Birka: studenti

Studijas LiepU uzsāk ārzemju studenti no dažādām valstīm

BIRKAS:
LiepU , Erasmus , studenti

2019.gada pavasara semestrī studijas Liepājas Universitātē "Erasmus+" programmas ietvaros uzsākuši astoņi apmaiņas studenti no Vācijas, Turcijas, Francijas un Krievijas.

Notiks ikgadējais pasākums "Roku rokā ar studentu"

BIRKAS:
LiepU , studenti , Roku rokā ar studentu

Liepājas Universitātē no 26. līdz 30. novembrim norisināsies ikgadējais pasākums "Roku rokā ar studentu", kurā vidusskolēni varēs pavadīt dienu iepazīstot augstskolas dzīvi.

Studijas augstskolās uzsākuši 328 Liepājas vidusskolu absolventi (1)

BIRKAS:
studenti , LU , LiepU , RTU , Jūrniecības koledža , RSU , Izglītības pārvalde , izglītība

Mācības augstskolās Latvijā un ārzemēs šogad uzsākuši vairāk Liepājas jauniešu nekā pagājušajā mācību gadā – 328 jeb 72,2 procenti no visiem 454 Liepājas vidusskolu absolventiem.

Universitātē jau otro gadu pieaug jauno studentu skaits

BIRKAS:
LiepU , studenti , izglītība

Liepājas Universitāte ir uzsākusi jauno studiju gadu un apzinājusi pirmajā kursā uzņemto un kopējo studējošo skaitu, informē galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece.

Universitātē studijas uzsāk studenti no dažādām valstīm (8)

BIRKAS:
LiepU , studenti , Erasmus

Kā ierasts septembra sākumā studenti, kuri ieradušies no citām valstīm, tika aicināti uz iepazīšanās pasākumu, lai pēc iespējas veiksmīgāk integrētos studiju vidē.

LiepU studenti izvēlas zināšanas smelties ārvalstīs

BIRKAS:
Erasmus , LiepU , studenti

Liepājas Universitātes (LiepU) 19 studenti "Erasmus+" apmaiņas programmas ietvaros ir nolēmuši pavasara semestrī studijas turpināt kādā no Eiropas partneraugstskolām.

Liepājas Universitāte uzņem sešu valstu studentus (2)

BIRKAS:
LiepU , Erasmus , studenti

Pavasara semestrī Liepājas Universitāte (LiepU) uzņēmusi deviņus apmaiņas studentus no Vācijas, Lietuvas, Taivānas, Serbijas, Dienvidkorejas un Turcijas.

LiepU neatraidīs likvidētās RPIVA studentus (4)

BIRKAS:
LiepU , studenti , RPIVA , Ilze Miķelsone , izglītība

Izglītības un zinātnes ministrija Valsts sekretāru sanāksmei iesniegusi rīkojuma projektu par Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) likvidēšanu ar šā gada 31.augustu.

IZM Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju departamenta direktore Agrita Kiopa.

Pedagoģiskajās programmās uzņems trīsreiz mazāk studentu (14)

BIRKAS:
LiepU , pedagoģija , Izglītības ministrija , studenti

Tuvāko gadu laikā studijām pedagoģiskajās programmās valstī plānots uzņemt aptuveni trīs reizes mazāk studētgribētāju. Šī reforma varētu skart arī Liepājas Universitāti.

Studenti izmanto "Erasmus+" piedāvātās iespējas

BIRKAS:
LiepU , Erasmus , studenti


Liepājas Universitātē populāras ir programmas "Erasmus+" piedāvātās iespējas. Šajā mācību gadā desmit studenti izmanto iespēju turpināt studijas kādā no Eiropas augstskolām.

Notiek pieteikšanās programmā "Jauno mediju māksla"

BIRKAS:
LiepU , studenti , mākslas pētījumu laboratorija , dizains

Sākusies pieteikšanās studijām Liepājas Universitātes (LiepU) bakalaura un maģistra studiju programmā "Jauno mediju māksla". Pieteikties var vēl līdz 2.septembrim

Jūrniecības koledžas studenti var cerēt uz Kuģniecības stipendiju

BIRKAS:
Jūrniecības koledža , studenti , stipendija

"Latvijas Kuģniecība" (LK) sadarbībā ar nodibinājumu "Vītolu fonds" topošajiem jūrniekiem izsludina pieteikšanos stipendiju konkursam, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.

Elektroniski piesakās studijām arī Liepājas Universitātē

BIRKAS:
LiepU , studenti , latvija.lv

Šodien ir pēdējā dienā, kad vienotajā valsts un pašvaldību portālā e-pakalpojumā "Elektroniskā pieteikšanās studijām pamatstudiju programmās" var pieteikties studijām augstskolām.

8.jūlijā pieteikties studijām LiepU varēs arī Rīgā

BIRKAS:
LiepU , Liepājas pārstāvniecība , studenti

Liepājas Universitātē no pirmdienas rit pieteikšanās studijām bakalauru, maģistru un doktoru programmās, informē galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece.

Liepājas Universitāte aicina studētgribētājus

BIRKAS:
LiepU , studenti

No šodienas līdz 12. jūlijam Liepājas Universitātē iespējams pieteikties pamatstudiju programmās. Savukārt 6. jūlijā sāksies pieteikumu pieņemšana maģistrantūras un doktorantūras studijām.

Liepājas Universitātē varēs apgūt spāņu valodu

BIRKAS:
LiepU , studenti , Humanitāro un mākslas zinātņu fakultāte

Liepājas Universitātes (LiepU) Humanitāro un mākslas zinātņu fakultāte potenciālajiem studentiem piedāvā bakalaura studiju programmu "Eiropas valodu un kultūras studijas".

Aicina uz bakalaura un maģistra darbu aizstāvēšanām

BIRKAS:
LiepU , nodarbinātība , studenti

Liepājas Universitātes studenti ir sākuši aizstāvēt savus bakalaura un maģistra darbus, informē LiepU sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Timermane.

Apmeklē Liepājas skolas un popularizē robežsardzi

BIRKAS:
robežsardze , studenti

Valsts robežsardzes (VRS) Ventspils pārvaldes amatpersonas aktīvi apmeklē vidējās izglītības iestādes Ventspilī, Liepājā, Talsos, Dundagā, arī Mērsragā un Pāvilostā.

Universitāte arī šogad iekļauta reitingā "U–Multirank"

BIRKAS:
LiepU , studenti , U–Multirank

Lielākajā starptautiskajā augstskolu salīdzināšanas reitingā "U–Multirank" 2016.gadā iekļautas 13 Latvijas augstskolas. Starp tā ir arī Liepājas Universitāte (LiepU).

Topošie studenti no visas Latvijas iepazīst Universitāti

BIRKAS:
LiepU , atvērto durvju diena , studenti

Aprīlis Liepājas Universitātē (LiepU) ir mēnesis, kad studiju piedāvājumu aicināti iepazīt topošie studenti. Sestdien, 2.aprīlī, tajā norisinājās Atvērto durvju diena.

Būs viedokļu darbnīca "Liepāja – Tava nākotne"

BIRKAS:
SEZ , LiepU , studenti , konkurss

Liepājas SEZ pārvalde un Liepājas Universitāte 31.martā aicina Liepājas vidusskolas un LiepU pirmo kursu studentus piedalīties viedokļu darbnīcā "Liepāja – Tava nākotne".

Jauniešu mājā interesenti aicināti iepazīt pasauli

BIRKAS:
Erasmus , Jauniešu māja , studenti

"Erasmus Student Network" (ESN) piektdien, 11.martā, pulksten 18 Jauniešu mājā, Kungu ielā 24, aicina iepazīt Vācijas, Turcijas, Dienvidkorejas, Nigērijas un Turkmenistānas kultūras.

Skolēni aicināti ēnot universitātes studentus

BIRKAS:
LiepU , Ēnu diena , studenti

Skolēni līdz 21.martam aicināti pieteikties pasākumam "Roku rokā ar studentu", kas norisināsies no 28. līdz 30.martam Liepājas Universitātē.

Varēs iepazīties ar studiju iespējām LiepU un laimēt biļetes

BIRKAS:
LiepU , studenti

No 26. līdz 28.februārim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsala Liepājas Universitāte (LiepU) piedalīsies 22. starptautiskajā izglītības izstādē "Skola 2016".

Seši programmas "Erasmus+" LiepU studenti studēs ārvalstīs (1)

BIRKAS:
LiepU , Erasmus , studenti

Seši Liepājas Universitātes (LiepU) studenti ir nolēmuši vienu semestri studijas turpināt ārvalstīs. Šāda iespēja ir, pateicoties "Erasmus+" programmai.

Šo semestri studijas LiepU uzsāks studenti no četrām valstīm

BIRKAS:
LiepU , Erasmus , studenti

Februārī Liepājas Universitātē (LiepU) "Erasmus+" apmaiņas programmas ietvaros studijas uzsāks pieci apmaiņas studenti no Vācijas, Turcijas un Ungārijas.

Liepājas Universitāte piedāvā iespēju studēt doktorantūrā

BIRKAS:
LiepU , studenti

Līdz 22. janvārim Liepājas Universitāte aicina pieteikties doktora studiju programmā "Valodniecība" vai mākslas nozares doktora studiju programmā "Jauno mediju māksla".

Arī Liepājas universitātē notiek Ziemas uzņemšana

BIRKAS:
LiepU , studenti

Šogad ziemas uzņemšana notiek 42 augstākās izglītības iestādēs, studentus uzņemot 231 studiju programmā, liecina Nacionālajā izglītības iespēju datubāzē apkopotā informācija, raksta LETA.

Pirmo reizi iespēja iegūt skolotāja profesiju, studējot tālmācībā (1)

BIRKAS:
LiepU , studenti , tālmācība

Liepājas Universitāte sadarbībā ar RPIVA izveidoja un licencēja tālmācības profesionālo bakalaura studiju programmu "Sākumskolas un pamatskolas mācību priekšmetu skolotājs".

Liepāja iedvesmo "StartUp akadēmijas" jauniešus

BIRKAS:
Turība , studenti , uzņēmējdarbība , 5.vidusskola , 6.vidusskola , Jānis Vilnītis , Ģirts Kronbergs

Liepāju apmeklējuši deviņi Biznesa augstskolas "Turība" "StartUp akadēmijas" jaunie uzņēmēji, kuru mērķis bija ir pieredzes apmaiņa un jaunu kontaktu veidošana.