Automašīnā atrod, iespējams, nelegālas cigaretes (1)

BIRKAS:
nelegālās cigaretes , huligānisms

21.janvārī ap pulksten 12.30  pie Liepājas robežas, Brīvības ielā, pārbaudot automašīnu "Opel Vectra", bagāžas nodalījumā tika konstatētas 24 600 cigaretes bez Latvijas akcīzes markām.

Atsavināts daudz nelegālo cigarešu un alkohola (2)

BIRKAS:
nelegālais alkohols , nelegālās cigaretes

2015.gada pēdējā ceturksnī Liepājā izdevies atsavināt krietnu daudzumu cigarešu un apreibinošās dziras, informē VP Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Jolanta Knīse.

Dzīvoklī Dzintaru ielā uziet nelegālo alkoholu un cigaretes

BIRKAS:
nelegālais alkohols , nelegālās cigaretes , Dzintaru iela , Rožu laukums

30.septembrī ap pulksten 9 pašvaldības policijas Analītiskās nodaļas darbinieki, pārbaudot informāciju par iespējamu nelegālo alkoholu, Rožu laukumā aizturēja 1962.gadā dzimušu vīrieti.

Liepājā izņem daudz nelegālo cigarešu un alkohola

BIRKAS:
nelegālais alkohols , nelegālās cigaretes

Maijā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes (VP KRP) darbinieki Liepājā izņēmuši kopumā vairāk nekā 209 000 nelikumīgu cigarešu un tonnu nelegālā alkohola.

Tirgus ielā pieķer vīrieti ar nelegālajām cigaretēm

BIRKAS:
nelegālās cigaretes

Svētdien, 7.jūnijā ap pulksten 7.30 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbinieki patrulējot Tirgus ielā, ievēroja aizdomīgu personu.

Ugāles ielā uziet 9200 kontrabandas cigaretes (4)

BIRKAS:
nelegālās cigaretes , Ugāles iela , huligānisms , Rojas iela

25.martā ap pulksten 14.25 pašvaldības policijas darbinieki vienā no Ugāles ielas dzīvokļiem, konstatēja, ka 1957.gadā dzimusī sieviete glabā 9200 cigaretes bez Latvijas akcīzes markām.

Grīzupes ielā izņem šķaidītu spirtu un cigaretes (2)

BIRKAS:
nelegālais alkohols , nelegālās cigaretes , Grīzūpes iela

Liepājas pilsētas Pašvaldības policija informē, ka tās darbiniekiem Grīzupes ielā izdevies uziet un izņemt nelegālo alkohols un nemarķētus tabakas izstrādājumi.

Pieķer ar 420 litriem nelegāla alkohola un 17 000 cigaretēm

BIRKAS:
nelegālais alkohols , nelegālās cigaretes , reids

Policijas Kurzemes reģiona pārvaldes darbinieki 27.februārī  kādās mājās Liepājā,,  izņēma 420 litrus iespējama nelegālā alkohola, kā arī vairāk kā 17 000 cigarešu bez akcīzes markas.

Liepājā atsavina gandrīz 120 000 nelegālo cigarešu (3)

BIRKAS:
nelegālās cigaretes , Tīklu iela

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes (VP KRP) darbinieki Liepājā izņēmuši ievērojamu daudzumu nelikumīgu tabakas izstrādājumu – turpat 120 000 cigarešu.

Problēmas var rasties arī par trīs paciņām cigarešu (1)

BIRKAS:
nelegālās cigaretes , huligānisms

Pagājušajā nedēļā patruļpolicijas rotas darbinieki, aizturēja personu par neadekvātu uzvedību vai līdzīgu pārkāpumu, un pie tās atrada 3 paciņas cigarešu  bez Latvijas akcīzes markām..

Kontrabandas cigarešu īpatsvars Liepājā nedaudz samazinājies

BIRKAS:
nelegālās cigaretes , pētījums , LTRK , kontrabanda

Kā liecina jaunākais "AC Nielsen" "Tukšo cigarešu paciņu pētījums", kas veikts 2014.gada pēdējā ceturksnī, no Latvijā patērētajām 28,9% bijušas kontrabandas cigaretes. Liepājā – 24,4%.

Prāmis pamet Liepājas ostu un dodas uz Vāciju.

Uz prāmja atrod 4,5 miljonus kontrabandas cigarešu

BIRKAS:
kontrabanda , VID , prāmis , nelegālās cigaretes

Valsts ieņēmumu dienests (VID) uz prāmja maršrutā Liepāja–Travemunde, automašīnā ūdens uzsildīšanas boilerosatrada vairāk nekā 4,5 miljonus kontrabandas cigarešu,.

Reidā uziet gan nelegālo alkoholu, gan cigaretes (2)

BIRKAS:
nelegālais alkohols , nelegālās cigaretes , reids

Trešdien, 17.septembrī, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknis rīkoja reidā, kas bija vērsts pret nelegālā alkohola un tabakas izstrādājumu apriti.

Reida laikā uziet gan nelegālu stipro dziru, gan smēķus

BIRKAS:
reids , nelegālais alkohols , nelegālās cigaretes

Pagājušajā diennaktī policija veica kārtējo reidu saistībā ar nelegālu akcizēto preču apriti. Reidā konstatēta gan nelegālā alkohola, gan cigarešu tirdzniecība un glabāšana.

Kā Liepājā tiek apkarots nelegālo cigarešu rūpals (2)

BIRKAS:
nelegālās cigaretes , kontrabanda

Jau rakstījām, ka Liepājā kontrabandas cigarešu apjoms joprojām ir visai augsts – 30,5 procenti. Gan valsts, gan pašvaldības policija komentē kā sokas ar tā apkarošanu.

Kaut arī Liepāja atrodas vistālāk no Krievijas un Baltkrievijas robežām, kontrabandas cigarešu īpatsvars mums nav zemāks kā vidēji valstī.

Pētījums: kontrabandas cigarešu apjoms Liepājā diezgan liels (4)

BIRKAS:
nelegālās cigaretes , pētījums , LTRK , robežsardze

Jaunākais pētījums rāda, ka Liepājā kontrabandas cigarešu apjoms gada pirmajā ceturksnī bijis visai augsts – 30,5 procenti. Tas gan mazāk nekā iepriekšējos periodos.

Arī Liepājā samazinās kontrabandas cigarešu apjoms

BIRKAS:
nelegālās cigaretes , kontrabanda

Pētījumi rāda, kā pēdējo trīs gadu laikā Latvijā samazinājies kontrabandas tabakas īpatsvars. Arī Liepājas pašvaldības policijas statistika par mūsu pilsētu to apstiprina.

Policija no transportlīdzekļa izņem 360 000 cigarešu

BIRKAS:
nelegālās cigaretes

Pirmdien, 5.maijā, pulksten 12 policija Kurzemes reģiona apkalpojamā teritorijā aizturēja trīs personas, kas nodarbojas ar akcizēto preču nelegālu glabāšanu un pārvadāšanu.

Kā pērn veicies nelegālā alkohola apkarošanā (1)

BIRKAS:
nelegālais alkohols , nelegālās cigaretes

Apkopota informācija par likumsargu sekmēm nelegālā alkohola un tabakas apkarošanā. Pērn samērā daudz reizes cilvēki izvēlējušies anonīmi ziņot par pārkāpējiem.

Grīzupes ielā atsavina gandrīz 60 tūkstošus nelegālo cigarešu

BIRKAS:
nelegālās cigaretes

Valsts policija 30.oktobra vakarā Grīzupes ielā  konstatēja, ka 1958. gadā  dzimis vīrietis ar automašīnu "Chrysler" pārvadā tabakas izstrādājumus bez Latvijas akcīzes marķējuma.

Par nelegālā alkohola apkarošanas sekmēm septembrī

BIRKAS:
nelegālais alkohols , nelegālās cigaretes

Pašvaldības policija informē, ka septembrī tās darbību rezultātā no nelegālā alkohola tirdzniecības vietām ir izņemti 125,05 litri kandžas un  22,75 litri šķaidītā spirta.

Pašvaldības policija Pētertirgū uziet nelegālās cigaretes (2)

BIRKAS:
nelegālās cigaretes , huligānisms , miesas bojājumi , narkotikas , Pētertirgus

13.septembrī ap pulksten 9.30 pašvaldības policijas, pārbaudot saņemto informāciju, Pētertirgus teritorijā, vienā no stendiem konstatēja, ka pie pārdevējas atrodas kontrabandas cigaretes.

Dzīvoklī Dārtas ielā uziet nelegālo alkoholu un cigaretes

BIRKAS:
nelegālais alkohols , nelegālās cigaretes

Piektdien, 23.augustā, Pašvaldības policijas Analītiskās nodaļas darbinieki pārbaudīja informāciju par to, ka Dārtas ielā, iespējams notiek nelegālā alkohola ražošana un glabāšana.

Trīs mēnešos izņem 245 litrus kandžas un šķaidīta spirta (2)

BIRKAS:
nelegālais alkohols , nelegālās cigaretes

No 2013.gada 1.aprīļa līdz 30.jūnijam pašvaldības policijas darbību rezultātā no nelegālā alkohola tirdzniecības vietām ir izņemti 203,2 litri kandžas un 42,05 litri šķaidītā spirta.

Policija izņem gandrīz divus miljonus cigarešu (1)

BIRKAS:
nelegālās cigaretes

Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas darbinieki  izņēmuši lielu daudzumu cigarešu.

Šogad septiņi kriminālprocesi par akcīzes precēm

BIRKAS:
nelegālais alkohols , nelegālās cigaretes , Policija

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes darbiniekiem šā gada četros mēnešos izdevies izņemt vērienīgu daudzumu nelegālo akcīzes preču – cigaretes un alkoholu.

Trijos mēnešos izņemti 106,4 litri kandžas (2)

BIRKAS:
nelegālais alkohols , nelegālās cigaretes , pašvaldības policija

Pašvaldības policija informē, ka šā gada pirmajos trijos mēnešos  no nelegālā alkohola tirdzniecības vietām ir izņemti 106,4 litri kandžas un 22,25 litri šķaidītā spirta.

No trīs pārbaudītajām vietām grēko tikai Klaipēdas ielā 68

BIRKAS:
nepilngadīgie , Lasaro , Klaipēdas 68 , nelegālais alkohols , nelegālās cigaretes

16.janvārī Liepājas pašvaldības policijas Nepilngadīgo lietu nodaļas darbinieki veica pārbaudi par to, vai tirdzniecības vietās nepilngadīgajiem tiek pārdoti alkoholiskie dzērieni.

Kratīšanas laikā uziet nelegālo alkoholu un cigaretes (1)

BIRKAS:
nelegālais alkohols , nelegālās cigaretes , sapieri

26.novembrī sankcionētas kratīšanas laikā sadarbībā ar robežsardzi  Pulkveža Brieža un Baltijas ielās izņemts nelegālais alkohols un cigaretes bez Latvijas akcīzes markām.

Izņem ievērojamu daudzumu nelegālā alkohola un cigarešu (3)

BIRKAS:
nelegālais alkohols , nelegālās cigaretes

Novembrī policija atklājusi vairākus noziedzīgus nodarījumus saistībā ar akcīzes preču nelikumīgu apriti, atskatoties uz šomēnes padarīto, informē tiesībsargi.