Birka: lekcija

Sestdien būs konsultācija par attiecībām ar māti

BIRKAS:
lekcija , Promenade Hotel

Sestdien, 17.februārī, "Promenade hotel" telpās, Vecā Ostmalā 40, Vites spīķerī notiks Kaspara Bērziņa 2 stundu gara lekcija konsultācija "Attiecības ar māti: Ceļi un strupceļi".

"Lielajā dzintarā" notiks profesora Rolanda Kronlaka lekcija

BIRKAS:
Lielais Dzintars , lekcija , Rolands Kronlaks

Ceturtdien, 25.janvārī, pulksten 16 "Lielajā dzintarā" visiem būs iespēja padziļināti iepazīties ar mūzikas pieraksta jeb notācijas vēsturisko attīstību no viduslaikiem līdz mūsdienām.

Muzejs aicina uz diskusiju un lekciju par piekrastes īpatnībām

BIRKAS:
muzejs , jūra , SEZ , lekcija , diskusija

Piektdien, 1.decembrī, pulksten 17.30, Liepājas muzejā izstādes "Liepājas ostai 320, Liepājas SEZ 20" ietvaros notiks lekcija un saruna par Liepājas piekrastes jūras īpatnībām.

Studentiem lekciju lasa mūziķis Aivars Hermanis (1)

BIRKAS:
Aivars Hermanis , lekcija , LiepU

Piektdien Liepājas Universitātes studijas programmas "Kultūras vadība" studentiem un citiem interesentiem lekciju lasīja mūziķis, producents, liepājnieks Aivars Hermanis.

Universitātes lektore ASV lasa lekcijas mūzikas terapijā (1)

BIRKAS:
LiepU , lekcija , Līga Enģele

Liepājas Universitātes Pedagoģijas un sociālā darba fakultātes lektore Līga Enģele divas nedēļas pavadīja Ročesteras Tehnoloģiju  Universitātē (ASV), lasot lekcijas mūzikas terapijā.

Liepājas muzejs aicina uz lekciju par dzimtas koka izpēti

BIRKAS:
muzejs , vēsture , ģenealoģija , lekcija , Inna Gīle

Ceturtdien, 26.oktobrī, pulksten 17.30 Liepājas muzejā, Kūrmājas prospektā 16/18, notiks vēsturnieces Innas Gīles lekcija "Dzimtas koka izpēte: informācijas ieguves veidi".

Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes dekāne Zanda Gūtmane.

Skolēniem stāstīs par Spānijas kultūru un literatūru

BIRKAS:
lekcija , Zanda Gūtmane , Agate Babina , Humanitāro un mākslas zinātņu fakultāte

13. oktobrī pulksten 16 Liepājas Universitātē, Kūrmājas prospektā 13, 118. telpā notiks Valodu un kultūras studiju skolas nodarbība par Spānijas kultūru.

Kardiologs Andrejs Ērglis izglītos Liepājas skolēnus (3)

BIRKAS:
lekcija , veselības aprūpe , 2.vidusskola , projekts , Dome

Latvijas Kardioloģijas centra vadītājs profesors Andrejs Ērglis 12. oktobrī pulksten 10 A. Puškina 2. vidusskolā Liepājas skolēniem pasniegs atvērtu mācību stundu par sirds veselību.

Topošos dizainerus izglīto modes zīmolu menedžere Drāzniece

BIRKAS:
mākslas vidusskola , lekcija , vizīte , Normunds Vamzis

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolā viesojās un ar pedagogiem un audzēkņiem tikās modes preču iepirkumu speciāliste, tirdzniecības un zīmolu menedžere Elīza Drāzniece.

Aicina uz modes zīmolu attīstītājas Elīzas Drāznieces lekciju (6)

BIRKAS:
lekcija , Dace Dēliņa-Lipska , mākslas vidusskola

Ceturtdien, 21.septembrī, pulksten 13 Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolā ar atvērtu lekciju viesosies modes un dizaina preču zīmolu attīstītāja Elīza Drāzniece.

Biedrības namā atlklās pirmo puķuzirņu izstādi

BIRKAS:
izstāde , ziedi , Latviešu biedrības nams , Vita Hartmane , lekcija

Pirmoreiz Liepājā, divu dienu garumā, no 7. līdz 8. jūlijam, Liepājas Latviešu biedrības nama foajē varēs apskatīt vairāk nekā 40 dažādu šķirņu lielziedu puķuzirņus.

Biedrības namā pirmo reizi būs puķuzirņu izstāde

BIRKAS:
izstāde , ziedi , Latviešu biedrības nams , Vita Hartmane , lekcija

Pirmoreiz Liepājā, divu dienu garumā, no 7. līdz 8. jūlijam, Liepājas Latviešu biedrības nama foajē varēs apskatīt vairāk nekā 40 dažādu šķirņu lielziedu puķuzirņus.

Sabiedriskais darbinieks, diplomāts, ārlietu ministrs Ludvigs Sēja.

Būs lekcija par diplomātu un ārlietu ministru Ludvigu Sēju

BIRKAS:
muzejs , lekcija

Otrdien, 4.jūlijā, pulksten 17 muzeja ekspozīcijas "Liepāja okupāciju režīmos" K. Ukstiņa ielā 7/9 zālē notiks  Latvijas Okupācijas muzeja pētnieka, vēsturnieka Ulda Neiburga lekcija.

Piektdien notiks rakstnieces Andras Manfeldes lekcija

BIRKAS:
Andra Manfelde , literārā akadēmija , lekcija

Piektdien, 19. maijā, dienu pēc vēsturiskā romāna "Virsnieku sievas" atvēršanas svētkiem Liepājā, rakstniece Andra Manfelde aicina uz lekciju "Kā uzrakstīt romānu. Vēsturisko?".

Būs bezmaksas lekcija par digitālām tehnoloģijām un ģimeni

BIRKAS:
lekcija , 1.ģimnāzija , IT

Ņemot vērā lielo vecāku interesi, sociālā pedagoģe un "Amigo iniciatīvas laimīgām ģimenēm" vēstnese Sandra Blumberga aicina pieteikties bezmaksas lekcijai par tehnoloģiju atbildīgu lietošanu ģimenē.

8.vidusskolas skolēnus motivē dzīvot bez limitiem

BIRKAS:
8.vidusskola , lekcija

"Tev nav limitu – tu vari visu!" ir sauklis, ar kuru Liepājas 8. vidusskolā ieradās pozitīvisma, degsmes un enerģijas pilns lektors Mārtiņš Krancis,

Vecākus aicina uz lekciju par tehnoloģiju lietošanu

BIRKAS:
lekcija , IT , drošība , 1.ģimnāzija

Mūsdienās 81 procenti bērnu lieto internetu un viedierīces katru dienu, secināts mobilo sakaru operatora Amigo un SKDS veiktajā pētījumā Amigo laimes indekss.

Aizsardzības ministrs vadīs lekciju 15. vidusskolā

BIRKAS:
15.vidusskola , Aizsardzības ministrija , lekcija

Piektdien, 21.aprīlī, aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis dosies reģionālajā vizītē uz Kurzemi, kuras laikā apmeklēs arī Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskolu.

Būs cikla otrā lekcija "Neglītais mākslā. Apcerējums"

BIRKAS:
muzejs , lekcija

Piektdien, 21.aprīlī, pulksten 13.30 Liepājas muzeja filiālē K. Ukstiņa ielā 7/9 interesenti tiek aicināti uz otro cikla lekciju "Neglītais mākslā. Apcerējums" izstādes "4" ietvaros.

Stāstīs par pašapziņu un attieksmi pret dzīvi

BIRKAS:
Mazā akadēmija , lekcija , Irina Strazdiņa

Liepājas Universitātē 23.martā pulksten 17 LiepU docente, psiholoģijas doktore Irina Strazdiņa vadīs "Mazās akadēmijas" lekciju "Personības pašapziņa un attieksme pret dzīvi".

Rīko lekciju ciklu par skaistuma etaloniem un neglīto mākslā

BIRKAS:
muzejs , lekcija

Liepājas muzejs sadarbībā ar māksliniekiem Jāni un Agnesi Rudzīšiem izstādes "4" ietvaros rīko lekciju ciklu  par skaistuma etaloniem un neglīto mākslā.

"Mazā akadēmijā" stāstīs par bērnu drošību

BIRKAS:
LiepU , mūžizglītība , Uldis Novickis , lekcija , drošība

LiepU Mūžizglītības nodaļa lekciju ciklā "Mazā akadēmija" 23.februārī pulksten 17 stāstīs par bērnu drošību. To vadīs pašvaldības policijas priekšnieka vietnieks Uldis Novickis.

Universitātē notiks Andreja Osokina koncertlekcija

BIRKAS:
LiepU , lekcija , mūzika , Andrejs Osokins

Pirmdien, 13.februārī, pulksten 12 Liepājas Universitātes zālē visi interesenti tiek aicināti uz pianista Andreja Osokina un viņa kolēģu koncertlekciju par tēmu "20 gadsimta sākuma amerikāņu mūzika".

Par godu Gūtmanim notiks lekcijas un meistardarbnīcas

BIRKAS:
dzeja , literārā akadēmija , LiepU , lekcija , meistardarbnīca

10. un 11.februārī Liepājas Universitātē Piejūras pilsētu literārā akadēmija piedāvā apmeklēt dzejai, it īpaši dzejnieka Olafa Gūtmaņai daiļradei, veltītas lekcijas un meistardarbnīcu.

Universitātē stāstīs kā kļūt finansiāli veiksmīgākam

BIRKAS:
LiepU , Citadele , lekcija

Ja aktuāls ir tāds jautājums kā "Es dzīvoju no algas līdz algai", tad Liepājas Universitāte (LiepU) aicina atnākt uz semināru "Nauda nāk. Domāšanas veids finansiāliem panākumiem".

Konferencē uzstāsies Ešenvalds un simfoniskais orķestris

BIRKAS:
Subject: Creativity , Ēriks Ešenvalds , lekcija , LSO

Konferencē "Subject: Creativity" ar lekciju uzstāsies arī viens no pasaulē atzītākajiem latviešu komponistiem Ēriks Ešenvalds kopā ar Liepājas Simfonisko orķestri (LSO).

Franču vieslektori piektdien runās par ekodizainu

BIRKAS:
LiepU , lekcija

Sadarbībā ar Francijas institūtu Latvijā piektdien, 2. decembrī, Liepājas Universitātē būs iespēja noklausīties lekciju par ekodizaina tēmu ar vadošo franču speciālistu piedalīšanos.

"Mazās akadēmijas" lekcijā mācīs lietišķo etiķeti (3)

BIRKAS:
Mazā akadēmija , LiepU , lekcija

Ceturtdien, 24.novembrī, pulksten 17 Liepājas Universitātes Mūžizglītības nodaļa piedāvā Mazās akadēmijas lekciju "Lietišķās etiķetes pamati".

Kūrmājas prospekts 13

Piektdien LiepU notiks Jūdaikas centra vieslekcijas

BIRKAS:
Jūdaika , LiepU , lekcija

Piektdien, 25.novembrī, Liepājas Universitātes Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātē Kūrmājas prospektā 13 notiks Latvijas Universitātes Jūdaikas studiju centra vieslekcijas.

Ceturtdien aicina uz rakstnieka Gunta Bereļa lekciju

BIRKAS:
Via Cultura , lekcija , literārā akadēmija , LiepU

Ceturtdien, 10.novembrī, Piejūras pilsētu literārā akadēmija aicina apmeklēt rakstnieka un literatūrkritiķa Gunta Bereļa lekciju "Bailes no teksta. Riebums pret tekstu".