Ceturtdien gaidāms atkusnis, nedēļas nogalē kļūs aukstāks

BIRKAS:
laika ziņas

Šīs nedēļas sākumā, aizejot ciklonam, ieplūdīs vēsāks gaiss, vietām stipri snigs un puteņos, bet naktī uz ceturtdienu ieradīsies jauns ciklons un atkusnis, prognozē sinoptiķi, ziņo LETA.

Aktivizēsies cikloni, pieaugs nokrišņu daudzums

BIRKAS:
laika ziņas

Sākot ar piektdienu, laika pstākļus Latvijā noteiks cikloni, tādēļ biežāk un spēcīgāk snigs un līs, prognozē sinoptiķi. Sals Latvijā un citviet Eiropā tiek prognozēts janvāra izskaņā un februārī.

Nedēļas vidū kļūs aukstāks, nogalē – siltāks

BIRKAS:
laika ziņas

Šīs nedēļas sākumā Latvijā paaugstināsies gaisa temperatūra, trešdien un ceturtdien kļūs aukstāks, bet jau piektdien valsts rietumu un centrālajā daļā gaidāms jauns atkusnis.

Tuvākajā nedēļā gaidāmi mainīgi laika apstākļi

BIRKAS:
laika ziņas

Tuvākajā nedēļā Latvijā vairākkārt pastiprināsies sals, valsts rietumu un centrālajā daļā gaidāms arī atkusnis, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs, ziņo LETA.

Vējš brāzmās pastiprinājies līdz 29 metriem sekundē (1)

BIRKAS:
vētra , laika ziņas , jūra , osta

Astoņos rītā Liepājas ostā reģistrētas ziemeļu vēja brāzmas līdz 29 metriem sekundē (m/s), un ļoti stiprs vējš pūš visā Kurzemes rietumkrastā, liecina dati no novērojumu stacijām.

Lai arī paredzētais salūts nenotika, Jaungada naktī raķetes šāva gan pilsētas centrā, gan mikrorajonos.

Domes priekšsēdētājs: Salūtu atcēla arī Ventspilī (34)

BIRKAS:
Jaunais gads , Jānis Vilnītis , salūts , laika ziņas

Liepājas mērs Jānis Vilnītis, pirmajā jaunā gada dienā vaicāts par iemesliem gadumijas salūta atcelšanai, sniedza irliepaja.lv savu skaidrojumu.

Trešdien jūrā pie Kurzemes ziemeļu vējš pāraugs vētrā (1)

BIRKAS:
laika ziņas , vētra

Trešdien, 2.janvārī, jūrā pie Kurzemes ziemeļu vējš pāraugs vētrā un ļoti stiprs vējš skars arī Latvijas rietumu un centrālo daļu, tai skaitā galvaspilsētu, brīdina sinoptiķi.

Spēcīgā vēja dēļ atceļ Jaungada uguņošanu Liepājā (15)

BIRKAS:
salūts , Jaunais gads , laika ziņas

Liepājā paredzētā Jaungada uguņošana spēcīgā vēja dēļ ir atcelta, aģentūru LETA informēja Liepājas pašvaldības Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne.

Jaunais gads sāksies ar lietu un sniegputeni

BIRKAS:
Jaunais gads , laika ziņas

Vecgada vakarā Latvijā gaidāms neliels sals, 1.janvārī gaiss iesils līdz pat +7 grādiem un sniegu nomainīs lietus, bet jau nākamajā dienā ziemeļrietumu vējš atnesīs aukstāku laiku un sniegputeni.

Janvārī un februārī iespējami periodi ar bargu salu (1)

BIRKAS:
laika ziņas , ziema

Līdz janvāra sākumam Latvijā nav gaidāms liels aukstums, bet vēlāk janvārī un februārī iespēja sagaidīt bargu salu būs lielāka nekā citos gados, prognozē sinoptiķi.

24.decembris.

Laikapstākļi šajā dienā vēsturē: 24.decembris

BIRKAS:
laika ziņas , Ziemassvētki , ziema

Pērn mākoņi tikai daļēji klāja debesis, naktī bija nokrišņi, dienā – maz. Naktī Liepājas ostā tika reģistrētas vēja brāzmas līdz 26,8 m sekundē, un gaisa temperatūra paaugstinās līdz +8,6 grādiem.

Gaidāmi sniegotākie Ziemassvētki kopš 2012.gada (1)

BIRKAS:
laika ziņas , Ziemassvētki

Svētku brīvdienās Latvijā gaidāms gan sniegs un sals, gan atkusnis, kas Otrajos Ziemassvētkos var skart valsts lielāko daļu, liecina jaunākās sinoptiķu prognozes.

Šonedēļ Latvijā pazemināsies gaisa temperatūra

BIRKAS:
Ziemassvētki , laika ziņas

Šonedēļ Latvijā nedaudz pastiprināsies sals, snigšana gaidāma galvenokārt nedēļas sākumā un nogalē, prognozē sinoptiķi, ziņo aģentūra LETA.

Nedēļas gaitā kļūs vēsāks un atgriezīsies neliels sals

BIRKAS:
laika ziņas

Šonedēļ Latvijā pakāpeniski pazemināsies gaisa temperatūra un atgriezīsies neliels sals, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs un "Global Forecast System".

Ar slapju sniegu Kurzemē sākas nokrišņi un atkusnis

BIRKAS:
laika ziņas

Latviju no dienvidrietumiem – no Dienvidkurzemes – pirmdienas rītā sāk šķērsot nokrišņu zona: sniegs, slapjš sniegs un neliels putenis, gaidāma arī atkala un lietus, ziņo aģentūra LETA.

No pirmdienas gaidāms atkusnis un nokrišņi

BIRKAS:
laika ziņas

Līdz svētdienai Latvijā būs auksts un pārsvarā sauss laiks, pirmdien no rietumiem ieplūdīs siltāks un mitrāks gaiss, gaidāmi nokrišņi, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Šonedēļ kļūs aukstāks, ceturtdien sāks pūst nepatīkams vējš

BIRKAS:
laika ziņas

Līdz trešdienai vietām Latvijā snigs, laiks kļūs saulaināks un aukstāks, turklāt ceturtdien sāks pūst ass dienvidu vējš, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs, ziņo LETA..

Nākamnedēļ būs ne tikai aukstāks, bet arī saulaināks laiks

BIRKAS:
laika ziņas , ziema

Nākamnedēļ gaiss kļūs ne tikai aukstāks, bet arī sausāks, tāpēc bieži izklīdīs mākoņi un spīdēs saule, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.

Nākamnedēļ kļūs vēsāks; mēneša beigās iespējama ziema

BIRKAS:
18.novembris , laika ziņas , ziema

Valsts svētkos ar brāzmainu ziemeļu vēju sāks ieplūst vēsāks gaiss, nākamnedēļ bieži gaidāms neliels sals, un mēneša beigās jau iespējama īsta ziema, liecina "Global Forecast System".

Eiropai tuvojas jauns siltuma vilnis, otrdien tas sasniegs Liepāju

BIRKAS:
laika ziņas

Pēdējā diennaktī lielu daļu Igaunijas pārklājis sniegs, bet svētdienas rītā vietām Skandināvijā temperatūra pazeminājusies līdz –20, liecina meteoroloģiskā informācija, ziņo LETA..

Liepājas ostā vēja brāzmas sasniedz 28 metrus sekundē (1)

BIRKAS:
vētra , laika ziņas , sniegs

Kamēr Liepājā un pārējā Kurzemes piekrastē plosās vētra, trešdienas rītā daļā Vidzemes, tai skaitā Cēsu un Smiltenes pusē, uzsnidzis pirmais sniegs, ziņo LETA.

Naktī uz trešdienu Kurzemē vējš pāraugs vētrā

BIRKAS:
vētra , laika ziņas

Trešdien naktī un no rīta Kurzemes rietumos ziemeļu vējš sasniegs vētras spēku. No Ventspils līdz Lietuvai gaidāma vēja pastiprināšanās brāzmās līdz 25–30 metriem sekundē.

Liepājā 12.oktobrī gaiss sasilis līdz +21 grādam

BIRKAS:
laika ziņas

Pirmo reizi novērojumu vēsturē gaisa temperatūra 12.oktobrī pakāpusies virs +20 grādiem, sasniedzot siltuma rekordu, informē LETA.

Rietumkrastā pārspēts 11.oktobra nacionālais siltumrekords

BIRKAS:
laika ziņas

Ceturtdienas pēcpusdienā Kurzemes rietumu piekrastē gaisa temperatūra paaugstinājusies līdz +19..+20 grādiem, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām.

Gaidāms sauss un oktobrim neraksturīgi silts laiks

BIRKAS:
laika ziņas , rudens

Šīs nedēļas otrajā pusē un vēl arī nākamnedēļ laikapstākļus Latvijā noteiks liels anticiklons, tādēļ nav gaidāmi ievērojami nokrišņi un gaisa temperatūra vietām sasniegs +20 grādus.

Oktobra vidū gaidāma atvasara un siltuma rekordi

BIRKAS:
laika ziņas , rudens

Turpmākajās diennaktīs Latvijā nostiprināsies anticiklona ietekme un gaisa temperatūra dažās saulainākajās pēcpusdienās pakāpsies līdz rekordaugstai atzīmei.

Sākot ar vakaru, daļu piekrastes skars ļoti stiprs vējš

BIRKAS:
laika ziņas , vētra

Trešdien Latviju šķērsos ciklons, tā ietekmē no otrdienas vakara līdz ceturtdienai vietām valstī - galvenokārt piekrastē – plosīsies vējš, iespējama vētra, prognozē sinoptiķi, ziņo LETA.

Stiprākās vēja brāzmas naktī reģistrētas Liepājas ostā

BIRKAS:
osta , vētra , laika ziņas , Miķeļdiena

Piektdienas rītā visā Latvijā pūš spēcīgs rietumu vējš, tas ir nedaudz lēnāks nekā prognozēts, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām, ziņo aģentūra LETA..

Spēcīgā vēja dēļ ierobežots Liepājas ostas darbs

BIRKAS:
osta , vētra , laika ziņas

Trešdien spēcīgā vēja dēļ ierobežots Liepājas ostas darbs, aģentūru LETA informēja Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Ratniece-Kadeģe.

Trešdien visā Latvijā gaidāma vētra un stiprs vējš.

Trešdien vētrā sola augstus viļņus un ūdens līmeņa celšanos (1)

BIRKAS:
vētra , laika ziņas , jūra

Trešdienas vētra Baltijas jūrā pie Kurzemes izraisīs līdz pieciem metriem augstus viļņus, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra un citu valstu meteodienestu prognozes.