Birka: reids

Ātruma kontroles maratonā pieķerti 635 ātrumpārkāpēji

BIRKAS:
reids , drošība , satiksme , Ātruma kontroles maratons

Šogad 24 stundu ātruma kontroles maratonā likumsargi kopumā pieķēruši 635 ātrumpārkāpējus, kas ir gandrīz tikpat daudz, kā pērn – 636. Lielākais pārkāpums fiksēts Kurzemes reģionā.

Liepājā un apkārtnē divos veikalos konstatēti pārkāpumi

BIRKAS:
reids , nepilngadīgie

Trešdien, 20.martā, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa amatpersonas apsekoja dažādas tirdzniecības vietas.

Reida laikā Liepājā pieķer daudzus pārkāpējus

BIRKAS:
reids , drošība , satiksme , Gints Ešenvalds

Pagājušās nedēļas nogalē Valsts policija Kurzemes reģiona amatpersonas strādāja pastiprināti, rīkojot profilaktiskos pasākumus ceļu satiksmē.

Liepājā divās tirdzniecības vietās konstatēti pārkāpumi

BIRKAS:
nelegālais alkohols , nepilngadīgie , reids

14.februārī valsts policija apsekoja dažādas tirdzniecības vietas Liepājā ar mērķi pārbaudīt, vai pārdevēji ievēro aizliegumu pārdot alkoholiskos dzērienus nepilngadīgajām personām.

Policija pievērš uzmanību luksoforu signālu ievērošanai

BIRKAS:
reids , drošība , satiksme

Visu pagājušo nedēļu Valsts policija pastiprināti pievērsa uzmanību luksoforu signālu ievērošanai kā transportlīdzekļu vadītājiem, tā arī gājējiem.

Pārbauda drošības jostu un bērnu sēdeklīšu lietošanu

BIRKAS:
reids , vecāku atbildība , drošība , satiksme

Pagājušajā nedēļā Valsts policija Kurzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rota pastiprināti pievērsa uzmanību drošības jostu un bērnu sēdeklīšu lietošanai transportlīdzekļos.

Četrās stundās – 50 (!) protokolu par protektoru dziļumu (6)

BIRKAS:
reids , drošība , satiksme , Gints Ešenvalds

Pagājušās nedēļas nogalē, 25.janvārī Valsts policija visā Kurzemes reģionā rīkoja profilaktisko pasākumu ceļu satiksmē, informē policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

Policija konstatē pārkāpumus pirotehnikas tirgotavās Liepājā

BIRKAS:
Jaunais gads , drošība , pirotehnika , reids

29.decembrī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Atļauju sistēmas grupa veica preventīvus pasākumus – pārbaudes pirotehnikas komerciālās aprites jomā.

Protektora dziļuma mērīšana.

Valsts policija reidā notver daudzus likumpārkāpējus

BIRKAS:
reids , drošība , dzērājšoferi , satiksme

Laika posmā no 21.decembra līdz 26.decembrim Kurzemē likumsargi veica alkohola pārbaudes 3134 transportlīdzekļu vadītājiem, no kuriem četri bija velosipēdu vadītāji.

Policija konstatē pārkāpumus trīs tirdzniecības vietās

BIRKAS:
nepilngadīgie , reids , nelegālais alkohols

18.decembrī policija apsekoja dažādas tirdzniecības vietas Liepājā ar mērķi pārbaudīt, vai tiek ievērots aizliegumu pārdot alkoholu un enerģijas dzērienus nepilngadīgajām personām.

Baltā spieķa dienā veikta pastiprināta patrulēšana

BIRKAS:
Neredzīgo biedrība , reids , satiksme , drošība

Atzīmējot Baltā spieķa dienu trešdien, 17.oktobrī, Liepājā un arī citviet Kurzemē Valsts policija veica pastiprinātu patrulēšanu gājēju pāreju tuvumā.

Reidā pārbauda, ko veikalos pārdod nepilngadīgajiem (1)

BIRKAS:
reids , nepilngadīgie , nelegālais alkohols , nelegālās cigaretes

Valsts policija 4.oktobrī Liepājā un tās apkārtnē veica reidu, lai pārbaudītu, vai tirdzniecības vietās nepilngadīgajiem netiek tirgoti alkoholiskie dzērieni, tabakas izstrādājumi vai enerģijas dzērieni.

Kurzemē akcija uz autoceļiem aizvadīta salīdzinoši mierīgi

BIRKAS:
EDWARD , drošība , satiksme , reids , ES

Eiropas ceļu policijas tīkla (TISPOL) sadarbībā ar Eiropas Komisiju organizētā kampaņa "EDWARD" Kurzemes reģionā aizvadīta salīdzinoši mierīgi, informē Valsts policija.

Valsts policija svētku brīvdienās ķer dzērājšoferus

BIRKAS:
reids , dzērājšoferi , Lieldienas

Posmā no 29.marta līdz 2.aprīlim Kurzemē alkohola pārbaudes tika veiktas 2625 transportlīdzekļu vadītājiem. No tiem 13 atradās alkoholisko dzērienu ietekmē, no kuriem 8 bija velosipēda vadītāji.

Secina, ka ar katru reidu pārkāpumu skaits sarūk

BIRKAS:
reids , nepilngadīgie , nelegālais alkohols , nelegālās cigaretes

Valsts policija rīkoja reidu dažādās tirdzniecības vietās Liepājas apkaimē, lai pārbaudītu vai pārdevēji ievēro aizliegumu pārdot alkoholu, enerģijas dzērienus un tabaku nepilngadīgajiem.

Gadu mijā Liepājas pusē pieķerti septiņi apreibuši šoferi

BIRKAS:
reids , dzērājšoferi , miesas bojājumi , autoavārija

Gadu mijā Valsts policija veica pastiprinātu ceļu satiksmes drošības uzraudzību. Kurzemes reģionā alkohola pārbaudes tika veiktas 2123 transportlīdzekļu vadītājiem.

Pārbauda, vai veikalos ievēro aizliegumus nepilngadīgajiem

BIRKAS:
reids , nepilngadīgie

20.decembra vakarā notika profilaktiskais pasākums, kurā tika pārbaudīts, vai tirdzniecības vietās nepilngadīgajiem netiek tirgoti alkoholiskie dzērieni, tabakas izstrādājumi un enerģijas dzērieni.

Reida laikā Liepājas pusē konstatē trīs pārkāpumus (1)

BIRKAS:
nepilngadīgie , reids

13.septembrī Valsts policija veica reidu, lai kontrolētu, vai nepilngadīgām  personām tirdzniecības vietās netiek tirgoti alkoholiskie dzērieni, enerģijas dzērieni un tabakas izstrādājumi.

1.septembrī pašvaldības policija patrulēs pastiprināti

BIRKAS:
Zinību diena , drošība , reids

Tuvojoties mācību sezonas atklāšanai skolās, pašvaldības policijas darbinieki patrulējot pievērsīs pastiprinātu uzmanību pilsētas skolu teritorijas apkārtnei.

Attēlā - daļa no izņemtajiem zvejas tīkliem.

Pārbaudes laikā policija izņem 17 zvejas tīklus

BIRKAS:
Policija , reids , maluzvejnieki , Valsts vides dienests

Valsts policija sadarbībā ar Valsts vides dienestu apsekoja tirdzniecības vietas Liepājā, kurās tiek pārdoti zvejas tīkli. Pārkāpumi konstatēti vienā no vietām, kur izņemti 17 zvejas tīkli.

Jau trešo gadu notiek ātruma kontroles maratons

BIRKAS:
reids , drošība , ceļu policija

No trešdienas pulksten 6 rītā lielākā daļa Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, tostarp arī Latvija, jau trešo gadu piedalīsies 24 stundu ātruma kontroles maratonā.

Policija veikusi reidu Liepājas un apkārtnes veikalos

BIRKAS:
reids , nepilngadīgie

29.martā Valsts policija apsekoja tirdzniecības vietas Liepājā un apkaimē ar mērķi pārbaudīt, vai pārdevēji ievēro aizliegumu pārdot alkoholu un enerģijas dzērienus nepilngadīgajiem.

VUGD: situācija namu pagalmos ir uzlabojusies

BIRKAS:
VUGD , drošība , reids , Krūmu iela , Cieceres iela , Rojas iela

Pirmdien, 13.martā, ugunsdzēsēji glābēji apsekoja Liepājas daudzdzīvokļu namu pagalmus un ielas, lai noskaidrotu, cik viegli glābēju transportam ir piekļūt pie ēkām.

Krūmu ielā un Raiņa parkā notver līmes ostītājus

BIRKAS:
toksikomānija , reids , nepilngadīgie

Piektdien, 10.martā, ap pulksten 12.45 Liepājas pilsētas pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka Krūmu ielā vairākas personas ostot līmi.

Naktī notver vīrieti, kas apzaga cilvēku Rožu laukumā

BIRKAS:
zādzība , reids , nepilngadīgie , nelegālais alkohols , Rožu laukums

Sestdien, 28.janvārī, ap pulksten 4.40 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka Rožu laukumā guļot kāda persona, kura esot apzagta.

Reida laikā automašīnām konstatē nedrošas riepas

BIRKAS:
reids , drošība

Laika posmā no 16. līdz 22.janvārim Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde sadarbībā ar CSDD rīkoja reidu, kura laikā tika pārbaudītas transportlīdzekļu riepas.

Svētku brīvdienās pieķerti vienpadsmit dzērājšoferi

BIRKAS:
reids , Jaunais gads , dzērājšoferi

Laika posmā no 30.decembra līdz 2.janvārim Liepājas pusē alkohola pārbaudes tika veiktas 1626 transportlīdzekļu vadītājiem. No tiem 11 atradās alkohola reibumā.

Ziemassvētkos reida laikā pieķerti vairāki dzērājšoferi

BIRKAS:
reids , dzērājšoferi

No 23. līdz 27.decembrim Liepājas pusē alkohola pārbaudes veiktas 1101 transportlīdzekļu vadītājam. No tiem trīs atradās alkohola reibumā, bet viens vadītājs, iespējams, bija lietojis narkotikas.

Reida laikā policija bargāk sodīs ļaunprātīgos pārkāpējus

BIRKAS:
satiksme , reids , Mareks Vītols , dzērājšoferi

Kurzemē policijas reida laikā bargāk sodīs ļaunprātīgos satiksmes noteikumu pārkāpējus, sacīja Kurzemes reģionālās pārvaldes patruļpolicijas nodaļas priekšnieks Mareks Vītols.

Aicina šoferus svinēt apdomīgi: visā Latvijā būs reidi

BIRKAS:
Ziemassvētki , drošība , reids

Gaidāmo svētku laikā, no 23. decembra līdz 2.janvārim, visā Latvijas teritorijā ceļu policija rīkos profilaktiskus reidus, lai pastiprināti uzraudzītu un kontrolētu ceļu satiksmes drošību.