Birka: lidosta

Lidosta aicina uz aviācijas specializētās tehnikas apskati

BIRKAS:
lidosta , atvērto durvju diena

Jau piektdien, "airBaltic" Pilotu akadēmijas atvērto durvju dienas ietvaros, Liepājas lidostā būs iespējams aplūkot, izmēģināt un uzzināt visu par lidlauka specializēto aviācijas tehniku.

Notiks "airBaltic" Pilotu akadēmijas atvērto durvju diena

BIRKAS:
lidosta , airBaltic , Pilotu akadēmija

Latvijas lidsabiedrība "airBaltic" sadarbībā ar starptautisko lidostu "Liepāja" organizē atvērto durvju dienu, kas Liepājas lidostā norisināsies 7.jūnijā no pulksten 15 līdz 19.

"airBaltic" aprīlī Liepājā rekordliels pasažieru skaits (1)

BIRKAS:
lidosta , airBaltic , pasažieru pārvadājumi

Lidsabiedrība "airBaltic" 2019.gada aprīlī uz un no Liepājas pārvadājusi 1282 pasažierus, kas uzņēmumam ir jauns rekords kopš regulāro lidojumu atsākšanas starp Rīgu un Liepāju 2017.gadā.

Lidostām piešķir līdzekļus aviācijas drošības pasākumiem

BIRKAS:
lidosta , drošība

Rīgas, Liepājas un Ventspils lidostām piešķirs kopā 82 418 eiro aviācijas drošības pasākumu veikšanai, otrdien sēdē nolēma Ministru kabinets (MK), ziņo aģentūra LETA.

Satiksmes ministru (vidū) Liepājā sagaidīja domes priekšsēdētājs ar vietniekiem un SEZ pārvaldnieks ar vietniekiem.

Ministrs nav pilnībā apmierināts ar Liepājas SEZ pārvaldību (13)

BIRKAS:
osta , SEZ , Jaunā konservatīvā partija , lidosta , Tālis Linkaits

Papildināts. Satiksmes ministrs Tālis Linkaits (JKP), kurš 8.maijā bija ieradies vizītē Liepājā, preses brīfingā atzina, ka Liepājas SEZ pārvaldība notiek "pareizājā virzienā", bet vēl esot, ko darīt.

No 1. aprīļa tiks ieviests jauns autobusu maršruts uz lidostu (3)

BIRKAS:
LST , sabiedriskais transports , airBaltic , lidosta

No 1. aprīļa, palielinoties lidojumu skaitam starp Rīgu un Liepāju, no trīs līdz pieciem reisiem nedēļā, tiks ieviests jauns autobusu maršruts Nr. 100 "Mirdzas Ķempes iela – Lidosta".

Liepājas lidostā piedāvās aviācijas degvielas uzpildi (4)

BIRKAS:
lidosta , Agris Sprūde , Aviasabiedrība Liepāja

Liepājas lidosta turpina attīstīties un jau šajā vasaras sezonā aviokompānijām un privātiem pilotiem Liepājas lidostā piedāvās aviācijas degvielas uzpildi.

Pieaug apkalpoto pasažieru skaits Liepājas lidostā (5)

BIRKAS:
Aviasabiedrība Liepāja , airBaltic , lidosta

Kā liecina apkopotā statistika par pērnā gada darbības rezultātiem, 2018.gads Liepājas lidostā ir noslēdzies ar pasažieru skaita kāpumu.

"airBaltic" Pilotu akadēmija plāno nostiprināties Liepājā (2)

BIRKAS:
Pilotu akadēmija , lidosta , airBaltic

Liepāja būs "airBaltic" Pilotu akadēmijas galvenā apmācību bāze, kurā tiks izbūvēts arī tehniskais angārs. Plānots, ka 2019. gadā studijas uzsāks vēl trīs studentu grupas un tiks iegādātas vēl trīs mācību lidmašīnas.

Diskutē par reģionālo lidlauku attīstības iespējām

BIRKAS:
diskusija , lidosta

Ceturtdien, 13.decembrī Liepājas lidostā norisinājās biedrības “Latvijas Aviācijas Asociācija” rīkotā domnīca, kurā piedalījās ar nozari saistīto uzņēmumu līderi un vadošie eksperti.

"airBaltic" palielina lidojumu skaitu starp Rīgu un Liepāju (8)

BIRKAS:
tūrisms , Dome , lidosta , airBaltic

Ceturtdien vizītē Liepājā "airBaltic" izpilddirektors Martins Gauss paziņoja, ka "airBaltic" no vasaras sezonas palielinās lidojumu skaitu starp Rīgu un Liepāju no trīs līdz pieciem reisiem nedēļā.

Vilnītis darbu mēra amatā sāks ar "mazajiem darbiņiem" (6)

BIRKAS:
Jānis Vilnītis , Dome , Uldis Sesks , lidosta , Liepājas metalurgs

Jānis Vilnītis, kurš nesen Liepājas domes priekšsēdētāja amatā nomainīja ilggadējo pilsētas vadītāju Uldi Sesku, darbu iecerējis sākt ar "mazajiem darbiņiem", ziņo LETA.

Universitātes studentes iepazīst Liepājas lidostas darbu

BIRKAS:
lidosta , LiepU

Pirmdien Liepājas Universitātes Tūrisma un rekreācijas vadības studentes apmeklēja Liepājas lidostu, kur iepazina šīs pilsētai svarīgās iestādes attīstības un mārketinga norises.

Gan lidostai, gan Pilotu akadēmijai vajag jaudīgāku ūdensvadu (9)

BIRKAS:
lidosta , Liepājas ūdens , Komunālā pārvalde , Attīstības pārvalde , Inženiertehniskie projekti , Cimdenieki , Pilotu akadēmija

Ar domes lēmumu Komunālajai pārvaldei uzdots uzsākt tehniskās dokumentācijas izstrādi inženierkomunikāciju izbūvei no Brīvības ielas līdz lidostai.

Lsm.lv: Liepājas lidosta gribētu palielināt čarterreisu skaitu (2)

BIRKAS:
lidosta , Agris Sprūde , Pilotu akadēmija

Čarterreisu skaita palielināšana Liepājā var radīt pamatu jauniem regulāriem lidojumiem uz citiem Eiropas galamērķiem, portālā lsm.lv raksta Latvijas Radio korespondente Inga Ozola.

Liepājas starptautiskajā lidostā nosēžas "Airbus A220-300" (7)

BIRKAS:
lidosta , Martins Gauss , Agris Sprūde , Lielais Dzintars , koncerts , airBaltic

Trešdien, 17.oktobrī, Liepājas lidostā tika sagaidīts līdz šim lielākais gaisa kuģis kopš rekonstrukcijas darbu pabeigšanas 2015.gadā – "Airbus A220-300".

Karjeras nedēļā piedalījušies vairāk nekā 4000 jauniešu

BIRKAS:
karjeras nedēļa , Izglītības pārvalde , valodu vēstniecība , iCotton , Lauma Fabrics , Lauma Lingerie , lidosta , LOC , VID , teātris , Lielais Dzintars

Šogad vairāk nekā 4000 jauniešu Liepājā piedalījās ikgadējās Karjeras nedēļas pasākumos, kuri bija veltīti karjeras vadības prasmēm un to lomai savas karjeras plānošanā.

Airbus A220-300.

Leipcigas mūziķus no Liepājas uz mājām vizinās Airbus A220-300 (2)

BIRKAS:
airBaltic , lidosta , Lielais Dzintars

Trešdien, 17.oktobrī, pulksten 11.15 Liepājas lidostā nolaidīsies gaisa kuģis Airbus A220-300, ar kuru čarterreisā uz mājām dosies Leipcigas "Gewandhaus" orķestra mūziķi.

Liepājā Karjeras nedēļu atklāj uz trīs "skrejceļiem"

BIRKAS:
karjeras nedēļa , lidosta , manēža , Izglītības pārvalde , Blue Shock Race

Pirmdien, 8.oktobrī, Liepājā aizraujoši un interesanti uz trim "skrejceļiem" tika atklāta Karjeras nedēļa – skolēni tikās ar dažādu profesiju pārstāvjiem un iepazina darba ikdienu.

Turpinās aktīvs darbs jaunu maršrutu attīstīšanā

BIRKAS:
lidosta , airBaltic , tūrisms , Pilotu akadēmija

Salīdzinājumā ar pērno gadu, septembrī par 41% pieaudzis apkalpoto pasažieru skaits lidostā "Liepāja" – liecina statistika par regulārajiem lidojumiem reisā Liepāja–Rīga.

Satiksmes ministrs pārrunā ostas un lidostas attīstības jautājumus (6)

BIRKAS:
Satiksmes ministrija , vizīte , Uldis Augulis , osta , lidosta , Pilotu akadēmija

Lai izvērtētu līdz šim paveikto un pārrunātu turpmākos infrastruktūras attīstības projektus, ceturtdien, 30. augustā, Liepājā viesojās satiksmes ministrs Uldis Augulis.

Viļņa Bulava zīmējums.

Lido uz Liepāju caur Palangu, pēc degvielas dodas uz Rīgu (25)

BIRKAS:
lidosta , Palanga , Ventspils , futbols

Liepājas lidosta it kā vēloties apkalpot vairāk maršrutu, piesaistīt vairāk reisu, taču tā nevar nodrošināt vairākus būtiskus pakalpojumus klientiem.

Lidmašīna

Liepājas lidostā šogad apkalpoti vairāk nekā 5000 pasažieri

BIRKAS:
lidosta , airBaltic , Uldis Sesks

Liepājas lidostā šogad reģionālajos reisos apkalpoto pasažieru skaits pārsniedzis 5000 un tiekot diskutēts par reisu skaita palielināšanu,pavēstīja Liepājas mērs Uldis Sesks, ziņo LETA.

Somijā sagatavos aviodispečerus arī darbam Liepājas lidostā

BIRKAS:
lidosta , LGS

"Latvijas gaisa satiksme" ir parakstījusi līgumu ar Somijas "ANS Finland" par aviodispečeru sagatavošanu. Paredzams, ka divus dispečerus sagatavos darbam Liepājas lidostā.

Saņemti pirmie modernie Pilotu akadēmijas mācību lidaparāti

BIRKAS:
lidosta , airBaltic , Pauls Cālītis , Pilotu akadēmija

LNT raidījums "900 sekundes" 6.jūnijā vēstīja par vienu no pirmajām modernajām Pilotu akadēmijas lidmašīnām, kas saņemta no Austrijas un kuras mājvieta būs Liepājā.

Liepājas ezerā notiks apjomīgas aviācijas mācības (3)

BIRKAS:
mācības , ezers , negadījums , lidosta , Atteku sala

Otrdien, 29.maijā, no pulksten 11 līdz 16 Liepājā norisināsies apjomīgas aviācijas ārkārtas situācijas mācības, kurās būs iesaistīti vairāk nekā 350 dalībnieku.

Apritējis gads, kopš regulāro lidojumu atsākšanas lidostā (1)

BIRKAS:
lidosta , airBaltic , Agris Sprūde , Uldis Sesks

Apritējis gads kopš atjaunoti regulārie lidojumi no Liepājas lidostas. Nodrošinot lidojumus maršrutā uz Rīgu visa gada garumā, šajā laikā apkalpoti vairāk nekā deviņi tūkstoši pasažieru.