Birka: muita

Liepājas ostā modernizē muitas kontroli

BIRKAS:
muita , osta , SEZ , Valerijs Sisenis

Liepājas ostas muitas kontroles punktā uzstādīta un testa režīmā jau strādā jauna, mūsdienīga iekārta – transporta un kravu skeneris, kas ļaus kontroles pasākumus veikt ātrāk un efektīvāk.

Novērš 213 540 cigarešu nelikumīgu pārvadāšanu

BIRKAS:
osta , muita , VID , nelegālās cigaretes , kontrabanda

Veicot muitas kontroles pasākumus Ventspils ostā un Liepājas ostā, Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes amatpersonas novērsa 213 540 cigarešu nelikumīgu pārvietošanu.

Ostā atsavina 12 000, iespējams, viltotu "Nike" apavu pāru (2)

BIRKAS:
osta , muita , kontrabanda

Pārbaudīt kādu kravas automašīnu ar piekabi, Liepājas ostā atsavināti, iespējams, viltoti gandrīz 12 000 "Nike" apavu pāru, aģentūru LETA informēja Valsts policija.

Ieņēmumu dienestam iznomā zemesgabalu Brīvostas ielā

BIRKAS:
VID , Dome , osta , muita , rentgens , Brīvostas 8

Ar Liepājas domes lēmumu Valsts ieņēmuma dienesta vajadzībām – sistēmas "TKLAIS" uzstādīšanai – iznomāts neliels zemesgabals Brīvostas ielā 8.

Diennakts režīma muitas kontroles punkti strādās bez izmaiņām

BIRKAS:
muita , Ziemassvētki , Jaunais gads

Muitas kontroles punkti (MKP), kas darbojas diennakts režīmā, arī Liepājā, svētku dienās – 24., 25., 26., 31.decembrī un 1.janvārī –, kā arī brīvdienās strādās bez darba laika izmaiņām.

Robežas un ostas ar skeneriem aprīkos līdz 2017.gada beigām (1)

BIRKAS:
osta , muita , robežsardze

Robežas un ostas ar skeneriem Latvijā aprīkos tikai līdz 2017.gada beigām, svētdien vēsta raidījums "Nekā personīga". Tie būs arī Liepājas un Venstpils ostās.

Investējot 3 miljonus, VID uzstādīs kravu kontroles rentgenu (2)

BIRKAS:
VID , osta , SEZ , rentgens , muita , Kalpaka 111A

Valsts ieņēmumu dienests (VID) Liepājā ostas muitas kontroles punktā plāno uzstādīt kravu kontroles rentgena iekārtu. Uzstādīšanu un uzturēšanu izmaksās līdz 3,069 miljoniem eiro.
 

Izmaiņas VID klientu apkalpošanas centru darba laikos

BIRKAS:
18.novembris , VID , muita

Otrdien un trešdien, 18.novembrī, saistībā ar sv\etku dienu būs izmaiņas Valsts ieņēmu dienesta (VID) klientu apkalpošanas centru un Nodokļu un muitas informatīvā tālruņa darba laikā.

Policija reida laikā konstatē pārkāpumus bārā "Brooklyn" (2)

BIRKAS:
reids , Policija , muita , VDI , Brooklyn , Siena 12

Valsts policijas, Valsts ieņēmumu dienesta Muitas kriminālpārvaldes un Valsts Darba inspekcijas darbinieki, atsaucoties pašvaldības aicinājumam, veica reidu bārā "Brooklyn" Siena ielā 12.

VID modernizēs kontroli Liepājas ostā un lidostā

BIRKAS:
osta , lidosta , muita , robežsardze , VID , suņi

Valsts ieņēmumu dienests (VID) šogad plāno iepirkt jaunus svarus un rentgeniekārtas, arī priekš Liepājas. 2015.gada laikā tiks iepirkti seši jauni darba suņi, raksta BNS.

Vācijas pilsoni apsūdz narkotiku iegādē, glabāšanā, pārvadāšanā

BIRKAS:
tiesa , narkotikas , muita

Liepājas tiesai trešdien nodota krimināllieta, kurā par narkotisko vielu neatļautu iegādāšanos, glabāšanu un pārvadāšanu apsūdzēts Vācijas pilsonis.

Sākusies Rucavas muitas punkta būvju demontāža (3)

BIRKAS:
A11 , labiekārtošana , muita , robežsardze

Uz Liepājas–Lietuvas robežas sākusies bijušā Rucavas muitas punkta būvju demontāža. Šobrī notiek komunikāciju demontāža un tiek noņemtas jumta konstrukcijas.

Biznesa rītu jubilejā stāstīs par muitu un loģistiku

BIRKAS:
Biznesa rīti , muita , Ivo Koliņš

Kurzemes Biznesa inkubators ceturtdien, 15.maijā, ielūdz uz Biznesa rītu – šoreiz par muitu un loģistiku, informē projektu vadītāja Rolita Vaidila.