Birka: ledus

Bērni pastaigājas par Liepājas ezera bīstamo ledu

BIRKAS:
drošība , ezers , ledus , huligānisms , meklēšanā

Piektdien, 30.novembrī, ap pulksten 13.40 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka netālu no Mirdzes Ķempes ielas pa ezera ledu staigājot vairāki bērni.

Nodzen no ledus zēnus, atrod policijas meklētu vīrieti

BIRKAS:
ezers , ledus , drošība , Tisē 61 , Siļķu 21

Ceturtdien, 22.martā, Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbinieki pie E. Tisē  ielas nama 61 no Liepājas ezera ledus noraidīja divus pusaudžus.

Kravu intensitātes pieaugumu ledus dēļ Liepājā vēl nejūt (4)

BIRKAS:
ledus , sals , osta , jūra , Pēteris Gudkovs

Saistībā ar ledus izveidošanos Somu līcī un Rīgas jūras līcī pieaudzis pieprasījums pēc Ventspils ostas pakalpojumiem, bet Liepājas osta pieaugumu vēl nejūt, ziņo aģentūra LETA.

Pašvaldības policija atgādina, ka atrašanās uz ledus ir bīstama

BIRKAS:
ledus , drošība , vecāku atbildība

Pēdējā laikā Liepājas pilsētas pašvaldības policijā saņemti vairāki izsaukumi par to, ka uz ledus dažādās pilsētas vietās atrodoties bērni, bieži bez pieaugušo uzraudzības.

Pašvaldības policija pieķer četrus līmes ostītājus

BIRKAS:
narkotikas , nepilngadīgie , drošība , ledus

6.janvārī ap pulksten 16.15 pašvaldības policijas darbinieki patrulējot Siena ielā, ievēroja jaunieti, kurš, pamanot operatīvo transportlīdzekli, kļuva nervozs un kaut ko ielika jakas kabatā.

VUGD aicina nesatraukties par it kā iesalušiem gulbjiem (1)

BIRKAS:
VUGD , putni , ledus , drošība

Piektdien pulksten 14.20 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Grobiņu, kur iedzīvotāji ziņoja par Grobiņas dīķa ledū iesalušu gulbi.

VUGD aicina būt uzmanīgiem un nekāpt uz ledus!

BIRKAS:
VUGD , drošība , ledus , ezers , Tirdzniecības kanāls

Iestājoties aukstajam laikam, ledū ielūzt un noslīkst ne tikai makšķernieki, bet arī cilvēki, kuri pastaigājas pa ledu, atgādina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Situācija pilsētā saistībā ar straujo sniega kušanu šodien tika pārrunāta ārkārtas sasauktajā civilās aizsardzības komisijas sēdē, kurā bez pašvaldības pārstāvjiem darbojas arī visu pilsētas operatīvo dienestu vadītāji.

Bīstamības dēļ Liepājā aizliegts atrasties uz ledus (3)

BIRKAS:
drošība , Dome , ledus , ezers , makšķerēšana , pašvaldības policija , Komunālā pārvalde

Ņemot vērā laika apstākļus, otrdien, 26.janvārī, domē sasauktajā civilās aizsardzības komisijā pieņemts lēmums aizliegt iedzīvotājiem kāpt un atrasties uz pilsētas ūdenstilpņu ledus.

Pārgalvji joprojām staigā pa ezera plāno ledu

BIRKAS:
ledus , ezers , drošība , zādzība , dzērājšoferi

Otrdien, 18.februārī, pulksten 17.40 pa ezera ledu pie Zirgu salas pastaigājājās kāds 1964.gadā dzimis vīrietis, apdraudot savu dzīvību, informē Valsts policija.

Brīdina, ka atrašanās uz ledus kanālā un ezerā ir bīstama (1)

BIRKAS:
ledus , ezers , Tirdzniecības kanāls , drošība

Šobrīd Liepājas ūdenstilpēs izveidojusies ledus kārta nav pietiekami bieza un droša, tāpēc atrašanās uz ledus var apdraudēt cilvēku dzīvību, informē biedrība "Liepājas ezeri".

Likums neatturēs makšķernieku kāpšanu uz ledus

BIRKAS:
ledus , drošība , makšķerēšana , VUGD

Valsts ugunsdzēsības glābšanas dienesta (VUGD) rosinātās izmaiņas likumdošanā, lai atturētu makšķerniekus kāpt uz bīstama ledus, ir atbalstāmas, taču īstenot dzīvē tās būs sarežģīti.

Naktī aiztur iespējamo kūlas dedzinātāju

BIRKAS:
kūla , nepilngadīgie , atskurbtuve , ledus , drošība , vecāku atbildība

Pašvaldības policija informē, ka 29.martā ap pulksten 1.30 pašvaldības policijā saņemts izsaukums par to, ka Grīzupes ielā esot aizturēts iespējamais kūlas dedzinātājs.

Vakar Tirdzniecības kanālā ledū ielūzusi sieviete (4)

BIRKAS:
ledus , ezers , glābšana , Slimnīca

Vakar Tirdzniecības kanālā ielūzusi kāda 74 gadus veca sieviete, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Pašvaldības policija atgādina, ka atrašanās uz ledus ir bīstama (1)

BIRKAS:
ezers , ledus , drošība , vecāku atbildība , Tirdzniecības kanāls

Gada pirmajos mēnešos pašvaldības policijā saņemti vairāki izsaukumi par to, ka uz ledus atrodoties bērni. Viens no pēdējiem izsaukumiem ir noticis 20.februārī.