Birka: nūjošana

Aizvadīts gada lielākais Liepājas nūjotāju notikums

BIRKAS:
nūjošana , Nūjo ar vēju

Sestdien, 18.maijā, Liepājā noslēdzās nūjošanas festivāls "Vēju maršs", kurā trīs distancēs (6, 12 un 18 kilometri) startēja 153 dalībnieki no dažādām Latvijas pilsētām, kā arī Lietuvas.

Nūjošanas festivālā tiksies vairākas paaudzes

BIRKAS:
nūjošana , Nūjo ar vēju , Jūrmalas parks

Sestdien, 18.maijā, no pulksten 9 sāksies numuru izsniegšana un reģistrācija dalībniekiem nūjošanas festivāla "Vēju maršs" starta un finiša vietā Jūrmalas parkā, Jūrmalas ielas galā.

Nūjošanas festivāla laikā darbosies Veselības izziņas telts

BIRKAS:
nūjošana , veselības aprūpe , Jūrmalas parks

Nūjošanas festivāla "Vēju maršs" dalībniekiem un līdzjutējiem sestdien, 18.maijā, no pulksten 12 līdz 15 festivāla norises vietā būs iespēja izmantot Veselības izziņas telts pakalpojumus.

Pagarināta reģistrācija nūjošanas festivālam "Vēju maršs" (2)

BIRKAS:
nūjošana , Nūjo ar vēju

Līdz otrdienas, 14. maija, vakarpusei pagarināta dalībnieku bezmaksas reģistrācija 18. maija Liepājas nūjošanas festivālam "Vēju maršs".

Aicina reģistrēties nūjošanas festivālam "Vēju maršs"

BIRKAS:
nūjošana , Bernāti , Nūjo ar vēju

Biedrība "Nūjo ar vēju!" un Liepājas pilsēta aicina visus aktīvos nūjotājus bez maksas reģistrēties 18.maija Liepājas nūjošanas festivālam "Vēju maršs".

Iedzīvotāji aicināti uz bezmaksas nūjošanas nodarbībām (1)

BIRKAS:
nūjošana , ES , Nūjo ar vēju , Imants Ločmelis

Lai iepazītos ar nūjošanas sporta veidu un apgūtu tā pamatprincipus, pašvaldība organizē bezmaksas nūjošanas pamatu apguves nodarbības, kurās var piedalīties ikviens interesents.

Nūjošanas festivālā pārliecinoši triumfē liepājnieki

BIRKAS:
nūjošana , Nūjo ar vēju , Uldis Vērsis , Agnese Smiltniece

Sestdien, 26. maijā, Liepājā noslēdzās nūjošanas festivāls "Vēju maršs", kurā trīs distancēs (6, 12 un 18 kilometri) startēja 158 dalībnieki no dažādām Latvijas pilsētām, kā arī Lietuvas.

Iedzīvotāji aicināti uz bezmaksas Veselības izziņas telti

BIRKAS:
veselības aprūpe , nūjošana , Jūrmalas parks

Liepājas pašvaldība nūjošanas festivāla "Vēju maršs" laikā šo sestdien, 26. maijā, no pulksten 11 līdz 14 piedāvās iedzīvotājiem iespēju iepazīties ar Veselības izziņas telts pakalpojumiem.

Vēl var reģistrēties nūjošanas festivālam "Vēju maršs"

BIRKAS:
nūjošana , Nūjo ar vēju

Vēl līdz 23.maija vakaram ikvienam interesentam, aizpildot pieteikuma formu mājaslapā nujoarveju.lv, ir iespēja elektroniski reģistrēties 26.maijā gaidāmajam nūjošanas festivālam "Vēju maršs".

Varēs bez maksas apgūt nūjošanas pamatus

BIRKAS:
nūjošana

Liepājas pilsētas pašvaldība projekta "Liepāja. Vesels. Aktīvs. Laimīgs" ietvaros, sākot ar 28. maiju, organizē bezmaksas nūjošanas pamatu apguves nodarbības.

Aicina uz Liepājas nūjošanas festivālu "Vēju maršs"

BIRKAS:
nūjošana

Biedrība "Nūjo ar vēju!" un Liepājas pilsēta aicina visus aktīvos nūjotājus pievienoties 26.maija Liepājas nūjošanas festivālam "Vēju maršs", informē tā organizators Imants Ločmelis.

Aicina uz bezmaksas nūjošanas nodarbībām septembrī

BIRKAS:
nūjošana

Lai nodrošinātu daudzveidīgas fiziskās aktivitātes, Liepājas dome no 4. septembra aicina ikvienu interesentu uz noslēdzošajām bezmaksas nūjošanas nodarbībām.

Aicina uz bezmaksas nūjošanas nodarbībām

BIRKAS:
nūjošana , Jūrmalas parks , Imants Ločmelis

Sākot ar 21.jūniju, ikvienam sadarbībā ar biedrību "Nūjo ar vēju!" būs iespēja iepazīt nūjošanas sporta veidu un apgūt tā principus sertificēta instruktora Imanta Ločmeļa vadībā.

Sestdienas festivālā būs arī "Nūjošanas virtuve" (1)

BIRKAS:
nūjošana , Nūjo ar vēju , Jūrmalas parks , Vēju maršs

Jau sestdien, 10. jūnijā, pulksten 11 Jūrmalas parkā tiks dots starts pirmajam Liepājas nūjošanas festivālam "Vēju maršs", kas šogad būs vienlīdz draudzīgas un sportiskas sacensības.

Aicina reģistrēties nūjošanas festivālam "Vēju maršs"

BIRKAS:
nūjošana , pludmale , Nūjo ar vēju , Bernāti

Biedrība "Nūjo ar vēju!" aicina visus aktīvos nūjotājus pievienoties sestdien, 10.jūnijā, gaidāmajam, Liepājas nūjošanas festivālam "Vēju maršs", informē pasākuma organizatori.

Bernātu dabas takās būs nūjošanas dienas pārgājiens

BIRKAS:
nūjošana , Bernāti

Pasaules nūjošanas dienā 28.maijā "Nūjo ar vēju" rīko pārgājienu, kas sāksies un beigsies Bernātu autostāvvietā un ļaus aktīvā veidā baudīt Bernātu meža takas, celiņus un jūrmalu.

Aicina piedalīties Liepājas dzimšanas dienas nūjošanā

BIRKAS:
nūjošana

Liepājas dzimšanas dienā, 18.martā, biedrība "Nūjo ar vēju" ar Liepājas pašvaldību organizē tradicionālo nūjošanas pārgājienu, kurā aicināti visi aktīvie liepājnieki.

Varēs piedalīties bezmaksas nūjošanas nodarbībās

BIRKAS:
nūjošana , Nūjo ar vēju , Eiropas sporta nedēļa

Eiropas Sporta nedēļas ietvaros, 19., 21. un 22.septembrī, pulksten 18 Jūrmalas ielā 2, tiks organizētas bezmaksas nūjošanas nodarbības ikvienam interesentam.

Nedēļas nogalē – nūjošanas dienas pārgājiens Bernātos

BIRKAS:
nūjošana , Nūjo ar vēju , Bernāti

"Nūjo ar vēju" pasaules nūjošanas dienā 22.maijā rīko nūjošanas pārgājienu pa lokveida maršrutu, kas sāksies un beigsies Bernātu autostāvvietā un ļaus aktīvā veidā baudīt Bernātu mežu.

Notiks tradicionāls nūjošanas pārgājiens

BIRKAS:
nūjošana , Nūjo ar vēju

Liepājas dzimšanas dienas pasākumu ietvaros biedrība "Nūjo ar vēju" sestdien, 19.martā, organizē nūjošanas pārgājienu "Liepāja starp ezeru un jūru".

Norisināsies Vecgada karnevāla skrējiens

BIRKAS:
nūjošana , labdarība , Jūrmalas parks , Vecgada karnevāla skrējiens , Sporta pārvalde , Ziemassvētki

Gada pēdējā dienā, 31. decembrī, pulksten 11 pie bērnu rotaļu laukuma Jūrmalas ielas galā tiks dots starts labdarības pasākumam – Vecgada karnevāla skrējienam.

Būs Ziemassvētku rūķošana Liepājas pludmalē (1)

BIRKAS:
nūjošana , Nūjo ar vēju , Imants Ločmelis

Biedrība "Nūjo ar vēju" sestdien, 19.decembrī aicina visus uz tradicionālo Ziemassvētku rūķu – nūjotāju pārgājienu no Vaiņodes ielas gala aiz "Baatas" līdz eglītei jūrmalā pie kontrolpunkta.

Pasaules Nūjošanas dienā būs pārgājiens Bernātos

BIRKAS:
nūjošana , Nūjo ar vēju , Bernāti

Pasaules Nūjošanas dienā "Nūjo ar vēju" 24.maijā rīko pārgājienu pa maršrutu, kas sāksies un beigsies Bernātu autostāvvietā un ļaus aktīvā veidā apskatīt Bernātu meža takas un jūrmalu.

Vēl var pieteikties jubilejas nūjošanas pārgājienam

BIRKAS:
nūjošana , Nūjo ar vēju

Sestdien, 21.martā, Liepājas dzimšanas dienas svinību nedēļā otro gadu pēc kārtas norisināsies biedrības "Nūjo ar vēju" nūjošanas pārgājiens "No robežas līdz robežai".

Atkal aicina nūjot "No robežas līdz robežai"

BIRKAS:
nūjošana , Nūjo ar vēju

Biedrība "Nūjo ar vēju" otro gadu pēc kārtas sniedz iespēju nūjošanas entuziastiem Liepājas dzimšanas dienas svinību nedēļā 21.martā nūjot pārgājienā "No robežas līdz robežai".

Biedrība "Nūjo ar vēju" aicina uz otrās gadadienas pārgājienu (1)

BIRKAS:
nūjošana , Nūjo ar vēju , Imants Ločmelis

Biedrība "Nūjo ar vēju" sestdien, 29.novembrī, rīko savu divu gadu jubilejas nūjošanas pārgājienu. Maršruta sākums un beigas – Grobiņas sporta centrs.

Biedrība "Nūjo ar vēju" aicina piedalīties rudens pārgājienā (1)

BIRKAS:
nūjošana , Nūjo ar vēju , Beberliņi , Imants Ločmelis

Biedrība "Nūjo ar vēju" 11.oktobrī rīko pārgājienu, kas sāksies un beigsies atpūtas vietā "Beberliņi" un ļaus dalībniekiem apskatīt mežu, kāpas un jūrmalu pie Ziemeļu fortiem.

Roberts Radičuks aicina svētdien kopīgi patrenēties

BIRKAS:
Nūjo ar vēju , nūjošana , Jūrmalas iela

Biedrība „Nūjo ar vēju” un „Nike Riga Run” brīvdabas funkcionālo treniņu vadītājs Roberts Radičuks svētdien, 13.jūlijā pulksten 12 aicina uz treniņu.

Beberliņos notiek Latvijas nūjošanas kausa 2.posms

BIRKAS:
Nūjo ar vēju , nūjošana , Beberliņi , Imants Ločmelis

Sestdien, 7.jūnijā, Beberliņos notiks Latvijas nūjošanas kausa 2.posms. Pasākumu organizē biedrība "Nūjo ar vēju".

Pasaules Nūjošanas dienā aicina doties pārgājienā

BIRKAS:
Nūjo ar vēju , nūjošana , pārgājiens , Beberliņi

Biedrība „Nūjo ar vēju” pasaules Nūjošanas dienā 24.maijā rīko nūjošanas pārgājienu pa lokveida maršrutu, kas sāksies un beigsies Beberliņu dabas parkā.