Birka: lidosta

"airBaltic" izsludina kandidātu uzņemšanu Pilotu akadēmijā (3)

BIRKAS:
airBaltic , lidosta , Pilotu akadēmija

Lidsabiedrība "airBaltic" pirmdien sāk pieteikumu pieņemšanas procesu Pilotu akadēmijā kandidātiem bez iepriekšējām zināšanām, aģentūru LETA informēja "airBaltic" pārstāvji.

"airBaltic" lidos uz Liepāju arī 2018.gada vasaras sezonā

BIRKAS:
airBaltic , lidosta

Sešu mēnešu laikā, kopš Latvijas nacionālā aviokompānija "airBaltic" veic regulāros iekšzemes reisus starp Rīgu un Liepāju, šajā maršrutā pārvadāti vairāk nekā 4780 pasažieri.

"airBaltic" veidos Pilotu akadēmiju ar angāriem Liepājā (3)

BIRKAS:
airBaltic , lidosta

Latvijas nacionālā aviokompānija "airBaltic" investēs vairāk nekā piecus miljonus eiro Pilotu akadēmijā. Mācību lidojumi varētu notikt Liepājas lidostā.

Nauda tiek arī Liepājas lidostai un universitātei (4)

BIRKAS:
Saeima , lidosta , Liepājas Universitāte

Saeimas deputāti šodien piekrita pārdalīt aptuveni 9 miljonus eiro dažādiem mērķiem, piemēram, sporta pasākumiem, kultūrizglītībai, kā arī Liepājas Universitātei un Liepājas lidostai.

Par 393 000 eiro stiprinās Liepājas lidostas drošību

BIRKAS:
lidosta , drošība , Ministru kabinets

Pārdalīs 393 000 eiro, lai civili militārajā sadarbībā nodrošinātu Liepājas lidostā aviācijas drošības un glābšanas pasākumiem nepieciešamā aprīkojuma, iekārtu, tehnikas un materiālu iegādi.

"airBaltic": Reisa pieprasījums uzrāda labus rezultātus

BIRKAS:
lidosta , airBaltic , tūrisms

Lidsabiedrība "airBaltic" 16. maijā uzsāka iekšzemes lidojumus no Rīgas uz Liepāju. Jaunais maršruts piedāvā ērtus savienojumus uzņēmējiem un tūristiem starp abām pilsētām.

Veiktas izmaiņas Liepājas pilsētas nozīmes maršrutu tīklā

BIRKAS:
sabiedriskais transports , lidosta , LST , Liepājas Biznesa centrs

Nodrošinot pasažieru nokļūšanu no centra uz lidostu un atpakaļ, ir papildināts Liepājas pilsētas nozīmes maršruta tīkls, iekļaujot 2. maršruta autobusa kustības sarakstā sešus reisus nedēļā.

Gauss: Rīgas – Liepājas maršruts ir pārspējis cerības (1)

BIRKAS:
Martins Gauss , lidosta , intervija , airBaltic

Šā gada rezultāti liecina, ka aviokompānijai "airBaltic" sekmējas tiešām labi. Ir ievērojami pieaudzis kā veikto lidojumu, tā pārvadāto pasažieru skaits, kā arī paplašināts maršrutu tīkls.

Lidsabiedrība "airBaltic" lidos uz Liepāju arī ziemā (4)

BIRKAS:
lidosta , airBaltic

"airBaltic" ir pieņēmusi lēmumu turpināt iekšzemes reisus starp Rīgu un Liepāju arī ziemas sezonā. Sākot no 30.oktobra rīta reisi no Liepājas notiks pirmdienās, ceturtdienās un sestdienās.

ASV helikopteri veiks zemos lidojumus, arī uz Liepāju (2)

BIRKAS:
armija , NATO , mācības , lidosta

No 18. līdz 20.augustam ASV Gaisa spēku kaujas brigādes "Fēnikss" vienības helikopteri, kas Latvijā atrodas mācību operācijas "Atlantic Resolve" ietvaros, veiks zemus lidojumus.

Liepājas lidosta sertificēta ziemai, bet reisus turpināt vēl nesola (3)

BIRKAS:
lidosta , CAA

Papildināts 2. Civilās aviācijas aģentūra (CAA) apstiprinājusi Liepājas lidlauka sertifikāta un ekspluatācijas nosacījumu izmaiņas, kas ļauj tās darbību veikt visa gada garumā.

Aviācijas eksperts: piepildījumam jābūt būtiski augstākam (2)

BIRKAS:
airBaltic , lidosta , tūrisms , Palanga

Lai aviokompānijas "airBaltic" atjaunotais maršruts Rīga – Liepāja būtu ilgtspējīgs, reisu piepildījuma rādītājam jābūt būtiski augstākam par 47,3%, kāds tas bijis pirmajos divos mēnešos.

"airBaltic" maršrutā Rīga-Liepāja pārvadāti 1752 pasažieri (4)

BIRKAS:
airBaltic , pasažieru pārvadājumi , lidosta

Latvijas nacionālā aviokompānija "airBaltic" pirms diviem mēnešiem atklātajā maršrutā Rīga –Liepāja kopumā pārvadājusi 1752 pasažierus.

Jaunā avioreisa pieprasījums – atbilstoši prognozēm (2)

BIRKAS:
airBaltic , lidosta

Reisa Rīga – Liepāja sākotnējais pieprasījums un vietu piepildījums ir atbilstoši prognozēm, uzrādot labus rezultātus, informē kompānijas "airBaltic" korporatīvās komunikācijas daļa.

CAA aicina pilotus dronu marķēt ar kontaktinformāciju

BIRKAS:
CAA , droni , lidosta

Civilās aviācijas aģentūra (CAA) aicina pilotus pirms tālvadības lidaparāta vadīšanas marķēt dronu ar kontaktinformāciju, identificēt sevi kā drona pilotu ar cepuri, kreklu vai kādā citā veidā.

Nepilnas nedēļas laikā pārdotas vairāk nekā 1200 aviobiļetes (3)

BIRKAS:
airBaltic , lidosta , Satiksmes ministrija , Uldis Augulis

Nepilnas nedēļas laikā uz jaunatklātajiem reisiem uz un no Liepājas pārdotas vairāk nekā 1200 biļetes, intervijā LNT raidījumā "900 sekundes" teica satiksmes ministrs Uldis Augulis.

Bombardier' Q400 NextGen sagaidīšana Liepājas lidostā.

Rīga-Liepāja sākums veiksmīgs: pārdotas jau 1004 biļetes (66)

BIRKAS:
airBaltic , lidosta

Jaunajā maršrutā Rīga-Liepāja jau pārdotas 1004 biļetes, 16.maija pievakares vēlā stundā  starptautiskajā lidostā "Rīga" paziņoja "airBaltic"izpilddirektors Martins Gauss.

Tiks uzsākti sabiedriskā transporta reisi uz lidostu (9)

BIRKAS:
sabiedriskais transports , airBaltic , lidosta

No 16. maija, kad Latvijas lidsabiedrībai "airBaltic" uzsāk iekšzemes lidojumus no Rīgas uz Liepāju, tiks papildināti Liepājas sabiedriskā transporta kustības saraksti.

Liepājas lidostu atver privātajiem čarterreisiem (1)

BIRKAS:
lidosta , Agris Sprūde

No šodienas Liepājas lidosta būs atvērta privātajiem čarterreisu lidojumiem, aģentūru LETA informēja SIA "Aviasabiedrība Liepāja" valdes loceklis Agris Sprūde.

"de facto" no Liepājas: Bizness vai priekšvēlēšanu laiks? (video) (20)

BIRKAS:
lidosta , airBaltic , vēlēšanas

Jaunākais LTV raidījums "de facto" svētdien veltīja sižetu arī tam, kā nacionālā aviosabiedrība "airBaltic" atdzīvinājusi iepriekš nerentablos lidojumus uz Liepāju.

Nodrošinās ērtu nokļūšanu lidostā ar sabiedrisko transportu

BIRKAS:
lidosta , airBaltic , sabiedriskais transports , Agris Sprūde

Maija otrajā pusē sākot regulāros iekšzemes lidojumus no Liepājas uz Rīgu, ērta pasažieru nokļūšana Liepājas lidostā tiks nodrošināta arī ar pilsētas sabiedrisko transportu.

Vanags: jaunais reiss pilnībā ir "airBaltic" produkts (13)

BIRKAS:
airBaltic , lidosta

Jaunam avioreisam starp Rīgu un Liepāju valsts finansējums nav paredzēts, un tas ir pilnībā aviokompānijas "airBaltic" produkts, par kuru tā uzņemas visu atbildību.

"airBaltic" 16.maijā sāks trīs reizes nedēļā lidot uz Rīgu (25)

BIRKAS:
airBaltic , lidosta

Papildināts. Nacionālā lidsabiedrība "airBaltic" 2017.gada 16.maijā uzsāks iekšzemes lidojumus no Rīgas uz Liepāju. Notiks trīs reisi nedēļā ar zemāko biļetes cenu 15 eiro.

Lidosta drīz varētu paziņot par konkrētiem lidojumu plāniem (6)

BIRKAS:
lidosta , Agris Sprūde

Liepājas lidostas vadītājs Agris Sprūde aģentūrai LETA  pieļāva, ka vistuvākajā laikā Liepājas lidosta varēs paziņot par konkrētiem plāniem regulāro lidojumu nodrošināšanā.

Ārkārtas sēdē apstiprina lidostas pakalpojumu izcenojumus (6)

BIRKAS:
lidosta , tarifs , domes sēde

Piektdien, 3.martā, Liepājas domes ārkārtas sēdē deputāti vienbalsīgi apstiprināja Liepājas lidostas tarifus 2017.gadam, kas nepieciešami, lai varētu sākt regulārus lidojumus.

Turpmāk reģistrā iekļaus visus lidmašīnu pasažierus (2)

BIRKAS:
lidosta , terorisms , drošība

Saeima šodien galīgajā lasījumā pieņēma Gaisa kuģu pasažieru datu apstrādes likumu, kas nosaka lidmašīnu pasažieru datu reģistra (PDR) izveidošanu terorisma un noziedzības apkarošanai.

Gaisa satiksmi Liepājas lidostā grib vadīt no Rīgas (2)

BIRKAS:
lidosta , LGS

AS "Latvijas Gaisa satiksme" (LGS) un to Igaunijas partneri kopīgi strādā pie gaisa satiksmes vadības risinājuma, saskaņā ar kuru gaisa satiksmi Liepājas lidostā varētu vadīt no Rīgas.

Ministrs: Liepājas lidostai iespējas sadarboties ar prāmju operatoriem (1)

BIRKAS:
lidosta , prāmis , airBaltic , Uldis Augulis

Liepājas lidostai pasažieru plūsmas nodrošināšanā ir iespējas sadarboties ar prāmju operatoriem, Latvijas Radio radījumā ''Krustpunktā'' sacīja satiksmes ministrs Uldis Augulis.

Iepriekš izdaudzinātajā lidojumā

"airBaltic" lidmašīna CS300 testa lidojumā tikai pietuvojas Liepājai (13)

BIRKAS:
airBaltic , Uldis Augulis , lidosta , Satiksmes ministrija , sertifikācija

"airBaltic" testa lidojums ar jauno CS300 lidmašīnu virs Latvijas aizritējis veiksmīgi, uzskata uzņēmuma korporatīvo komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags.

Ģirts Kronbergs bija atsaucies aicinājumam ierasties Rožu laukumā ar papīra lidmašīnu.

Zibakcija "Kur ir mana lidmašīna???" izgāžas (40)

BIRKAS:
zibakcija , Ģirts Kronbergs , Rožu laukums , lidosta

Papildināts. Uz vietnē facebook.com izsludināto zibakciju "Kur ir mana lidmašīna???" 5.decembrī pulksten 11 Rožu laukumā ieradās trīs pilsētas mediju pārstāvji un viens dalībnieks.