Jūnijā tiks dots starts pludmales tenisa turnīram

BIRKAS:
pludmales teniss , tenisa halle

Sporta pārvalde sadarbībā ar Liepājas Tenisa sporta skolu 19.jūnijā uzsāks pludmales tenisa turnīra 2019.gada sezonu, kuras ietvaros notiks 5 posmi ar noslēguma posmu 14.augustā.

Noslēdzies Liepājas čempionāts pludmales tenisā

BIRKAS:
pludmales teniss , pludmale

22. un 23.septembrī pludmalē tika aizvadītas 2018. gada Liepājas meistarsacīkstes pludmales tenisā kā sieviešu un vīriešu pāriem, tā arī jauktajiem pāriem amatieru un profesionāļu grupās.

Tiks aizvadīts Liepājas čempionāts pludmales tenisā

BIRKAS:
pludmales teniss , Sporta pārvalde , pludmale , Tenisa sporta skola

Tuvojoties vasaras sezonas noslēgumam, Liepājas Tenisa sporta skola, sadarbībā ar Liepājas sporta pārvaldi, 22.un 23.septembrī organizēs pilsētas čempionātu pludmales tenisā.

Liepājas pludmales volejbola un tenisa līga atgriežas jūnijā (2)

BIRKAS:
pludmales volejbols , pludmales teniss , Sporta pārvalde , pludmale

Jau tradicionāli Liepājas sportiskākā gaisotne darba dienu vakaros būs vērojama ne tikai Jūrmalas parkā, bet arī pludmalē. 13.jūnijā sāksies pludmales volejbola un tenisa līga.

Liepājā noslēgusies pludmales tenisa 2017.gada sezona

BIRKAS:
pludmales teniss

Septembra beigās pludmalē aizvadīts Liepājas čempionāts pludmales tenisā, lai noskaidrotu Liepājas pilsētas labākos pludmales tenisistus 2017.gada vasaras sezonā.

Var pieteikties Liepājas čempionātam pludmales tenisā

BIRKAS:
pludmale , pludmales teniss

23.un 24.septembrī pulksten 11 pludmales volejbola laukumos pie Glābšanas stacijas, kā arī kafejnīcas "OMM" pludmales tenisa kortos notiks Liepājas čempionāts pludmales tenisā.

"Vega 1" pludmales līgu papildina pludmales tenisa turnīrs

BIRKAS:
pludmales teniss , Tenisa sporta skola , Sporta pārvalde

Trešdien, 21.jūnija, pludmalē pie Glābšanas stacijas tiks dots starts pirmajam ""Vega 1" pludmales līgas" pludmales tenisa turnīra posmam, kas ir 2017.gada sezonas jaunums.

Noslēdzies "ActSmart" pludmales tenisa turnīrs "Liepāja Cup"

BIRKAS:
pludmales teniss , pludmale

Nedēļas nogalē, no 9. līdz 11. jūnijam, jau otro gadu pēc kārtas Liepājas pludmalē norisinājās biedrības "ActSmart" rīkotais pludmales tenisa turnīrs "Liepāja Cup".

Sācies pludmales tenisa turnīrs "Liepāja Cup 2017"

BIRKAS:
pludmales teniss , pludmale

No šodienas līdz svētdienai, 11. jūnijam, jau otro gadu pēc kārtas Liepājas pludmalē norisināsies biedrības "ActSmart" rīkotais pludmales tenisa turnīrs "Liepāja Cup".