Baznīcas ielā dienas vidū piekauj un aplaupa vīrieti (2)

BIRKAS:
miesas bojājumi , laupīšana , kriminālprocess , autoavārija , zādzība

Piektdien, 8.martā, pulksten 15.40 Valsts policijā saņemta informācija, ka kādā pagalmā Baznīcas ielā piekauts vīrietis, kuram nolaupīti 150 eiro. Cietušais nogādāts slimnīcā.

Pa karstām pēdām aiztur vīrieti par laupīšanu Liepājā (2)

BIRKAS:
kriminālprocess , laupīšana

Svētdien, 17.februārī, ap pulksten 18.40 policijā tika saņemts izsaukums par to, ka kāda persona Šķēdes ielā, pielietojot vardarbību,  izrāvusi pensionārei no rokām somiņu.

Aiztur trīs vīriešus par dažādiem noziedzīgiem nodarījumiem

BIRKAS:
laupīšana , kriminālprocess , zādzība

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas par dažādiem noziegumiem aizturējušas trīs vīriešus.

Kalpaka ielā kāpņu telpā aplaupa sievieti

BIRKAS:
zādzība , laupīšana

16.janvārī pulksten 20.10 kādā dzīvojamās ēkas kāpņu telpā 1958.gadā dzimuši sievietei no rokām tika izrauta soma ar mantām, informē Valsts policija.

Automašīnai BMW X5 izsit stiklu un nozog videoreģistratoru

BIRKAS:
laupīšana , zādzība

Valsts policija informē, ka otrdien, 15.janvārī, ap pulksten 1.30 iesniedzējs konstatējis, ka viņa automašīnai BMW X5 Atmodas bulvārī izsists stikls un nozagts videoreģistrators.

Vīrietis uz ielas dala konfektes. Viens bērns nokļūst slimnīcā (3)

BIRKAS:
Slimnīca , huligānisms , Rīgas 14 , laupīšana

24.novembrī pulksten 18.28 pašvaldības policijā no Valsts policijas tika saņemta informācija, ka Ģenerāļa Baloža ielā nezināms vīrietis izdala bērniem konfektes – ledenes.

Svētku brīvdienās – trīs dzērājšoferi un viena laupīšana

BIRKAS:
dzērājšoferi , autoavārija , laupīšana , miesas bojājumi

16.novembrī ap pulksten 21.30 Valsts policijā saņemta telefoniska informācija, ka, Jāņa Asara ielā velosipēdists, būdams alkoholisko dzērienu ietekmē iebrauca zvanītāja vadītajā automašīnā.

Vīrietim uz ielas nolaupa maisiņu ar pārtikas precēm

BIRKAS:
Baseina iela , laupīšana , Ziemeļu mols , autoavārija , huligānisms , zādzība

11.novembrī pulksten 20.46 Baseina ielā, pielietojot vardarbību, 1989.gadā dzimis vīrietis nolaupīja citam vīrietim iepirkumu maisiņu ar pārtikas precēm, ziņo Valsts policija.

Nepilngadīgs jaunietis aizturēts par laupīšanu

BIRKAS:
laupīšana

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Signe Šteinberga informē par jauna laupītāja aizturēšanu.

Pašvaldības policija Rīgas ielā notver laupītāju

BIRKAS:
laupīšana , Rīgas iela

31.augustā ap pulksten 1.20 pašvaldības policijā vērsās kāds vīrietis, kurš paskaidroja, ka viņam pirms brīža kāds nezināms vīrietis esot iesitis pa seju un atņēmis mobilo tālruni.

Pašvaldības policija pārtrauc mēģinājumu nolaupīt velosipēdu

BIRKAS:
Zivju iela , laupīšana , huligānisms

29.augustā ap pulksten 23.30 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka Zivju ielā notiekot kautiņš. Ierodoties notikuma vietā, fakts apstiprinājās.

Baltkrievijas pilsonim pludmalē nozog somu ar dokumentiem (1)

BIRKAS:
zādzība , laupīšana , miesas bojājumi , pludmale , huligānisms , dzērājšoferi

Otrdien, 31.jūlijām pludmalē Liedaga ielas galā Baltkrievijas pilsonis konstatēja, ka pēc peldēšanās viņam nozagta soma ar dokumentiem, informē Valsts policija.

Pie pieturas no tramvaja izgrūž 2008.gadā dzimušu zēnu

BIRKAS:
tramvajs , huligānisms , zādzība , miesas bojājumi , laupīšana

Otrdien, 1.maijā, ap pulksten 20.17 netālu no tramvaja pieturas Tukuma ielā no tramvaja tika izgrūsts 2008.gadā dzimis zēns, informē Valsts policija.

Nedēļas nogalē notikuši vairāki konflikti ar cietušajiem

BIRKAS:
miesas bojājumi , huligānisms , laupīšana

Nedēļas nogalē notikuši vairāki konflikti, kuri izcēlušies starp personām gan dzīvesvietās, gan atpūtas vietās. Vairākos gadījumos ir nodarīti miesas bojājumi, kā rezultātā cietušie ievietoti slimnīcā.

Ielaužas svešā dzīvoklī, lai piedzītu parādu

BIRKAS:
laupīšana , huligānisms

16.decembrī ap pulksten 22.30 Pašvaldības policijā saņemta informācija, ka vienā no Spīdolas ielas daudzdzīvokļu namu dzīvokļiem cenšoties ielauzties kāda persona.

Aiztur par laupīšanas mēģinājumu un citiem noziegumiem

BIRKAS:
laupīšana , zādzība , kriminālprocess

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes darbinieki sestdienas, 7.oktobra, vakarā Liepājā aizturēja vīrieti, kurš bija veicis dažādus noziedzīgus nodarījumus.

No mājas balkona sašauj garāmejošu jaunieti

BIRKAS:
huligānisms , miesas bojājumi , laupīšana , autoavārija

12.augustā ap pulksten 17.20 Ģenerāļa Baloža ielā nenoskaidrota persona ar pneimatisko ieroci no balkona iešāva 2000.gadā dzimušam jaunietim, kurš gājis garām mājai.

Jaunietis kāpņu telpā aplaupa 76 gadus vecu sievieti

BIRKAS:
laupīšana , zādzība , drošība

21.jūlijā ap pulksten 17 O.Kalpaka ielā daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpā kāds jaunietis vecumā ap 12 gadiem izrāva 76 gadus vecai sievietei no rokām iepirkuma maisiņu.

Lēņu ielā aplaupa 1949.gadā dzimušu sievieti

BIRKAS:
laupīšana , Lēņu iela

Pirmdien, 26.jūnijā, ap pulksten 17.10 Lēņu ielā divi pagaidām nenoskaidroti vīrieši, pienākot no mugurpuses, 1949. gadā dzimušai sievietei no rokām izrāva somiņu un aizbēga.

Jaunieši apzog dzīvokli, nozog auto un piekauj līdzbraucēju

BIRKAS:
zādzība , huligānisms , dzērājšoferi , Vītolu iela , laupīšana , drošība

Sestdien, 3.jūnijā, ap pulksten 3.30 Vītolu ielā kāda sieviete konstatēja, ka, iekļūstot viņai piederošajā, neaizslēgtajā dzīvoklī, no priekšnama ir nozagts mobilais telefons un automašīnas atslēgas.

Izmantojot svešus datus, paņem vairākus kredītus

BIRKAS:
krāpšana , dzērājšoferi , zādzība , laupīšana

2.jūnijā kāda pensijas vecuma kundze Liepājā konstatēja, ka, izmantojot viņas personas datus, bankas kontu, kodu kartes un paroles, ir noformēti vairāki kredīti uz viņas vārda.

Zvana un prasa pārskaitīt naudu par zelta gredzenu (1)

BIRKAS:
krāpšana , zādzība , laupīšana

15.aprīlī Valsts policijā saņemta informācija par to, ka kādai personai zvanījis cilvēks, sakot, ka sazvanītā persona ir pasūtījusi zelta gredzenu ar briljantu un par to vajag pārskaitīt naudu uz kontu.

Nozog metāla kāpnes un atņem zēnam telefonu

BIRKAS:
zādzība , laupīšana

31.martā martā policijā saņemts iesniegums , ka Rīgas un Baseina ielas krustojumā 2007.gadā dzimušam zēnam nepazīstams zēns izrāva no rokām mobilo telefonu.

Ar viltu tirgojot smaržas, atņem vīrietim maku

BIRKAS:
krāpšana , laupīšana , Pētertirgus

Svētdien, 26.martā, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes darbinieki aizturējuši divus čigānus, kuri Pētertirgū cilvēkiem piedāvājuši nopirkt smaržas.

Bēgot ar laupījumu, ieskrien "Ostmalas" durvju stiklā (1)

BIRKAS:
zādzība , laupīšana , miesas bojājumi , t/c Ostmala , narkotikas

Svētdien, 12.martā, ap pulksten 19.30 Kārļa Zāles laukumā 38 gadus vecs vīrietis no veikala nozaga mobilo telefonu 400 eiro vērtībā, portālu informē Valsts policija.

Nedēļas nogalē Liepājā reģistrēts daudz zādzību (2)

BIRKAS:
zādzība , laupīšana

10.februārī ap pulksten 22.30 Neatkarības rotas ielā kāda sieviete konstatēja, ka nenoskaidrota persona uzlauzusi šķūņa slēdzeni, bet tā kā notikuma vietā tika iztraucēta, aizbēga.

Ezermalas ielā apzog akmeņkaļu darbnīcu

BIRKAS:
zādzība , laupīšana

Trešdien, 11.janvārī, pulksten 9.03 Ezermalas ielā 9 iekļūts akmeņkaļu darbnīcā un nozagti dažādi celtniecības instrumenti, informē Valsts policija. Par notikušo sākts kriminālprocess.

Agresīvs jaunietis uzbrūk ar ķēdi rokā (1)

BIRKAS:
huligānisms , laupīšana , atskurbtuve

Pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš informē par notikumiem aizvadītās nedēļas nogalē.

Nedēļas nogalē notikuši vairāki asiņaini konflikti

BIRKAS:
miesas bojājumi , huligānisms , laupīšana

Nedēļas nogalē vairākas personas uz ielas iesaistījušās savstarpējos konfliktos, kā rezultātā guvušas miesas bojājumus, informē policijas preses pārstāve Daiga Valdmane.