Liepājas skolnieki sacenšas svaru stieņa spiešanā guļus (1)

BIRKAS:
olimpiskā diena , stadions Daugava , Libava Powerlifting , Spēcīgākā skola

Piektdien, 21. septembrī, Vislatvijas Olimpiskās dienas ietvaros stadionā "Daugava" norisinājās sacensību "Spēcīgākā skola" Latvijas 3. posms svaru stieņa spiešanā guļus.

Olimpiskā diena pulcē vairāk kā 700 skolu audzēkņus

BIRKAS:
olimpiskā diena , LOC

Piektdien, 27.septembrī, Liepājas Olimpiskajā centrā uz kopīgo vingrošanu "Olimpiskā diena 2014" pulcējās vairāk kā 700 Liepājas skolu 5. klašu audzēkņi un viņu skolotāji.

HK "Liepāja" hokejisti vingro kopā ar skolēniem (galerija)

BIRKAS:
HK Liepāja , LOC , olimpiskā diena

Šodien Olimpiskajā dienā vingroja ne tikai pilsētas vispārizglītojošo skolu piekto klašu skolēni, bet arī visu Liepājas komandu sporta veidu pārstāvji, tai skaitā HK "Liepāja" hokejisti.

Jau piektdien Liepājā notiks Olimpiskā diena

BIRKAS:
olimpiskā diena , LOC , handbols , mini handbols

Lai popularizētu Olimpisko kustību, veselīgu dzīves veidu un godīgas spēles principus, arī šogad valstī notiks Olimpiskā diena ar devīzi "Iepazīsties – mini handbols".

Olimpiskā diena apvienos sportiskumu un radošumu

BIRKAS:
LOC , olimpiskā diena

Pēc nepilna mēneša, piektdien, 26.septembrī, visā Latvijā norisināsies īpašs Olimpiskās komitejas veltīts pasākums jauniešiem "Olimpiskā diena 2014".

Olimpiskā diena Liepājā pulcē 800 skolu audzēkņus

BIRKAS:
olimpiskā diena , LOC

Piektdien, 27.septembrī, Liepājas Olimpiskajā centrā uz kopīgo vingrošanu "Olimpiskā diena 2013" pulcējās 800 Liepājas skolu 5. klašu audzēkņi un viņu skolotāji.

Jau rīt Liepājā notiks Olimpiskā diena

BIRKAS:
LOC , olimpiskā diena

Jau piektdien, 27.septembrī, pie Liepājas Olimpiskajā centrā notiks Olimpiskā diena, kurā plāno piedalīties 800 bērni no 12 dažādām Liepājas mācību iestādēm.

Straujiem soļiem tuvojas Olimpiskā diena

BIRKAS:
olimpiskā diena , LOC , Poļina Jeļizarova

Lai popularizētu olimpisko kustību, veselīgu dzīves veidu un godīgas spēles principus sportā, arī šogad Latvijā notiks Olimpiskā diena ar vienojošo moto "Pavingrosim!".

Olimpiskā diena Liepājā pulcē 720 skolu audzēkņus (galerija, video) (3)

BIRKAS:
olimpiskā diena , LOC , video

Piektdien Liepājas Olimpiskajā centrā uz kopīgo vingrošanu "Olimpiskā diena 2011" pulcējās 720 Liepājas skolu 5. klašu audzēkņi un viņu skolotāji.