Birka: lekcija

Biedrības namā atlklās pirmo puķuzirņu izstādi

BIRKAS:
izstāde , ziedi , Latviešu biedrības nams , Vita Hartmane , lekcija

Pirmoreiz Liepājā, divu dienu garumā, no 7. līdz 8. jūlijam, Liepājas Latviešu biedrības nama foajē varēs apskatīt vairāk nekā 40 dažādu šķirņu lielziedu puķuzirņus.

Biedrības namā pirmo reizi būs puķuzirņu izstāde

BIRKAS:
izstāde , ziedi , Latviešu biedrības nams , Vita Hartmane , lekcija

Pirmoreiz Liepājā, divu dienu garumā, no 7. līdz 8. jūlijam, Liepājas Latviešu biedrības nama foajē varēs apskatīt vairāk nekā 40 dažādu šķirņu lielziedu puķuzirņus.

Sabiedriskais darbinieks, diplomāts, ārlietu ministrs Ludvigs Sēja.

Būs lekcija par diplomātu un ārlietu ministru Ludvigu Sēju

BIRKAS:
muzejs , lekcija

Otrdien, 4.jūlijā, pulksten 17 muzeja ekspozīcijas "Liepāja okupāciju režīmos" K. Ukstiņa ielā 7/9 zālē notiks  Latvijas Okupācijas muzeja pētnieka, vēsturnieka Ulda Neiburga lekcija.

Piektdien notiks rakstnieces Andras Manfeldes lekcija

BIRKAS:
Andra Manfelde , literārā akadēmija , lekcija

Piektdien, 19. maijā, dienu pēc vēsturiskā romāna "Virsnieku sievas" atvēršanas svētkiem Liepājā, rakstniece Andra Manfelde aicina uz lekciju "Kā uzrakstīt romānu. Vēsturisko?".

Būs bezmaksas lekcija par digitālām tehnoloģijām un ģimeni

BIRKAS:
lekcija , 1.ģimnāzija , IT

Ņemot vērā lielo vecāku interesi, sociālā pedagoģe un "Amigo iniciatīvas laimīgām ģimenēm" vēstnese Sandra Blumberga aicina pieteikties bezmaksas lekcijai par tehnoloģiju atbildīgu lietošanu ģimenē.

8.vidusskolas skolēnus motivē dzīvot bez limitiem

BIRKAS:
8.vidusskola , lekcija

"Tev nav limitu – tu vari visu!" ir sauklis, ar kuru Liepājas 8. vidusskolā ieradās pozitīvisma, degsmes un enerģijas pilns lektors Mārtiņš Krancis,

Vecākus aicina uz lekciju par tehnoloģiju lietošanu

BIRKAS:
lekcija , IT , drošība , 1.ģimnāzija

Mūsdienās 81 procenti bērnu lieto internetu un viedierīces katru dienu, secināts mobilo sakaru operatora Amigo un SKDS veiktajā pētījumā Amigo laimes indekss.

Aizsardzības ministrs vadīs lekciju 15. vidusskolā

BIRKAS:
15.vidusskola , Aizsardzības ministrija , lekcija

Piektdien, 21.aprīlī, aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis dosies reģionālajā vizītē uz Kurzemi, kuras laikā apmeklēs arī Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskolu.

Būs cikla otrā lekcija "Neglītais mākslā. Apcerējums"

BIRKAS:
muzejs , lekcija

Piektdien, 21.aprīlī, pulksten 13.30 Liepājas muzeja filiālē K. Ukstiņa ielā 7/9 interesenti tiek aicināti uz otro cikla lekciju "Neglītais mākslā. Apcerējums" izstādes "4" ietvaros.

Stāstīs par pašapziņu un attieksmi pret dzīvi

BIRKAS:
Mazā akadēmija , lekcija , Irina Strazdiņa

Liepājas Universitātē 23.martā pulksten 17 LiepU docente, psiholoģijas doktore Irina Strazdiņa vadīs "Mazās akadēmijas" lekciju "Personības pašapziņa un attieksme pret dzīvi".

Rīko lekciju ciklu par skaistuma etaloniem un neglīto mākslā

BIRKAS:
muzejs , lekcija

Liepājas muzejs sadarbībā ar māksliniekiem Jāni un Agnesi Rudzīšiem izstādes "4" ietvaros rīko lekciju ciklu  par skaistuma etaloniem un neglīto mākslā.

"Mazā akadēmijā" stāstīs par bērnu drošību

BIRKAS:
LiepU , mūžizglītība , Uldis Novickis , lekcija , drošība

LiepU Mūžizglītības nodaļa lekciju ciklā "Mazā akadēmija" 23.februārī pulksten 17 stāstīs par bērnu drošību. To vadīs pašvaldības policijas priekšnieka vietnieks Uldis Novickis.

Universitātē notiks Andreja Osokina koncertlekcija

BIRKAS:
LiepU , lekcija , mūzika , Andrejs Osokins

Pirmdien, 13.februārī, pulksten 12 Liepājas Universitātes zālē visi interesenti tiek aicināti uz pianista Andreja Osokina un viņa kolēģu koncertlekciju par tēmu "20 gadsimta sākuma amerikāņu mūzika".

Par godu Gūtmanim notiks lekcijas un meistardarbnīcas

BIRKAS:
dzeja , literārā akadēmija , LiepU , lekcija , meistardarbnīca

10. un 11.februārī Liepājas Universitātē Piejūras pilsētu literārā akadēmija piedāvā apmeklēt dzejai, it īpaši dzejnieka Olafa Gūtmaņai daiļradei, veltītas lekcijas un meistardarbnīcu.

Universitātē stāstīs kā kļūt finansiāli veiksmīgākam

BIRKAS:
LiepU , Citadele , lekcija

Ja aktuāls ir tāds jautājums kā "Es dzīvoju no algas līdz algai", tad Liepājas Universitāte (LiepU) aicina atnākt uz semināru "Nauda nāk. Domāšanas veids finansiāliem panākumiem".

Konferencē uzstāsies Ešenvalds un simfoniskais orķestris

BIRKAS:
Subject: Creativity , Ēriks Ešenvalds , lekcija , LSO

Konferencē "Subject: Creativity" ar lekciju uzstāsies arī viens no pasaulē atzītākajiem latviešu komponistiem Ēriks Ešenvalds kopā ar Liepājas Simfonisko orķestri (LSO).

Franču vieslektori piektdien runās par ekodizainu

BIRKAS:
LiepU , lekcija

Sadarbībā ar Francijas institūtu Latvijā piektdien, 2. decembrī, Liepājas Universitātē būs iespēja noklausīties lekciju par ekodizaina tēmu ar vadošo franču speciālistu piedalīšanos.

"Mazās akadēmijas" lekcijā mācīs lietišķo etiķeti (3)

BIRKAS:
Mazā akadēmija , LiepU , lekcija

Ceturtdien, 24.novembrī, pulksten 17 Liepājas Universitātes Mūžizglītības nodaļa piedāvā Mazās akadēmijas lekciju "Lietišķās etiķetes pamati".

Kūrmājas prospekts 13

Piektdien LiepU notiks Jūdaikas centra vieslekcijas

BIRKAS:
Jūdaika , LiepU , lekcija

Piektdien, 25.novembrī, Liepājas Universitātes Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātē Kūrmājas prospektā 13 notiks Latvijas Universitātes Jūdaikas studiju centra vieslekcijas.

Ceturtdien aicina uz rakstnieka Gunta Bereļa lekciju

BIRKAS:
Via Cultura , lekcija , literārā akadēmija , LiepU

Ceturtdien, 10.novembrī, Piejūras pilsētu literārā akadēmija aicina apmeklēt rakstnieka un literatūrkritiķa Gunta Bereļa lekciju "Bailes no teksta. Riebums pret tekstu".

Topošie rakstnieki aicināti papildināt zināšanas

BIRKAS:
literārā akadēmija , lekcija , meistarklase , Dace Bluķe , Jana Egle , LiepU

8.oktobrī Liepājas Universitātē, Kūrmājas prospektā 13, notiks Latvijas Radošo savienību padomes un nodibinājuma "Via Cultura" vadītājas Daces Bluķes lekcija.

Klāt lekcija "Ģimenes galds" un gatavošanas meistarklase (2)

BIRKAS:
meistarklase , lekcija , Ideju bode

15. un 16. augustā radošajā telpā "Ideju bode" notiek lekcija un gatavošanas meistarklase, kuru mērķis ir pastāstīt un parādīt, kas ir pārdomāta, veselīga un noderīga maltīte.

Būs lekcija "Ģimenes galds" un gatavošanas meistarklase

BIRKAS:
Ideju bode , lekcija , meistarklase

15. un 16. augustā radošajā telpā "Ideju bode" notiks lekcija un gatavošanas meistarklase, kuru mērķis ir pastāstīt un parādīt, kas ir pārdomāta, veselīga un noderīga maltīte.

"Ideju bodē" ar lekciju viesosies Uģis Kuģis (8)

BIRKAS:
Ideju bode , lekcija

Radošajā telpā "Ideju bode" ceturtdien, 7.jūlijā, pulksten 18.30 ar lekciju "7 mīlestības pārbaudījumi" viesosies vēdiskās kultūras popularizētājs Uģis Kuģis.

A. Vasiļjevs uzstāsies ar lekciju par kūrorta modi 100 gados

BIRKAS:
mode , lekcija , Latviešu biedrības nams , Aleksandrs Vasiļjevs , muzejs

Sestdien, 14.maijā, pulksten 16 Latviešu biedrības namā pirmo reizi Liepājā ar lekciju "Kūrorta mode 100 gados" uzstāsies pasaulē atzītais modes vēsturnieks Aleksandrs Vasiļjevs.

Universitātē stāstīs, kā nodrošināt labas vecumdienas (2)

BIRKAS:
lekcija , LiepU , mūžizglītība , Swedbank , pensija

Ceturtdien, 28.aprīlī, pulksten 17 – 18.30 Liepājas Universitātē, Lielā ielā 14, 327. telpā, notiks Mūžizglītības nodaļas Mazās akadēmijas lekcija "Pensiju sistēma Latvijā".

LiepU runās par pārvietošanās ar mazāku piesārņojumu (1)

BIRKAS:
LiepU , lekcija , piesārņojums , ekoloģija

Liepājas Universitātē (Lielā iela 14) sestdien, 23.aprīlī, pulksten 9 Dabas un inženierzinātņu fakultāte aicina uz lekciju par pārvietošanos ar mazāku piesārņojumu.

Lekciju lasīs uzņemējdarbības speciāliste no Darmštates

BIRKAS:
LiepU , lekcija , uzņēmējdarbība

Liepājas Universitātē visiem interesentiem būs iespēja noklausīties uzņemējdarbības speciālistes no Vācijas Barbaras Eihelmanes vieslekciju "Īss stāsts par uzņēmējdarbību".

Universitāte aicina apmeklēt lekciju "Radošuma cietums"

BIRKAS:
LiepU , Atis Egliņš–Eglītis , lekcija , Radošo industriju klasteris

Ceturtdien, 14.aprīlī, no pulksten 17.30 līdz 19.00 Liepājas Universitātē (LiepU), Lielajā ielā 14, 327. telpā, notiks Mazās akadēmijas lekcija "Radošuma cietums".

Universitātē stāstīs par ekosistēmu pakalpojumiem

BIRKAS:
LiepU , lekcija , mūžizglītība , Lilita Ābele

31.martā pulksten 17 Liepājas Universitātes (Lielā iela 14, 327.telpa) Mūžizglītības nodaļa aicina apmeklēt  lekciju “Ekosistēmu pakalpojumi: ekotehnoloģiskais aspekts".