Pasažiere autoavārijā gūst smagas traumas (3)

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , Slimnīca

Piektdien, 13.oktobrī pulksten 12.40 Jūrmalas un Alejas ielu krustojumā, notika divu automašīnu sadursme, informē policijas preses pārstāve Signe Šteinberga.

Skaties.lv: Strīds par auto beidzas ar šaudīšanos pagalmā (1)

BIRKAS:
skaties.lv , Degpunktā , miesas bojājumi , huligānisms

Kā portālā skaties.lv ziņo raidījums "Degpunktā", Liepājā auto pārdošana beigusies ar vairāku cilvēku bruņotu konfliktu, kura laikā kāds jauns puisis pat ticis pie šautas brūces rokā.

Ejot tumsā bez atstarotājiem, vīrietis nonāk Liepājas slimnīcā

BIRKAS:
Esi redzams , autoavārija , miesas bojājumi , Slimnīca

24.septembrī pulksten 0.40 1959. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "Volkswagen" Grobiņas pagastā pa autoceļu Rīga – Liepāja, uzbrauca gājējam, 1957.gadā dzimušam vīrietim.

Gatavos pilno spriedumu par miesas bojājumiem zīdainim

BIRKAS:
nepilngadīgie , miesas bojājumi , tiesa

Tiesa līdz 2.oktobrim sagatavos pilno motivēto spriedumu lietā par smagu miesas bojājumu nodarīšanu zīdainim, aģentūru LETA informēja Liepājas tiesas priekšsēdētāja palīdze Inta Kurpa.

Aiztur piecus apreibušus jauniešus; ar auto uzbrauc meitenei

BIRKAS:
narkotikas , nepilngadīgie , autoavārija , miesas bojājumi

20.septembrī pulksten 11.05  kādā pagalmā Celtnieku ielā sakarā ar iespējamo atrašanos narkotisko vielu reibumā tika aizturēti pieci 2002. gadā dzimuši puiši, informē Valsts policija.

Slimnīcā nogādā divus vīriešus ar lielu asins zudumu (1)

BIRKAS:
miesas bojājumi , Slimnīca , neatliekamā palīdzība

Vakar Liepājas reģionālajā slimnīcā ar lielu asins zudumu nogādāts kāds vīrietis, kuram pretēju mediķu ieteikumiem līdzcilvēki mēģinājuši apturēt spēcīgu asiņošanu ar žņaugu.

Vīrietis Peldu ielā izkrīt par kāpņu telpas logu (1)

BIRKAS:
neatliekamā palīdzība , miesas bojājumi , zādzība , negadījums

Sestdien, 16.septembrī, pulksten 15.47 Peldu ielā pa kāpņu telpas logu starp trešo un ceturto stāvu izkritis 1987.gadā dzimis vīrietis. Viņš ar dažādām traumām nogādāts slimnīcā.

Sadursmē ar tramvaju cieš velosipēda vadītāja

BIRKAS:
miesas bojājumi , tramvajs , autoavārija

15.septembrī pulksten 16.37 Valsts policijā saņemta telefoniska informācija no mediķiem par to, ka Lielā ielā notikusi sadursme, kurā iesaistīts tramvajs un velosipēda vadītāja.

Notiesā par smagu miesas bojājumu nodarīšanu zīdainim (1)

BIRKAS:
miesas bojājumi , nepilngadīgie , tiesa

Par smagu miesas bojājumu nodarīšanu zīdainim Liepājas tiesa piespriedusi meitenītes bijušajam patēvam nosacītu brīvības atņemšanu uz vienu gadu un diviem mēnešiem.

Meita nodara miesas bojājumus 89 gadus vecai mātei

BIRKAS:
miesas bojājumi , Slimnīca , autoavārija

Otrdien ap pulksten 21 Valsts policijā saņemta informācija no ārstniecības iestādes, ka Jelgavas ielā kādai 89 gadus vecai kundzei miesas bojājumus nodarīja viņas 62 gadus vecā meita.

Pēc smaga kritiena ar velosipēdu meiteni ved ārstēties uz Rīgu

BIRKAS:
miesas bojājumi , negadījums , velobrauciens , Eduarda Tisē iela

Pagājušajā diennaktī Kurzemē reģistrēti 13 ceļu satiksmes negadījumi. Pieci no tiem reģistrēti Liepājā un tās apkaimē, tajā skaitā vienā no negadījumiem ir cietušais.

Pēc kopīgas alkohola lietošanas paliek bez auto

BIRKAS:
zādzība , huligānisms , miesas bojājumi

Sestdien, 26.augusta pēcpusdienā Dzintaru ielā pēc kopīgas alkohola lietošanas kāds vīrietis konstatēja, ka ir nozagta viņa automašīna "Volkswagen".

Vairākos konfliktos cietuši cilvēki; pieķerts dzērājšoferis

BIRKAS:
huligānisms , miesas bojājumi , Slimnīca , dzērājšoferi

Ceturtdien, 17.augustā, ap pulksten 8 Dzirnavu ielā konflikta laikā ar nenoskaidrotām personām, miesas bojājumus guvis kāds 1989.gadā dzimis vīrietis, ziņo policija.

No mājas balkona sašauj garāmejošu jaunieti

BIRKAS:
huligānisms , miesas bojājumi , laupīšana , autoavārija

12.augustā ap pulksten 17.20 Ģenerāļa Baloža ielā nenoskaidrota persona ar pneimatisko ieroci no balkona iešāva 2000.gadā dzimušam jaunietim, kurš gājis garām mājai.

Apzog celtniecības vagoniņu un automašīnu

BIRKAS:
zādzība , miesas bojājumi

28.jūlijā Valsts policijā saņemta informācija, ka Šķēdes ielā uzlauzts un apzagts celtniecības vagoniņš no kura nozagti perforatori. Par notikušo uzsākts kriminālprocess.

Dzīvoklī Zirņu ielā nodurta deviņdesmit gadus veca sieviete

BIRKAS:
slepkavība , miesas bojājumi

Vakar ap pulksten 15 kādā no Zirņu ielas mājas dzīvokļiem tika atrasts aptuveni 90 gadus vecas sievietes līķis ar vardarbības nāves pazīmēm – vairākām durtām brūcēm.

Raiņa parkā vīrietim nodara miesas bojājumus

BIRKAS:
Raiņa parks , miesas bojājumi , autoavārija

6.jūlijā ap pulksten 23 Valsts policijā saņemta informācija no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta par to, ka slimnīcā ar dažādām traumām nogādāts vīrietis.

Joprojām nav pabeigta ekspertīze skaļajai 13.janvāra avārijai (3)

BIRKAS:
autoavārija , Liepājas autobusu parks , ekspertīze , miesas bojājumi , Raiņa iela

Kā informē Valsts policija, joprojām nav pabeigta ekspertīze satiksmes negadījumam 13.janvārī, kad Raiņa ielā maršruta autobuss uzbrauca sirmgalvim.

Slimnīcā agrā rītā nogādā vīrieti ar sistu brūci galvā

BIRKAS:
miesas bojājumi , neatliekamā palīdzība , Slimnīca

Vakar ap pulksten 6.20 Valsts policijā saņemta informācija no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta par to, ka slimnīcā nogādāts vīrietis, kuram konstatēta sista brūce galvā.

Mediķi izglābj vīrieti no noasiņošanas pēc konflikta (1)

BIRKAS:
neatliekamā palīdzība , miesas bojājumi , Slimnīca

28.jūnijā ap pulksten 18 saņemta informācija, ka Pāvilostas ielā kādā no daudzdzīvokļu mājas dzīvokļiem kopīgas alkohola lietošanas laikā starp divām personām izcēlās konflikts.

Svētkos vairākas zādzības un sadzīves konflikts

BIRKAS:
zādzība , Velo , miesas bojājumi , huligānisms

Tieši Jāņu dienā, 24.jūnijā pulksten 12.45 Strazdu ielā 1968. gadā dzimusi sieviete konstatēja, ka, uzlaužot pagraba durvju slēdzeni, no telpas nozagts velosipēds. Sākts kriminālprocess.

Jaunu vīrieti naktī Lielā ielā sadur kaklā

BIRKAS:
miesas bojājumi , Slimnīca , zādzība , Velo

17.jūnijā ap pulksten 4.30 Lielā ielā kādam 1995.gadā dzimušam vīrietim tika nodarīti miesas bojājumi – durtas brūces kaklā. Pēc negadījuma viņš tika nogādāts slimnīcā.

Sievietes kopā dzer, kaujas un apzog viena otru

BIRKAS:
zādzība , miesas bojājumi

Vēl 12.jūnijā pulksten 17 Ģenerāļa Baloža ielā, iespējams, kopīgas alkohola lietošanas laikā kāda 1981.gadā dzimusi sieviete nodarīja miesas bojājumus 1949. gadā dzimušai sievietei.

Pēc avārijām slimnīcā nogādā zēnu un sievieti

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , Slimnīca

Piektdien, 9.jūnijā ap pulksten 13.30 J. Asara ielā notika ceļu satiksmes negadījums, kurā bija iesaistītas automašīnas "Renault Escape" un "Citroen C2", informē Valsts policija.

Autobusa un automašīnas sadursmē cietusi pasažiere

BIRKAS:
autoavārija , sabiedriskais transports , miesas bojājumi , zādzība , vēlēšanas

28.maijā pulksten 14.20 Ģenerāļa Baloža un Pulkveža Brieža ielu krustojumā notika sadursme starp autobusu "Solaris", kuru vadīja 1964.gadā dzimis vīrietis un automašīnu "Audi A4".

Atkal pieķer zagli ar novērošanas kameru palīdzību

BIRKAS:
zādzība , drošība , Fontaine palace , miesas bojājumi

Nedēļas sākumā video novērošanas kamerā pie atpūtas vietas "Fontaine palace" Dzirnavu ielā fiksēts, ka kāds vīrietis paņem telefonu, kurš bija atstāts uz galdiņa.

Dzīvoklī Raiņa ielā līdz nāvei piekauj vīrieti (4)

BIRKAS:
neatliekamā palīdzība , Raiņa iela , nāve , miesas bojājumi , atskurbtuve

Papildināts. Ceturtdien, 25.maijā, ap pulksten 16.10 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka vienā no dzīvokļiem Raiņa ielā esot piekauts vīrietis.

Jaunietis ar velosipēdu traumē 86 gadus vecu sievieti (3)

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , Slimnīca

16.maijā pulksten 16.16 Lielā ielā 11 uz ietves notika sadursme starp 18 gadus vecu jaunieti, kurš vadīja velosipēdu, un 86 gadus vecu sievieti, kura guva traumas un tika nogādāta slimnīcā.

Policija aicina autovadītājus atcerēties par velosipēdistiem! (3)

BIRKAS:
drošība , miesas bojājumi , Velo , autoavārija

2.maijā ap pulksten 8 Liepājā 12 gadus jauns zēns vadīja velosipēdu pa Ganību ielu un krustojumā ar Nīcas ielu šķērsoja gājēju pāreju brīdī, kad luksoforā dega aizliedzošais signāls.

Sieviete uzbrauc zēnam un pamet notikuma vietu (1)

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , dzērājšoferi , Slimnīca

28.aprīļa vakarā policijā saņemta informācija no ārstniecības iestādes, ka ap pulksten 14.30 Kārklu ielā kāda vadītāja ar "Audi" uzbrauca velosipēdistam, 7 gadus jaunam zēnam.