Birka: malka

VAK: Iecere atteikties no malkas apkures ir "zaļās idejas imitācija" (6)

BIRKAS:
apkure , malka , VARAM , VAK

Gaisa piesārņojuma samazināšanas rīcības plānā iekļautā iecere atteikties no malkas apkures iekārtām lielajās pilsētās ir vairāk "zaļās idejas imitācija" nekā kaut kas reālistisks.

Malkas apkures krāsnis lielajās pilsētās neaizliegšot

BIRKAS:
piesārņojums , apkure , malka , VARAM

Gaisa piesārņojuma samazināšanas rīcības plānā 2019.-2030.gadam iekļautā iecere atteikties no malkas apkures iekārtām lielajās pilsētās, arī Liepājā, neparedz to aizliegšanu.

VARAM arī Liepājā mudinās atteikties no malkas krāsnīm (8)

BIRKAS:
apkure , piesārņojums , malka , VARAM

Lai uzlabotu gaisa kvalitāti, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) rosina atteikties no malkas apkures un pieslēgties centralizētai siltumapgādei, arī Liepājā.

Nedēļas nogalē Toma ielā ar atklātu liesmu degusi malka

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Toma iela , malka

Aizvadītajās trīs diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes brigāde saņēma deviņus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu un septiņus uz glābšanas darbiem.

Kartupeļu vietā nākamgad dalīs bezmaksas malku (3)

BIRKAS:
maznodrošinātie , Zigmunds Cīrulis , Nodarbinātības projekti , malka

Nākamgad kartupeļus, kas paredzēti krīzes skartajām liepājnieku ģimenēm, stādīs mazākā platībāun ietaupītos līdzekļus izlietos trūcīgo iedzīvotāju nodrošināšanai ar malku.

Līdz 8,99 miljoniem latu pieaudzis firmas "Malka" apgrozījums

BIRKAS:
Laimonis Kučiks , malka , osta , eksports

Liepājas kokmateriālu tirgotāja SIA "Malka" apgrozījums pērn bijis 8,99 miljoni latu, kas ir vairāk nekā divas reizes lielāks pieaugums salīdzinājumā ar 2010.gadu.

Ne vienmēr apmierina malkas daudzums un kvalitāte (1)

BIRKAS:
malka , apkure , Artis Rimma , LNA

Iedzīvotāju un malkas piegādātāju izpratne par malkas daudzumu un kvalitāti atšķiras, tāpēc pēdējā laikā rodas ļoti daudz ar to saistītu pārpratumu.

Paglābj malkas krājumus (galerija, video) (1)

BIRKAS:
ugunsdzēsēji , ugunsgrēks , malka , video , Alejas 57

Līdz ar aukstā laika iestāšanos vairāk darba palicis ugunsdzēsējiem. Cilvēki kā vienmēr nepiedomā par ugunsdrošību, pārkurina krāsnis un citādi izraisa ugunsnelaimes.

Aukstā laikā pievēršas kurināmā zagšanai

BIRKAS:
zādzība , Ziemassvētki , malka

Iestājoties aukstākam laikam, policija fiksējusi vairākus gadījumus, kad tiek nozagts kurināmais. Tādas reizes var kļūt vairāk.