Slimnīcā nogādā divus vīriešus ar lielu asins zudumu (1)

BIRKAS:
miesas bojājumi , Slimnīca , neatliekamā palīdzība

Vakar Liepājas reģionālajā slimnīcā ar lielu asins zudumu nogādāts kāds vīrietis, kuram pretēju mediķu ieteikumiem līdzcilvēki mēģinājuši apturēt spēcīgu asiņošanu ar žņaugu.

Vīrietis Peldu ielā izkrīt par kāpņu telpas logu (1)

BIRKAS:
neatliekamā palīdzība , miesas bojājumi , zādzība , negadījums

Sestdien, 16.septembrī, pulksten 15.47 Peldu ielā pa kāpņu telpas logu starp trešo un ceturto stāvu izkritis 1987.gadā dzimis vīrietis. Viņš ar dažādām traumām nogādāts slimnīcā.

Sadursmē ar tramvaju cieš velosipēda vadītāja

BIRKAS:
miesas bojājumi , tramvajs , autoavārija

15.septembrī pulksten 16.37 Valsts policijā saņemta telefoniska informācija no mediķiem par to, ka Lielā ielā notikusi sadursme, kurā iesaistīts tramvajs un velosipēda vadītāja.

Notiesā par smagu miesas bojājumu nodarīšanu zīdainim (1)

BIRKAS:
miesas bojājumi , nepilngadīgie , tiesa

Par smagu miesas bojājumu nodarīšanu zīdainim Liepājas tiesa piespriedusi meitenītes bijušajam patēvam nosacītu brīvības atņemšanu uz vienu gadu un diviem mēnešiem.

Meita nodara miesas bojājumus 89 gadus vecai mātei

BIRKAS:
miesas bojājumi , Slimnīca , autoavārija

Otrdien ap pulksten 21 Valsts policijā saņemta informācija no ārstniecības iestādes, ka Jelgavas ielā kādai 89 gadus vecai kundzei miesas bojājumus nodarīja viņas 62 gadus vecā meita.

Maršruta autobusā paliek bez maka un dokumentiem (1)

BIRKAS:
kabatzagļi , huligānisms , miesas bojājumi , zādzība

1.septembrī ap pulksten 16 pilsētas maršruta autobusā vīrietis konstatēja, ka ir nozagts viņa maks ar dokumentiem. Valsts policija precizē notikušā apstākļus un iesaistītās personas.

Velosipēdists dzērumā saduras ar auto un gūst traumas

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , Velo

1.septembrī ap pulksten 18 Flotes un Kalpaka ielas krustojumā 1974.gadā dzimis vīrietis, vadot velosipēdu, uzbrauca automašīnai "Volkswagen Golf", kuru vadīja 1950.gadā dzimis vīrietis.

Pēc smaga kritiena ar velosipēdu meiteni ved ārstēties uz Rīgu

BIRKAS:
miesas bojājumi , negadījums , velobrauciens , Eduarda Tisē iela

Pagājušajā diennaktī Kurzemē reģistrēti 13 ceļu satiksmes negadījumi. Pieci no tiem reģistrēti Liepājā un tās apkaimē, tajā skaitā vienā no negadījumiem ir cietušais.

Pēc kopīgas alkohola lietošanas paliek bez auto

BIRKAS:
zādzība , huligānisms , miesas bojājumi

Sestdien, 26.augusta pēcpusdienā Dzintaru ielā pēc kopīgas alkohola lietošanas kāds vīrietis konstatēja, ka ir nozagta viņa automašīna "Volkswagen".

Grīzupes ielā uzbrauc zēnam, kas izskrēja uz brauktuves

BIRKAS:
autoavārija , Grīzūpes iela , miesas bojājumi

Vakar ap pulksten 18 Valsts policijā saņemta informācija no kāda 1983.gadā dzimuša vīrieša par to, ka viņš Grīzupes ielā ar mikroautobusu "Iveco", uzbrauca 12 gadus vecam zēnam.

Jauns zēns brauc ar motociklu un gūst traumu (2)

BIRKAS:
negadījums , miesas bojājumi , policija lūdz palīdzēt

Ceturtdien, 17.augustā, ap pulksten 14 Liepājā, Kuldīgas ielā 2006.gadā dzimis zēns pa pļavu brauca ar motociklu un krita, kā rezultātā traumēja kāju.

Vairākos konfliktos cietuši cilvēki; pieķerts dzērājšoferis

BIRKAS:
huligānisms , miesas bojājumi , Slimnīca , dzērājšoferi

Ceturtdien, 17.augustā, ap pulksten 8 Dzirnavu ielā konflikta laikā ar nenoskaidrotām personām, miesas bojājumus guvis kāds 1989.gadā dzimis vīrietis, ziņo policija.

No mājas balkona sašauj garāmejošu jaunieti

BIRKAS:
huligānisms , miesas bojājumi , laupīšana , autoavārija

12.augustā ap pulksten 17.20 Ģenerāļa Baloža ielā nenoskaidrota persona ar pneimatisko ieroci no balkona iešāva 2000.gadā dzimušam jaunietim, kurš gājis garām mājai.

Trešdien divas avārijas ar cietušiem velosipēdistiem (4)

BIRKAS:
miesas bojājumi , autoavārija , Slimnīca , Velo

9.augustā ap pulksten 10.30 Valsts policijā saņemta informācija no slimnīcas, ka Brīvības ielā noticis ceļu satiksmes negadījums, informē policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

Zirņu ielā velosipēdists uzbrauc stāvošai automašīnai (5)

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , veloceliņš

Trešdien, 2.augustā, ap pulksten 16 Zirņu ielā 1987.gadā dzimis vīrietis vadīja velosipēdu pa veloceliņu un krustojumā ar Dunalkas ielu, uzbrauca stāvošam transportlīdzeklim "Renault".

Apzog celtniecības vagoniņu un automašīnu

BIRKAS:
zādzība , miesas bojājumi

28.jūlijā Valsts policijā saņemta informācija, ka Šķēdes ielā uzlauzts un apzagts celtniecības vagoniņš no kura nozagti perforatori. Par notikušo uzsākts kriminālprocess.

Dzīvoklī Zirņu ielā nodurta deviņdesmit gadus veca sieviete

BIRKAS:
slepkavība , miesas bojājumi

Vakar ap pulksten 15 kādā no Zirņu ielas mājas dzīvokļiem tika atrasts aptuveni 90 gadus vecas sievietes līķis ar vardarbības nāves pazīmēm – vairākām durtām brūcēm.

Krūmu ielā piekauj zēnu un atņem mobilo telefonu (1)

BIRKAS:
miesas bojājumi , laupīšana , dzērājšoferi , huligānisms

7.jūlijā ap pulksten 16 Valsts policijā saņemta ziņa par to, ka Krūmu ielā kāds nenoskaidrots jaunietis nodarīja miesas bojājumus 12 gadus vecam zēnam un atņēma viņam mobilo telefonu.

Raiņa parkā vīrietim nodara miesas bojājumus

BIRKAS:
Raiņa parks , miesas bojājumi , autoavārija

6.jūlijā ap pulksten 23 Valsts policijā saņemta informācija no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta par to, ka slimnīcā ar dažādām traumām nogādāts vīrietis.

Palīdzot uznest somu, nozog šampanieti

BIRKAS:
zādzība , huligānisms , miesas bojājumi

Policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Madara Šeršņova informē par vairākām zādzībām un huligānisma gadījumiem aizvadītajās brīvdienās.

Joprojām nav pabeigta ekspertīze skaļajai 13.janvāra avārijai (3)

BIRKAS:
autoavārija , Liepājas autobusu parks , ekspertīze , miesas bojājumi , Raiņa iela

Kā informē Valsts policija, joprojām nav pabeigta ekspertīze satiksmes negadījumam 13.janvārī, kad Raiņa ielā maršruta autobuss uzbrauca sirmgalvim.

Slimnīcā agrā rītā nogādā vīrieti ar sistu brūci galvā

BIRKAS:
miesas bojājumi , neatliekamā palīdzība , Slimnīca

Vakar ap pulksten 6.20 Valsts policijā saņemta informācija no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta par to, ka slimnīcā nogādāts vīrietis, kuram konstatēta sista brūce galvā.

Mediķi izglābj vīrieti no noasiņošanas pēc konflikta (1)

BIRKAS:
neatliekamā palīdzība , miesas bojājumi , Slimnīca

28.jūnijā ap pulksten 18 saņemta informācija, ka Pāvilostas ielā kādā no daudzdzīvokļu mājas dzīvokļiem kopīgas alkohola lietošanas laikā starp divām personām izcēlās konflikts.

Svētkos vairākas zādzības un sadzīves konflikts

BIRKAS:
zādzība , Velo , miesas bojājumi , huligānisms

Tieši Jāņu dienā, 24.jūnijā pulksten 12.45 Strazdu ielā 1968. gadā dzimusi sieviete konstatēja, ka, uzlaužot pagraba durvju slēdzeni, no telpas nozagts velosipēds. Sākts kriminālprocess.

Jelgavas ielā ar "Honda Civic" traumē mopēda vadītāju

BIRKAS:
autoavārija , zādzība , miesas bojājumi

Trešdien, 21.jūnijā, pulksten 11.55 Jelgavas ielā 1987.gadā dzimusi sieviete, uzsākot kustību ar automašīnu "Honda Civic", nepārliecinājās par manevra drošību.

Jaunu vīrieti naktī Lielā ielā sadur kaklā

BIRKAS:
miesas bojājumi , Slimnīca , zādzība , Velo

17.jūnijā ap pulksten 4.30 Lielā ielā kādam 1995.gadā dzimušam vīrietim tika nodarīti miesas bojājumi – durtas brūces kaklā. Pēc negadījuma viņš tika nogādāts slimnīcā.

Sievietes kopā dzer, kaujas un apzog viena otru

BIRKAS:
zādzība , miesas bojājumi

Vēl 12.jūnijā pulksten 17 Ģenerāļa Baloža ielā, iespējams, kopīgas alkohola lietošanas laikā kāda 1981.gadā dzimusi sieviete nodarīja miesas bojājumus 1949. gadā dzimušai sievietei.

Pēc avārijām slimnīcā nogādā zēnu un sievieti

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , Slimnīca

Piektdien, 9.jūnijā ap pulksten 13.30 J. Asara ielā notika ceļu satiksmes negadījums, kurā bija iesaistītas automašīnas "Renault Escape" un "Citroen C2", informē Valsts policija.

Trīs automašīnu sadursmē cietusi garāmgājēja

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , dzērājšoferi

Otrdien, 6.jūnijā, ap pulksten 19 Mirdzas Ķempes ielā noticis ceļu satiksmes negadījums – sadursme starp automašīnu "Subaru", kuru vadīja 1989.gadā dzimusi sieviete un "Ford".

Autobusa un automašīnas sadursmē cietusi pasažiere

BIRKAS:
autoavārija , sabiedriskais transports , miesas bojājumi , zādzība , vēlēšanas

28.maijā pulksten 14.20 Ģenerāļa Baloža un Pulkveža Brieža ielu krustojumā notika sadursme starp autobusu "Solaris", kuru vadīja 1964.gadā dzimis vīrietis un automašīnu "Audi A4".