Liepājas pusmaratonā uzvar Jānis Višķers

BIRKAS:
Skrien Latvija , pusmaratons

Latvijas garo distanču skrējējs Jānis Višķers sestdien uzvarēja Liepājas pusmaratonā, kas bija arī sezonas pirmais ""Bigbank" Skrien Latvija" posms, ziņo LETA.

Jau sestdien notiks Liepājas pusmaratons

BIRKAS:
Skrien Latvija , pusmaratons , LOC , Lielais Dzintars

"Bigbank Skrien Latvija" 9. sezonas 1. posms, sestdien, 13.aprīlī, laukumā pie koncertzāles "Lielais dzintars" pulcēs tūkstošus aktīvu latviešu, kā arī viesus no tuvākām un tālākām kaimiņvalstīm.

Pusmaratona laikā būs sabiedriskā transporta kustības ierobežojumi

BIRKAS:
sabiedriskais transports , LST , satiksme , pusmaratons

Sestdien, 13.aprīlī, Liepājas pusmaratona laikā pilsētā noteikti satiksmes ierobežojumi, kas skars arī sabiedrisko transportu.

Pusmaratona laikā jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem

BIRKAS:
pusmaratons , satiksme

Saistībā ar Baltijā lielākā skriešanas seriāla "Bigbank Skrien Latvija" 1. posma Liepājas pusmaratona norisi sestdien, 13.aprīlī, Liepājā būs satiksmes ierobežojumi.

Iespēja reģistrēties Liepājas pusmaratonam izdevīgāk

BIRKAS:
pusmaratons , vieglatlētika

Jau nedaudz mazāk kā pēc mēneša starta posms notiks populārā skriešanas seriāla "Bigbank Skrien Latvija" 9. sezonai. Tās atklāšanas posms 13. aprīlī notiks Liepājā.

Pusmaratonā triumfē Girgensons un lietuviete Vaidžulīte (1)

BIRKAS:
pusmaratons , Skrien Latvija

Sezonas pirmajā ""Bigbank" Skrien Latvija" posmā – Liepājas pusmaratonā – sestdien uzvaru guva Jānis Girgensons un lietuviete Kamile Vaidžulīte, ziņo aģentūra LETA.

Par sabiedriskā transporta kustību pusmaratona laikā (8)

BIRKAS:
pusmaratons , Skrien Latvija , sabiedriskais transports , LST

Saistībā ar satiksmes ierobežojumiem "BigBank Skrien Latvija" pirmā posma Liepājas pusmaratona laikā, 7aprīlī no pulksten 7 līdz 17 būs izmaiņas sabiedriskā transporta plūsmā.

Skolēni gatavojas "Bigbank Skrien Latvija" pirmajam posmam (4)

BIRKAS:
Skrien Latvija , pusmaratons , 8.vidusskola , Evita Auniņa , Dmitrijs Gorlačevs , vieglatlētika

Jau rīt Liepāja kļūs par brīvdienu galamērķi aktīva dzīvesveida baudītājiem un skriešanas profesionāļiem. Liepājas pusmaratons uz starta līnijas dalībniekus pulcēs 7.aprīlī.

Pusmaratona norises laikā būs satiksmes ierobežojumi (7)

BIRKAS:
pusmaratons , Skrien Latvija , satiksme

Sestdien, 7.aprīlī, saistībā ar skriešanas seriāla "Bigbank Skrien Latvija" pirmo posmu Liepājas pusmaratonu tiks noslogotas ielas visā to platumā, ieskaitot ietves un braucamās daļas.

Jaunā distance – ikvienam patriotiskās noskaņās

BIRKAS:
Skrien Latvija , pusmaratons , vieglatlētika

Latvijā lielākais skriešanas seriāls "Bigbank Skrien Latvija" sadarbībā ar Latvijas Sporta federāciju padomi šosezon aktīva dzīvesveida cienītājiem piedāvās pavisam jaunu #Beactive distanci.

Liepājas pusmaratons dārdēs rokmūzikas ritmos (1)

BIRKAS:
pusmaratons , Lielais Dzintars , Skrien Latvija

Jau mazāk kā pēc mēneša, 7.aprīlī ar skriešanas seriāla "Bigbank Skrien Latvija" pirmo posmu Liepājas pusmaratonu, skrējēji atklās 2018.gada aktīvo sacensību sezonu.

"Liepājas pusmaratonam" iespaidīgs balvu fonds (2)

BIRKAS:
pusmaratons , vieglatlētika , Izrāviens

Jau šosvētdien, 5. jūnijā, notiks viens no gada vērienīgākajiem sporta notikumiem Liepājā – "Liepājas pusmaratons". Reģistrēties internetā iespējams vēl līdz 2. jūnijam.

Turpinās gatavošanās "Liepājas pusmaratonam"

BIRKAS:
vieglatlētika , Izrāviens , pusmaratons

"Liepājas pusmaratona", kas notiks 5. jūnijā, organizatori aicina uz ceturto bezmaksas "Izrāviena" aktīvo vakaru. Tas norisināsies trešdien, 25.maijā, pulksten 19 stadionā "Daugava".

Var turpināt gatavoties Liepājas pusmaratonam

BIRKAS:
vieglatlētika , pusmaratons , Izrāviens

Trešdien, 18.maijā, pulksten 19 stadionā "Olimpija" gatavojoties Liepājas pusmaratonam, ikviens aktīva dzīvesveida piekopējs tiek aicināts uz trešo bezmaksas "Izrāviena" aktīvo vakaru.

Ar tempa skrējieniem gatavoties pusmaratonam

BIRKAS:
pusmaratons , Izrāviens , Raiņa parks , skriešana

Trešdien, 11.maijā, pulksten 19 Raiņa parkā, gatavojoties Liepājas pusmaratonam, skriešanas entuziasti tiek aicināti uz otro bezmaksas "Izrāviena" aktīvo vakaru.

Pirmdien, 12.janvārī, svin Reiņi, Reinas, Renāti un Reinholdi!

BIRKAS:
vārdadiena , Reinis Rozītis , vieglatlētika , vieglatlētikas klubs , Liepājas lauvas , pusmaratons , intervija , personība

Pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes statistikas datiem Liepājā šonedēļ populārākie vārdi ir Roberts (362) un Lidija (282). Šodien svin 82 Reiņi, 9 Renāti, 8 Reinholdi un 3 Reinas.