Jau astoto reizi notiks stīgu instrumentu festivāls (1)

BIRKAS:
mūzikas vidusskola , Lielais Dzintars , Mēs esam un būsim , festivāls

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola trešdien, 29.maijā, pulksten 17 aicina uz Liepājas reģiona mūzikas skolu stīgu instrumentu audzēkņu koncertu "Mēs esam un būsim…".

Muzeju naktī muzicēs pasaules līmeņa trompetists no ASV

BIRKAS:
koncerts , Muzeju nakts , Lielais Dzintars , mūzikas vidusskola

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola (LMMDV) ir parūpējusies par īpašu pārsteigumu Muzeju nakts apmeklētājiem.

LMMDV piedāvā plašu aktivitāšu klāstu Muzeju nakts ietvaros (1)

BIRKAS:
mūzikas vidusskola , mākslas vidusskola , Muzeju nakts , Romas dārzs

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola 18.maijā aicina uz Atvērto durvju dienu un Muzeju nakts pasākumiem skolas telpās Alejas un Ausekļa ielā, kā arī Romas dārzā.

LMMDV audzēkņi pilnveido publiskās runas iemaņas (1)

BIRKAS:
mūzikas vidusskola , Melngaiļskolas atbalsta biedrība

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas (LMMDV) audzēkņiem12. un 13.aprīlī bija iespēja piedalīties aktrises Zanes Daudziņas kursos "Veiksmīgas publiskās runas ABC".

Notiks "Jam Session" ar akordeonistu no Krievijas

BIRKAS:
mūzikas vidusskola , koncerts , džezs , Jam Session , Lielais Dzintars

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola otrdien, 7.maijā, pulksten 19 "Lielā dzintara" mākslas telpā "Civita Nova" tradicionāli organizēs muzikālo pasākumu "Jam Session".

Mūzikas vidusskola aicina uz "Mūziklu melodijām"

BIRKAS:
mūzikls , koncerts , mūzikas vidusskola

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola (LMMDV) otrdien, 30. aprīlī, pulksten 18 Melngaiļa koncertzālē aicina uz pavasara koncertu "Mūziklu melodijas".

Atbalsta LMMDV iesaisti Latvijas un Lietuvas projektā

BIRKAS:
ES , mākslas vidusskola , mūzikas vidusskola , Kultūras ministrija , projekts

Kultūras ministrijai (KM) atļauts uzņemties jaunas budžeta saistības 50 737 eiro apmērā, lai nodrošinātu LMMDV iesaisti Latvijas un Lietuvas reģionālās attīstības veicināšanas projektā.

LMMDV uzvedums izskanēs Latvijas Nacionālajā bibliotēkā

BIRKAS:
koncerts , mūzikas vidusskola

10 aprīlī pulksten 18 Rīgā, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, būs iespēja redzēt un dzirdēt Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas koncertuzvedumu "Sēd uz sliekšņa pasaciņa".

LMMDV izstāde "Es būšu…!" – Latvijas Nacionālajā bibliotēkā

BIRKAS:
izstāde , koncerts , mūzikas vidusskola , mākslas vidusskola

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola no 29. marta līdz 24. aprīlim Rīgā, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā skatītājiem piedāvās konceptizstādi "Es būšu…!".

Būs koncerts visai ģimenei "Sapinušies troļļos un vēl…"

BIRKAS:
mūzikas vidusskola , Lielais Dzintars , koncerts

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola (LMMDV) 30. martā pulksten 19 koncertzālē "Lielais dzintars" piedāvās koncertu visai ģimenei "Sapinušies troļļos un vēl…".

LMMDV audzēkņiem sasniegumi valsts konkursa finālā

BIRKAS:
konkurss , mūzikas vidusskola

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas (LMMDV) Pūšaminstrumentu spēles audzēkņi piedalījās Valsts konkursa Pūšaminstrumentu un Sitaminstrumentu spēles finālā.

LMMDV aicina uz Jevgēnijas Epšteinas koncertu

BIRKAS:
mūzikas vidusskola , koncerts , Lielais Dzintars , meistarklase

LMMDV trešdien, 13. februārī, pulksten 18 Melngaiļa koncertzālē (Ausekļa ielā 11/15) aicina uz vijoļspēles virtuozes no Horvātijas Jevgēnijas Epšteinas simfoniskās mūzikas koncertu.

LMMDV audzēkņiem godalgotas vietas valsts konkursa III kārtā

BIRKAS:
konkurss , mūzikas vidusskola , Mārtiņš Zujs

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas (LMMDV) audzēkņi ar labiem rezultātiem startēja Valsts konkursa III kārtā pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu spēlē.

Pūšaminstrumentu spēles audzēkņi dosies uz III kārtu

BIRKAS:
koncerts , mūzikas vidusskola

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas pūšaminstrumentu spēles labākie audzēkņi, kuri veiksmīgi piedalījās Valsts konkursa II kārtā, februārī dosies uz Rīgu, uz III kārtu.

Būs koncerts "Maģiskais saksofons" ar poļu saksofonistu

BIRKAS:
mūzikas vidusskola , koncerts

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola (LMMDV) trešdien, 30. janvārī, pulksten 18 Melngaiļa koncertzālē aicina uz koncertu "Maģiskais saksofons". Ieeja ir bez maksas

LMMDV apbalvo audzēkņus par teicamām sekmēm (3)

BIRKAS:
mākslas vidusskola , mūzikas vidusskola , Inga Auziņa , Pols Bernards Bernots , Deizija Eičina , Daiga Koroļonoka , Sofija Bumbule , Estere Gūža , Estere Bērziņa , balva

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas (LMMDV) direktore Inga Auziņa piektdien, 25.janvārī, par labām un teicamām sekmēm apbalvoja sešus skolas audzēkņus.

Liepājas valodu jomas pedagogi pilnveido savas zināšanas (3)

BIRKAS:
6.vidusskola , mākslas vidusskola , mūzikas vidusskola , seminārs , Dace Okmane , Solvita Matvejeva

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolā (LMMDV) 16.janvārī notika mācību seminārs – meistarklase pilsētas valodu jomu pedagogiem.

LMMDV aicina uz bezmaksas sagatavošanas kursiem

BIRKAS:
eksāmeni , mūzikas vidusskola , mākslas vidusskola

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola (LMMDV) ir uzsākusi bezmaksas sagatavošanas kursus topošajiem māksliniekiem un mūziķiem.

Notiks valsts konkursa II kārta pūšaminstrumentu spēlē (2)

BIRKAS:
koncerts , konkurss , mūzikas vidusskola

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola piektdien, 18.janvārī, Ausekļa ielā 11/15 organizēs Valsts konkursa II kārtu mūzikas izglītības iestāžu pūšaminstrumentu spēles audzēkņiem.

Jaunākais reitings sagaidīts, bet Liepājā viss pa vecam (7)

BIRKAS:
Draudzīgais aicinājums , skolu reitingi , Inta Korņējeva , 1.ģimnāzija , Inese Ferstere , Gints Ročāns , 7.vidusskola , Edīte Plamše , mākslas vidusskola , mūzikas vidusskola

Decembrī Draudzīgā aicinājuma fonds tradicionāli publicē savu skolu reitingu, un tradicionāli Liepājas skolas tajā ir ap saraksta vidu un zemāk.

Draudzīgā aicinājuma reitingā augšgalam tuvāk LMMDV (6)

BIRKAS:
15.vidusskola , 5.vidusskola , mūzikas vidusskola , mākslas vidusskola , 7.vidusskola , Draudzīgais aicinājums , 1.ģimnāzija , skolu reitingi

Papildināts. 12.decembrī Draudzīgā aicinājuma fonds publicējis gadskārtējo Latvijas izglītības iestāžu rezultātu apkopojumu jeb 2018.gada reitingu. Piedāvājam ieskatu tajā.

Notiek pianistu konkurss "Piano frequency"

BIRKAS:
konkurss , Lielais Dzintars , mūzikas vidusskola

Trešdien, 12.decembrī, koncertzāles "Lielais dzintars" kamerzālē visas dienas garumā notiek Liepājas I Starptautisko pianistu konkurss "Piano frequency". Aicināti visi interesenti.

Angļu valodas olimpiāde

LMMDV audzēkņiem sekmes arī starptautiskos konkursos

BIRKAS:
konkurss , mākslas vidusskola , mūzikas vidusskola

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas (LMMDV) audzēkņi oktobrī un novembrī aktīvi piedalījās olimpiādēs un konkursos, gūstot augstus rezultātus.

Iepazīstina ar mūzikas instrumentu daudzveidību

BIRKAS:
koncerts , mūzikas vidusskola , Lielais Dzintars

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola (LMMDV) novembra sākumā koncertzāles “Lielais dzintars” telpās organizēja koncertciklu "Muzikālie sapņu sargi".