē kļūs vēsāks

BIRKAS:
laika ziņas

Šīs nedēļas otrajā pusē Latvijā gaidāma gaisa temperatūras pazemināšanās. Līdz trešdienai gaisa temperatūra sasniegs +24..+29 grādus, vēsāk būs dažviet piekrastē.

Liepājā pārspēts 19.maija karstuma rekords

BIRKAS:
laika ziņas

Svētdien trijās novērojumu stacijās Kurzemē labots 19.maija maksimālās gaisa temperatūras rekords, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotā informācijā.

Turpmākajās dienās būs karsts laiks, Kurzemē dārdēs pērkons

BIRKAS:
laika ziņas

Nākamajās piecās dienās Latvijā gaidāms karsts laiks, galvenokārt Kurzemi šķērsos lietus un negaisa mākoņi, prognozē sinoptiķi, ziņo aģentūra LETA.

Šonedēļ būs pārsvarā sauss laiks, kļūs siltāks

BIRKAS:
laika ziņas

Anticiklona ietekmē šonedēļ Latvijā būs lielākoties sauss laiks, bieži spīdēs saule un gaisa temperatūra nedēļas gaitā paaugstināsies, vēsta jaunākās laika prognozes.

Siltais aprīlis Latvijā bija sausākais novērojumu vēsturē

BIRKAS:
laika ziņas

Šā gada aprīlis Latvijā bija sausākais novērojumu vēsturē, apstiprina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs, turklāt kopā ar pērnā gada aprīli tas bija arī trešais siltākais.

Arī Liepājā pārspēts visa aprīļa rekords

BIRKAS:
laika ziņas

Šomēnes Latvijā kopumā laboti 39 maksimālās gaisa temperatūras rekordi – tikpat, cik pērnajā aprīlī, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.

Sausākais aprīlis, lielākā putekļu koncentrācija novērojumu vēsturē (1)

BIRKAS:
laika ziņas

Liepājas un Rucavas monitoringa stacijās reģistrēta lielākā putekļu koncentrācija novērojumu vēsturē, nokrišņu daudzums aprīlī – vismazākais novērojumu vēsturē, ziņo LETA.

Aprīļa izskaņā nedaudz mazināsies sausums

BIRKAS:
laika ziņas

Sākot ar ceturtdienu, 25.aprīli, katru dienu Latvijā iespējams lietus, turklāt vasarīgo siltumu aprīļa beigās, visticamāk, nomainīs vēsāks laiks, liecina laika prognozes, ziņo LETA.

Sākot ar Lieldienām, parādīsies neliela cerība sagaidīt lietu

BIRKAS:
Lieldienas , laika ziņas

Visticamāk, sausums Latvijā turpināsies arī maijā, tomēr, sākot ar Lieldienām, vietām valstī iespējams kaut neliels lietus, vēsta laika prognozes, ziņo aģentūra LETA.

Nedēļas otrajā pusē visā Latvijā naktīs gaidāms sals

BIRKAS:
laika ziņas

Šonedēļ Latvijā būs vēss laiks, nedēļas otrajā pusē naktīs gaidāms sals līdz –6 grādiem, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs, ziņo LETA.

Liepājā sestdien pārspēts 6.aprīļa siltuma rekords

BIRKAS:
laika ziņas

Sestdien Liepājā, termometra stabiņam pakāpjoties līdz +16,5 grādiem, labots 6.aprīļa gaisa temperatūras rekords, pavēstīja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

No svētdienas gaidāmas laikapstākļu izmaiņas

BIRKAS:
laika ziņas

Sestdien Latvijā būs nemainīgi sauss un saulains laiks, no svētdienas palielināsies mākoņu daudzums un vietām līs, no otrdienas gaidāma arī gaisa temperatūras pazemināšanās.

Visu darba nedēļu saglabāsies sauss un saulains laiks

BIRKAS:
laika ziņas

Visu darba nedēļu Latvijā būs sauss un saulains laiks, gaisa temperatūra paaugstināsies par vairākiem grādiem, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

No ceturtdienas kļūs siltāks, svētdien – atkal aukstāks

BIRKAS:
laika ziņas

Līdz trešdienai Latvijā gaidāms vēss laiks, no ceturtdienas kļūs siltāks, bet svētdien atsāksies gaisa temperatūras pazemināšanās, prognozē sinoptiķi, ziņo LETA.

Šonedēļ būs mainīgi laikapstākļi, visbiežāk gaidāms lietus

BIRKAS:
laika ziņas

Šonedēļ Latvijā palaikam spīdēs saule un pūtīs brāzmaini vēji, brīžiem gaidāmi arī nokrišņi, prognozē sinoptiķi. Laikapstākļus noteiks anticiklona ziemeļu mala.

Nākamnedēļ prognozē mazāk nokrišņu un vairāk saules

BIRKAS:
laika ziņas

Nākamnedēļ paaugstināsies atmosfēras spiediens, tādēļ Latvijā debesis biežāk skaidrosies un nokrišņu kļūs mazāk, vēsta pašreizējā "Global Forecast System" prognoze, ziņo LETA.

Nedēļas nogalē gaidāms lietains un vējains laiks

BIRKAS:
laika ziņas

Līdz nākamās nedēļas sākumam laikapstākļus Latvijā noteiks cikloni, tādēļ palaikam gaidāmi nokrišņi un brāzmaini vēji, prognozē "Global Forecast System", ziņo LETA.

Sākot ar nedēļas vidu, Latvijā kļūs siltāks

BIRKAS:
laika ziņas

Šīs nedēļas vidū Latvijā sāks paaugstināties gaisa temperatūra, visas nedēļas garumā palaikam gaidāmi nokrišņi, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Gaisa temperatūra pazemināsies, līs un snigs

BIRKAS:
laika ziņas

Tuvākajās dienās Latvijā pazemināsies gaisa temperatūra, nākamās nedēļas pirmajā pusē gaidāms sals, prognozē "Global Forecast System", ziņo aģentūra LETA.

Šonedēļ tikai trešdien nav gaidāmi nokrišņi

BIRKAS:
laika ziņas

Šonedēļ tikai vienā dienā – trešdien – Latvijā nav gaidāmi būtiski nokrišņi, prognozē "Global Forecast System". Paredzams, ka daudz līs pirmdienas vakarā, kā arī ceturtdien un piektdien.

Sākot ar svētdienu, Latvijā būs vairāk nokrišņu

BIRKAS:
laika ziņas

Pastiprinoties ciklonu aktivitātei Ziemeļeiropā, no 3.marta Latvijā vairāk snigs un līs, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs un "Global Forecast System", ziņo LETA.

Piektdien un sestdien gaidāms neliels sals

BIRKAS:
laika ziņas

Nedēļas otrajā pusē Latvijā ar stipru ziemeļrietumu vēju ieplūdīs gaiss no Arktikas, bet jau nedēļas beigās tas atkāpsies, vēsta pašreizējā "Global Forecast System" prognoze, ziņo LETA.

Arī marta pirmā puse, visticamāk, būs siltāka nekā ierasts

BIRKAS:
laika ziņas

Lai gan marts Latvijā sāksies ar salu, vidējā gaisa temperatūra mēneša pirmajā pusē, visticamāk, saglabāsies virs normas, liecina laika prognozes, ziņo aģentūra LETA.

Tuvākajās dienās laiks kļūs siltāks un mitrāks

BIRKAS:
laika ziņas

Sestdien Latviju šķērsos siltā atmosfēras fronte un ar rietumu vēju sāks ieplūst siltāks un mitrāks gaiss, prognozē sinoptiķi, ziņo aģeentūra LETA.

No trešdienas kļūs aukstāks, nedēļas izskaņā – siltāks

BIRKAS:
laika ziņas

Trešdien Latvijā sāks ieplūst aukstāks gaiss no ziemeļiem, savukārt brīvdienās rietumu vējš izraisīs gaisa temperatūras paaugstināšanos, prognozē sinoptiķi, ziņo LETA.

Nedēļas nogalē iespējami pirmie siltuma rekordi šajā gadā

BIRKAS:
laika ziņas

Šīs nedēļas nogalē Latvijā ieplūdīs pavasarīgi silts gaiss no Rietumeiropas un iespējami pirmie temperatūras rekordi 2019.gadā, prognozē sinoptiķi, ziņo aģentūra LETA.

Šonedēļ pēc sniegputeņa gaidāmas pavasara vēsmas

BIRKAS:
laika ziņas

Pēc otrdienas sniegputeņa Latvijā pastiprināsies anticiklona ietekme un laiks būs pārsvarā sauss, dienas kļūs pavasarīgas, prognozē sinoptiķi, ziņo aģentūra LETA.

Neliels sals šonedēļ mīsies ar atkusni, prognozē sinoptiķi

BIRKAS:
laika ziņas

Šīs nedēļas lielāko daļu gaisa temperatūra Latvijā būs tuvu nullei, palaikam gaidāmi nokrišņi. No otrdienas līdz piektdienai Liepājā temperatūra būs virs nulles, prognozē sinoptiķi. 

Pēc lielā atkušņa nākamnedēļ atgriezīsies sals

BIRKAS:
laika ziņas

Pēc lielā atkušņa, kas gaidāms šīs nedēļas nogalē un pirmdien, Latvijā atgriezīsies sals, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs un "Global Forecast System".