Valsts policija aicina atsaukties aculieciniekus

BIRKAS:
policija lūdz palīdzēt , autoavārija , Kalpaka 60

Piektdien Valsts policijā saņemta informācija no slimnīcas par to, ka pēc medicīniskās palīdzības vērsies kāds vīrietis, kurš cieta ceļu satiksmes negadījumā.

Policija lūdz palīdzību Liepājā pazuduša vīrieša meklēšanā

BIRKAS:
Leonards Kļava , pazudis , policija lūdz palīdzēt , Rīgas iela

Papildināts. VP Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknis meklē 1953.gadā dzimušo Leonardu Kļavu, kurš 24.februārī ap pulksten 15.30 izgāja no savas dzīves vietas Liepājā, Rīgas ielā.

Policija meklē Kasparu Kalnu, kurš mēdz uzturēties arī Liepājā

BIRKAS:
policija lūdz palīdzēt , Kaspars Kalns , meklēšanā

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kuldīgas iecirknis meklē 1977.gadā dzimušo Kasparu Kalnu, kurš 27.janvārī izgāja no mājām Kuldīgas novadā, Turlavas pagastā, taču nav atgriezies.

Policija meklē bezvēsts pazudušo Viktoru Avdejevu

BIRKAS:
Viktors Avdejevs , policija lūdz palīdzēt , pazudis

Valsts policija meklē 1947. gadā dzimušo Viktoru Avdejevu, kurš 22. janvārī izgāja no savas dzīvesvietas Grobiņas pagastā, taču nav atgriezies, kā arī nav zināma viņa atrašanās vieta.

Kopš pagājušā gada policija meklē velosipēda īpašnieku (1)

BIRKAS:
policija lūdz palīdzēt , Velo

Pagājušā gada 22.decembrī Liepājā, Kuldīgas ielā 6 atrasts attēlā redzamais velosipēds. Līdz šim velosipēda īpašnieks nav pieteicies vai informējis par velosipēda pazušanu.

Valsts policija meklē degvielas zagļus (1)

BIRKAS:
policija lūdz palīdzēt , A11 , zādzība

Valsts policija meklē attēlos redzamās personas, kas 2.janvārī sarkanas krāsas automašīnā "Ford Focus" ielēja degvielu un aizbrauca nesamaksājuši, informē preses pārstāve Madara Šeršņova.

Policija meklē bezvēsts prombūtnē esošo Edgaru Ledāju (3)

BIRKAS:
meklēšanā , Šaurā 3 , Edgars Ledājs , policija lūdz palīdzēt

Papildināts. Policija meklē 1979. gadā dzimušo Edgaru Ledāju, kurš 12.janvārī pēc pusnakts izgāja no dzīvesvietas Liepājā, Šaurā ielā 3, un līdz šim nav atgriezies. kā arī nav zināma viņa atrašanās vieta.

Policija meklē pazudušos Jeļenu Gņebko un Niku Salenieku

BIRKAS:
Jeļena Gņebko , policija lūdz palīdzēt , Lēņu iela , pazudis , Niks Salenieks

Papildināts 2. 4.janvārī Valsts policijā saņemti divi iesniegumi par to, ka 20.decembrī un 31.decembrī no savām dzīvesvietām izgājuši un pazuduši Jeļena Gņebko un Niks Salenieks.

Policija aicina atsaukties velosipēda īpašnieku

BIRKAS:
policija lūdz palīdzēt , Velo , Alejas 10

Sestdien, 5.janvārī, Alejas ielā, ēkas Nr.10 pagalmā atrasts bērnu velosipēds "Romet", informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes preses pārstāve Madara Šeršņova.

Aicina atsaukties satiksmes negadījuma aculieciniekus

BIRKAS:
Peldu 29 , policija lūdz palīdzēt , Jaunais gads , autoavārija

Valsts policija aicina atsaukties aculieciniekus ceļu satiksmes negadījumam, kas notika Jaungada naktī, 2019.gada 1.janvārī pulksten 2 Liepājā, Peldu ielā pie mājas Nr.29.

Valsts policija meklē velosipēda īpašnieku (9)

BIRKAS:
Velo , policija lūdz palīdzēt

Pagājušā gada 17.decembrī Liepājā, Ziemeļu ielā tika atrasts attēlā redzamais velosipēds – pelēkā krāsā ar sarkanu uzrakstu DEMA. Līdz šim brīdim velosipēda īpašnieks nav noskaidrots.

Valsts policija joprojām meklē Mihailu Borisovu

BIRKAS:
Slimnīcas iela , policija lūdz palīdzēt , Mihails Borisovs , meklēšanā

Valsts policija meklē bezvēsts prombūtnē esošo Mihailu Borisovu, dzimušu 1962.gadā, kurš 2016.gada aprīlī izgāja no savām mājām un viņa atrašanās vieta nav zināma.

Policija aicina atsaukties negadījuma aculieciniekus

BIRKAS:
policija lūdz palīdzēt , autoavārija

11.novembrī Liepājā, Brīvības un Cukura ielas krustojumā notika Ceļu satiksmes negadījumu, kurā pagaidām nenoskaidrots transportlīdzeklis sabojāja ceļa zīmi un norobežojuma barjeru.

Policija lūdz atsaukties autoavārijas aculieciniekus (8)

BIRKAS:
autoavārija , policija lūdz palīdzēt , sabiedriskais transports , miesas bojājumi

Sestdien, 3.novembrī, ap pulksten 11.40 Brīvības ielas un Tirgus ielas krustojumā 912. maršruta sabiedriskais autobuss "Solaris Urbino"  strauji bremzēja priekšā izbraukušas automašīnas dēļ.

Policija lūdz palīdzību zagtas automašīnas meklēšanā

BIRKAS:
zādzība , policija lūdz palīdzēt

2018.gada 6.oktobrī Liepājā, Rožu laukumā, automašīnu stāvlaukumā (blakus viesnīcai "Līva"') tika konstatēts, ka ir nozagta automašīna "Nissan Almera" baltā krāsā ar numurzīmi FK 8316.

Policija lūdz atsaukties autoavārijas aculieciniekus (1)

BIRKAS:
autoavārija , policija lūdz palīdzēt

Trešdien, 3.oktobrī, ap pulksten 20 Klaipēdas un Ventas ielu krustojumā pie veikala "XL Sala" notika ceļu satiksmes negadījums, kurā iesaistītas automašīnas "Volvo V40" un "Honda Civic".

Izmeklējot slepkavību mēģinājumu, aicina atsaukties iedzīvotājus (1)

BIRKAS:
policija lūdz palīdzēt , slepkavība

Aizputes novadā izmeklējot slepkavības mēģinājumu, policija aicina atsaukties personas, kuras posmā no 28. līdz 30. septembrim braukušas pa autoceļu PS111 (Kalvene – Aizpute).

Policija meklē sievietes sabraukšanas aculieciniekus

BIRKAS:
A9 , policija lūdz palīdzēt

Kā ziņots, 25.augustā pulksten 22.15 tika konstatēts, ka Durbes novadā, Tadaiķu pagastā, uz autoceļa Rīga – Liepāja, kāds transportlīdzeklis uzbrauca kādai sievietei, kas notikuma vietā mira.

Policija aicina atsaukties velosipēda vadītāju (2)

BIRKAS:
policija lūdz palīdzēt , autoavārija

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde aicina atsaukties velosipēda vadītāju, kurš vakar, 23. augustā cieta ceļu satiksmes negadījumā Liepājā, Kungu un Ganībuielu krustojumā.

Valsts policijas aicina atsaukties aculieciniekus

BIRKAS:
policija lūdz palīdzēt , pludmale , Atmodas bulvāris

Valsts policijas aicina atsaukties aculieciniekus, kuri 3. augustā bija klāt nelaimes gadījumā pludmalē Atmodas bulvāra galā, kur nogruva krasts un ar smiltīm apraka 2008.gadā dzimušu zēnu.

Meklē vīrieti par sevišķi smaga nozieguma izdarīšanu (1)

BIRKAS:
policija lūdz palīdzēt

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Saldus iecirknis par sevišķi smaga nozieguma izdarīšanu joprojām meklē notiesāto Armandu Rutkovski (33 gadi).

Valsts policija aicina atsaukties aculieciniekus

BIRKAS:
policija lūdz palīdzēt , Slimnīcas iela , Slimnīca

Valsts policija aicina atsaukties aculieciniekus notikumam, kurš norisinājās pirms divām nedēļām Liepājā, Slimnīcas ielā, kur automašīnai tika izsists stikls.

Policija meklē bez vēsts pazudušo Daņilu Sivodedovu

BIRKAS:
policija lūdz palīdzēt , pazudis , Daņils Sivodedovs

Papildināts. Valsts policijas Liepājas iecirknis informē, ka 2.jūlijā ap pulksten 15 no savas dzīvesvietas Baseina ielā izgāja un līdz šim brīdim nav atgriezies Daņils Sivodedovs.

Policija lūdz palīdzību Ģirta Ceplīša meklēšanā (1)

BIRKAS:
policija lūdz palīdzēt , meklēšanā , pazudis , Ģirts Ceplītis

Valsts policijas  Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknī uzsākta meklēšanas lieta  par Ģirta Ceplīša, kurš dzimis 1976. gadā,  bezvēsts prombūtni.

Policija lūdz palīdzību Tamāras Meščerjakovas meklēšanā

BIRKAS:
policija lūdz palīdzēt , meklēšanā , pazudis , Tamāra Meščerjakova

Papildināts. Otrdien, 5.jūnijā, ap pulksten 11 no savas dzīvesvietas Liepājā, Šķēdes ielā izgāja un līdz šim brīdim nav atgriezusies Tamāra Meščerjakova, dzimusi 1932.gadā.

Cukura ielas rotācijas aplī "Scania" sabrauc velosipēdistu (1)

BIRKAS:
Cukura iela , nāve , autoavārija , policija lūdz palīdzēt , zādzība , Velo

Ceturtdien, 12.aprīlī, pulksten 16.46 rotācijas aplī Cukura ielā 1989.gadā dzimis vīrietis, vadot "Scania 164G" ar piekabi,  uzbrauca velosipēdistam, kurš notikuma vietā gāja bojā.

Meklē bezvēsts pazudušu sievieti ar veselības problēmām

BIRKAS:
policija lūdz palīdzēt , Santa Dīķe , pazudis , Ģenerāļa Baloža 1

Papildināts. Policija lūdz iedzīvotāju palīdzību, meklējot bezvēsts pazudušu sievieti no Liepājas, kura pēdējo reizi manīta Rīgā un kurai var būt grūtības orientēties apkārtnē.

Policija meklē bezvēsts prombūtnē esošo Jāni Smirnovu

BIRKAS:
policija lūdz palīdzēt , Jānis Smirnovs , meklēšanā

Papildināts. Valsts policija meklē 2003.gadā dzimušo Jāni Smirnovu, kurš 27.marta naktī ap pulksten 23.30 patvaļīgi aizgāja no Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Bāriņu ielā 3, Liepājā.

Policija lūdz palīdzību pazuduša cilvēka meklēšanā (2)

BIRKAS:
policija lūdz palīdzēt , Krists Krūziņš , Rīgas 55 , pazudis

Papildināts. Piektdien, 9.martā, Krists Krūziņš, dzimis 1981. gada 16.augustā, izgāja no dzīvokļa Liepājā, Rīgas ielā 55 un līdz šim brīdim atrodas bezvēsts prombūtnē, informē Valsts polici.

Policija meklē jaunieti par veikala zādzību Ventspils ielā (1)

BIRKAS:
policija lūdz palīdzēt , zādzība , Ventspils iela , meklēšanā

Valsts policija meklē attēlā redzamo jaunieti saistībā ar zādzību no veikala "Prīmula" Liepājā, Ventspils ielā,  kas notika 2017.gada 29.decembrī ap pulksten 11.30.