Birka: sniegs

Lasītājs: Ar ko ziemā laista Liepājas ielas? (1)

BIRKAS:
ielu tīrīšana , sniegs , ziema , Komunālā pārvalde , Clean R , Andis Dejus , Liepājas ūdens

Portāla irliepaja.lv lasītāji interesējas, kas tas ir par šķidrumu, ar ko laista Liepājas ielas pret apledojumu, vai tas nav kaitīgs dabai un cilvēkiem?

Ziemas dienests jau uzsācis diennakts dežūras (1)

BIRKAS:
ziemas dienests , sniegs , Komunālā pārvalde , Clean R

Komunālās pārvaldes Ziemas dienests, kas organizē ielu uzturēšanu, no 25.oktobra jau uzsācis diennakts dežūras, lai nodrošinātu ielu tīrīšanu atbilstoši ziemas sezonas apstākļiem.

Liepājas ostā vēja brāzmas sasniedz 28 metrus sekundē (1)

BIRKAS:
vētra , laika ziņas , sniegs

Kamēr Liepājā un pārējā Kurzemes piekrastē plosās vētra, trešdienas rītā daļā Vidzemes, tai skaitā Cēsu un Smiltenes pusē, uzsnidzis pirmais sniegs, ziņo LETA.

Prognozes liecina, ka Lieldienās līs un snigs

BIRKAS:
laika ziņas , Lieldienas , sniegs

Naktī no 31.marta uz 1.aprīli Latviju sasniegs liels ciklons un nokrišņi, liecina pašreizējā "Global Forecast System" prognoze, ziņo aģentūra LETA.

Uzņēmums "Clean R" Liepājā uzsācis sniega tīrīšanu (4)

BIRKAS:
Clean R , sniegs , Komunālā pārvalde

Gatavojoties intensīvai snigšanai šodien, "Clean R" naktī ir veicis preventīvu Liepājas ielu kaisīšanu ar pretslīdes materiāliem.  Ir uzsākta jau sasnigušās sniega kārtas tīrīšana.

"Clean R" Liepājā šonedēļ strādā pastiprinātā režīmā

BIRKAS:
sniegs , satiksme , drošība , Clean R

Lai arī ielas no otrdien sasnigušā sniega kārtas ir attīrītas, "Clean R" strādā pastiprinātā režīmā un aicina autovadītājus būt īpaši uzmanīgiem un rēķināties ar ziemai raksturīgiem apstākļiem.

Policija aicina autovadītājus būt īpaši uzmanīgiem

BIRKAS:
autoavārija , drošība , sniegs

Otrdien, 6.februārī, pulksten 9.48 Stārķu ielā 1975.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "BMW 318", neievēroja metereoloģiskos apstākļus un netika galā ar automašīnas vadību.

Liepājā atkal sniegs, otrdien prognozē turpmāku snigšanu

BIRKAS:
sniegs , laika ziņas

Otrdien līdz pulksten 8 Liepājā uzsniguši pirmie seši centimetri sniega, savukārt sniega segas biezums Alūksnē sasniedzis jaunu šīs ziemas rekordu visas valsts mērogā.

Pareizi notīrīts ietves posms Kungu ielā.

"Komunālā pārvalde" iesaka, kā pareizi veidot sniega valni (4)

BIRKAS:
sniegs , Komunālā pārvalde

Apjomīgas snigšanas apstākļos ir svarīgi, lai ietvju, teritoriju uzkopēji un brauktuvju uzturētāji, veidotu sniega vaļņus, nodrošinot iespējami labākus apstākļus gan gājējiem, gan autobraucējiem.

Tuvākajās dienās daudz līs un snigs, kļūs siltāks

BIRKAS:
laika ziņas , sniegs

Janvāra pēdējās septiņās dienās Latviju šķērsos vairākas plašas nokrišņu zonas, brīžiem pamatīgi līs un snigs, gaidāms arī brāzmains vējš, prognozē "Global Forecast System".

Rožu laukums un Lielā iela pirmdienas rītā.

Liepāju pirmdienas rītā skārusi ļoti stipra snigšana

BIRKAS:
sniegs , ziema , laika ziņas

Pirmdienas priekšpusdienā Liepājā stipras snigšanas laikā redzamība samazinājusies līdz aptuveni simts metriem, novēroja aģentūra LETA. Intensīvo sniegu nes mākoņi, kas nāk no jūras.

Sniegu Liepājā šoziem izvedīs uzņēmums "A-Land"

BIRKAS:
A-Land , iepirkums , sniegs

Nepieciešamības gadījumā sniegu no Liepājas ielām šajā ziemas sezonā izvedīs SIA "A-Land", liecina paziņojums Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Svētku brīvdienās iespējams lietus un slapjš sniegs

BIRKAS:
valsts svētki , sniegs , lietus

Valsts svētku brīvdienās, 18.–20.novembrī, ieradīsies jauns ciklons, kas atnesīs lietu un slapju sniegu, liecina jaunākās laika prognozes, ziņo aģentūra LETA.

Pirmais sniegs sagaidīts vēlāk nekā iepriekšējos gados

BIRKAS:
sniegs , rudens , A9

Trešdienas pēcpusdienā vietām Kurzemē un Zemgales rietumos lietus pārgājis slapjā sniegā, liecina meteoroloģiskie dati un autovadītāju ziņojumi no Liepājas šosejas.

Maijā pārspēts vēlākā sniega rekords

BIRKAS:
sniegs , laika ziņas

Vēlākā sniega rekords 9.–11.maijā sasniegts Liepājā, Rucavā, Kolkā, Mērsragā, Kalnciemā, Bauskā, Rīgā un Daugavpilī, ziņo Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Pēc sniega vaļņa augstuma viegli noprotams, ka tas šajā vietā veidots jau daudzas dienas.

Vai tā tam jābūt: sniega valnis pie gājēju pārejas (11)

BIRKAS:
vai tā tam ir jābūt , sniegs , gājēji , Peldu iela , Zivju iela

Kāds portāla lasītājs atsūtījis fotogrāfiju, kurā redzams pamatīgs sniega valnis Zivju un Peldu ielu krustojumā, vietā, kur cilvēku plūsma gājēju ielas galā ir visai aktīva.

Sniega dēļ nespēj savaldīt spēkratus un iebrauc stabos

BIRKAS:
sniegs , autoavārija , zādzība

6.martā ap pulksten 21.30 Ganību un Ezera ielas krustojumā 1998.gadā dzimis vīrietis ar "Audi" neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu un iebrauca apgaismes stabā, bojājot to.

Nedēļas otrajā pusē nokrišņu būs mazāk un kļūs nedaudz siltāks

BIRKAS:
laika ziņas , sniegs , pavasaris

Nedēļas sākumā Latvijā snigs un putinās, bet nedēļas otrajā pusē nokrišņu būs mazāk un temperatūra paaugstināsies, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Ziema uz brīdi sedz Liepāju ar sniegu (galerija) (1)

BIRKAS:
sniegs , ziema

Pēc krietna pārtraukuma trešdien Liepāju atkal klāja sniega kārta. Ciklons, kas nāca no rietumiem, uz mūsu pilsētu nobirdināja 4,4 centimetrus sniega, kas visai ātri sāka kust.

Kurzemē vispirms gaidāms sniegputenis, tad lietus

BIRKAS:
sniegs , lietus , ziema

Naktī uz ceturtdienu Kurzemē gaidāms sniegputenis, no rīta un dienā arī pārējā Latvijā palaikam snigs un putinās, Kurzemes rietumos sniegu nomainīs lietus, prognozē sinoptiķi.

Būvvalde aicina tīrīt jumtus no sniega un lāstekām

BIRKAS:
sniegs , Būvvalde , drošība

Liepājas Būvvalde aicina iedzīvotājus, namu īpašniekus un apsaimniekotājus gādāt par ēku jumtu drošību, sniega un lāsteku novākšanu, lai neciestu cilvēki un nenodarītu kaitējumu īpašumam.

Liepājā sasniguši 8 centimetri sniega, Ventspilī – 15 (1)

BIRKAS:
sniegs , ziema

Naktī uz trešdienu visvairāk snidzis Kurzemē, tostarp Liepājā sniega segas biezums audzis līdz 8 centimetriem, Ventspilī no trim līdz 15, Saldū – no viena līdz 14 centimetriem.

Liepāju spēcīgs sniegs sasniegs jau otrdienas vakarā.

Brīdina par šīs ziemas spēcīgāko sniegputeni

BIRKAS:
sniegs , ziema

Otrdienas vakarā, trešdienas naktī un dienā Latvijas lielāko daļu, sākot no rietumiem, skars līdz šim spēcīgākais sniegputenis šajā ziemā. Liepāju spēcīgs sniegs sasniegs pirms pusnakts.

"Clean R": ielu uzturēšanas darbi turpmāk noritēs gludi (2)

BIRKAS:
Clean R , ielu tīrīšana , sniegs , Guntars Levics

Aizvadīts pirmais mēnesis, kopš parakstīts līgums par tiesībām veikt Liepājas pilsētas ielu uzturēšanas darbus ziemā, informē "Clean R" preses sekretārs Kaspars Līcītis.

Visbiezākā sniega sega šorīt ir Liepājā – 8 centimetri (1)

BIRKAS:
sniegs , ziema , laika ziņas

Visbiezākā sniega sega līdz šim rītam ir izveidojusies Liepājā – 8 centimetri, aģentūra LETA uzzināja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Sniegu šoziem izvedīs "Latvijas autoceļu uzturētājs" (1)

BIRKAS:
iepirkums , sniegs , Latvijas autoceļu uzturētājs

Noslēdzies iepirkuma konkurss, kura rezultātā noskaidrots, ka šajā ziemas sezonā sniegu pilsētas administratīvajā teritorijā izvedīs "Latvijas autoceļu uzturētājs".

Autoavārijas uz Liepājas - Rīgas šosejas

Nedēļas nogalē – divreiz vairāk satiksmes negadījumu

BIRKAS:
autoavārija , drošība , sniegs

Sniega dēļ šajā nedēļas nogalē Liepājā fiksēti 22 ceļu satiksmes negadījumi. Tas ir divreiz vairāk nekā vidēji iepriekšējās brīvdienās. Par laimi, visas avārijas bijušas bez cietušajiem.

Liepājā sniega sega pieaugusi līdz deviņiem centimetriem

BIRKAS:
sniegs

Nakts laikā sniega sega Liepājā pieaugusi līdz deviņiem centimetriem, aģentūra LETA uzzināja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā, raksta aģentūra LETA.

Sinoptiķi nekļūdījās – 1.novembrī Liepājā pirmais sniegs

BIRKAS:
ziema , sniegs

Kaut arī rīta pusē Liepājā vēl spīdēja saule, sinoptiķu brīdinājumi par šās ziemas pirmo sniegu izrādījās patiesi. Liepājā pusdienlaikā sāka snigt slapjš sniegs. To prognozē līdz vakaram.

Turpmākās četras ziemas pilsētā ceļus tīrīs cita firma (3)

BIRKAS:
sniegs , Clean R , Latvijas autoceļu uzturētājs , ziema , iepirkums

Ir noslēdzies iepirkuma konkurss, kurā tika noskaidrots, ka tiesības veikt pilsētas ielu uzturēšanas darbus turpmākajās četrās ziemas sezonās ieguvusi SIA "Clean R".