Jūras spēku teritorijā aiztur apreibušus jauniešus (7)

BIRKAS:
nepilngadīgie , Slimnīca , Jūras spēki , Atmodas bulvāris 9

Svētdien, 5.maijā, pulksten 00.04 pašvaldības policija saņēma izsaukums uz Atmodas bulvāri 9, kur bruņoto spēku darbinieki Jūras spēku teritorijā ir aizturējuši četrus apreibušus jauniešus.

Liepājā un apkārtnē divos veikalos konstatēti pārkāpumi

BIRKAS:
reids , nepilngadīgie

Trešdien, 20.martā, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa amatpersonas apsekoja dažādas tirdzniecības vietas.

Liepājā divās tirdzniecības vietās konstatēti pārkāpumi

BIRKAS:
nelegālais alkohols , nepilngadīgie , reids

14.februārī valsts policija apsekoja dažādas tirdzniecības vietas Liepājā ar mērķi pārbaudīt, vai pārdevēji ievēro aizliegumu pārdot alkoholiskos dzērienus nepilngadīgajām personām.

Četri nepilngadīgi liepājnieki uzdarbojas Grobiņā (3)

BIRKAS:
nepilngadīgie , zādzība , Grobiņa

Ceturtdien Grobiņā aizturēti četri nepilngadīgi liepājnieki, kuri jau iepriekš Liepājā nonākuši policijas redzes lokā, informē policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

Policija konstatē pārkāpumus trīs tirdzniecības vietās

BIRKAS:
nepilngadīgie , reids , nelegālais alkohols

18.decembrī policija apsekoja dažādas tirdzniecības vietas Liepājā ar mērķi pārbaudīt, vai tiek ievērots aizliegumu pārdot alkoholu un enerģijas dzērienus nepilngadīgajām personām.

Reidā pārbauda, ko veikalos pārdod nepilngadīgajiem (1)

BIRKAS:
reids , nepilngadīgie , nelegālais alkohols , nelegālās cigaretes

Valsts policija 4.oktobrī Liepājā un tās apkārtnē veica reidu, lai pārbaudītu, vai tirdzniecības vietās nepilngadīgajiem netiek tirgoti alkoholiskie dzērieni, tabakas izstrādājumi vai enerģijas dzērieni.

Aiztur nepilngadīgus dzērājus un narkotiku lietotāju

BIRKAS:
narkotikas , nepilngadīgie

Nedēļas nogalē Valsts policija aizturējusi nepilngadīgus dzērājus, kā arī iespējamu narkotiku lietotāju, kas nogādāts uz ekspertīzi.

Vīrietis izkāpj no autobusa un trīs reizes izšauj gaisā

BIRKAS:
huligānisms , nepilngadīgie , zādzība

31.augustā pulksten 19.10 saņemta informācija, ka Peldu ielā, autobusa pieturā no maršruta autobusa izkāpis vīrietis un trīs reizes izšāvis gaisā ar ierocim līdzīgu priekšmetu, tad aizgājis.

Sieviete nokļūst slimnīcā, nedodot ceļu autobusam

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , nepilngadīgie

30.augustā pulksten 13.46 1988.gadā dzimusi sieviete vadīja auto "VW Passat" pa Pulkveža Brieža ielu. Šķērsojot krustojumu ar Ģenerāļa Baloža ielu, neņēma vērā ceļu zīmi "Dodiet ceļu!".

Māte naktī meklē divus dēlus, kas paguvuši apreibināties

BIRKAS:
nepilngadīgie , zādzība , autoavārija , miesas bojājumi

10.jūnijā pulksten 0.30 policijā tika saņemta informācija no sievietes, ka Atmodas bulvārī no dzīvesvietas izgājuši un atrodas bezvēsts prombūtnē viņas nepilngadīgie dēli, kuri  dzimuši 2003.gadā.

Nepilngadīgs jaunietis piedzeras līdz 3,93 promiļu reibumam

BIRKAS:
atskurbtuve , nepilngadīgie , neatliekamā palīdzība , Slimnīca , negadījums

Pirmdien, 28.maijā, ap pulksten 00.45 Liepājas pilsētas pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot Dzērves ielā, ievēroja zālājā gulošu personu. Uzrunājot personu, tā nereaģēja.

Jaunieši naktī lieto alkoholu un traucē naktsmieru (2)

BIRKAS:
huligānisms , nepilngadīgie , neatliekamā palīdzība

Sestdien, 19.maijā, ap pulksten 1 Liepājas pilsētas pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka Jaunliepājā pārvietojoties jaunieši, kuri atskaņo skaļu mūziku un traucējot naktsmieru.

Policija naktī nogādā mājās nepilngadīgu meiteni

BIRKAS:
nepilngadīgie , autoavārija , Lazaretes iela

Sestdien, 21.aprīlī, pulksten 0.30 policijā saņemta telefoniska informācija no kāda iedzīvotāja par to, kādā dzīvoklī ka Lazaretes ielā atrodas nepilngadīga meitene.

Secina, ka ar katru reidu pārkāpumu skaits sarūk

BIRKAS:
reids , nepilngadīgie , nelegālais alkohols , nelegālās cigaretes

Valsts policija rīkoja reidu dažādās tirdzniecības vietās Liepājas apkaimē, lai pārbaudītu vai pārdevēji ievēro aizliegumu pārdot alkoholu, enerģijas dzērienus un tabaku nepilngadīgajiem.

Policijas darbinieki nogādā mājās apmaldījušos bērnu

BIRKAS:
sabiedriskais transports , drošība , Policija , nepilngadīgie

Vakar Valsts policijas amatpersona autobusā palīdzēja meitenei, kura bija pabraukusi garām savai pieturai un pati mājās nokļūt nemācēja. Izsauktā policijas ekipāža meiteni nogādāja mājās.

Aiztur jaunieti, kas ar pudeli izsita automašīnai stiklu

BIRKAS:
Rīgas iela , nepilngadīgie , Slimnīcas iela , huligānisms

9.februārī ap pulksten 22.10 Liepājas pilsētas pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka Slimnīcas ielā kāda persona ar pudeli esot izsitusi automašīnas vējstiklu.

Aiztur iereibušu vīrieti, kas vilināja sev līdzi svešu zēnu

BIRKAS:
nepilngadīgie , drošība , atskurbtuve

Trešdien, 31.janvārī, pulksten 17.15 Pašvaldības policisti O.Kalpaka ielā 29 autobusu pieturā ievēroja vīrieti, kurš lietoja degvīnu un kaut ko sniedza zēnam, kas stāvēja blakus.

Pārbauda, vai veikalos ievēro aizliegumus nepilngadīgajiem

BIRKAS:
reids , nepilngadīgie

20.decembra vakarā notika profilaktiskais pasākums, kurā tika pārbaudīts, vai tirdzniecības vietās nepilngadīgajiem netiek tirgoti alkoholiskie dzērieni, tabakas izstrādājumi un enerģijas dzērieni.

Slimnīcā nogādā sešus nepilngadīgus līmes ostītājus (2)

BIRKAS:
Slimnīca , narkotikas , nepilngadīgie

25.novembrī pulksten 17.06 policijā saņemta informācija no mediķiem, ka pulksten 16 no Klaipēdas ielas uz slimnīcas uzņemšanas nodaļu nogādātas sešas nepilngadīgas personas.

Raiņa ielā uz karstām pēdām notver logu dauzītājus (1)

BIRKAS:
huligānisms , Raiņa iela , nepilngadīgie

15.oktobrī ap pulksten 23.30 Raiņa ielā pie pašvaldības policijas darbiniekiem vērsās kāda persona un paskaidroja, ka pirms brīža vairākas personas esot izsitušas logus dzīvojamai ēkai.

Gatavos pilno spriedumu par miesas bojājumiem zīdainim

BIRKAS:
nepilngadīgie , miesas bojājumi , tiesa

Tiesa līdz 2.oktobrim sagatavos pilno motivēto spriedumu lietā par smagu miesas bojājumu nodarīšanu zīdainim, aģentūru LETA informēja Liepājas tiesas priekšsēdētāja palīdze Inta Kurpa.

Aiztur piecus apreibušus jauniešus; ar auto uzbrauc meitenei

BIRKAS:
narkotikas , nepilngadīgie , autoavārija , miesas bojājumi

20.septembrī pulksten 11.05  kādā pagalmā Celtnieku ielā sakarā ar iespējamo atrašanos narkotisko vielu reibumā tika aizturēti pieci 2002. gadā dzimuši puiši, informē Valsts policija.

Notiesā par smagu miesas bojājumu nodarīšanu zīdainim (1)

BIRKAS:
miesas bojājumi , nepilngadīgie , tiesa

Par smagu miesas bojājumu nodarīšanu zīdainim Liepājas tiesa piespriedusi meitenītes bijušajam patēvam nosacītu brīvības atņemšanu uz vienu gadu un diviem mēnešiem.

Reida laikā Liepājas pusē konstatē trīs pārkāpumus (1)

BIRKAS:
nepilngadīgie , reids

13.septembrī Valsts policija veica reidu, lai kontrolētu, vai nepilngadīgām  personām tirdzniecības vietās netiek tirgoti alkoholiskie dzērieni, enerģijas dzērieni un tabakas izstrādājumi.

Pastiprināti pievērš uzmanību klaiņojošiem bērniem (3)

BIRKAS:
drošība , vecāku atbildība , nepilngadīgie

Pēdējo laiku notikumi, kas saistīti ar nepilngadīgo personu pazušanu, ir atstājuši iespaidu uz iedzīvotājiem ne tikai Liepājā, bet arī Kurzemē un visā Latvijā.

Par mūzikas klausīšanos vīrietis draud ar ieroci (1)

BIRKAS:
huligānisms , Turaidas iela , nepilngadīgie

28.augustā ap pulksten 21 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā, Turaidas ielā kāds vīrietis no daudzdzīvokļu mājas loga nepilngadīgām personām draud ar ieroci.

Liepājnieki uz ielas sastop divus un trīs gadus vecus zēnus (2)

BIRKAS:
nepilngadīgie , Karosta , vecāku atbildība

Pagājušajā nedēļas nogalē Valsts policijā saņemts izsaukums uz Karostu, kur vienos naktī konstatēts, ka uz ielas atrodas divus un trīs gadus veci zēni, kuri paši izkļuva no dzīvokļa.

Tērauda ielā izņem bērnu no dzerošu vecāku dzīvokļa

BIRKAS:
Tērauda iela , nepilngadīgie , vecāku atbildība

15.augustā ap pulksten 20.10 pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums, ka vienā no dzīvokļiem Tērauda ielā visu dienu tiek lietots alkohols un dzīvoklī atrodoties arī nepilngadīgs bērns.

RSU Kriminoloģisko pētījumu centra vadītājs Andrejs Vilks

Kriminologs: Ivana gadījums varētu aktivizēt sabiedrību

BIRKAS:
Ivans Berladins , pazudis , nepilngadīgie

Liepājas pusē pazudušā piecus gadus vecā zēna Ivana Berladina gadījums turpmāk sabiedrību varētu aktivizēt reaģēšanai uz aizdomīgām situācijām.

Pašvaldības policija notver veloceliņa demolētājus (5)

BIRKAS:
huligānisms , nepilngadīgie , veloceliņš

Sestdien, 8.jūlijā, ap pulksten 23.55 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka vairāki jaunieši uz veloceliņa Jūrmalas parkā bojājot apgaismes stabus.