Birka: talka

"Liepājas enerģija" talkas laikā sakops pludmali un kāpas

BIRKAS:
Liepājas enerģija , talka

Piektdien, 26. aprīlī, SIA "Liepājas enerģija", atbalstot Vislatvijas vides sakopšanas iniciatīvu "Lielā talka", sakops pludmali un kāpu zonu.

Lielā talka 27.aprīlī: piedalies un palīdzi sakopt pilsētu

BIRKAS:
talka

Sestdien, 27.aprīlī, no pulksten 9 līdz 15 Liepājā, tāpat kā visā Latvijā, notiks Lielā talka, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Freidenfelde.

Nelegālās izgāztuves nekur nav pazudušas (5)

BIRKAS:
EKO Kurzeme , atkritumi , talka , Ludmila Rjazanova , Dome

Papildināts. Pašvaldība 27.aprīlī plāno gadskārtējo pavasara talku, kad nāksies savākt arī daudzviet nelegāli izgāztos sadzīves atkritumus.

"Perspektīva" pulcē vides draugus no sešām valstīm (2)

BIRKAS:
projekts , Erasmus , vide , talka , pludmale

Biedrība "Reģionālās attīstības un sociālo iniciatīvu organizācija "Perspektīva"" īstenojusi jauniešu apmaiņas projektu "Environment Friendly" ("Videi draudzīgi").

Pirms festivāla aicina uz Lustīgo talku

BIRKAS:
talka , festivāls , Pope , Maija Kalniņa , koncerts

Piektdienas, 6.jūlija, vakarā Popes kalna draugi sanāks kopā Lustīgajā talkā, lai gatavotos tradicionālajam festivālam "Vārti", kas notiks 20., 21., un 22.jūlijā, informē organizatori.

Talkā aicina bez maksas nodot šķirotos atkritumus un riepas (3)

BIRKAS:
talka , atkritumi , atkritumu šķirošana , EKO Kurzeme

Pašvaldība un "Eko Kurzeme" informē, ka privātajās teritorijās savāktos atkritumus talkas dienā atkritumu Ezermalas ielā 11 varēs nodot bez maksas, ja tie būs atbilstoši sašķiroti.

Aicina pieteikt talkas vietas; zaļos atkritumus nodos bez maksas

BIRKAS:
talka

Sestdien, 28.aprīlī, no pulksten 9 līdz 15 Liepājā, tāpat kā visā Latvijā, notiks Lielā talka. Pašvaldība aicina liepājniekus piedalīties vides sakopšanā, palīdzot pilsētai kļūt vēl sakoptākai.

Talkas autors un vadītājs Igo.

Atklās piecpadsmito Jūrkalnes tūrisma sezonu

BIRKAS:
Igo , Igo mūzikas menedžments , talka , koncerts , Jūrkalne

Šogad Jūrkalnes tūrisma sezona tiks atklāta no 26. līdz 28. maijam ar tradicionālo talku, kā arī dažādiem kultūras un atpūtas notikumiem, informē "Igo mūzikas menedžments".

Sestdien Liepājā notiek Lielā talka (11)

BIRKAS:
talka , Vides un veselības daļa , Dome

Lai sekmētu Liepājas pilsētas teritorijas sakopšanu, domes Vides un veselības daļa aicina ikvienu Liepājas iedzīvotāju piedalīties Lielajā talkā, kas visā Latvijā notiks sestdien, 22.aprīlī.

Arī "Liepājas enerģija" piedalās Lielajā Talkā

BIRKAS:
talka , Liepājas enerģija , LNA

Piektdien, 21.aprīlī, SIA "Liepājas enerģija" sadarbībā ar partneri SIA "Liepājas namu apsaimniekotājs" piedalās Vislatvijas vides sakopšanas iniciatīvā Lielā Talka.

Jauniešu mājā "Open stage", Kanāriju nakts un talka

BIRKAS:
Jauniešu māja , talka

Aprīlis Jauniešu mājā ir pilns ar pasākumiem un projektiem, bet paralēli visam nav aizmirsts par tādiem tradīciju kļuvušiem pasākumiem kā "Open Stage", kultūras vakari un Lielā talka.

Lielajā talkā plānots sakopt vairāk nekā 30 teritorijas (2)

BIRKAS:
talka , Vides un veselības daļa , Dome

Lai sekmētu Liepājas pilsētas teritorijas sakopšanu, domes Vides un veselības daļa aicina ikvienu Liepājas iedzīvotāju piedalīties Lielajā talkā, kas visā Latvijā notiks sestdien, 22.aprīlī.

Jaunie zemessargi nodod zvērestu (video, galerija) (1)

BIRKAS:
zemessardze , Juris Raķis , talka , brīvības cīņas

Trešdien, 26.oktobrī, Zemessardzes 44.kājnieku bataljons 14. novembra bulvārī rīkoja zemessargu zvēresta došanas ceremoniju, kurā piedalījās 17 kandidāti.

Var piedalīties dabas parka "Pape" atjaunošanas talkā (1)

BIRKAS:
Papes ezers , Papes dabas parks , PDF , talka

Pasaules Dabas Fonds (PDF) aicina piedalīties projektā "Dabas aizsardzības brīvdienas" dabas parkā "Pape" 22. un 23. oktobrī, kur tiks veikti parkam nozīmīgi atjaunošanas darbi.

Aprīlī uz domes tālruni ziņojumiem zvanīts astoņas reizes

BIRKAS:
karstais tālrunis , labiekārtošana , talka

Aprīlī uz Liepājas domes tālruni ziņojumiem – 634 251 97 – zvanījuši astoņi iedzīvotāji. Visvairāk iedzīvotāju zvani bijuši par ielu un teritoriju sakopšanu un uzturēšanu kārtībā.

Zināms Lielajā talkā Liepājas pusē savākto atkritumu daudzums

BIRKAS:
talka , atkritumi , Liepājas RAS , Ķīvītes

Lielās Talkas ietvaros savāktas, un atkritumu poligonā "Ķīvītes" nogādātas kopumā 215 tonnas atkritumu. Lielākā tiesa atkritumu- 132 tonnas, ievestas no Liepājas pilsētas.

No Liepājas uz "Ķīvītēm" talkā izved 68 tonnas atkritumu (1)

BIRKAS:
talka , Ķīvītes , Liepājas RAS , atkritumi

Pēc Lielās talkas uz pirmdienas, 25.aprīļa, rītu atkritumu poligonā "Ķīvītes" ievestas kopumā 87 tonnas talkas atkritumu, no kuriem aptuveni 68 tonnas nākušas no Liepāja.

"Rietumu radio" arī šogad būs Lielās talkas radio (1)

BIRKAS:
Rietumu radio , talka , EKO Kurzeme , LNA

Jau sestdien, 23.aprīlī, kad vides sakopšanas un labiekārtošanas aktivitātes vienos visu Latviju, Liepājas apkārtnes sakopšanā piedalīsies arī "Rietumu radio".

Sestdien iedzīvotāji aicināti piedalīties Lielajā talkā

BIRKAS:
talka

Lai sekmētu Liepājas pilsētas teritorijas sakopšanu, sestdien, 23.aprīlī, no pulksten 9:00 līdz 15:00 iedzīvotāji aicināti piedalīties Lielajā talkā, kas vienlaicīgi norisināsies visā Latvijā.

Pirms talkas informē par atkritumu pieņemšanas kārtību

BIRKAS:
Liepājas RAS , Ķīvītes , atkritumi , talka

Pirms 23.aprīlī paredzētās Lielās talkas SIA "Liepājas RAS" informē par atkritumu pieņemšanas kārtību Liepājas reģiona cieto sadzīves atkritumu poligonā "Ķīvītes".

Iedzīvotāji aicināti pieteikt talkošanas vietas

BIRKAS:
talka

Lai sekmētu pilsētas teritorijas sakopšanu, aprīlis jau tradicionāli tiek izsludināts par Spodrības mēnesi, kura ietvaros tiek apzinātas, sakārtotas un uzpostas pilsētas nesakoptās teritorijas.

Lielajā talkā nodots vairāk atkritumu nekā pērn (2)

BIRKAS:
talka , atkritumi , Liepājas RAS , Ķīvītes

Šajā gadā Lielās talkas laikā savākto un poligonā "Ķīvītes" nonākušo atkritumu daudzums ir ievērojami lielāks par iepriekšējos gados Lielās talkas laikā savākto atkritumu daudzumu.

Lielajā talkā "Ķīvītēs" pieņemtas 119 tonnas atkritumu

BIRKAS:
talka , Liepājas RAS , Ķīvītes

Noslēdzoties Lielajai talkai, tradicionāli tiek uzskaitīts talkas ietvaros savākto atkritumu daudzums. Uz 28.aprīli poligonā "Ķīvītes" pieņemtas 119 tonnas atkritumu.

Ikviens aicināts piedalīties Lielajā talā

BIRKAS:
talka , Vides un veselības daļa , Komunālā pārvalde

Sestdien, 25.aprīlī, no pulksten 9 līdz 15 visā Latvijā norisināsies Lielā talka, kurā tradicionāli piedalās arī Liepāja. Talkas laikā tiks sakoptas vairāk nekā 50 pilsētas teritorijas.

"Liepājas enerģija" noslēdz spodrības mēnesi savos objektos

BIRKAS:
Liepājas enerģija , talka , labiekārtošana , Tukuma 2 , Grīzupes 102

Rīt, 24. aprīlī, SIA "Liepājas enerģija" darbinieki, atbalstot visā valstī notiekošo spodrības mēnesi, ar dalību Lielajā talkā noslēgs savu objektu un teritoriju sakārtošanas darbus.

Rimma: Pieaug vēlme iesaistīties vides sakārtošanā

BIRKAS:
LNA , Artis Rimma , talka , labiekārtošana

Iedzīvotāju interese un vēlme iesaistīties Lielajā talkā ar katru gadu kļūst arvien izteiktāka, uzskata SIA "Liepājas namu apsaimniekotājs" vadītājs Artis Rimma.

Uz talku aicina "Ideju bode" un "Dzintara lapsas fonds" (1)

BIRKAS:
talka , Ideju bode , Dzintara lapsas fonds

Jaunliepājā mītošā radošā telpa "Ideju bode" un sabiedriskā labuma organizācija, nodibinājums "Dzintara lapsas fonds" sestdien, 25.aprīlī, aicina uz kopīgu talkošanu.

Talkas laikā Liepājā sakops vairāk nekā 50 teritorijas

BIRKAS:
talka , Vides un veselības daļa , Komunālā pārvalde

Sestdien, 25.aprīlī, no pulksten 9 līdz 15 visā Latvijā norisināsies Lielā talka, kurā tradicionāli piedalās arī Liepāja. Talkas laikā tiks sakoptas vairāk nekā 50 pilsētas teritorijas.

"Rietumu radio" 25.aprīlī būs Lielās talkas radio

BIRKAS:
talka , Rietumu radio , EKO Kurzeme

Ar "EKO Kurzemes" un Liepājas domes atbalstu, "Rietumu radio" 25. aprīlī būs Lielās talkas radio. No pulksten 9 līdz 16 tajā būs īpaša talciniekiem paredzēta programma.

Mirklis no iepriekšējā gada talkas.

Kaitbordistu biedrība "kites.lv" aicina uz talku pludmalē

BIRKAS:
talka , pludmale , kites.lv , Gatis Saulīte

Tie, kas grib līdzēt sakopt pludmali, aicināti ierastiem sestdien, 25. aprīlī pulksten 11 pie kaitbordistu biedrības "kites.lv" bāzes stacijas Liepājas pludmales dienvidrietumos.