Zirgu salā aiztur metāla zagli, Siguldas ielā – bezpajumtniekus

BIRKAS:
Siguldas iela , meklēšanā , Zirgu sala , metāla zādzība

17.decembrī ap pulksten 10.15 pie Zirgu salā patrulējošiem pašvaldības policistiem vērsās kāda persona, sakot, ka netālu esošajā īpašumā ielauzušās vairākas personas un zog metālus.

No garāžām mēģina noplēst metāla plāksnes

BIRKAS:
metāla zādzība , garāža , Kuldīgas iela

3.jūlijā ap pulksten 22.10 pašvaldības policijas darbinieki patrulējot Kuldīgas ielā, pie garāžām ievēroja piecas personas, kuras kļuva ļoti satrauktas pamanot policijas transportlīdzekli.

Jāņa ielu cenšas atstāt bez kanalizācijas vākiem

BIRKAS:
metāla zādzība , Jāņa iela

Sestdien, 11.martā, ap pulksten 3.40 pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka Jāņa ielā kāda persona cenšoties izņemt un aiznest kanalizācijas aku vākus.

Metāla zagļi paplucinājuši sliežu pievadceļu

BIRKAS:
metāla zādzība , sliedes , zādzība , nelegālais alkohols

2.septembrī ap pulksten 10.30 Cukura ielā kādā no teritorijām konstatēts, ka sliežu pievadceļam nozagti trīs savilcēji, viens uzliknis un desmit kabas, informē Valsts policija.

Naktī Sila ielā pieķer jauniešus ar sagrieztiem kabeļiem

BIRKAS:
metāla zādzība , zādzība

Ceturtdien, 25.augustā, ap pulksten 1.30 Sila ielā aizturēti divi jaunieši – 1999. un 2000.gadā dzimuši puiši. Pie abiem tika atrasts liels daudzums sagrieztu kabeļu gabali.

Baseina ielā novērš sliežu stiprinājumu zādzību

BIRKAS:
metāla zādzība , Baseina iela , sliedes , dzelzceļš

20.augustā ap pulksten 15.40 pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot Baseina ielā, ievēroja divas aizdomīgas personas, kuras maisā un somā nesa acīmredzami smagus priekšmetus.

Apstiprinās, ka "Liepājas metalurgā" tiek zagts metāls (2)

BIRKAS:
metāla zādzība , meklēšanā , atskurbtuve

Svētdien, 29.maijā, ap pulksten 11.10 pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka Brīvības ielā, no uzņēmuma “KVV Liepājas Metalurgs” teritorijas tiekot zagts metāls.

Konflikts noved pie metāla zādzības atklāšanas (1)

BIRKAS:
metāla zādzība , atskurbtuve

Svētdien, 22.maijā ap pulksten 17 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka Matīsa Gūtmaņa ielā konfliktējot divas personas.

Aiztur vīrieti, kurš nesa maisu ar dažādiem kabeļiem

BIRKAS:
metāla zādzība , huligānisms , dzērājšoferi

Svētdien, 10.aprīlī, pulksten 22.10 O. Kalpaka ielā tika aizturēts kāds 1980.gadā dzimis vīrietis, kurš nesa maisu ar vairākiem dažāda garuma kabeļiem.

Roņu ielā no uzņēmuma nozog krāsaino metālu

BIRKAS:
metāla zādzība , dzērājšoferi

Pirmdien, 4.aprīlī, ap pulksten 9.20 Roņu ielā tika konstatēts, ka no kāda uzņēmuma teritorijas nozagti krāsainā metāla kabeļi nedaudz vairāk kā 200 metri, kā arī velosipēds.

Konstatē bojājumus Mirdzas Ķempes piemineklim (1)

BIRKAS:
huligānisms , zādzība , metāla zādzība , Mirdzas Ķempes skvērs

4.aprīlī ap pulksten 10 Valsts policijā tika saņemta informāciju, ka Liepājā, skvērā Peldu un Uliha ielas krustojumā, ir konstatēti bojājumi Mirdzas Ķempes piemineklim.

Ziemeļu ielā no uzņēmuma nozog alumīnija izstrādājumus

BIRKAS:
huligānisms , metāla zādzība

Trešdien, 17.februārī, pulksten 19.45 Ziemeļu ielā konstatēts, ka no kāda uzņēmuma nomātās teritorijas nozagti alumīnija izstrādājumi. Materiālos zaudējumus noskaidro.

Zirņu un Jaunās ielas krustojumā atrod kara laika lādiņus

BIRKAS:
sapieri , kabatzagļi , metāla zādzība

Trešdien, 3.februārī, ap pulksten 11.15 Zirņu un Jaunās ielas krustojumā remontdarbu laikā tika atrasti divi nesprāguši kara laika lādiņi. Par to paziņots bruņoto spēku speciālistiem.

Pie ledus halles zēniem nozog dārgus velosipēdus

BIRKAS:
zādzība , dzērājšoferi , Ledus halle , metāla zādzība

Ceturtdien, 24.septembrī, pēc sešiem vakarā, Brīvības ielā, pie ledus halles divi zēni konstatēja, ka nozagti viņu velosipēdi "Kross" un "Leader Fox Zero", informē Valsts policija.

Lauku ielā izkrīt pa logu 1925.gadā dzimusi sieviete (1)

BIRKAS:
miesas bojājumi , Slimnīca , negadījums , zādzība , metāla zādzība

13.jūlijā pulksten 20.20 Lauku ielā kāda cienījama vecuma sirmgalve (dzimusi 1925.gadā) , acīmredzot, ir izkritusi pa otrā stāva logu. Viņa ar ķermeņu sasitumiem nogādāta slimnīcā.

VVD: noplūdušie 80 kilogrami freona ir ievērojams daudzums (2)

BIRKAS:
Vides dienests , metāla zādzība

Liepājā, garnadžiem cenšoties nozagt bronzas caurules, noplūduši 80 kilogrami freona, Valsts vides dienests norāda (VVD), ka tas ir ievērojams daudzums.

Aicina palīdzēt notvert vandaļus, kas bojā apgaismojumu (1)

BIRKAS:
huligānisms , Komunālā pārvalde , metāla zādzība , apgaismojums

Kādas personas Karostā un Tosmarē bojā ielu apgaismojuma infrastruktūru, tāpēc SIA "Komunālā pārvalde" un pašvaldība policija aicina iedzīvotājus palīdzēt novērst vandāļu izdarības.

Parokoties zem betona žoga, nozog 50 metrus garu kabeli (1)

BIRKAS:
metāla zādzība , autoavārija

11.martā pulksten 14.50 Roņu ielā konstatēts, ka nenoskaidrotas personas, izrokot bedri zem betona žoga, no kādas teritorijas nozagušas 50 m garu kabeli, informē Valsts policija.

Divi vīrieši kapos "paņem" metāla galvu

BIRKAS:
metāla zādzība , huligānisms , miesas bojājumi , centrālkapi

13.februārī ap pulksten 15 pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka Vaiņodes ielā divas personas nesot no kapiem smagu priekšmetu, kas ietīts oranžā jakā.

Pieķer, nesot dvielī paslēptu smagu priekšmetu (3)

BIRKAS:
metāla zādzība , Vītolu iela

1.februārī ap pulksten 8.30 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbinieki patrulējot Vītolu ielā, ievēroja personu, kura nesa smagu priekšmetu, kas ietīts dvielī.

Novērš metāla cauruļu zādzību pie slimnīcas (1)

BIRKAS:
Slimnīca , metāla zādzība , Slimnīcas iela

Otrdien, 27.janvārī, ap pulksten 20.35 pie Slimnīcas ielā patrulējošiem Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbiniekiem vērsās vairāki jaunieši.

Kungu ielā aiztur divus vīrus, nesam metāla žogu (4)

BIRKAS:
metāla zādzība

Svētdien, 4.janvārī, ap pulksten 18.30 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot Kungu ielā, ievēroja divas personas, kuras pārvietoja metāla žogu.

Kaiju ielā mēģina nozagt metāla vārtus

BIRKAS:
metāla zādzība , huligānisms

Ceturtdien, 16.oktobrī, ap pulksten 17.30 Liepājas Pašvaldības policijā saņemts izsaukums par to, ka Kaiju ielā kāds mēģina nozagt metāla vārtus.

Zagļi atkal ķērušies pie kanalizācijas aku vākiem (1)

BIRKAS:
metāla zādzība

Valsts policija informē par metāla zagļu aktivizēšanos. 22.septembrī konstatēts, ka Ganību ielā 106 no teritorijas nozagti 4 kanalizācijas aku vāki.

No koncertzāles būvlaukuma nozog 28 armatūras stieņus

BIRKAS:
zādzība , metāla zādzība , autoavārija , koncertzāle

6.augustā pulksten 16.35 Jūras ielā aizturētas trīs personas − 1978. un 1965.gadā dzimuši vīrieši un 1967.gadā dzimusi sieviete, kas no būvlaukuma bija nozaguši 28 armatūra stieņus.

Rīgas ielā novērš metāla margu zādzību (1)

BIRKAS:
metāla zādzība , dzērājšoferi , huligānisms

16.jūlijā ap pulksten 22.30 Liepājas pilsētas pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka Rīgas ielā kāds vīrietis laužot ceļa norobežojošās barjeras.

Nozog sliežu paliktņus dzelzceļa pievedceļam uz "Latvijas gāzi"

BIRKAS:
metāla zādzība , Latvijas gāze , sliedes , dzelzceļš

Konstatēta sliežu paliktņu un kabu (naglu, ar kuru dzelzceļa sliedes stiprina pie gulšņiem) zādzība no pievedceļa, kas savieno dzelzceļa līniju ar uzņēmumu "Latvijas gāze".

Fēniksa ielā aiztur kabeļu racēju brigādi

BIRKAS:
metāla zādzība

2.maijā ap pulksten 16.05 pašvaldības policijā saņemts izsaukums, ka Fēniksa ielā tiek rakti kabeļi. Ierodoties notikuma vietā, tika pamanītas vairākas personas.

Metāla zagļi jau pievērsušies apgaismes stabiem (video)

BIRKAS:
metāla zādzība , tramvaja tilts

Tresdien, 26.martā, ap pulksten 18 Pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka divas personas nesot apgaismes stabu pāri tramvaja tiltam.

Pieķer divus vīriešus ar sasistiem aku vākiem

BIRKAS:
metāla zādzība

Otrdien, 25.martā, ap pulksten 13.50 pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot Tērauda ielā, ievēroja divas personas ar ratiņiem, uz kuriem bija uzlikts melns koferis.