Birka: mācības

Mācībās pilnveidos iemaņas kaujas šaušanā

BIRKAS:
mācības , zemessardze , armija , Nīcas novads , Jūrmalciems

No 25. līdz 28.jūnijam Jūrmalciema poligonā, Nīcas pagasta Jūrmalciemā notiks starptautiskās pretgaisa aizsardzības mācības "Baltic Zenith 2019".

Liepājā norisinās mācības "Oilex Liepāja 2019"

BIRKAS:
osta , SEZ , piesārņojums , mācības , Jūras spēki

Pirmdien Liepājas ostā notika Nacionālo bruņoto spēku Jūras spēku Krasta apsardzes dienesta organizētās jūras vides aizsardzības mācības "Oilex Liepāja 2019".

Noslēdzas Jūras spēku mācības "Baltic Fortress 2019" (9)

BIRKAS:
Jūras spēki , mācības

Noslēdzas Jūras spēku mācības "Baltic Fortress 2019", kas notika no 20. līdz 24.maijam Latvijas teritoriālajā jūrā pie Liepājas un Latvijas ekskluzīvi ekonomiskajā zonā.

Liepājā notiks zemessardzes pamatapmācības nometne

BIRKAS:
zemessardze , mācības

11. un 12.maijā Liepājā un Šķēdes apkārtnē, posmā no Atmodas bulvāra 9 līdz Grobiņas robežai, notiks Zemessardzes 4.Kurzemes  brigādes pamatapmācības nometne.

Karostā norisināsies zemessardzes bataljona mācības

BIRKAS:
mācības , zemessardze , Karosta

27. un 28. aprīlī Karostas teritorijā plānotas Zemessardzes 44. kājnieku bataljona zemessargu mācības, kuru mērķis ir pārbaudīt un uzlabot teorētiskās un praktiskās zināšanas.

Nedēļas nogalē notiks zemessardzas mācības (1)

BIRKAS:
zemessardze , mācības

Nedēļas nogalē, 16. un 17.februārī, notiks zemessardzes mācības, kas notiks arī Liepājas pilsētas teritorijā, informē Zemessardzes 4.Kurzemes brigādes štāba speciāliste Guna Štolcere.

Karostā plānotas zemessargu mācības

BIRKAS:
Karosta , zemessardze , mācības

1. un 2.decembrī Karostas teritorijā norisināsies Zemessardzes 4.Kurzemes brigādes  44. kājnieku bataljona zemessargu pamatmācības kursa noslēguma mācībās.

Brīvdienās Karostā plānotas zemessargu mācības

BIRKAS:
zemessardze , mācības

27. un 28.oktobrī Karostā plānotas Zemessardzes 44. kājnieku bataljona zemessargu mācības, kuru mērķis ir pārbaudīt un uzlabot teorētiskās un praktiskās zināšanas.

Karostā plānotas zemessargu mācības

BIRKAS:
zemessardze , mācības , Karosta

Sestdien un svētdien, 8. un 9.septembrī, Liepājas pilsētas Karostas teritorijā norisināsies Zemessardzes 44. kājnieku bataljona zemessargu pamatmācības kursa noslēgums.
 

Būs vērienīgas mācības "Baltic Zenith 2018"

BIRKAS:
Baltic Zenith , Jūras spēki , zemessardze , Šķēde , Gaisa spēki , mācības , NBS

No 10.septembra līdz 16.septembrim Šķēdes poligonā un Pāvilostas novada Vērgales pagastā notiks pretgaisa aizsardzības mācības "Baltic Zenith 2018".

Domē aizvadīta viena no mācību "Namejs" fāzēm

BIRKAS:
Dome , mācības , drošība

Ceturtdien, 23.augustā, no pulksten 10 līdz 16 Liepājā notika viena no militāro mācību “Namejs 2018” aktīvajām fāzēm, informē Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Sākas lielākās militārās mācības kopš neatkarības atjaunošanas

BIRKAS:
mācības , armija , NATO

Latvijā šodien sākas un līdz 2.septembrim ilgs lielākās militārās mācības kopš neatkarības atgūšanas "Namejs 2018", aģentūru LETA informēja Aizsardzības ministrija (AM).

Militāro mācību norises vietas.

Arī Liepājā jutīs militārās mācības "Namejs 2018"

BIRKAS:
Aizsardzības ministrija , mācības , Namejs 2018

No 20. augusta līdz 2.septembrim visā Latvijā notiks līdz šim lielākās militārās mācības "Namejs 2018", lai pārbaudītu un pilnveidotu Nacionālo bruņoto spēku gatavību valsts aizsardzībai.
 

Glābēju un ūdenslīdēju sacensībās uzvar Kurzemes komanda

BIRKAS:
Beberliņi , VUGD , mācības , glābšana

2. un 3.augustā Liepājā, Beberliņu ūdenskrātuvē norisinājās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) organizētās starptautiskās glābēju un ūdenslīdēju sacensības.

Notiks starptautiskas glābēju un ūdenslīdēju sacensības

BIRKAS:
Beberliņi , VUGD , mācības

No 2. līdz 3.augustam Beberliņu ūdenskrātuvē norisināsies Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) organizētās starptautiskās glābēju un ūdenslīdēju sacensības.

VUGD ostā rīko mācības, aicina iedzīvotājus nesatraukties

BIRKAS:
VUGD , osta , mācības , Transit Termināls

Ceturtdien, 24.maijā, pulksten 11, Liepājas SEZ teritorijā notiks Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) un firmas "Transit Termināls" rīkotās praktiskās civilās aizsardzības mācības.

Liepājas ezerā notiks apjomīgas aviācijas mācības (3)

BIRKAS:
mācības , ezers , negadījums , lidosta , Atteku sala

Otrdien, 29.maijā, no pulksten 11 līdz 16 Liepājā norisināsies apjomīgas aviācijas ārkārtas situācijas mācības, kurās būs iesaistīti vairāk nekā 350 dalībnieku.

Sestdien Karostā plānotas zemessargu mācības (1)

BIRKAS:
zemessardze , mācības

Sestdien, 14.aprīlī, Zemessardzes 4.Kurzemes brigādes atbildības teritorijā, Liepājas pilsētas Karostas teritorijā, plānotas Zemessardzes 44. kājnieku bataljona zemessargu mācības.

Jūrā pretī Liepājai Krievija rīko raķešu šaušanas pārbaudi (4)

BIRKAS:
mācības , Baltijas jūra , Aizsardzības ministrija , Krievija

Krievijas Jūras spēki trīs dienas, no 4. līdz 6.aprīlim, virs Latvijas ekskluzīvās ekonomiskās zonas Baltijas jūrā veiks raķešu šaušanas pārbaudi.

Brīvdienās Karostā plānotas zemessargu mācības

BIRKAS:
zemessardze , mācības , Karosta

17. un 18.martā Karostas teritorijā notiks Zemessardzes 44. kājnieku bataljona zemessargu 1.līmeņa pamatmācības kurss, informē brigādes štāba vecākā speciāliste Guna Štolcere.

Karostā svētdien plānotas zemessargu mācības

BIRKAS:
zemessardze , mācības , Karosta

Svētdien, 25.februārī, Zemessardzes 4.Kurzemes brigādes atbildības teritorijā, Liepājas pilsētas Karostas teritorijā, plānotas Zemessardzes 44. kājnieku bataljona mācības.

Liepājas cietumā notiks VUGD praktiskās nodarbības (1)

BIRKAS:
cietums , VUGD , mācības

Nākamnedēļ Liepājā notiks Ieslodzījuma vietu pārvaldes Liepājas cietuma un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) rīkotās praktiskās nodarbības.

11. februārī Karostā norisināsies Zemessardzes apmācības (1)

BIRKAS:
zemessardze , mācības , Karosta

Svētdien, 11.februārī, Karostas teritorijā norisināsies Zemessardzes Liepājas 44. kājnieku bataljona apmācības. Aicinām iedzīvotājus neuztraukties.

VUGD amatpersonas atgriezušās no mācībām Klaipēdā

BIRKAS:
VUGD , mācības , Klaipēda , projekts

14.decembrī 28 VUGD Kurzemes reģiona brigādes Liepājas 1. un 2.daļas amatpersonas piedalījās teorētiskās apmācības glābējiem un ūdenslīdējiem Klaipēdā.

Glābēji šovasar mācībās Liepājā.

Glābēji no Liepājas piedalās mācībās Klaipēdā

BIRKAS:
VUGD , mācības , Klaipēda

Šodien Klaipēdā notiek mācības, kurās pilnveidos Latvijas un Lietuvas glābēju un ūdenslīdēju sadarbību cilvēku glābšanā uz ūdens

Semināra

Cik noderīgs pašvaldības darbā ir Denijas Džonsones seminārs? (69)

BIRKAS:
seminārs , Dome , Ģirts Kronbergs , Ronalds Fricbergs , Zita Lazdāne , Juris Jirgens , mācības

Biznesa apmācības trenere, padomdevēja naudas un attiecību jomā – tā reklamē Deniju Džonsoni, kuras semināru "Pirmie soļi ceļā uz panākumiem" apmeklēja 10 pašvaldības amatpersonas.

Ugunsdzēsēji glābēji teorētisko mācību laikā Klaipēdā.

Klaipēdā apmeklē mācības glābējiem un ūdenslīdējiem (1)

BIRKAS:
VUGD , mācības , Klaipēda , ES

Ceturtdien Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Liepājas 1. un 2.daļas 27 amatpersonas Klaipēdā apmeklēja teorētiskās apmācības glābējiem un ūdenslīdējiem.

Ostā atrasta 500 kg smaga padomju ražojuma mācību mīna (1)

BIRKAS:
osta , jūra , ūdenslīdējs , mīna , mācības

Mācību "Flotex 2017" laikā mīnu kuģu eskadras ūdenslīdēji pie Liepājas ostas Ziemeļu vārtiem 0,8 jūras jūdžu attāluma no krasta atrada zemūdens objektu, kas identificēts kā mīna "KMD 500".

Flotes 7

Ceturtdien Liepājā notiks ugunsdzēsēju glābēju mācības

BIRKAS:
VUGD , mācības , Flotes 7

Ceturtdien, 19.oktobrī, pulksten 11 notiks Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) mācības Flotes ielā 7, kurās izspēlēs situācija, ka nakts patversmē ir izcēlies ugunsgrēks.

17.septembrī Liepājā notiks Zemessardzes apmācības

BIRKAS:
Karosta , mācības , zemessardze

17.septembrī pilsētas dienvidrietumu un piejūras rajonos, Karostā, kā arī Liepājas lidlauka apkārtnē norisināsies Zemessardzes Liepājas 44.kājnieku bataljona apmācības.