Liepājnieki WRC gatavosies nākamajam ERC posmam

BIRKAS:
Mārtiņš Sesks , Renārs Francis , rallijs ERC

No 16. līdz 19. augustam Vācijā notiks Pasaules rallija čempionāta (WRC) posms un tajā piedalīsies arī liepājnieku ekipāža Mārtiņš Sesks/Renārs Francis.

Mārtiņš Sesks izcīna trešo vietu Azoru rallija junioru ieskaitē (3)

BIRKAS:
rallijs , rallijs ERC , Mārtiņš Sesks

"LMT Autosporta Akadēmijas" rallija braucējs Mārtiņš Sesks sestdien izcīnīja trešo vietu Eiropas čempionāta (ERČ) posma – Azoru salu rallija – junioru ieskaitē, ziņo aģentūra LETA.

Mārtiņš Sesks startēs Eiropas rallija čempionātā (2)

BIRKAS:
rallijs , Mārtiņš Sesks , Renārs Francis , rallijs ERC

Ar 2018.gada sezonu "LMT Autosporta Akadēmijas" pilots un Latvijas čempions Mārtiņš Sesks uzsācis sadarbību ar jaunu stūrmani – zināmo un pieredzes bagāto Renāru Franci.

"Rally Liepāja" noslēgs Eiropas rallija čempionāta sezonu

BIRKAS:
rallijs , rallijs ERC

2018. gada FIA Eiropas rallija čempionāta sezona sāksies ar "Azores Airlines Rallye" no 22. līdz 24. martam, bet noslēgsies Latvijā, kad no 12. līdz 14. oktobrim notiks "Rally Liepāja".

Strokšs: Helikopteru lidojumus nekontrolējam (8)

BIRKAS:
Raimonds Strokšs , rallijs , rallijs ERC , negadījums , nāve

Lai arī iepriekš reklamējuši lidošanu, rallija "Liepāja" organizatori par 8.oktobrī Priekules novada Gramzdas pagastā notikušo helikoptera avāriju atbildību neuzņemas.

Sākts kriminālprocess par Priekulē avarējušo helikopteru (3)

BIRKAS:
negadījums , nāve , kriminālprocess , rallijs , rallijs ERC

Papildināts. Policija apstiprina, ka svētdien Priekules novadā helikoptera avārija notikusi, tam saskaroties ar elektrolīnijas vadiem, sākts kriminālprocess.

Helikoptera avārijā cietušo stāvokli aizvien raksturo kā smagu (1)

BIRKAS:
rallijs , rallijs ERC , nāve , Slimnīca

Visi trīs svētdien notikušajā helikoptera avārijā cietušie vīrieši ievietoti Liepājas Reģionālās slimnīcas reanimācijas nodaļā, aģentūru LETA informēja slimnīcas pārstāve Indra Grase.

Helikoptera avārijā gājis bojā Eiropas čempiona draugs (4)

BIRKAS:
rallijs , rallijs ERC , nāve , negadījums , Slimnīca

Svētdien Gramzdas pagastā rallija "Liepāja" laikā helikoptera avārijā gājis bojā Eiropas čempiona Kajetana Kajetanoviča draugs un Kelces autodroma vadītājs Pavels Jagņatkovskis.

Nikolajs Grjazins uzvar traģēdijas skartajā rallijā "Liepājā" (1)

BIRKAS:
rallijs , rallijs ERC

Ar Latvijas licenci startējošais SRT komandas krievu sportists Nikolajs Grjazins svētdien triumfēja Eiropas autorallija čempionāta (ERČ) sezonas pēdējā posmā – rallijā "Liepāja".

Helikopters

Rallijā ''Liepāja'' nogāzies helikopters, viens bojāgājušais (8)

BIRKAS:
rallijs , rallijs ERC , nāve , negadījums

Papildināts 2. Priekules novada Gramzdas pagastā, rallija "Liepāja" laikā nogāžoties civilajam helikopteram, viens cilvēks gājis bojā, bet trīs cietuši, ziņo aģentūra LETA.

"Lada RX" sacensībās uzvar Aigars Tīdmanis

BIRKAS:
rallijs , rallijs ERC , Viktors Ellers , Mārtiņš Būčiņš , Renārs Francis

Ātruma festivāla "Kurzeme" un "Rally Liepāja" ietvaros sestdien norisinājās arī Liepājas rallija zvaigžņu cīņas ar "Lada RX" automašīnām.

Smagas avārijas liek atcelt rallija "Liepāja" pilsētas ātrumposmus (6)

BIRKAS:
rallijs , rallijs ERC

Slapjos laikapstākļos piedzīvotas smagas avārijas sestdien lika atcelt rallija "Liepāja", kas ir Eiropas autorallija čempionāta (ERČ) etaps, abus pilsētas ātrumposmus, ziņo LETA.

Rovanpere ātrākais rallija "Liepāja" kvalifikācijas ātrumposmā (1)

BIRKAS:
rallijs , rallijs ERC

Ar Latvijas licenci startējošais soms Kalle Rovanpere piektdien bija ātrākais rallija "Liepāja", kas vienlaikus ir arī noslēdzošais Eiropas autorallija čempionāta (ERČ) etaps, kvalifikācijā.

Ar kvalifikācijas posmu piektdien sākas "Rally Liepāja" (3)

BIRKAS:
rallijs , rallijs ERC , Ātruma festivāls

Šodien ar kvalifikācijas posmu sāksies FIA Eiropas rallija čempionāta noslēdzošais posms Rally Liepāja, kura posmi paredzēti ne tikai Liepājā, bet arī Durbes, Aizputes un Priekules novados.

Olimpiskais centrs pārtaps par "Rally Liepāja" rallija centru (1)

BIRKAS:
LOC , rallijs , rallijs ERC , satiksme

No 5. līdz 8. oktobrim, Olimpiskais centrs pārtaps par Eiropas rallija čempionāta posma "Rally Liepāja" rallija centru, tādēļ apmeklētājiem būs jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem.

Rallija Liepājas posms – sacensības nedēļas garumā (1)

BIRKAS:
rallijs ERC , rallijs , Ātruma festivāls , ūdens motosports , Tirdzniecības kanāls , osta

Šonedēļ Liepājā un tās apkārtnes Durbes, Aizputes un Priekules novados norisināsies FIA Eiropas rallija čempionāta (ERC) noslēdzošais posms "Rally Liepāja".

Ātruma festivāla laikā būs satiksmes ierobežojumi

BIRKAS:
satiksme , Ātruma festivāls , rallijs , rallijs ERC , Lielais Dzintars

Jau no otrdienas, 3.oktobra, ātruma festivāla "Kurzeme" un "Rally Liepāja" laikā būs satiksmes ierobežojumi, informē festivāla preses pārstāve Dita Dzene.

Sirmacis: Rezultāts rallijā būs svarīgs, lai atrastu sponsorus

BIRKAS:
rallijs , rallijs ERC

Latvijas autobraucējs Ralfs Sirmacis centīsies uzvarēt šajā nedēļas nogalē gaidāmajā rallijā "Liepāja", kas vienlaikus būs arī noslēdzošais Eiropas autorallija čempionāta (ERČ) posms.

"Rally Liepāja" finišā uzzināsim Eiropas rallija čempionus

BIRKAS:
rallijs , rallijs ERC

No 6. līdz 8.oktobrim Liepājā un tās apkārtnes Durbes, Aizputes un Priekules novados aizritēs FIA Eiropas rallija čempionāta (ERC) sezonas noslēdzošais posms "Rally Liepāja".

Šodien Liepājas elektrokartinga trasē notika Ātruma festivāla preses konference.

"Rally Liepāja" startēs arī rallijkrosa braucējs Reinis Nitišs (1)

BIRKAS:
rallijs ERC , Ātruma festivāls , rallijs

Pasaules rallijkrosa čempionāta dalībnieks Reinis Nitišs ekipāžā ar stūrmani Māri Neikšānu startēs FIA Eiropas rallija čempionāta sezonas noslēdzošajā posmā "Rally Liepāja".

Rallijam "Liepāja" pieteikušies arī ERČ kopvērtējuma līderi

BIRKAS:
rallijs ERC , rallijs

Oktobra sākumā Liepājā gaidāmajam Eiropas autorallija čempionāta (ERČ) posmam pieteikušies arī visi kopvērtējuma līderi, vēsta organizatori, ziņo aģentūra LETA..

Jau var iegādāties "Rally Liepāja" ieejas kartes

BIRKAS:
rallijs , rallijs ERC

"Biļešu Serviss" tirdzniecības vietās Latvijā, kā arī www.bilesuserviss.lv var iegādāties Eiropas rallija čempionāta sezonas noslēdzošā posma "Rally Liepāja" ieejas biļetes.

"Rally Liepāja" 2017.gadā notiks no 6. līdz 8.oktobrim

BIRKAS:
rallijs , rallijs ERC

"Rally Liepāja", kas jau piekto reizi iekļauts FIA Eiropas rallija čempionāta kalendārā, norise Liepājas un Kuldīgas apkārtnē 2017.gadā plānota no 6. līdz 8.oktobrim.

Sirmača ekipāža pārliecinoši triumfē ERČ Latvijas posmā (5)

BIRKAS:
rallijs ERC , rallijs

Latvijas ekipāža Ralfs Sirmacis un Artūrs Šimins svētdien triumfēja Eiropas rallija čempionāta (ERČ) pirmspēdējā posmā, rallijā "Liepāja", ziņo aģentūra LETA.

Sirmača ekipāža vadībā pēc rallija "Liepāja" pirmās dienas (1)

BIRKAS:
rallijs , rallijs ERC

Ralfs Sirmacis un Artūrs Šimins sestdien ar pārliecinošu sniegumu ir līderi pēc Eiropas rallija čempionāta (ERČ) pirmspēdējā posma, rallija "Liepāja", pirmās dienas.

"Rally Liepāja" skatītāju ceļvedis – kas, kur, kad?

BIRKAS:
rallijs , rallijs ERC

Piektdien, 16.septembrī, pulksten 17 ar kvalifikāciju, un tam sekojošu rallija atklāšanas pasākumu, sāksies FIA Eiropas rallija čempionāta devītais posms "Rally Liepāja".

Rallija juniori pirms "Rally Liepāja" iesildīsies kartingu trasē

BIRKAS:
elektrokartings , rallijs ERC , rallijs

Eiropas rallija Junioru čempionāta braucēji pirms sezonu noslēdzošā starta "Rally Liepāja" ceturtdien, 15. septembrī, ar mini sacensībām iesildīsies "Blue Shock Race" Liepājas elektrokartingu trasē.

Piektdien tehnisko apskati veiks tikai rallija spēkratiem

BIRKAS:
rallijs ERC , rallijs , CSDD

Piektdien, 16.septembrī, CSDD Liepājas nodaļas tehniskās apskates stacija jau ceturto gadu nodrošinās Eiropas rallija čempionāta posma sacīkšu auto tehniskās apskates.

Leģendārais Simaška atkal vizinās rallija mīļotājus

BIRKAS:
rallijs , rallijs ERC

Eiropas čempionāta posma, rallija "Liepāja" fani nedēļas nogalē varēs izbaudīt emocijas, ko sniedz traukšanās pa grants ceļiem īstā sporta automašīnā.

Sirmacis: Jūtams spiediens, tomēr centīšos gūt uzvaru (1)

BIRKAS:
rallijs ERC , rallijs

Rallija pilots Ralfs Sirmacis atzīst, ka pirms nākamajā nedēļā gaidāmā ERČ Latvijas posma - "Rally Liepāja" – jūt papildu spiedienu, tomēr ir apņēmības pilns gūt uzvaru.