Birka: prakse

Topošās loģistikas speciālistes Jana Makarova (no kreisās), Oļesja Baumane, Karīna Kokovihina, Baiba Strazdiņa un Alise Zube ir apmierinātas ar praksē iegūtām zināšanām un pieredzi.

Topošie loģistikas speciālisti atgriezušies no prakses Maltā (2)

BIRKAS:
prakse , Jūrniecības koledža , Erasmus

Izmantojot "Erasmus+" projekta "Studentu un LJK darbinieku mobilitāte” sniegtās iespējas, vairāki Liepājas Jūrniecības koledžas studenti praktizējās Maltā.

"Liepājas enerģija" praksē uzņem divus jauniešus no Vācijas

BIRKAS:
Liepājas enerģija , tehnikums , prakse

Līdz 31. maijam SIA "Liepājas enerģija" ražotnēs praktizēsies četri jaunieši no Liepājas Valsts tehnikuma. Divi mācību pieredzes apmaiņā un praktisko iemaņu apgūšanā ieradušies no Vācijas.

Jūrniecības koledžas studenti gūst vērtīgu pieredzi Portugālē (1)

BIRKAS:
Jūrniecības koledža , prakse , Erasmus

Liepājas Jūrniecības koledžas audzēkņi atgriezušies no Portugāles, kur, programmas "Erasmus+" ietvaros izgāja praksi Lisabonā un Sīnē uz kompānijas SVITZER ostas velkoņiem.

Tehnikumā noslēdzies "Erasmus+" prakšu projekts (1)

BIRKAS:
tehnikums , Erasmus , prakse

Liepājas Valsts tehnikumā noslēdzies "Erasmus+" projekts "Starptautiska pieredze – nākotnes perspektīva", kuras laikā 65 tehnikuma audzēkņi devās praksēs uz ārzemēm.

Dizaina studenti praksē iepazīst Liepājas uzņēmējus

BIRKAS:
LiepU , dizains , prakse

Liepājas Universitātes Dizaina studiju programmas ceturtā kursa studentiem ir beigušās prakses un notikušas prakses aizstāvēšanas. Tagad studenti strādā pie bakalaura darbiem.

Apmaiņas programmās zināšanas apgūst Lietuvā un Portugālē

BIRKAS:
Erasmus , Jūrniecības koledža , prakse

Jau vairāk kā mēnesi programmas "Erasmus+" ietvaros Liepājas Jūrniecības koledžas (LJK) septiņi izglītojamie mācās Lietuvas Jūras akadēmijā, bet pieci praksi iziet Portugālē.

Tehnikuma audzēkņi devušies praksē uz Spāniju

BIRKAS:
tehnikums , Erasmus , prakse

PIKC "Liepājas Valsts tehnikuma" audzēkņi no 22.februāra līdz 22.martam aizvada praksi Spānijas pilsētā Seviļā, informē tehnikuma Ārējo sakaru organizatore Ieva Skābarde.

Uzņēmumi ver durvis jauniešiem, lai atrastu darbiniekus

BIRKAS:
prakse , Atvērto durvju nedēļa

Jau 8.gadu pēc kārtas lielākais karjeras un izglītības portāls Latvijā Prakse.lv rīko projektu “Uzņēmumu atvērto durvju nedēļa". Tajā piedalīsies arī Liepājas uzņēmumi.

Aicina piedalīties konkursā "Zinošākā skola darba tirgū"

BIRKAS:
konkurss , nodarbinātība , prakse

Lielākais karjeras un izglītības portāls Prakse.lv piedāvā skolēniem piedalīties konkursā, iepazīt Latvijas uzņēmumus un pielaikot vairāk nekā 210 profesijas Virtuālajā praksē.

Jaunieši var pieteikties praksei 12.Saeimas vēlēšanu iecirkņos

BIRKAS:
vēlēšanas , Saeima , prakse

Gatavojoties 12.Saeimas vēlēšanām, Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) piedāvā iespēju 16 līdz 25 gadus veciem jauniešiem pieteikties praksei vēlēšanu iecirkņos.

Topošie reklāmas speciālisti gūst praktiskās iemaņas

BIRKAS:
mākslas vidusskola , prakse , Summer Sound , Uldis Rubezis , Zane Peneze

Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas Reklāmas dizaina audzēkņi festivālā „LMT Summer Sound” praktizējas video veidošanā un iejūtas mediju ādā.

Mākslas vidusskolā praksi apgūst portugāļu skolēni

BIRKAS:
mākslas vidusskola , prakse

Kopš 14. marta Liepājas mākslas vidusskolaā „Leonardo da Vinci” projekta ietvaros praksi apgūst septiņi apģērba dizaina un tekstilizstrādājuma dizaina audzēkņi no Porto mākslas skolas.

Jaunie reklāmdizaineri pirmie beidz praksi Portugālē (1)

BIRKAS:
mākslas vidusskola , prakse

Liepājas mākslas vidusskola šajā mācību gada uzsākusi jaunu Leonardo da Vinči programmas projektu “Profesionāla prakse dizaina studentiem konkurētspējas paaugstināšanai darba tirgū”.

Jānis Kaufelds klases priekšā j.Raiņa 6.vidusskolā.

Studentu prakse: lai prakses vadītājs paēdis un praktikants dzīvs (1)

BIRKAS:
studenti , prakse

Prakses vieta ir iespēja studentam izmēģināt spēkus, pārbaudīt, vai izvēlētā profesija atbilst viņa vēlmēm un sakrīt ar nākotnes plāniem.