Birka: talka

Iedzīvotāji aicināti pieteikt talkošanas vietas (1)

BIRKAS:
talka , labiekārtošana

Lai sekmētu pilsētas sakopšanu, aprīlis jau tradicionāli tiek izsludināts par Spodrības mēnesi, kurā tiek apzinātas, sakārtotas un uzpostas Liepājas nesakoptās teritorijas.

Lielās Talkas dienā Kurzemē norisināsies "Talkas rallijs" (14)

BIRKAS:
talka , Talkas rallijs

Lielās Talkas dienā 25.aprīlī Kurzemē, arī Liepājā, norisināsies "Talkas rallijs". Starts un finišs – "Rančo krodziņā" uz Rīgas–Liepājas šosejas starp Rudbāržiem un Skrundu.

"Liepājas RAS" informē par atkritumu pieņemšanas kārtību

BIRKAS:
talka , atkritumi , Liepājas RAS , Ķīvītes

Atbalstot 25.aprīļa Lielās Talkas pasākumus, SIA "Liepājas RAS" informē par atkritumu pieņemšanas kārtību cieto sadzīves atkritumu poligonā "Ķīvītes". 

Aicina liepājniekus uz akciju "Zemes stunda"

BIRKAS:
Zemes stunda , ezers , talka , LiepU

Lai parādītu savu apņemšanos videi draudzīgākai rīcībai ikdienā, jau devīto reizi marta mēneša pēdējā sestdienā cauri laika joslām cilvēki visā pasaulē svinēs Zemes stundu.

Liepājā norisināsies Lielās talkas pagalmu konkurss

BIRKAS:
talka , iekšpagalms

Liepājā norisināsies Lielās talkas pagalmu konkursu, aģentūra BNS noskaidroja pašvaldībā. Pēc diviem mēnešiem – 25.aprīlī  – projekta ietvaros paredzēti pagalmu labiekārtošanas darbi.

Poligonā "Ķīvītes" pieņemtas 179 tonnas talkas atkritumu (1)

BIRKAS:
talka , atkritumi , Liepājas RAS , poligons Ķīvītes

Sadzīves atkritumu  poligonā "Ķīvītes" šogad pieņemtas 179 tonnas atkritumu, kas Liepājas reģionā savākti Lielās talkas laikā, informē "Liepājas RAS" pārstāvis Viktors Birze.

Ezerkrasta sākumskola skatāma audumu maisiņu izstāde

BIRKAS:
talka , izstāde , Ezerkrasta sākumskola , Līga Krēsliņa

Kā informē Liepājas Ezerkrasta sākumskolas Vecāku padomes pārstāve Līga Krēsliņa, šogad talkas ietvaros skolā tika organizēta auduma maisiņu izstāde.

Talkā jāuzmanās no ērcēm un nezināmas izcelsmes atkritumiem

BIRKAS:
talka , drošība

Pavasara sakopšanas darbu laikā Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) speciālisti aicina iedzīvotājus piesargāties no ērcēm un nezināmas izcelsmes atkritumiem.

Aicina sakopt Liepājas ostas un SEZ teritoriju (3)

BIRKAS:
talka , osta , SEZ , konkurss

Liepājas SEZ pārvalde aicina visus ostas un SEZ uzņēmumus piedalīties Lielajā talkā un izsludina sakopšanas konkursu "Sakoptākais ostas uzņēmums 2014".

Talkošanas vietas attēlotas īpašā talkas kartē (1)

BIRKAS:
talka , Komunālā pārvalde , Vides un veselības daļa , Nodarbinātības projekti

Vides un veselības daļa, gatavojoties Lielajai talkai, kas visā Latvijā norisināsies sestdien, 26. aprīlī, ir izveidojusi karti ar teritorijām, kas Liepājā būtu jāsakopj un jāuzpoš.

"BB wakepark" aicina talkotājus uz Beberliņiem (1)

BIRKAS:
Beberliņi , talka , Santa Vēvere , BB wakepark

Sestdien, 26.aprīlī, no pulksten 10 jebkurš aicināts iesaistīties Beberliņu ūdenstilpes apkārtnes sakopšanā, kas ir viena no Lielās Talkas organizētajām talkošanas vietām.

Kaitbordisti aicina talkot dienvidrietumu pludmalē (7)

BIRKAS:
kites.lv , kaitotāji , talka , pludmale , Gatis Saulīte

Liepājas kaitborda kluba "kites.lv" biedri lielajās talkās piedalās jau vairākus gadus un arī šī gada talkā tiks sakopta Liepājas dienvidrietumu pludmale.

Evas Mangales zīmējums.

„Velo-redele” aicina uz velobraucēju talku 26.aprīlī

BIRKAS:
Velo-redele , talka , veloceliņš , Ziemeļu mols , Karosta , Vētru iela

26.aprīlis Latvijā un Liepājā paies Lielās talkas zīmē, un arī biedrība „Velo-redele” gatavojas talkot, sākums 26.aprīlī pulksten 10 Vētru ielā.

"Rimi" uzmundrinās talciniekus Liepājā un cienās ar uzkodām (2)

BIRKAS:
talka , Rimi , jūra

Uzņēmums "Rimi" Lielās talkas dienā, 26. aprīlī, Liepājā nodrošinās muzikālus priekšnesumus un bezmaksas uzkodas talciniekiem  trīs talkošanas vietās.

Talka un putnu būrīšu uzstādīšana pie bērnudārza "Zīļuks" (2)

BIRKAS:
talka , bērnudārzs Zīļuks , biedrība Mana Liepāja , Ilze Vitāle

Sestdien, 26.aprīlī, Zaļajā birzī blakus bērnudārzam "Zīļuks" pulksten 10 Latvijas Lielās Talkas ietvaros notiks atkritumu un zaru savākšanas talka, informē Ilze Vitāle.

Universitātes studentu padome aicina talkot pie Liepājas ezera (2)

BIRKAS:
talka , LiepU , ezers , studentu padome

26.aprīlī tradicionāli visā Latvijā norisināsies Lielā Talka, kurā arī šogad piedalīsies Liepājas Universitātes Studentu padome (LiepU SP), plānojot talkot pie Liepājas ezera.

Domnieki talkas dienā tīrīs grafiti un stādīs priedes (1)

BIRKAS:
talka , Dome , grafiti , stadions Daugava

Lielās talkas dienā, 26.aprīlī, Liepājas domes darbinieki tīrīs grafiti no luksoforu un ielu apgaismojuma skapjiem, kā arī stādīs priedītes pie stadiona "Daugava" rezerves laukuma.

Evas Mangales zīmējums.

„Velo-redele” aicina uz velobraucēju talku 26.aprīlī (2)

BIRKAS:
Velo-redele , talka , veloceliņš , Ziemeļu mols , Karosta , Vētru iela

26.aprīlis Latvijā un Liepājā paies Lielās talkas zīmē, un arī biedrība „Velo-redele” gatavojas talkot, sākums 26.aprīlī pulksten 10 Vētru ielā.

Liepājā atzīmētas astoņas piesārņotas vietas (4)

BIRKAS:
talka , piesārņojums , atkritumi , jūra

Gatavojoties Lielajai talkai, visvairāk piesārņoto vietu iedzīvotāji līdz šim norādījuši Rīgā un tās apkaimē – 108. Liepājā atzīmētas astoņas vietas.

Skolu audzēkņi pilsētas kapsētās sakops karavīru kapus

BIRKAS:
talka , muzejs , valsts svētki , kapi

Piektdien, 8.novembrī, pulksten 12 Liepājas muzejs sadarbībā ar Liepājas Izglītības pārvaldi un Liepājas Kapsētu pārvaldi rīko karavīru kapu sakopšanas talku.

„Visu Latvijai!”: Pārsteidza liepājnieku mazā atsaucība (30)

BIRKAS:
Visu Latvijai , Nacionālā apvienība , talka , pludmale

„Visu Latvijai!” Liepājas nodaļas jauniešus, talkojot Liepājas pludmalē, pārsteidzis mazais brīvprātīgo strādātāju skaits.

Vareni pastrādāts pie 15.vidusskolas (galerija)

BIRKAS:
talka , Artis Būmeistars , 15.vidusskola

Liepājas 15.vidusskolas atbalsta biedrība sestdien pulcināja vairāk nekā sešdesmit skolēnus, vecākus un skolotājus uz gadskārtējo Lielās Talkas pasākumu.

Gružu vākšanu neatbalsta, domes logus tīrīt neatvēl (57)

BIRKAS:
Dome , talka , TB/LNNK , Gunārs Silakaktiņš

Apvienības TB/LNNK Liepājas grupa Lielās talkas ideju neatbalsta, taču Naionālās apvienības jauniešu iedvesmoti, šoreiz pieteicās notīrīt Liepājas domes logu rūtis.

Sakopta piemiņas vieta brīvības cīnītājiem (21)

BIRKAS:
Reformu partija , talka , redans , Oskars Dankers , Roberts Radziņš

Reformu partijas Liepājas nodaļas biedri ar ģimenēm un jaunsargiem, zemessargiem un Nacionālo bruņoto spēku pārstāvjiem Lielo talku Liepājā atklāja jau aizvadītajā sestdienā.

Lielajā talkā gaidāms spēcīgs lietus un aukstums (8)

BIRKAS:
laika ziņas , talka

Sestdien, Lielās talkas dienā, laikapstākļi būs nepatīkami – gaidāms pamatīgs lietus un zema gaisa temperatūra, liecina jaunākā "Global Forecast System" prognoze.

Kaitotāji gatavojas sacensībām un talko pludmalē (1)

BIRKAS:
talka , kaitotāji , kites.lv , Kaspars Putniņš

Liepājas kaitborda kluba „Kites.lv” biedri svētdien, 21. aprīlī, pulcējās, lai, gatavojoties pirmajām šās sezonas sacensībām, uzsāktu pavasara sakopšanas darbus.

Talkas laikā Liepājā plānots sakopt 24 teritorijas

BIRKAS:
talka

Domes Vides un veselības daļa, aicinot ikvienu piedalīties Lielajā talkā, kas visā Latvijā norisināsies sestdien, 27. aprīlī, ir izveidojusi karti ar teritorijām, kas Liepājā būtu jāsakopj un jāuzpoš.

Vislatvijas Lielā Talka pārcelta uz 27.aprīli

BIRKAS:
talka

Ņemot vērā pavasarim netipiski vēsos laika apstākļus un biezo sniega kārtu, Lielās Talka pārcelta uz 27.aprīli, portālu informē Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Aicina ieteikt teritorijas, kuras nepieciešams sakopt (5)

BIRKAS:
talka

Liepājas dome aicina iedzīvotājus līdz 5.aprīlim informēt pašvaldību par tām pilsētas teritorijām, kuras Spodrības mēnesī būtu jāsakopj, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

Talkā pie 15.vidusskolas izveido gājēju celiņu (2)

BIRKAS:
talka , 15.vidusskola , Artis Būmeistars

Pie Liepājas 15. vidusskolas 27.oktobrī norisinājās pasākums, kurš tika nodēvēts par "Lielo Taku". Tajā iestaigātas takas vietā tika izveidots normāls gājēju celiņš.