Atzīmējot Logopēdijas dienu, LiepU notiks seminārs (1)

BIRKAS:
Gundega Tomele , LiepU , seminārs , logopēdija

Tradicionāli 6.martā tiek atzīmēta Starptautiskā Logopēdijas diena, kuru ar dažādiem pasākumiem piemin arī Liepājas Universitātē, informē LiepU preses pārstāve Simona Laiveniece.

Logopēde no Ukrainas gūst pieredzi Liepājas slimnīcā

BIRKAS:
Slimnīca , vizīte , logopēdija

Aprīļa beigās Liepājas Reģionālās slimnīcas logopēdi uzņēma Kijevas Medicīnas centra "Universālā klīnika "Oberig"" Rehabilitācijas nodaļas vecāko logopēdi Jūliju Zaščipasu.

Gada balvu logopēdijā iegūst Gundega Tomele (1)

BIRKAS:
LiepU , logopēdija , Gundega Tomele , balva

Latvijas Logopēdu asociācija ir izveidojusi jauku un noturīgu tradīciju katru gadu martā, atzīmējot Eiropas logopēdijas dienu, pasniegt Gada balvu logopēdijā.

Studenti iepazīstinās ar pētījumiem logopēdijā

BIRKAS:
LiepU , seminārs , logopēdija

29.martā pulksten 10 Lielā ielā 14, 327.auditorijā notiks Liepājas Universitātes Pedagoģijas un sociālā darba fakultātes (PSDF) Logopēdijas centra 10. zinātniski praktiskais seminārs.

LiepU speciālisti piedalās logopēdu kongresā

BIRKAS:
LiepU , logopēdija , Baiba Trinīte , Dace Markus , Gundega Tomele

Nedēļas nogalē Rīgā notika Baltijas logopēdu 4. kongress, kuru organizēja Latvijas, Lietuvas un Igaunijas Logopēdu asociācijas. Tajā bija pārstāvēta arī Liepājas Universitāte.

Aicina uz grāmatas "Runā ar mani, māmiņ!" atvēršanu

BIRKAS:
Astra Bāra , logopēdija , grāmata , Zvaigzne ABC , LiepU

Logopēdi, vecāki, skolotāji un ikviens, kuram interesē agrīnās runas un valodas attīstība, aicināts uz Astras Bāras grāmatas "Runā ar mani, māmiņ!" atvēršanas svētkiem.

Piedāvā tālākizglītības programmu logopēdiem

BIRKAS:
LiepU , mūžizglītība , logopēdija

Universitātes Mūžizglītības nodaļa piedāvā apgūt jaunu programmu, kuras mērķauditorija ir logopēdi, kuri strādā agrīnā vecumposma bērnu valodas attīstības.

Logopēdijas dienā varēs uzzināt par dispraksiju

BIRKAS:
logopēdija , LiepU , Anna Firgute

7.martā Liepājas Universitātē tiks atzīmēta Eiropas Logopēdijas diena, kas šogad ir veltīta dispraksijai – neiroloģiskas izcelsmes traucējumiem, kas ietekmē kustību koordināciju.

Stāsta par bērna valodas attīstības traucējumiem

BIRKAS:
LiepU , lekcija , logopēdija

Liepājas Universitātes 42 logopēdijas studentiem vieslekcijas "Agrīnais preventīvais darbs bērna valodas attīstībā" lasa trīs lektori no Lietuvas – Klaipēdas un Palangas.

Trešdien, 15.jūlijā, sveicam Egonus, Egmontus, Egijas, Henrikus, Heinrihus!

BIRKAS:
vārdadiena , dzimšanas diena , Anita Strazdiņa , 15.vidusskola , logopēdija

Pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes statistikas datiem Liepājā vārda dienu svin 35 Egoni, 33 Egijas, 7 Henriki, 7 Heinrihi un 2 Egmonti.

Aicina uz Logopēdijas centra zinātniski praktisko semināru

BIRKAS:
LiepU , Radošuma dienas , logopēdija , seminārs

26.martā pulksten 12 Zinātnes un radošuma dienu ietvaros universitātē notiks Pedagoģijas un sociālā darba fakultātes Logopēdijas centra 7. zinātniski praktiskais seminārs.

Bērnudārzā "Zīļuks" būs vēl viena logopēdiskā grupa

BIRKAS:
bērnudārzs Zīļuks , logopēdija , Izglītības pārvalde

No 1.septembra bērnudārzā "Zīļuks" tiks atvērta vēl viena logopēdiskā grupa, kas ļaus saņemt palīdzību bērniem latviešu valodā no trīs gadu vecuma.

Aicina uz Logopēdijas centra radošuma dienu aktivitātēm (1)

BIRKAS:
LiepU , Radošuma dienas , logopēdija

No 25. līdz 28. martam ikviens aicināts apmeklēt LiepU Pedagoģijas un sociālā darba fakultātes (PSDF) Logopēdijas centra pasākumus Zinātnes un radošuma dienu ietvaros.