Liepājnieku mobilo sakaru lietošanas paradumi

BIRKAS:
mobilais internets , Bite Latvija

Mobilā operatora "Bite" tīklā pašlaik ik dienu Liepājā tiek patērēti aptuveni 165 terabaiti (TB) mobilo datu, informē uzņēmuma sabiedrisko attiecību pārstāve Karīna Javtušenko.

Ar "Bites" mobilo internetu aprīkoti nozīmīgākie autoceļi (1)

BIRKAS:
bite , mobilais internets , A9

Gatavojoties aktīvajai tūrisma sezonai, mobilo sakaru operators "Bite"noslēdzis vērienīgu projektu, kura ietvaros ar ātru un kvalitatīvu 4G internetu aprīkoti valsts nozīmīgākie autoceļi.

"Lielajā dzintarā" atklāj jaunu LMT 4G bāzes staciju

BIRKAS:
LMT , Lielais Dzintars , mobilais internets

Latvijas Mobilais Telefons (LMT) koncertzālē "Lielais dzintars" atklājis jaunu 4G bāzes staciju. Šobrīd Liepājas pilsētā kopumā ir jau 20 LMT ātrgaitas mobilā interneta 4G bāzes stacijas.

"Bite" atver jaunu, inovatīvu klientu apkalpošanas centru (2)

BIRKAS:
bite , Rietumu centrs , mobilais internets

"Bite" savam pārklājumam divu mēnešu laikā pievieno 80 jaunas 4G+ stacijas, kas, pateicoties inovatīvajai tehnoloģijai, palielina interneta ātrumu un jaudu. Tās nupat uzstādītas arī Liepājā.

Pieejama speciāla "Summer Sound" festivāla lietotne (1)

BIRKAS:
Summer Sound , mobilais internets

"iPhone" un "Android" tālruņu lietotājiem pieejama bezmaksas "LMT Summer Sound" festivāla lietotne, kurā var iepazīties ar pilnu festivāla programmu, māksliniekiem, teritorijas karti u.c.

Vērgales ielā uzstādītas trīs jaunas "Tele2" bāzes stacijas (2)

BIRKAS:
Tele2 , mobilais internets , Vērgales iela

Mobilo sakaru operators "Tele2" ziņo, ka Liepājā, Vērgales ielā ir uzbūvētas trīs jaunas bāzes stacijas, nodrošinot ātrāku mobilo internetu un tā savienojumu.

Uzstādītas trīs jaunas "Tele2" 4G interneta bāzes stacijas

BIRKAS:
Tele2 , mobilais internets

Mobilo sakaru operators "Tele2" ziņo, ka Liepājā ir uzbūvētas trīs jaunas ceturtās paaudzes jeb 4G mobilā interneta bāzes stacijas – E.Tisē, Ģenerāļa Baloža ielā un Flotes ielās.

Liepājā būs pieejams pasaulē ātrākais 4G+ internets

BIRKAS:
mobilais internets , Tele2

Šogad arī Liepājā būs pieejams pasaulē ātrākais 4G+ jeb "LTE Advanced" interneta tīkls, kuru nodrošinās mobilo sakaru operators "Tele2", informē preses pārstāve Jekaterina Andrejeva.

"Bites" 4G internets tagad pieejams arī Liepājā

BIRKAS:
bite , mobilais internets

Telekomunikāciju operatora "Bite" mobilais 4G internets kļuvis pieejams vēl desmit Latvijas reģionu pilsētās, arī Liepājā, aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāvji.

Liepājā uzstādīts "Tele2" mobilā interneta patēriņa rekords (3)

BIRKAS:
Tele2 , mobilais internets , IT

Liepājā un tās novadā "Tele2" un "Zelta Zivtiņas" klienti ir uzstādījuši jaunu mobilā interneta patēriņa izaugsmes rekordu, kura apjoms pieaudzis par trešdaļu.

Operators "Tele2" paplašinājis 4G tīklu Liepājā (1)

BIRKAS:
Tele2 , mobilais internets

Latvijas vadošais mobilo sakaru operators "Tele2" paziņo, ka Liepājā uzbūvējis vairākas jaunas 4G bāzes stacijas, paplašinot 4G tīklu un tā kapacitāti.

Pašvaldība sola atrisināt radiofrekvenču problēmas teātrī

BIRKAS:
Vilnis Vitkovskis , teātris , Herberts Laukšteins , mobilais internets

Patlaban tiek meklēti veidi, kā atrisināt Liepājas teātra problēmas, kas radušās līdz ar tā izmantoto radiofrekvenču nonākšanu mobilo operatoru lietošanā.

Liepājā mobilā interneta patēriņš audzis sešas reizes

BIRKAS:
mobilais internets , Amigo , LMT

Mobilā interneta lietošana Latvijas reģionos augusi līdz pat divām reizēm straujāk nekā Rīgā un tās apkārtnē. Liepājā interneta lietošana mobilajās ierīcēs pieaugusi sešas reizes.

Teātrim par 70 000 eiro jāmaina aparatūra un frekvences (1)

BIRKAS:
teātris , mobilais internets

Liepājas teātrī izmantotā radio frekvence 1.jūlijā nonāks mobilo operatoru lietošanā, dodot iespēju ievērojami palielināt mobilā interneta ātrumu valstī, raksta aģentūra LETA.

Arī liepājniekiem drīz būs "Bites" 4G internets

BIRKAS:
mobilais internets , bite

Mobilo sakars operatoriem "Bite" turpina tīkla attīstību un jau tuvākajos mēnešos nodrošinās 4G pārklājumu gandrīz visā Latvijā. Drīz tas būs pieejams arī Liepājā.

Grasās veidot aplikāciju Liepājas popularizēšanai (3)

BIRKAS:
tūrisms , iepirkums , Film Angels productions , mobilais internets , IT

Noslēdzies iepirkums, ar kuru meklēja veidotājus lietotnei un filmai, kas popularizētu Liepāju kā pievilcīgu pilsētu gan tās iedzīvotājiem, gan viesiem, uzņēmējiem.

"Tele2": Liepājā mobilā interneta patēriņš pieaudzis par 86% (1)

BIRKAS:
Tele2 , mobilais internets

Liepājā gada laikā "Tele2" mobilā interneta patēriņš pieaudzis par 86%, liecina vadošā mobilo sakaru operatora "Tele2" dati. Līdzīgs mobilā interneta patēriņa pieaugums ir arī Kurzemē kopumā.

Slimnīcas ielā uzstādīta jauna "Tele2" bāzes staciju

BIRKAS:
Tele2 , Slimnīcas iela , mobilais internets

Mobilo sakaru operators "Tele2" ir uzbūvējis jaunu bāzes staciju Slimnīcas ielā. Tā nodrošina lielāku "Tele2" mobilā interneta ātrumu, kā arī vēl augstvērtīgāku balss sakaru kvalitāti.

Pieejama jauna sabiedriskā transporta maršrutu aplikācija (3)

BIRKAS:
sabiedriskais transports , mobilais internets , Trafi

Pieejama jauna sabiedriskā transporta maršrutu aplikācija, tā attiecas gan uz sabiedrisko transportu, gan automašīnu, gan kājāmgājēju, informē aplikācijas izstrādātāji.

"Vasara Liepājā" – populārākais "Letonika Ceļo" maršruts

BIRKAS:
tūrisms , IT , mobilais internets , Letonika , Vasara Liepājā

Kopš jūlija, kad lietotājiem kļuva pieejams bezmaksas mobilais ceļvedis "Letonika ceļo", vairāk nekā 1500 aplikācijas lietotāju par populārāko atzinuši maršrutu "Vasara Liepājā".

Transporta kustības saraksti tagad arī mobilajos tālruņos (1)

BIRKAS:
LST , mobilais internets , satiksme

Aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports", sekojot mūsdienu tehnoloģiju attīstībai, izveidojusi kustību sarakstu jaunu mājas lapu, kas pielāgota tieši mobilajām ierīcēm.

Olimpiskā centra mājaslapa tagad arī mobilajā telefonā

BIRKAS:
mobilais internets , LOC

Liepājas Olimpiskais centrs (LOC) izveidojis mājas lapas mobilo versiju – m.loc.lv, kas ļauj ērti un ātri iegūt informāciju, izmantojot mobilo telefonu.

Ērtāks veids kā apmaksāt autostāvvietu (1)

BIRKAS:
Mobilly , Liepājas Autostāvvietas , mobilais internets

Tagad autovadītājiem visā Latvijā, arī Liepājā, ir iespēja apmaksāt stāvvietu arī izmantojot "Mobilly" lietotnes tālruņiem "iPhone" un tālruņiem ar "Android" operētājsistēmu.

Visā Liepājā pieejams 4G mobilais internets (2)

BIRKAS:
mobilais internets , LMT

No jūlija sākuma Latvijas Mobilais Telefons (LMT) nodrošina ceturtās paaudzes (4G) tīkla pārklājumu visā Liepājā un tās apkārtnē, kur uzstādītas pavisam 11 4G stacijas.

Festivālam "Summer Sound" sava mobilā aplikācija

BIRKAS:
Summer Sound , LMT , mobilais internets

Orientēšanos mūzikas festivāla "Summer Sound" programmā un teritorijā ievērojami atvieglos mobilā aplikācija viedtālruņiem, kas tapusi ar LMT atbalstu.